بازدید امام جمعه و فرماندار از بزرگترین کارخانه شیرآلات خاورمیانه +تصاویر

آزادلو : امام جمعه و فرماندار مغان از بزرگترین شیرآلات خاورمیان واقع در روستای بیلداشی شهرستان گرمی بازدید کردند.

به گزارش آزادلو حجت الاسلام صفری در این بازدید شیرآلات قهرمان را مولد توسعه اقتصادی شهرستان دانست و همکاری همه جانبه ادارات برای تأمین امکانات این کارخانه را ضروری دانست.

وی با بیان اینکه شیرآلات قهرمان سرمایه عظیمی برای شهرستان گرمی است، تصریح کرد: همه مسئولان ادوار و فعلی این حرکت بخش خصوصی را کار بسیار بزرگی می دانند که لازم است همکاری لازم برای بهره برداری هرچه سریعتر آن صورت گیرد.

میرعلی رحیمی زاد فرماندار گرمی نیز در حاشیه این بازدید گفت: زیرساخت های مورد شیرآلات قهرمان در زمان بهره برداری آماده خواهد بود.

وی با بیان اینکه گاز مورد نیاز شیرآلات قهرمان در درب کارخانه تحویل داده شده است، اظهار کرد: آماده واگذاری برق ۲ مگا وات برای فاز اول شیرآلات هستیم. همچنین آب مورد نیاز پروژه نیز تا بهره برداری کارخانه تحویل داده می شود.

قهرمان نیکجو مالک شیرآلات بزرگ قهرمان نیز در این بازید گفت: بیش از ۷۰۰ نفر در فاز اول و نزدیک به ۲۵۰۰ نفر در فازهای بعدی در این کارخانه فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه کارخانه تا سال آینده برای بهره برداری فاز اول آماده خواهد شد، افزود: تاکنون بیش از ۳۸۰ میلیارد ریال بدون دریافت هیچگونه تسهیلات دولتی هزینه شده است که لازم است برای بهره برداری از این پروژه دولت زیرساخت های لازم را تأمین کند.

این سرمایه گذار بخش خصوصی تصریح کرد: آب اصلی ترین نیاز این کارخانه است که امیدواریم دولت در موعد مقرر به وعده خود عمل کرده و آب این کارخانه را تأمین کند.

http://uupload.ir/files/7npg_1.jpg

http://uupload.ir/files/xb1v_2.jpg

http://uupload.ir/files/8sx8_5.jpg

http://uupload.ir/files/o0y5_3.jpg

http://uupload.ir/files/fldh_4.jpg

نظر شما چیست؟

۵ نظر

 1. علی گفت:

  واقعا” قهرمان تنها مردیه که دلش به حال مغان می تپه علی الخصوص اگه به روی میزشون توجه کنین دستمال کاغذی مورد استفاده هم مال تولیدی خود این شهرستان ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. علی UNITED STATES گفت:

  آقای قهرمان به عنوان چهره ماندگار سرمایه گذاری و کارآفرینی در سال۹۰ مورد تجلیل و قدردانی این کار بزرگ توسط نخبگان و مردم شهرستان گرمی واقع شدند که نشان از قدردانی مردم گرمی و نیز ارزش کار ایشان نزد همه دارد و چشم امید هزاران جوان بیکار به ایشان می باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. اکبر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  واقعا تحصین برانگیزه امام جمعه محترم هم به فکر بیکارهای شهر هستش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. اسماعیل صبور گفت:

  اخه اقای قهرمان چرا شهرستان گرمی می دانم بخاطردل سوزیست ولی مردم ما نه بخشید مسولان مااین رانمی دانند

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید