برخورداری پارس‌آباد از بیشترین آمار رشد جمعیتی در بین شهرستان‌های استان اردبیل

آزادلو : فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: در بین شهرستان‌های استان اردبیل، پارس‌آباد از بیشترین آمار رشد جمعیتی برخوردار بوده و شایسته است تا خدمات ارائه شده به شهروندان در بخش‌های مختلف ارتقا یابد.

اکبر صمدی روز شنبه در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان اردبیل، با ارائه گزارشی از فعالیت مراکز فنی و حرفه‌ای شهرستان پارس‌آباد، اظهار کرد: به منظور ترویج فعالیت‌های فنی و حرفه‌ای می‌بایست آموزش‌های ارائه شده در این سازمان در تمامی رشته‌ها و مشاغل اداری، آزاد و رسته‌های متنوع صنفی انجام شود.

وی به اهمیت توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در استان تأکید کرد و افزود: به منظور برخورداری از جامعه پویا و فعال نیازمند گسترش فعالیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای هستیم تا با افزایش مهارت کارآموزان شاهد اشتغال و رونق صنعت در منطقه باشیم.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: در بین شهرستان‌های استان اردبیل، پارس‌آباد از بیشترین آمار رشد جمعیتی برخوردار بوده و بدین منظور شایسته است تا خدمات ارائه شده به شهروندان در بخش‌های مختلف ارتقا یافته و رضایتمندی اقشار مختلف مردم در این شهرستان با رفع نیازمندی‌ها و مشکلات برآورده شود.

صمدی ادامه داد:  مبلغ ده میلیارد ریال به منظور ساخت مرکز فنی و حرفه‌ای از مسیر تملک دارایی‌های سرمایه‌ای اختصاص داده شده و با استقبال جوانان از مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای شاهد رونق این بخش مهم آموزشی و فنی در منطقه خواهیم شد.

وی بیان کرد: مراکز فنی و حرفه‌ای در افزایش مهارت و کاراموزی جوانان نقش بسیار ویژه‌ای را ایفا می‌کنند و با توسعه آموزشی و توجه به کیفی بخشی شدن آموزش‌ها در دستیابی به اهداف مدنظر سازمان فنی و حرفه‌ای مبنی بر آموزش کارآموزان موفق و مهارت‌آموزی آنان موفق عمل خواهد شد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید