برومند: مخالف سرسخت ماندن نصیری در سمتش هستم

آزادلو : نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس گفت: عدم توانمندی و تسلط نداشتن بر انجام امور و پیگیری مسائل در فرمانداری پارس‌آباد مشهود است و بنده مخالف سرسخت ماندن فرماندار در سمتش هستم.

حبیب برومند در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: فرماندار پارس‌آباد در مدت زمانی که مسئولیت را بر عهده گرفته هیچ قدم مثبت و سازنده برای حل مشکلات، پیشبرد کارها و تکمیل پروژه‌ها برنداشته و تنها با سیاسی‌کاری و برخی اقدامات تبلیغی انتخاباتی سعی دارد به نحوی از زیر مسئولیت واقعی خود شانه خالی کند و مردم شهرستان پارس‌آباد نیز از وضعیت پیش آمده در این شهرستان ناراحت و گله‌مند هستند.

 این نماینده مجلس شورای اسلامی با ادعای ناتوانی بسیاری از مدیران استانی و شهرستانی گفت: مردم حوزه انتخابی بنده رضایتی از این مسئولان و مدیران ندارند و خواستار انتخاب افرادی توانمند بدون نگاه و نگرش سیاسی در حوزه اجرایی و کارهای عمرانی هستند که به معنای واقعی پاسخگوی مشکلات بوده و توانمندی خود را بدون نگاه حزبی، جناحی و اصلاح‌طلبی و یا اصولگرایی به نمایش بگذارد.

 وی تصریح کرد: ما تا کی باید ناظر بر دعواها و درگیری‌های سیاسی اصلاح‌طلبان و یا اصول‌گرایان باشیم در حالی که باید یک مدیر و مسئولی که بکارگیری می‌شود از توانمندی و شاخصه ممتاز مدیریتی برخوردار باشد و با برنامه‌ریزی و هدف‌مندی درست یک مدیر توانمند می‌تواند به وضعیت اقتصادی، فقر حاکم در جامعه که حتی عده‌ای در به دست آوردن رزق و روزی ساده خود دچار مشکلات هستند حرکتی انجام داده و گامی موثر در این حوزه بردارد.

 برومند ادامه داد: وضعیت اقتصادی و درآمدی مردم به حدی نامناسب است که در منطقه مغان عده‌ای منتظر پرداخت یارانه ماهیانه هستند تا به عنوان قسط برای نانوایی‌ها پرداخت کنند تا در ماه بتوانند نان ساده خود را به دست آورند چه برسد به اینکه برخی از خانواده‌ها در طول سال چند مرحله گوشت و برنج را نیز مصرف نمی‌کنند که این نشان از فاصله طبقاتی فقرا و ثروتمندان است که هر روز نیز بیشتر می‌شود.

 این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نماینده سهل‌الوصول‌ترین فرد است که عموم مردم به راحتی به آن دسترسی دارد و می‌تواند به راحتی درد و مشکلات خود را با وی در میان بگذارد که بنده روزانه با صدها تلفن، پیامک و نامه روبه‌رو هستم که بیشتر آن‌ها در برگیرنده مشکلات اقتصادی و نارسایی مدیریتی است که هیچ وقت نیز تمام شدنی نیست.

 برومند عنوان کرد: به غیر از مقام معظم رهبری که دلسوز این ملت هستند و همواره مسئولان را به خدمتگزاری واقعی دعوت می‌کنند بقیه با شعار دادن و فریب افکار عمومی سعی دارند تا کارهای روزانه خود را پیش ببرند و امروز نیز در کشور به وضعیتی رسیده‌ایم که همه به دنبال تخریب و تخطئه یکدیگر هستند.

 وی با دفاع از عملکرد دولت گذشته در حوزه مسکن مهر که حداقل زمینه سرپناه پیدا کردن عده‌ای فقیر و بینوا را فراهم کرده است، گفت: آن‌هایی که امروز مسکن مهر را به هر شکلی تخریب و تخطئه می‌کنند باید بدانند که حداقل در دولت گذشته با تولید مسکن مهر هر چند با برخی کمی‌ها و کاستی‌ها سرپناهی برای افراد جامعه به ویژه جوانان پیدا شد در حالی که در این ۱,۵ سال از دولت تدبیر و امید هیچ حرکتی برای ساخت واحدهای مسکونی نشده است.

 نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آن‌هایی که عملکرد مسکن مهر را مورد تاخت و تاز قرار می‌دهند باید خود کارنامه‌ای را ارائه کنند که قابل دفاع باشد وگرنه انتقاد کردن و ایراد گرفتن کار آسانی است.

نظر شما چیست؟

۳۵ نظر

 1. رضا امیرپور گفت:

  ضمن تقدیر از مدیریت و عوامل محترم و زحمتکش سایت موفق خبری تحلیلی آزادلو به عرض میرساند که پیشنهادم این است عوامل محترم سایت یک صفحه ای را بعنوان دریافت نظرات واخبار وپیشنهادات به منظور احترام به بازدیدکنندگان از سایت جهت دریافت اخبار ونقطه نظرها واحیانا پیشنهادی جهت درج مقاله ویادداشتی از طرف کاربران همیشگی آزادلو وهمشهریان محترم منطقه خصوصا شهرستان گرمی اختصاص دهید.
  باتشکر رضاامیرپور ازطرفداران سایت موفق آزادلو از پارس آباد

  پاسخ : با سلام و عرض ادب
  حتما در طراحی جدید سایت لحاظ خواهد شد. آرزوی توفیق به نویسنده جوان منطقه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. احمد گفت:

  حاجاقا شما بفرمایید در طول چند سال نماینگی چه گلی به سرمردم بد بخت مردم زده اید چه شد وعده های انتخاباتی شما بجز باند بازی وپارت ازی چه کار کرده اید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. عدالت علی گفت:

  با سلام.
  جناب آقای برومند بنده به دور از حاشیه و فحاشی یک سوالی از شما دارم.
  میشه بفرمایید خود شما تو این مدت که نماینده مردم محترم شهرستان پارس آباد و بیله سوار و … بودید چه اقدامات مثبتی را انجام دادید شما کدام مطالعات آسیب شناسی را انجام داده و ریشه کن کردید. مگر غیر از این است که کار شما و همرزمتان که الان باهم دشمنید منظورم نماینده گرمی است کارتان شده عزل و نصب که به نظر بنده با توجه به تعریف قانونی نماینده از وظایف مستقیم شما نمی باشد. چرا با احساسات مردم بازی میکنید تا یه تقی به توقی میخوره عواملتان برای سرپوش نهادن به کم کاریشان استان اردبیل را محکوم میکنند که فلان اعتبار را به ما ندادند. بس کنید شعر ندهید عمل کنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناسناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقاBEHROOZ تند نرو اینم یه شعار انتخاباتی برای انتخابات آتیه. حبیب آقا میخواد با این شعارها به دوره نمایندگی خراب شده اش (دوره جاری) غسل بده و بگه که من دنبال استان کردن مغان بودم از بقیه کارها غافل موندم. اگه رای بدین این دفعه براتون استان درست میکنم. البته بهتره حبیب آقا آیین نامه های وزارت کشو رو مطالعه بکنه و حد نصابهای استان شدن رو یاد بگیره. حبیب آقا قدرتش در حد جابجا کردن مدیران در سطح شهرستانهای پارس آباد و بیله سواره که الحمدلله این قدرتش هم به زوال رفته و گرنه نصیری رو واسه فرمانداری پارس آباد قبول نمیکرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای برومند که گفته به غیر از مقام معظم رهبری که دلسوز این ملت هستند و همواره مسئولان را به خدمتگزاری واقعی دعوت می‌کنند بقیه با شعار دادن و فریب افکار عمومی سعی دارند تا کارهای روزانه خود را پیش ببرند،به یکی از این دو معنی است که یاخودش هم یکی از این مسئولان است یا تنها فردی است که دوشادوش رهبر دلسوز مردمه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. پارس آبادی گفت:

  آقای برومند نماینده محترم ای کاش بجای فرمانداران پارس آباد دوره شما که انصافا خیلی فهیم و با شعور بودند خودتان استعغا میدادید و کنار میرفتید چون آبرویتان را حفظ میکردید………هم به مردم منطقه لطف میکردید واقعا که هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. محمد - مغان گفت:

  آقا behrooz محترم و مودب
  -احداث استان جدید که شرایط قانونی نداشته باشه و به زور بخواد انجام بشه، جرمه؛
  -اینکه اول گفته بشه استان مغان با سه شهر بیله سوار، گرمی و پارس آباد میخواییم، و بعدا بگن گرمی جزو مغان نیست پس در نتیجه نمیتونه جزو استان مغان بشه، هم جرمه و هم توهین به مردم یکی از شهرهای مغانه؛
  – ممکنه اهالی گرمی بخوان جزو استان مستقل مثلا مغان بشن، ولی اینکه نظر اهالی این شهر رو نپرسیده از طرفشون تصمیم گرفته بشه، این خود بزرگ بینیه؛
  – من نمیخوام از کارهای برخی مسولین اردبیل در برخی کم لطفی هاشون برای شهرهای مغان دفاع کنم، امااینکه بگیم جناب برومند جلوی زورگویی مسولین اردبیلی ایستادن و اینگونه باعث ایجاد شکاف و اختلاف در بین اردبیل و شهرهای مغان بشن، یقینا عین جرمه؛
  بنظر من نماینده باید اول فکر کنه و ببینه حرفی که میزنه، اصلا ارزش بیان کردن رو داره یا نه و نه اینکه هیچی نشده، گرمی و پارس آباد رو به جون هم بندازه. ایشون که روحانی هستش و سری تو سرها داره باید بهتر از مردم عوام بدونه که تو زمونه ای که همه دنیا واسه کشور ما شاخ و شونه کشیدن، رنجوندن همشهری ها و هم استانی ها با حرفهای تحریک کننده کار درستی نیست. زیادی انگشت نما شدن و همیشه در وسط دعوا ایستادن همیشه به معنی زرنگی و جسارت نیست.
  در ضمن ما گرمیلی ها تا حالا پارس آباد رو مثل شهر خودمون دوست داشتیم ولی نماینده محترم پارس آباد گرمیلی ها رو با حرفهاشون اذیت کردن.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرزند پارس آباد مغان گفت:

   سلام خدمت تمامی مغانی ها به گوش باشید که مغان نام یک شهر نیست بلکه نام یک سرزمین است که چندین فرزند را در خود جای داده امت نمی دانم این همه حرف برای چه است که یک عده به زبان آوردند یادتان باشد که اردبیل دشمن آشکار ماست.و قول این حرف هارا نخورید که پارس آباد ، گرمی ،بیه سوار باهم برادرند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • behrooz گفت:

   مطمئن باشین اگه استانی بخواد ایجاد بشه حتما قانونیه که می خوان ایجادش کنن.
   این اختلافی که شما میگید بین پارس اباد واردبیل از قدیم الایام بوده بخدا ایستادگی مقابل زور گویی جرم نیست
   اخه زور گویی شما به چی میگید زور گویی وظلم از این بزر گتر که الحاقی که اماده انجام بود نذاشتن انجام بشه خب اقای برومند هم چندین سال برای این کار زحمت کشیده بود وقتی میبینه دارن همه زحمتاشو به باد میدن خب ایشون هم تند حرف میزنه هر کی باشه این کارو میکنه. بعد بعضی ها هم می گن ایشون اختلاف افکنند.
   اکثر پارس ابادی ها به این نقطه رسیدن که اردبیل برای ما تبعیض قائل میشه.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. مغان اوغلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  دوستان ، همشهریان عزیز و زحمتکش منطقه پارس آباد مغان ، اولاً از دور می بوسمتون دوماً به شما عزیزان تاکید میکنم که شخصی را بعنوان نماینده خود انتخاب کنید که توانایی ، عرضه و احقاق حق شماها را داشته باشد .
  برومند هیچ کاری به این منطقه نکرد و از این به بعد هم کار مثبتی هم نخواهیم دید .
  با دعوا و درگیری و مناقشه مشکل حل نخواهد شد . نماینده یک شهرستان و یا یک منطقه موقع حضور در حوزه انتخابیه ای خود باید تمام مسئولین ادارات و سازمانهای آن منطقه را جمع و اخذ گزارش نماید که آیا امورات بر وفق مراد هست یا خیر؟ اگر نیست دلیلش چیست ؟ اگر از بی کفایتی مسئول اداره هست ، باید به فکر جایگزین ان اداره باشد و در غیر اینصورت موانع و مشکلات را بررسی و در جهت رفع ان با تعامل و ارتباط با مسئولین بالادستی و پایین دستی نسبت به رفع معضل اقدام نماید . با شعار و حرف زدن کار پیش نمی رود .
  در پایان به همه ی هموطنان عزیزم در پارس اباد مغان ارزوی توفیق الهی را دارم و یک مژده که فردی در اینده در شهرستان پارس اباد کاندیدای انتخابات خواهد شد که اگر در این عرصه موفق شود یک نماینده ای توانمند ، شجاع و نترس بعنوان نماینده ان منطقه به مجلس راه خواهد یافت . انشاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عباس گفت:

   جناب مغان اوغلو اولا هنوز برای انتخابات و تبلیغات زوده دوما این کامنت شما چه ربطی به رفتن یا نرفتن نصیری داره؟؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • مرادبیگ گفت:

   درجواب آقای مغان اوغلو بایداینطور گفت . هرکس به طریقی صفت حمد توگوید… ویااینکه بقولی (بزک نمیربهارمیاد … آقا توخدا باعواطف مردم بازی نکنید بگذارید مردم بحال خودشون گریه کنند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. جمالی گفت:

  نصیری برای اینکه خودشو مورد توجه قرار بده رفت فرماندار پارس آباد شد و اونجا هم بذر فتنه راکاشت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. مورانلی گفت:

  آقای برومند بخدا لیاقت نمایندگی ندارید فقط بلدید دعوا و اختلاف راه بیندازید.. نصیری این بار نماینده گرمی هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. همشهری گفت:

  جناب آقای برومند شما که از عملکرد فرمانداری راضی نیستی حتما با دقت بیشتر بر عملکرد مدیران منطقه وسواس نشان میدهی ؟این حرفت اینو نشون میده اما آیا واقعا اینجوری است؟به نظر بنده اصلا اینجوری نیست؟چرا چون اگر به مدیریت دانشگاه آزاد واحد پارس آباد نگاه کنی اصلا حرفت درست نیست وبرعملکرد مدیران حوزه انتخابی خودت دقت نمیکنی شما کسی را برای دانشگاه انتخاب کردی که اصلا کارمندانش را آدم حساب نمیکند شما که از اجهاف به مردم حرف میزنی که مدیران با عملکردشان به مردم میکنن به نظرت آدم حساب نکردن مدیری که برای واحد آوردی وارزشی برای کارمندانش قاعل نیست …………به نظرت حاج آقا اجهاف نیست؟؟؟؟؟؟به نظرم شما اصلا به عملکرد مدیران منطقه نظارت نمیکنی بعد از انتخاب جنابعالی بعنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عده ای از اعضای محترم هیات علمی پیش حضرتعالی آمدن البته اگر یادت باشد در جلسه با کارکنان واحد به این نقطه اشاره کردی که آمده بودن وبهشون گفتی که من در کار دانشگاه دخالت نمیکنم این عین حرف شما بود وبا این حرفت نشون دادی که اصلا بر عملکرد مدیران دقت نداری پس خواهشا مردم را قول نزن وبعدش شما که وقتی که آقای نصیری آمدن همیشه تعریف میکردی چطور شد که الان از عملکرد آقای نصیری راضی نیستی؟چون خودت آوردی واگر هم از عملکرد وعدم توانمندی ایشان راضی نیست باید اول از عدم توانمندی وعملکرد خودت ناراضی باشی به نظرت اینجوری نیست جناب آقای برومند پس هیچ وقت با احساسات مردم عزیز منطقه بازی نکن لطفا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. وطن اوغلی گفت:

  برومند مهره سوخته استان وکشور میباشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گرمیلی گفت:

  حبیب عشقی!!!!عشق اولسون یعنی( ناصر نصیری ) با استعفای خود با یک تیر دو نشان زد .۱- شما که از ایشان ناراضی بودید شما را راضی کرد . ۲- خودش هم که باید برای شرکت در انتخابات استعفا می داد . اما هر دوی شما مهره ی سوخته شدید .دلیل : چون شما در دوره نمایندگی خود چندین فرماندار برای شهرستان پارس آبد گماشته اید همش اختلاف و دعوا؟ یعنی بی ثباتی مدیریت ! نصیری هم که با حمایتش از موسوی از محبوبیتش کاسته شده بود این بار با اختلاف با شما در افکار عمومی خودش را عصبی و منفور نشان داد حالا طرفدیگر این قضیه شورای محترم نگهبان( آقای جنتی ) است که قطعا به نصیری تایید صلاحیت نخواهد داد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. محمد - مغان گفت:

  حبیب آقا جان، فرمودید:
  {به غیر از مقام معظم رهبری که دلسوز این ملت هستند و همواره مسئولان را به خدمتگزاری واقعی دعوت می‌کنند بقیه با شعار دادن و فریب افکار عمومی سعی دارند تا کارهای روزانه خود را پیش ببرند و امروز نیز در کشور به وضعیتی رسیده‌ایم که همه به دنبال تخریب و تخطئه یکدیگر هستند}
  آیا مصداق این جمله گهربارتان و {بقیه} شامل خودتان هم می شود یا اینکه شما از {بقیه} جدا هستید؟؟ شما چطور می توانید بقیه افراد جامعه را شعار دهنده و فریبکار افکار عمومی بنامید؟؟ شما از کجا میدانید که در کشور همه به دنبال تخریب یکدیگرند؟؟ نکند شما از تمام این صفات رذیله مبرا هستید؟؟ نخیر نیستید، چرا؟
  چون از روزی که نماینده شدید، یا با اردبیل دشمنی کردید،
  یا ادعا کذدید که گرمی از مغان جداست!،
  یا از منطقه آزاد شدن گرمی انتقاد کردید،
  یا با انتصاب های فرماندار شهرتان مدام مخالفت کردید و همواره تخریبش کردید {چون گرمیلی است، فقط همین!}،…
  نماینده محترم؛ مگر ثروت مردم منطقه مغان قبل از مهندس نصیری از پارو بالا می رفت که حالا در چند ماه فرماندار شدن ایشان مردم به فلاکتی رسیده اند که حتی نمی توانند نان شب پیدا کنند؟؟ راستی راستی مردم را گوجه فرنگی حساب کرده اید یا شفتالو؟؟ اگر بقول شما، جناب مهندس نصیری فقط در چند ماه توانسته اقتصاد را اینطور کند، شما که نماینده اید چرا نمی توانید معیشت مردم را درست کنید؟؟ دستتان را که نبسته اند؟؟
  شنیدن چنین ادعاهای تفرقه افکنانه از نماینده محترمی چون شما که روحانی هم هستید، بعید است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   آفرین.کار آقای برومند شده حاشیه سازی برای استان .اختلاف انداختن بین مسئولان مغان واردبیل.به نظر من ایشان درشخصیت نمایندگی مغان عزیز نیستند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • پیمان مهدوی گفت:

    آقای برومند جناب آقای نصیری فردی فعال وازنیروهای فعال بوده وشمابجای اختلاف افکنی بین مسولین استان وشهرستانهای مغان به وظیفه اصلی خود برسید خدمات مهندس نصیری دردوران نمایندگی ومسول مخابرات برکسی پوشیده نیست . خداقوت حبیب جان

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     آقای نصیری نه مدیریت دارندونه سیاست . هرجارفتنددست خالی وبا دعوابرگشته اند. برای آقای نصیری ریاست مخابرات هم زیاداست تاچه رسدبه فرمانداری ونمایندگی. مردم گرمی آگاهند وازاین نیروهای ناکارآمدفاصله گرفته اند و آنهارافراموش کرده اند.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • رجب گفت:

     جناب آقای پیمان مهدوی شماهم انتظار آمدن نصیری بکش شاید برایتان فرجی حاصل شود.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • پیمان م... گفت:

      با سلام ۳۰ سال خانواده ام به آقای اسماعیلی خدمت صادقانه وبی منت کردیم اگه نوبت یه این دفعه نوبت مهندس ناصر نصیری است مهندس نصیری چه دوست وچه دشمن به همه مردم گرمی ارادت ویژه ای دارند وهمیشه خود رامدیون کل مردم شریف شهرستان گرمی میدانند.درضمن .هر که از خدا قطع امید کند و به غیر اوپناهنده شود، خداوند اورابه همان شخص واگذار می کند. بحارالانوار، ج۶۸،

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • انگوتلی گفت:

      به کوری چشم دشمن مهندس نصیری ۱۰۰٫/. پیروز انتخابات است .

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • behrooz گفت:

    انصاف داشته باشین اقای برومند به جز دفاع از حق مردم پاس اباد و بیله سوار چیکار کرده؟؟؟؟؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حسن گفت:

     خیلی کارها
     از جمله اختلاف افکنی
     اتفاقا باعث پایمال شدن حق اهالی پارس اباد و بیله سوار است
     ایشان علیرغم اینکه قانونگذار است بدون توجه به قانون که به صراحت برای ایجاد استان جدید حداقل یک میلیون جمعیت تیاز است با ساده انگاری می خواست توجه مردم عوام را به خود جلب کند و از مردم ساده دل سو استفاده کند و باعث ایجاد اختلاف در استان گردید

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      حسن تو چیزی ک نمیدونی حرف نزن تو این دولت الان همه چی با زور با پارتی حل میشه اگه اونایی ک تو تخت مجلس نشتند بخوان یه شهر رو با ۱۰۰۰ تا جمعیت هم استان میکنن برومند همیشه طرف دار مردم مغان بوده و هست و شماها هم باید بر علیه حاجی بحرفین چرا چون داره از حق مردم دفاع میکنه و دست شماها کوتاه میشود

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • behrooz گفت:

      مگه ایجاد استان جدید جرمه؟؟؟ چون اقای برومند مقابل مسئولای اردبیلی ایستادگی کردن شدند اختلاف افکن چون زیر بار زور نرفتن شدن ادم بد؟؟؟
      ایشون چیکار کردن که شما میگین اختلاف افکنند؟

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • بیله سوار گفت:

     تفرقه افکنی چون در۳ سال نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشه مدام هیاهو میکنه

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • عباس گفت:

   اقا شما سواد خوندن نداری یا خودتو زدی به اون راه. بنده خدا از اوضاع مملکت گفته ولی نگفته مقصر بیکاری و رکود نصیریه. خودت میگی و خودت جواب میدی؟؟؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • پیمان مهدوی پرچین سفلی گفت:

    جناب آقای رجب /باسلام وادب واحترام من ازمهندس نصیری چیزی توقع ندارم حتی اقل مهندس نصیری ازفردموردحمایت شما فردی صادق وراستگویی است بدان دروغگویی آفت است لذاباشدکه خداوندمنان ماراازدست بندگان خودبی نیاز سازد .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • سربازگمنام گفت:

    جناب جمالی مثل اینکه حاج ولی خوب براتون کارکرده احمدی درزمان فرمانداری پارس آباد چه گلی بسرمردم پارس آبادزد که شما مهندس نصیری راتخریب میکنید

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • امیرعلی گفت:

     خدایا چنان کن سرانجام کارتوخشنودباشی مارستگار مهندس ناصر نصیری ۱۰۰٫/. برنده انتخابات است

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ز - و گفت:

      سلام خدمت همشهریان عزیز
      مهندس نصیری فردی جسوروکاردانی است بخاطر منافع شهرومردم شهرحاضراست زندگی خودرافدای ملت وشهرخودبکند مگرندیدید بااحمدی نژادبرسرچیدعوامیکرد حق بامهندس بود محرابیان دروزارت صنایع ضعیف عمل کرد

      Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید