اداره امور آب گرمی بی‌نظم‌ترین دستگاه اداری این شهرستان

عباسی

آزادلو : در پی بازدید بازرسان استانداری اردبیل، از نحوه عملکرد دستگاههای دولتی خدمت رسان به مردم،اداره امور آب گرمی بعنوان بی نظم ترین دستگاه اداری در شهرستان گرمی معرفی شد.
اقبال عباسی معاون توسعه انسانی استاندار اردبیل در بازدید از بخش ها و قسمت های مختلف فرانداری گرمی در نشست با کارکنان این اداره گفت:در پی بازدید سرزده به منظور بررسی ارائه خدمات به مردم توسط ادارات دولتی متاسفانه ،اداره امور آب گرمی در بین ۱۰ دستگاه دولتی بازرسی شده ، بعنوان بی نظم ترین دستگاه اداری در شهرستان گرمی معرفی گردید.
وی اظهار داشت: در بازدید بازرسان استانداری اربیل که بصورت سرزده و بدون هماهنگی قبلی از این اداره صورت پذیرفت رئیس اداره امور آب گرمی ساعت ۱۰ صبح در سرکار خود حاضر گردیده بود و در پاسخ بازرسان استانداری مبنی برتوجیه دیرحاضر شدن بر سر کار ،دلیل این کار را تماشای فوتبال در شب هنگام ،و بی خوابی عنوان کرده بود.
عباسی با اظهار تاسف از حرکت یک مدیر اداره دولتی و پاسخ گستاخانه وی به بازرسان با اشاره به وظایف سنگین اداره امور آب گفت:مدیری که باید بدنبال کنترل آب های روان و هدررفت آن و پیگیری جدی عملیات اجرایی سدهای مخزنی در دست احداث منطقه باشد تا کشاورزان منطقه با دلگرمی بیشتری به امر زراعت بپردازنند از وظیفه خطیر خدمت رسانی در منطقه محرومی همچون گرمی کوتاهی می کند که این عمل ناشایست وی از سوی مسئولان استانی پیگیری خواهد شد.
اقبال عباسی گفت:بازرسان استانداری با جدیت برنامه ها و فعالیت های کاری خود را به منظور بررسی ارائه خدمات مطلوب به مردم توسط ادارات مختلف پیگیری و دنبال می کند و در این مسیر از هیچ گونه تلاشی فروگذار نیست.
وی بیان داشت: همه ما وظیفه داریم در ارائه خدمات به مردم و حل مشکلاتشان کوشا باشیم و با جدیت نسبت به ایجاد زمینه ها و فرصت های بهتر برای مردم اقدام کنیم.
معاون توسعه انسانی استانداری اردبیل خاطر نشان کرد: با مشخص بعضی از نواقص در اجرای طرح تکریم ارباب رجوع این نواقص جهت بهتر اجرا شدن طرح به دستگاه های اجرایی ذی ربط گزارش شده و از آنها خواسته شده که ظرف مدت معین کاری مشکلات موجود را رفع کنند.
در این جلسه علائی فرماندار گرمی هم در خصوص اهداف و برنامه های این فرمانداری به ارائه گزارش پرداخت. لازم به توضیح است که بازرسان استانداری در سفر به شهرستان گرمی از بخش های مختلف ادارات این شهرستان مانند: آموزش و پرورش ، شعبه بیمه تامین اجتماعی، جهاد سازندگی ُشبکه بهداشت و درمان و … بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمت این دستگاه ها به مردم و قرار گرفت.

این بازرسی از ادارات جهاد کشاورزی ، شهرداری ، تأمین اجتماعی ، شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش نیز صورت گرفت که نهایتا عملکرد آن ها تأیید شد.

خبر از سید یعثوب حسینی

نظر شما چیست؟

۳۳ نظر

 1. مهدی گفت:

  پس آقای معاون چرا چنین فرد را به عنوان مدیر یک اداره قبول دارید که از تمام جهات کم کار است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. امیر گفت:

  آقای ا.م عجیب ادبیاتی ! چرا به کوری چشم بعضی هامگر رییس شدن هم افتخاری دارد خوشا به حال آنهایی که در زمان داشتن نه ریاست بلکه قبول مسئولیت گره ای ازگرههای انسا نهای محروم همانندمردم شریف گرمی بازکند وگرفتار چند روز پست ومقام نگردد که جز وزر وبال چیزی در بر ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ا.م گفت:

  به کوری چشم بعضی ها هفته دیگه آقای … ریس اداره آب میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. کمالی UNITED STATES گفت:

  اداره امور آب گرمی بامدیر فعلی خدمات ارزنده ودر خور توجه به متقا ضیان چاه و علی الخصوص به کشاورزان محروم ارایه داده اغلب متقاضیان وکشاورزان قبل از ایشان حتی از محل وآدرس امور آب گرمی خبر نداشتند.افسوس به جای تقدیر اینطور رسانی اش میکنند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. حق دوست گفت:

  بازرسان و آقای معاون استاندار از کشاورزان منطقه درخصوص آقای مهندس قنبری تحقیق نمایند،آنموقع به لیاقت و شایستگی او پی می برند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. احمد گفت:

  جناب معاون محترم استاندار ایا خدمات چندین ساله مدیر اداره فوق را بررسی واز مراجعین تحقیق واز سوابق و شایستگی ایشان اطلاعاتی کسب کرده سپس اقدام به این مصاحبه گستاخانه کرده اند یا با یک بار مراجعه ی سالانه به این نتایج رسیده اند و با آبروی یک مدیر لایق و توانمند بازی کرده اند… البته آبرو دست ایشان نیست و آقای قنبری در این سالها نشان داده اند که مدیریت قوی و تسلط خوبی در حوزه کاری خود و احقاق حق کشاورزان و مردم همیشه محروم گرمی دارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. سعید گفت:

  با سلام
  جناب اقای عباسی معاون محترم استانداری شایستگی یک مسئول یا مدیر به حضور در سر کار نیست … خروجی کار و عملکرد چند ساله اداره تحت پوشش او نشانگر لیاقت یا عدم لیاقت ایشان هست …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حجت 2 گفت:

  آقا حق با شماست باید اول آقای … را بردارند بعد رییس را….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. حجت گفت:

  رییسی که دست به دامان کارمند شرکتی تند روی سیاسی و دو به همزن … هست و رابط فرمانداری ایشان هست حالا حالا ها سر جاشه. آقای بازرس بهتره به جای قنبری آقای … را برداریدکه خیلی با ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. g.... گفت:

  مهندس او بازرس لر سنی تانی مییبلر . من بیلییم سن اولاری بوشلی چیخارداجیسن .اگر اولار دا بیلسیدیلر بو غلطی ائلمه زدیلر.نگران اولما اولار سنه غلط ایلدوی دییجیلر .دیر و زود داره ولی سوخت سوز نداره……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. طرفدار گفت:

  مهندس قنبری نمیخوای از خودت دفاع کنی؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. نظری گفت:

  وضعیت کارمندان آنجاهم خرابه
  یه کارمندی داره بنام …
  صدتا سلام می کنی یکی را جواب نمی دهد مدرک دیپلم دارد چون داماد ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. شهروز گفت:

  نفوذ و نسبت فامیلی وی با گروه حاکم مانع از کوچکترین گزند به ایشان است.سالهاست نتوانسته اند جلوی استفاده شخصی وی از پیکاپ پر مصرف بیت المال رابگیرند.در شورای اداری هم شدیدا انتقاد شد اما پشیزی ارزش نداشت.چند روز دیگه فراموش میشه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. یارالی گفت:

  اوره ییم نن آی وردی!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. دلشکسته گفت:

  واقعا حقوندی . ولی باز هم متاسفم نباید اینجوری میشد. و اما شما آقای حسینی کار خوبی نکردی…. نا سلامتی همشهریته مگه نه؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. همشهری گفت:

  آقای بازرس محترم و… :در شهرستان گرمی یکی از مدیران دلسوز شهر اقای مهندس قنبری هست واین برای همه ثابت شده در مورد سد عمارت ومرزی بودنش آقای قنبری تلاش کرده نه کس دیگری…اماچراپشت یک مدیرمحترم وتلاشگرحرف زد واقعاًبایدافسوس خورد به این مسئولان شهر -بنده بعنوان همشهری حرفهای زده را تکذیب میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ناشناس گفت:

  این رییس جان از مدیران باقیمانده از دوران حاج ولی میباشد. تازه میگن وی اراضی گیلارلو و کله سر را …. لطفا به این موضوع رسیدگی و به افکار عمومی نتیجه را اعلام دارند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ناشناس گفت:

  عملکرد اداره آب و نحوه برخورد با متقاضیان را بایداز مراجعه کنندگان پرسید نه از شخصی که یه لحظه وارد اداره شده و بدون پشتوانه علمی قضاوت میکند. ۶ سال پیش راننده تاکسی های شهرستان آدرس اداره آب را نمی دانستند. اصلا نمی دانستند اداره آب چیکاره است اما حالا اکثر پوز دادن های امروزی از عملکرد و فعالیتهای اداره آی و سازمان آب اردبیل می باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. شاهد عینی جریان گفت:

  اقای ق رییس اداره … < نان ونمک <نماینده قبل حاجی ولی را خورد وبه او خیانت کرد.امیدوارم خدا عادلانه قصاص کرده و سزای خیانت را به اوبچشاند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. محک گفت:

  به نظر من اقای فرماندار به عنوان شخص اول شهرستان باید خیلی زودتر از اینها وارد عمل میشد ونظارت بیشتری در ادارجات انجام میداد.با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمیشود بعضی ها باگفتن فرماندار پر تلاش، مردمی وغیره دارن فقط فضا را مثبت جلوه میدن،مشکلات عدیده شهر از نان وقاچاق ارد ومشکلات شهری وغیره بگیر تا ناکار آمدی بعضی از مسئولین نشان از بی توجهی فرماندار به مسیولیت خود میباشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. گرميلي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  خسته نباشید میگم به همه مسئولان دلسوز زحممت کش .جناب آقای بازرس حالا به نظرتون در مورده بی نظمی اداره اموره آب چه کسی باید تصمیم بگیره رسیدگی کنه .راستی اقدامات امور آبم بررسی کردن کارشون چیه اداره امور آبم پارتی بازی می کنن من که فک نکنم یا کارای غیر قانونیم انجام میدن اونم فک نکنم .هر کی خبر داره یا میدونه بگه ما هم بدونیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. همشهری 2 گفت:

  با سلام خدمت جناب قاسمیان وآقای حسینی عزیز
  خدمت حضرات عالی عرض شود استفاده از کلمه گستاخ برای یک مدیری که سالیان سال واسه این اداره و شهرمون زحمت کشیده به نظرم مناسب نباشه با توجه به اینکه حضرات از اصحاب قلم میباشید از شما بعید بود به خاطرنقل قول یک بازرس که در حد یک کارشناس می باشد شما به یک مدیر بتازین و در ضمن برفرض اینکه این مدیر یک روز دیر اومده و بازرس استانداری یا ارگان دیگر حق داره گزارش را به مسئول بالا دستی منتقل بکنه نه اینکه بیاد تو شهر خودمون به مسئول یا رئیس اداره بی احترامی کنه و ناگفته نماند که یکی از همان بازرسان استانداری در یکی از ادارات گرمی که بنده هم حضور داشتم بدون اینکه درب اتاقها را بزنه همون جوری وارد اتاقها میشد به نظرم این کار اونها هم نهایت بی احترامی به یک کارمند اداره می باشد و باید اول خودشون را اصلاح کنند و بعد از دیگران خرده بگیرند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. کارمند شهرداری گفت:

  خو شما که اینهمه به این بیچاره توهین کرده و گستاخ گفتین میشه اون ده دستگاه را نام ببرین اقلا بدانیم که کدام دستگاه قابل تحسینه بنظرم دراین روزا به وجه شهرداری زیاد توهین میشه قیر نیومده مردم قیر داغو ذر جیب کارکنان شهرداری میبینن ایا واقعا ازپس این تهمتها برخواهند اومد ( امان از حرف مردم)

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید