برگزاری جشنواره‌های مختلف در گرمی برای معرفی توانمندی روستاییان

آزادلو : فرماندار گرمی گفت: در آستانه روز شهرستان گرمی جشنواره‌های مختلفی در سطح هر سه بخش شهرستان برای معرفی توانمندی روستاییان منطقه برگزار شده است.

ابراهیم امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: ما در روستای تنگ بخش مرکزی جشنواره توانمندی روستایی را به خوبی برگزار کردیم و خوشبختانه استقبال خوبی از سوی مسئولان و مردم را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه اینگونه جشنواره‌ها در معرفی شایسته توانمندی‌های منطقه نقش بسزایی دارد، افزود: قطعا با ترویج این حرکت باعث می‌شود گردشگران با تولیدات و مناطق گردشگری شهرستان بیش از پیش آشنا شده و زمینه اشتغال‌زائی فراهم شود.

رئیس شورای برنامه‌ریزی و اشتغال گرمی مغان بیان کرد: سالجاری بیشترین اعتبارات در طول تاریخ شهرستان را برای بخش گردشگریی در حوزه‌های مختلف اختصاص دادیم و امیدواریم این اقدام حرکتی رو به جلو برای رونق بخشی به این حوزه پردرآمد باشد.

وی اضافه کرد: شهرستان گرمی مغان متشکل از سه بخش انگوت، موران و مرکزی در کنار آب و هوای معتدل تابستانی و زمستانی، ظرفیت‌های ویژه و خدادادی در حوزه گردشگری دارد که از نگاه گردشگران مغفول مانده است.

امامی بر لزوم همت دستگاه‌ها برای معرفی توانایی‌های منطقه تأکید کرد و افزود: هر اداره در اندازه توان خود و بر حسب وظایف ذاتی برای معرفی بهتر این شهرستان همت کند و در این راه از ظرفیت رسانه‌های ارتباط جمعی نیز استفاده شود.

وی برگزاری جشنواره توانمندی‌های روستایی را نمونه از مشارکت مستقیم مردم دانست و گفت: بی‌شک پای کار آمدن مردم در امورات مختلف باعث می‌شود نتیجه بهتری بدست بیاید و در این جشنواره‌ها نیز چنین موضوعی مشاهده شد.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید