بیش از دو سال از افتتاح میدان ولایت گرمی گذشت/ میدان ولایت گرمی در سایه بی توجهی

آزادلو : درسایه بی توجهی، افتتاح میدان ولایت به سومین سال خود وارد شد در حالی که این میدان هنوز هم تکمیل نشده است.

۶مرداد ماه سال ۱۳۷۹ سالروز حضور تاریخی رهبر معظم انقلاب به شهرستان گرمی با برگزاری مراسم مختلف گرامی داشته می شود.

به همین مناسبت مراسم باشکوهی در گرمی برگزار و پروژه های متعدد در این شهرستان افتتاح می شود که افتتاح خیابان و میدان ولایت گرمی از جمله آنهاست که ششم مرداد ماه سال ۱۳۹۴ با دعوت از مسئولین شهرستانی توسط شهرداری، این میدان با نصب تندیس نمادین که قرار شد در عرض دو سه ماه بعد افتتاح با اعتبار بالغ بر ۶۰۰۰ میلیون ریال تکمیل شود، افتتاح شد.

در حالی که پروژه های عمرانی زیادی در طول سه سال گذشته با اعتبارات قابل توجه در این شهرستان انجام گرفته اما پروژه میدان ولایت گرمی درسایه بی توجهی هنوزهم تکمیل نشده است.

در آن زمان  از بین چندین طرح های مختلف ارائه شده توسط شهروندان، تندیس طراحی شده توسط یک شهروندی بنام حامد ایرانمنش مورد موافقت قرار گرفت و با نصب نمادین این تندیس برنامه افتتاح برگزار شد.

بعد این مراسم  در محافل گفته می شد که این پروژه چون همزمان با بزرگداشت یک روزتاریخی و مهم صورت گرفته در حداقل زمان ممکن و با کیفیت مناسب کار خواهد شد اما به دلایلی که مشخص نیست این پروژه هنوز هم تکمیل نشده است  و سوالاتی را بخاطر طولانی شدن و بی اعتنایی به این پروژه در ذهن مردم ایجاد کرده است.

با این حال مردم انتظار دارند متولی این پروژه با ارج نهادن به این روز میمون و مبارک به وعده خود عمل کند و در تکمیل این پروژه جدیت لازم را داشته باشد.

سیفار

نظر شما چیست؟

۶ نظر

 1. عرفان گفت:

  گرمی رو اونجوری که خدا به بندگانش تحویل داده همون جوری هم تحویل میگیره
  تنها شهرستانی که فابریک مونده باز هم گرمی یه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. عرفان گفت:

  باسلام بنده ۱۸ ساله که در شهرستان گرمی زندگی میکنم و تابحال ندیدم که یه پروژه ای تو این شهر کامل اجرا شه هنوزم که هنوزه آسفالت های خیابان اصلی و فرعی این شهر همونه که ۳۰سال قبل ریخته شده اصلا مسعولین رسیدگی نمی کنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ممد2 گفت:

  انشا الله ۶ مرداد سال جاری حل خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. گرمیلی گفت:

  این گرمی درست شدنی نیست که نیست چون هر نالایقه شده اصل کاری و کارا افتاده دست ادمای…………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید