برای حفظ نظام اسلامی بهای سنگینی داده‌ایم

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه شهرستان گرمی گفت: در طول تاریخ انقلاب برای حفظ نظام جمهوری اسلامی بهای سنگینی داده‌ایم و بصیرت مردم همیشه نجات دهنده جمهوری اسلامی بوده است.

حجت الاسلام یدالله صفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گرمی، اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب برای حفظ نظام جمهوری اسلامی بهای سنگینی داده‌ایم  و بصیرت مردم همیشه نجات دهنده جمهوری اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه ملت آزادی خواه بر این باور رسیده است که بدون بلوک‌های غربی و شرقی می‌توان زندگی کرد، افزود: همه ملت و دست اندرکاران نظام برای حفظ این نظام شهیدان زیادی تقدیم و بهای سنگین پرداخت کرده‌ایم.

امام جمعه گرمی با اشاره به اینکه استکبار جهانی با روش‌های مختلف حملات خارجی و آشوب داخلی هرچه در توان داشته اند بکار گرفته، بیان کرد: اکنون استکبار جهانی کشورهای مسلمان را به جان یکدیگر انداخته و سود و بهره خود را از این درگیری‌ها می برند و ما مسلمانان باید هوشیارانه در مقابل این ترفندها بایستیم.

حجت الاسلام صفری با تقدیر از خدمات انجام شده توسط مسؤولان و تلاش نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: استفاده از نظرات نخبگان، مهندسان و دانشگاهیان در توسعه شهری امری بی‌بدیل در روند پیشرفت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: تشریح خدمات و اقدامات و جلوگیری از پراکنده شدن شایعات موضوع مهمی است که باید مورد توجه دستگاه های دولتی باشد تا ذهنیت مردم به دولت و بدنه نظام تخریب نشود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید