با استفاده شخصی از خودرو دولتی در گرمی برخورد می‌شود

آزادلو : دادستان عمومی و انقلاب گرمی مغان گفت: با هرگونه استفاده شخصی از خودروهای دولتی خارج از ضوابط و مقررات در سطح شهرستان گرمی برخورد خواهد شد.

محمد حاجی آقا نیامیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: این روزها گزارشات زیادی مبنی بر استفاده شخصی از خودروهای دولتی توسط مسؤولان دستگاه‌ها دیده و شنیده می‌شود که لازم است کنترل شود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید پیشتاز و الگوی رعایت قانون باشند، افزود: قبح استفاده شخصی از اتومبیل‌های دولتی امروز شکسته شده و این مصداق بارز تخلف برای مس‌ولان دستگاه‌ها است.

داستان گرمی مغان بیان کرد: ممنوعیت استفاده از خودروهای دولتی در آئین نامه چگونگی استفاده از خودرو دولتی و بخشنامه‌های ابلاغی از سوی دولت به صراحت اعلام شده و شایسته نیست نگاه مردمی به ادارات دولتی زیر سوال برود.

وی اضافه کرد: در سطح شهرستان گرمی مغان در چند ماه اخیر استفاده از خودروهای دولتی افزایش داشته و گزارشات زیادی در این زمینه بدست ما رسیده که در صورت ادامه این روند برخورد خواهد شد.

حاج آقا نیامیری به آن دسته از مسؤولانی که نسبت به بیت‌المال بی‌تفاوت هستند تذکر داد و گفت: با هرگونه تخلف و خروج از دایره قانون بدون اغماض برخورد کرده و اجازه استفاده از بیت المال داده نخواهد شد.

وی اضافه کرد: لازم است پلیس راهنمایی و رانندگی و پلیس راه نسبت به کنترل برگ ماموریت خودروهای دولتی که خارج از وقت اداری تردد می‌کنند، اقدام کرده و اگر بدون مجوز باشند، نسبت به توقیف آن‌ها اقدام کنند.

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. واقعیت گفت:

  ماشین اداره و… خارج ازوقت اداری برای کارهای شخصی رعیس مورداستفاده میگیرد.وقتی عید میشود باخانواده سفری۱۰روزه به شمال باماشین بیت المال …واقعا مسعولی نیست مچ این افراد سودجو روبگیره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • منصف گفت:

   آخه کسی نیست به این دوستمان بگوید عزیز من سفر ۱۰ روزه شمال می دانی چقد هزینه داره ؟؟؟ بیچاره رییس آه نداره با ناله سودا کنه .

   بیایید منصف باشیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. دلسوز گفت:

  احسنت حاج آقانیامبری،
  ولی مواظب پستت باش مثل اینکه شما وجدان کاری داری تو گرمی خلافه کسی با وجدان ریاست کنه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. اصف حبی گفت:

  باعرض سلام وتسلیت فرارسیدن شهادت اباعبدالله الحسین ویاران باوفایش خدمت همشهریان عزیز ودادستان محترم شهرستان گرمی ..با توجه به موضوع معنونه از طرف ریاست محترم دادسرا درخصوص استفاده شخصی از اموال دولتی ازطرف برخی مسولان محترم انچه قابل عرض است فدوی بجهت حیطه کاری وتماس با ادارات مختلف تابحال چنین چیزی رو مشاهده ننمودم اگر گزارشی در این راستا به مقام محترم دادسرا شده است شایدبه سبب وجود شیفت کاری ویا در ماموریت بودن روسا این موضوع دیده شده وازبدیهیات است که روسای ادارات شهرمان نسبت به انجام فعل مزبور اقدام نمایند لذا جا دارد از مقام محترم دادستانی به جهت امعان نظر به اجرای قوانین مدون خاص درسطح شهر کمال تشکر وسپاس مضاعف را دارم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شاهد گفت:

   آقای آصف حبی عزیز استفاده از ماشینهای اداری در ساعات غیر اداری برای گردش و تفریح و خرید و مهمانی رفتن و آب آوردن از چشمه روستاهای اطراف به وفور توسط کارکنان دولتی بخصوص رئسای ادارات انجام شده و همیشه از طرف مردم دیده میشود چه دلیلی دارد شما تابلو دروغ بگی و از خاطیان دفاع کنید ؟!؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهروند ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   با سلام عرض عرض تسلیت ایام سوگواری باید به عنوان یک شهروند در خصوص موضوع معنونه از سوی دادستان محترم صادقانه نظر دهیم جناب آقای حبی شما دفکر کنم یکی از وکلای حقوقی شهرستان هستید موضوع مطروحه توسط دادستان محترم کاملاً صحت دارد و قابل دفاع نیست شما نباید موضوع به این روشنی را که عام و خاص از این فعل اطلاع دارند تکذیب بفرمایید ایکاش دفاعیات پرونده های حقوقی تان اینگونه نباشد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید