بهره‌مندی ۴۳ روستای گرمی از خدمات قرارگاه سازندگی

آزادلو : نماینده قرارگاه سازندگی سپاه پاسداران کشور گفت: ۴۳ روستای شهرستان گرمی از خدمات قرارگاه سازندگی سپاه بهره‌مند خواهند شد.

 مجید آقاخانی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات روستاهای گرمی اظهار کرد: تعداد کثیری از روستاهای این شهرستان به علت کمبود امکانات در محرومیت بالایی هستند که نیازمند توجه هستند.

وی با بیان اینکه این محرومیت‌ها باعث افزایش مهاجرت جمعیت روستایی شهرستان گرمی شده است، افزود: بر اساس اولویت محرومیت ۴۳ روستای این شهرستان از خدمات قرار سازندگی سپاه جهت تامین امکانات بهره‌مند خواهند شد.

نماینده قرارگاه سازندگی سپاه بیان کرد: خوشبختانه دستگاه‌های دولتی برای رفع محرومیت در روستاهای مشخص شده، پای‌کار آمدند که جای تقدیر و تشکر دارد و امید می‌رود مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار گرمی مغان نیز در این جلسه گفت: هدف از اقتصاد مقاومتی که در سال‌های اخیر مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است، مشارکت و پای‌کار آمدن مردم در ‌ای اقتصادی است.

ابراهیم امامی اظهار کرد: قرارگاه سازندگی سپاه خدمات ارزنده‌ای در مناطق محروم کشور برجای گذاشته و امیدواریم با حرکت جهادی این قرارگاه مشکلات عدیده موجود در روستاهای شهرستان گرمی برطرف شود.

وی به مشکلات راه و آب روستاهای گرمی به خصوص بخش موران اشاره کرد و افزود: همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند از تمام ظرفیت خود برای همراهی با قرارگاه سازندگی برای محرومیت‌زدایی از روستاها استفاده کنند.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید