بازنشستگان مدیریت یا طالبان قدرت!؟

آزادلو : حضور معدود چهره های قدیمی در انتخابات شورای شهر‌ گرمی از دو بخش برایم جالب بود و مرا به تحریر این متن واداشت…

شورای شهر یا پارلمان محلی یک نهاد مدنی است که نقش بسزایی در توسعه و یا بالعکس پسرفت شهری دارد. این مهم با توجه به نحوه فعالیت منتخبین شورای شهر نمود پیدا می کند.

در انتخاب کاندیدای اصلح شاید یک سوی سکه وجود تجربه کافی است، اما روی دیگر داشتن روحیه جهادی است که لازمه آن حضور چهره های جوان و تازه نفس متخصص است.

جای سوال است برخی بازنشستگان قدرت که در بخش های مختلف مدیریت شهری نقش آفرینی کرده و توان خود را نمایش گذاشتند، مجددا به دنبال کسب کرسی قدرت هستند؟!

بی پرده می توان گفت گرمی تاکنون چوب افکار پوسیده را خورده و اکنون به ایده و نگاه متحول گرانه با حضور چهره‌های متخصص و جوان نیازمند است.

برخی از این عزیزان که در گذشته توان خود را به نمایش گذاشته و کارنامه عملشان این گرمی سرشار از مشکلات است، باید میدان را برای نیروهای تازه نفس و متخصص خالی کنند.

شهرداری گرمی اکنون با بدهی های چندین میلیارد تومانی که میراث گذشتگان است، روز به روز کمر خم می کند و در این میان برخی ها بجای برنامه برای نجات از این وضعیت، می خواهند بر اساس تعارفات سیاسی و خواهش و تمنای چهره به چهره کرسی پارلمان محلی را کسب کنند.

مردم قطعا اینبار آگاهانه به دور از مسائل طایفه ای و تعارفات سیاسی به کاندیدایی که بجای ارائه تصویر و پوستر نمایشی و حضور فعال در مراسمات مختلف برنامه علمی و عملی می دهند، رای خواهند داد.

* علی قاسمیان کردلر

نظر شما چیست؟

۳ نظر

 1. سوگند گفت:

  باسلام
  مرسى آقاى قاسمیان
  کاش مطلب شما بعضى ها رو حداقل به فکر بندازه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گرمیلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  مگه گرمی جوانی هم مونده؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. شهروند GERMANY گفت:

  دراین دورزمانه هیچ کس بجز عده انگشت شماری خداشناس وخیر هدفشان دررسیدن به جاه ومقام خدمت به خلق نیست بلکه شیفته قدرتندکسی که رقیب را جهت رسیدن به قدرت تخریب کرده وانسانیت را زیر پا می گذارد اصلا شیفته خدمت نیست بلکه تشنه قدرت است!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید