ایران بر بام آسیا ایستاد / ایران ۳، ژاپن ۰

آزادلو : دیدار نهایی مسابقات والیبال امیدهای آسیا برگزار شد و در پایان تیم ملی ایران توانست با شکست ۳ – ۰ تیم ملی ژاپن، به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یابد.

دیدار نهایی مسابقات والیبال امیدهای آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه حسین رضازاده اردبیل برگزار شد و در پایان تیم ملی ایران توانست با شکست ۳ – ۰ تیم ملی ژاپن به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یابد.

ست نخست این دیدار، به صورت کاملا نزدیک دنبال شد و هر دو تیم در مقاطعی از حریف خود پیش افتادند تا اینکه در نهایت این ست با نتیجه ۲۷ – ۲۵ به نفع ایران خاتمه یافت.

ست دوم نیز طبق روال ست اول پیش رفت و باز هم این تیم ملی والیبال ایران بود که توانست با نتیجه ۲۶-۲۴ برتری را از آن خود کند و به کسب عنوان قهرمانی بیش از پیش نزدیک شود.

ست سوم با برتری محسوس بلندقامتان والیبال ایران شروع شد و در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه ۲۵-۲۰ این ست را هم از آن خود کرد تا در مجموع با نتیجه ۳-۰ بر ژاپن غلبه کرده و به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کند.

تیم ملی والیبال امید ایران در شرایطی به عنوان قهرمانی دومین دوره مسابقات والیبال امیدهای آسیا رسید که پیش از این در دور نخست این رقابت‌ها نیز قهرمانی را از آن خود کرده بود./فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید