بدری: خواستار بازشماری صندوق‌های رأی در انتخابات شورای شهر اردبیل هستیم

آزادلو : نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال شکایت برخی از کاندیداهای شورا در خصوص شمارش ناصحیح آرا، درخواست بازشماری آرای انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل به صورت کتبی مطرح گردیده است.

http://www.cheshmalar.ir/sites/default/files/styles/large/public/images/02_3.jpg?itok=F61ag5ki

صدیف بدری دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص شکایت برخی از کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا و  شمارش ناصحیح آرا، اظهار کرد: تغییرات نهایی که در لیست پایانی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اعلام شد باعث مطرح شدن برخی از شکایات در خصوص شمارش ناصحیح انتخابات شد.

وی افزود: تمامی کاندیداها و آحاد مختلف مردم ملزم به تمکین از قانون اساسی کشور بوده و مطمئنا در بررسی شکایت‌ها نیز روند قانونی اعمال شده و همه ملزم به رعایت قوانین حاکم در کشور خواهند بود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درخواست بازشماری آرای انتخابات شورای اسلامی شهر اردبیل به صورت کتبی مطرح گردیده و در راستای برطرف شدن شائبه‌ها و مطالبات کاندیداها بیان شده تا با بررسی مجدد قسمتی از آرا، حق کسی نیز ضایع نگردد.

بدری با بیان اینکه نبایستی نتایج انتخابات شوراها پیش از اتمام روند تطبیق اعلام می‌گردید، خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم استان اردبیل در کنار ملت بزرگ ایران در این انتخابات قابل تقدیر و ستودنی است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید