بلاتکلیفی مسکن مهر گرمی پس از یک دهه با پیشرفت ۴۰ درصدی

آزادلو : رئیس راه و شهرسازی گرمی مغان گفت: پروژه مسکن مهر گرمی با پیشرفت ۴۰ درصدی بیش از یک دهه بصورت بلاتکلیف مانده است.

علی سلیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: عملیات احداث مسکن مهر گرمی از سال ۸۶ با هماهنگی فرماندار و با انقعاد تفاهم نامه فی مابین اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر گرمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در این تفاهم نامه احداث ۳۵۹ واحد در نظر گرفته شده بود، افزود: به دلیل انصراف متقاضیان بعلت عدم توان مالی در تامین آورده این تفاهم نامه فسخ و قرارداد احداث ۱۷۴ واحد بعنوان فاز اول اجرائی شد.

رئیس راه و شهرسازی گرمی اضافه کرد: ابتدای اجرای پروژه مطلوب بود اما با عدم همکاری متقاضیان و انصراف کل اعضای اتحادیه تعاونی‌های مسکن مهر گرمی عملا اتحادیه منحل و پروژه بلاتکلیف شد.

سلیمی با بیان اینکه برای حل مشکل مسکن مهر جلسات مختلفی با حضور معاون وزیر و مسئولان استانی آن زمان برگزار شد اما بی نتیجه ماند، تصریح کرد: طی ایم جلسات صرفا جهت حل مشکل پروژه مسکن مهر گرمی با عنوان خودمالکی به پیمانکار واگذار شد.

رئیس راه و شهرسازی گرمی افزود: اما با گذشت سالیان متمادی و انتشار آگهی‌های واگذاری با وجود پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی و دارا بودن ۲۱ واحد قابل واگذاری بدون متقاضی مانده است.

وی از آمادگی برای واگذاری این مجموعه به متقاضیان و سازمان‌های خصوصی و دولتی خبر داد و گفت: با هماهنگی پیمانکار مالک جهت جلوگیری از هدررفت منابع و هزینه مصروفه پروژه آمادگی واگذاری هستیم.

http://uupload.ir/files/5bz7_photo_2017-09-11_14-02-45.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید