بهره‌برداری از طرح‌های اشتغال‌زایی و عمرانی در گرمی

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: در پنجمین روز از هفته دولت چند طرح اشتغال‌زایی، عمرانی و فرهنگی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

ابراهیم امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت طرح‌های مختلفی در گرمی به بهره‌برداری رسیده است که عمدتا در محور اشتغال‌زایی و عمرانی بوده است.

وی از افتتاح فروشگاه و کانون ملی زبان شهرستان خبر داد و افزود: این فروشگاه به همت اداره کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان گرمی در محل سه راهی دانشکده پرستاری افتتاح شده است.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: طرح تبدیل تعدیل چراغ‌های روشنایی بلوار شهید بهشتی گرمی با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان یکی از پروژه‌های مهم شهرستان بود که با این اقدام زمینه کاهش مصرف فراهم شده است.

امامی از افتتاح کارگاه تولیدی ورق شیروانی با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: امروز شاهد بودیم این طرح با مشارکت صندوق کارآفرینی امید با اشتغال‌زایی ۳ نفر توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

وی دیدار با بانوان شهرستان را از دیگر برنامه‌های پنجمین روز هفته دولت عنوان کرد و گفت: دیدار با عموم مردم در بخش‌های تابعه در کنار افتتاح پروژه‌ها و تبیین خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی از برنامه‌های اصلی ما است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پروژه‌های مهمی همچون نیروگاه برق انگوت، افتتاح قسمتی از راه ارتباطی قفقاز روز پنج شنبه با حضور استاندار در شهرستان گرمی مغان افتتاح می‌شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید