بخش عظیمی از مشکلات گرمی ناشی از کمبود اطلاعات است

آزادلو : معاون فرماندار گرمی مغان گفت: بخش عظیمی از مشکلات موجود در شهرستان گرمی ناشی از اطلاعات کم دستگاه‌ها است.

کامل کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: مسؤولان دستگاه‌ها اگر اطلاعات جامعی از زیرشاخه خود داشته باشند، بی‌شک خروجی عملکرد و اقدامات بسیار مناسب‌تر خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید متخصصان نسبت به تشریح و آموزش حوزه‌های خود اقدام کنند، افزود: رؤسای دستگاه‌ها اگر از حیطه وظایف خود به طور کامل آگاه باشند، بخش بزرگی از مشکلات موجود در شهرستان گرمی که ناشی از نحوه مدیریت است، برطرف خواهد شد.

معاون فرماندار گرمی مغان بیان کرد: اگر تا به این لحظه دستگاه‌های مرتبط از حوزه فعالیت و نحوه نظارت بر تعاونی‌های مرزنشینی و سهام عدالت مطلع بودند، هم اکنون شاهد برخی مشکلات ایجاد شده که باعث حساسیت افکار عمومی شده است، نبودیم.

کریمی به مشکلات موجود در سطح شهر گرمی اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات اساسی موجود در شهر گرمی عدم ساماندهی صحیح آب‌های سطحی است که در این زمینه احداث سیل بند در شش نقطه حساس شهر با توجه به توپوگرافی کوهستانی ضروری است.

وی اضافه کرد: اگر هم اکنون نسبت به ساماندهی آب‌های سطحی با ایجاد سیل بند اقدام نشود، در فصول بارانی شاهد تخریب اقدامات انجام شده در سطح شهر گرمی خواهیم بود و عملا توسعه و زیباسازی مبلمان شهری ممکن نخواهد بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید