بدری: طرح منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان اردبیل ماه آینده به صحن مجلس می رود

آزادلو : نماینده اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس گفت: طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان که در دولت تدبیر و امید مصوب شده ماه آینده به صحن مجلس می رود.

صدیف بدری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نقشه این طرح در هیات دولت تصویب شده و در کمیسیون اقتصادی مجلس در حال بررسی است و ماه آینده جهت بررسی و تصویب نهایی در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح می شود.
وی اضافه کرد: این طرح یکی از مطالبات اصلی مردم استان اردبیل است و انتظار می رود که نمایندگان مجلس توجه ویژه ای به تصویب نهایی آن داشته باشند.
وی بیان کرد: منطقه آزاد تجاری به عنوان یکی از مهم‌ترین زیرساخت‌های توسعه استان اردبیل است که با ایجاد آن شاهد توسعه همه‌جانبه، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی خواهیم بود و در این راستا نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی تا تصویب قطعی آن از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: منطقه آزاد تجاری برای استان‌های مرزی و کمترتوسعه‌یافته مانند اردبیل به عنوان یک محرک قوی برای رشد و توسعه است که امیدواریم با تصویب قطعی این منطقه شاهد پیشرفت استان اردبیل باشیم.
وی تحقق راه آهن مطالبه اصلی مردم استان اردبیل از رئیس جمهوری را خواستار شد و افزود: طرح راه آهن اردبیل – میانه ،ایجاد منطقه آزاد تجاری ،تسریع عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی نمین ،احداث خط ریلی اصلاندوز و جمهوری آذربایجان و اشتغال جوانان از جمله مطالبات اصلی مردم این استان است که انتظار می رود دولت توجه ویژه ای برای تحقق این مطالبات داشته باشد.
نماینده اردبیل،نیر،نمین و سرعین مجلس گفت: در ارتباط با منطقه ویژه اقتصادی نمین که شرکت شاهد سرمایه گذاری اجرای آن را بر عهده دارد آن طور که باید اقدام اساسی صورت می گرفت هنوز صورت نگرفته است.

بدری در باره ترکیب کابینه دولت دوازدهم افزود: انتظار مردم از دولت دوازدهم تقویت تیم اقتصادی و جوان گرایی در کابینه است که ضروری است تیم اقتصادی دولت دوازدهم قوی تر از دولت یازدهم بشود.
وی اضافه کرد: ترکیب کابینه دولت دوازدهم باید متفاوت از ترکیب فعلی باشد تا دولت بتواند به وعده های خود عمل کرده و مطالبات اقشار جامعه را برآورده سازد .
این نماینده مجلس با اشاره به تعامل دولت و مجلس گفت: رویکرد مجلس رویکرد تعامل سازنده و پویا با دولت در تمام زمینه ها بوده و این رویکرد قوی تر از گذشته در دولت دوازدهم هم دنبال می شود .
ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی استان اردبیل از سال ۸۳ مطرح بود که در دولت تدبیر و امید به تصویب رسید و به کمیسیون اقتصادی مجلس ارسال شد.

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. کمال GERMANY گفت:

  شما جوری میگید انگار منطقه آزاد همه چیز را درست میکنه.در اشتباهید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. بیر بیله سوارلی گفت:

  انشالاه این بار با رای خوب نمایندگان تصویب شه.وباعث پیشرفت و اشتغال برای دشت مغان بشه.خدارو قسم میدیم به این ماه عزیز به همه ی جوانان بیکار رحم کنه خودش فرجی حاصل کنه…این منطقه آزاد هم برای مغان به تصویب برسه بلکه باعث اشتغال شه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. همشهری UNITED KINGDOM گفت:

  جناب آقای بدری اردبیل آزاد تجاری نمیشه چون راه ارتباطیش بین آذربایجان خیلی سربول عبور هستش فقط مغان این امکانات رو داره که آزاد تجاری بشه انم الحاق به ارس نه که آزاد تجاری اردبیل اگه بشه باید به نام مغان تموم بشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. شهروند پارسابادی UNITED KINGDOM گفت:

  آقای بدری جان آخه اردبیل که مرز نیستش،که منطقه آزاد تجاری بشه اون حق مردم مغان هستش نه اردبیل مرد مومن لابد تو که باسواد مگه مردم شریف مغان رو چی حساب کردین اون حق پارساباد و بیله سوار و گرمی هستش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. عباس کوچولو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  انشاالله این اتفاق چشم همه اهل مغان را روشن و دلشان را شاد خواهد کرد.
  امیدوار باشید . دعا کنید و با انرژی مثبت اخبار را پی گیری فرمایید .
  از زدن حرف های بی استناد خود داری کنید و نیروها و پتانسیل های داخلی و خارجی را در این راستا تحریض و تشویق کنید .
  انشالله این حرکت با مانع تراشی های بی دلیل و از سر حب و بغض این بار در مجلس زمین نخورد

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید