بازدید نماینده مردم مغان از روستاهای بخش انگوت +تصاویر

آزادلو : نماینده مردم مغان در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولان ادارات از پروژه های درحال اجرا و مشکلات روستاهای بخش انگوت بازدید کرد.

حجت السلام میرقسمت موسوی در حاشیه بازدید آسفالت ریزی راه زیوه به چرتغلی به طول ۸ کیلومتر گفت: رفع مشکلات حوزه راه روستاها یکی از اساسی ترین خواسته های بحق مردم منطقه است.

وی همچنین از مجتمع آبرسانی ایلخی بازدید کرد و گفت: تأمین آب شرب مناطق محروم یکی از اولویت های دولت تدبیر است که انتظار می رود زمینه برخورداری روستاهای منطقه فراهم شود.

نماینده مردم مغان همچنین در رابطه با تأمین اعتبار لازم در حوزه راهسازی و آبرسانی به روستاهای منطقه در جهت مهاجرت معکوس به روستاها قول مساعد داد. همچنین وی در برخی روستاهای بخش انگوت حضور یافته و از نزدیک در جریان مشکلات آن ها قرار گرفت.

صدیف فرمان رئیس اداره راه و شهرسازی گرمی نیز در بازدید از این پروژه گفت: بهسازی و تعریض جاده ارتباطی دهستان قره آغاج به مرکز بخش انگوت به عنوان یکی از مطالبات اصلی اهالی پیگیری می شد.

وی با بیان اینکه این پروژه با سه میلیارد ریال اعتبار آغاز شده و با تامین ۱۵ میلیارد ریال اعتبار دیگر تکمیل خواهد شد اظهار کرد : طول این پروژه شش کیلومتر و سه کیلومتر آن زیرسازی شده است

http://uupload.ir/files/y8x6_3.jpg

http://uupload.ir/files/jxa_2.jpg

http://uupload.ir/files/rua_4.jpg

http://uupload.ir/files/1hkw_5.jpg

http://uupload.ir/files/tyff_6.jpg

عکس: پایگاه خبری آزادلو

نظر شما چیست؟

۳۳ نظر

 1. سامان عباس زاده گفت:

  اقای نماینده پس این روستای پنجعلی خرابسی چی میشه ن اسفالت ن گاز ن اب من به این نمایندهنماینده نمیگم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. از انگوت گفت:

  درود بر موسوی انشالله موفق هستی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فرهمند گفت:

  واقعا کارهای آقای موسوی ستودنی است و کارها را بدون هیاهو و جنجال انجام می دهد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس گفت:

  اخه میر جلال شما اینج چه میکنی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. کوهی گفت:

  ما نیز به نوبه ی خود از آقای موسوی به خاطر آماده ساختن کارهای زیربنایی در بخش انگوت سپاسگزاریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. یک شروند انگوتی گفت:

  حیف حقیقت رانگویم به منطقه انگوت نسبت به دوره های قبل خیلی کارشده است آنکه واقعیت را نگوید ونبیند چشم بینائی اش ضعیف وایمانش ضعیف و فرددروغگو وشخض منفعت طلب بوده است به فکر منطقه نیست دیگر وقت آن گذاشته کسی به کسی ریش سفیدی کند چون الان همه ریش سفید به دنیا آمدند هیچ کس دیگربه کدخدا نیازنداردباتشگرازخبرنگار آزادلو خبرهای واقعی را مینویسد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. دانشجو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  حضرت آیت الله میر قسمت موسوی اصل انشا ا… این دوره در مجلس خبرگان شرکت میکند تا در مجلس بزرگان و خبرگان اسمی از فرزندان مغان نیز گوشها را بنوازد
  با این وجود موافق و مخالف ایشان در استان حامی آیت الله خواهند بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. مخالف گفت:

  موسوی واقعا چهره ای ملی است خدا میداند که این مرد چقدر بزرگوار و باشرافت است. مخالف و موافق را به یک چشم مینگرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. پنداشته گفت:

  کارهای موسوی اعم از اسفالت و طرح هادی و اب رسانی و گازرسانی در تارخ انگوت بی سابقه است
  متشکریم میرقسمت موسوی اصل الحق که به وعده هایتان جامه عمل پوشاندید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. از انگوت گفت:

  این دوره نیز درخدمت سید بزرگوار هستیم زنده باد موسوی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ماشاالله سید بزرگوار انشاالله با۳۰۰۰۰ رای در خدمتیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ابراهیم گفت:

   من از مخالفان سرسخت ایشان بودم طوریکه در خفا و ظاهر به ایشان فحش میدادم این سید بزرگوار یکبار اومدن خونه من خونوادمون دسته جمعی به گریه افتادیم. گفت میدونم که به من لطف داری و همه جا در مورد من حرف میزنی. موسوی جوانمرد است.فردی مدیر با سعه صدر بسیار بالا در تحمل مخالف.
   بزرگ منش است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. آزاد اندیش ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کارهای خوب قابل تحسین است و مقایسه آقای موسوی با نماینده قبلی بی انصافی است ولی حیف از لیاقت آقای موسوی که مشاوران بسیا ر ضعیف دارد و اجازه نمی دهنند کسی به موسوی نزدیک شود نمونه اش هم تحمیل فرماندلر قبلی (علائی)از طرف فامیلهای آقای موسوی بود که کل کارهای مثبت ایشان را به باد داد و افرادی خواهان آبادی شهر بودند به گوشه انداخت و افراد …… را در صدر نشاند و تیشه بر ریشه هیجده هزار رای زد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صمد شاعر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   مشاوران یک مدیر اگرچندسطح از او بالاتر نباشند، هم سطح او هستند. آقای موسوی با تمام مشاوران فامیلی خود، هم سطح و لول پایین هستند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گرمی یوردی غریبدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بی تردید و به ایمان و یقین، انشالله این دوره به همت مردم غیور این مرزوبوم، موسوی و موسویون به کلی از عرصه سیاست گرمی حذف شده و بدین ترتیب قصه نمایندگی میراثی شهرستان گرمی، پایان و عرصه برای نمایش شایستگی نخبگان لایق گرمی فراهم میگردد. بی جهت تلاش بیهوده نکنید، چهره مخدوش و رنگ باخته شماها را، راهی برای جبران نیست (حتی آسفالت نمایشی)و شما بازنده تمام قد هستید. به جرات می شود گفت که مجموع رای ایشان از ۳۰۰۰ بیشتر نخواهد بود آنهم به خاطر آسفالت شهرداری و حضور مرتب در مراسمات ترحیم(نه در مجلس)، وگرنه افزایش بیکاری، مهاجرت نخبگان، افزایش اعتیاد، طلاق، قاچاق مواد، کسب رتبه اول در اعدام وافزایش سایر آسیبهای اجتماعی، نا امیدی جوانان، انتصاب فامیلی و بکارگرفتن مدیران نالایق و غیرمردمی، عمل نکردن به وعده ها، ازدست رفتن امتیاز منطقه آزاد، افزایش روزافزون محرومیت، تصمیمات قومی-قبیله ای، اقدامات سطحی و نمایشی، فرار سرمایه گذاران، گسترش جو بی اعتمادی در جامعه و … چیزهایی نیست که بشود بی تفاوت ازکنارشان گذشت. چشم ما بیناست و عقلمان کامل: پس برای همیشه برید و برنگردید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. آزادخان گفت:

  سلام موسوی اگه ازخدامترسید این حیوانات اهلی بصورت گله ای گوسفند گاو ومخصوصا سگها راازاین شهرک جمع کن آقا ما نه آسفالت خواستیم نه جدول ونه پارک وفضای سبزچون اینها رایانه می خواهد مانداریم فقط دستوردهیدآنها که رایگان است انجام شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ع ش گفت:

  هم شهری محترم من قول می دم به حاجی اقا رای نمیدم ولی ولی قضاوت نا حق شما ادمو واقعا ناراحت می کنه خدمتیس که در دوران موسوی به شهر گرمی شد در جهر دوره نمایندگی این خدمت نشده حتی چیزس نمونده بام خونه ها هم اسفالت بشه واقعا چهره شهر عوض شده خواهشان به خا طر فرزندان خودمان از کار های خوب حمایت کنینم تا دیگران هم تشویق بشن برای خدمت به شهرمون هر کس
  باشد. در ضمن مغرضانه نظر دادن سرشت ادمو مشخص می کنه با این کارت موسوی را تبلیغ می کنی بچه گانه نظر دادن فقط خود ادمو خراب می کنه ومردم کور نیستن گرمی فعلا بهتر شده چقد ادم مثل شما فکر می کنن.می تونستی بگی کسی دیگه این دفعه باید نماینده بشه بهتر از موسوی به گرمی خدمت کنه .به روز روشن بگی شب برت می خندن . پالچیغا بادتیغجا دینن…حاج….!موسوی جاها دیگه مشکل داره ولی در سطح کلان وعمران و ابادی شهر واقعا سنگ تمام گذاشته.اگه حرفهای تحریک امیز ادمهای مثل شما بزارن به
  حاجی اقا موسوی رای نمی دم در ضمن کسی بهتراز این داری معرفی کن حمایت کنیم همشهری محترم چون شما در فکر شهرمون هستین.
  اقا موسوی رای نمیدمحاجی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عمیق نگر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   موسوی همین آسفالت ریزی رو به سال آخر نگه داشته تا امثال شما رو دوباره گول زده ومرکب سواری کند. مگه نمایندگی فقط آسفالت ریزی است. فکرکنم جاشون رو باشهرداری اشتباهی متوجه شده اند. یه جوری هم ژست گرفته انگارچندتا کارخانه رو باجذب سرمایه گذاران داره افتتاح میکنه. برو …. من ساده نیستم و به خود آمده ام و گول این عوام فریبی ها رو نخواهم خورد. موسوی برای همیشه گد ایشون دالیسیجان، سن و عوامللرون بوکاره دورسوز.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرميلي گفت:

   لطفا جواب بدهید آسفالت شهرهای بیله سوار و پارساباد که با گرمی شروع شده هم کار آقای موسوی است؟!!!!
   چرا شهرهای استان اردبیل همزمان شروع شده؟!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • دلسوز گفت:

   آقای ع ش دلم خیلی به حالت سوخت چقدر قانعی یاانگار خودت از زمانه عقبی کمی هم به فکرمدیریت زمان باش برادر عزیزمثل اینکه درطول عمرت از گرمی خارج نشدی بهتره یه سری به شهرهای اطرافت بری حتی رضی ،بعد بگو پشت بامها چطور اسفالت میشود واین احتمال هم هست که شاید گرمی را با روستاها مقایسه میکنی که اینطور گرمی را شهر رویاها میدانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. همشهری ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اقای موسوی گرمی وشهرک رابه روستا تبدیل کرده ودامداران داخل شهرروز به روز بیشتر میشونددرحالی که درروستاها شهربازی میزند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • خدابنده GERMANY گفت:

   بله دیگه مدیریت جهادکشاورزی هم اززیردستان نماینده هست مجوز ساخت دامداری درداخل شهررو راحت صادرمیکنه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. کارشناس گفت:

  حاجی آخر دوره نمایندگی شماست تا میتونی به همه جا سر یزن ولی این سر زدنهادردی را دوا نمیکنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید