بیش از ۱۵۰ هزار متر مربع از اراضی تصرف شده در استان رفع تصرف شده است

آزادلو : فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان اردبیل در نشست با فرماندارگرمی گفت: ۱۵۰ هزار و ۶۰۷ مترمربع از اراضی تصرف شده در استان اردبیل خلع ید و رفع تصرف شده است.

فرهاد احدی امروز(سه شنبه) در مراسم معرفی مسئول حفاظت از اراضی دولتی گرمی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۵۰ هزار و ۶۰۷ مترمربع از اراضی تصرف شده در استان اردبیل خلع ید و رفع تصرف شده است که در این زمینه دستگاه قضائی همکاری همه‌جانبه‌ای داشته است.

وی افزود: مهم‌ترین هدف ما نگهداری و پاسداری از اراضی ملی و احترام به محیط زیست است که در این زمینه تاکنون برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی مبنای کار قرار گرفته و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم در این زمینه موفق عمل کرده و شاهد کاهش تخلفات باشیم.

وی اظهار کرد: تمام تلاش ما اجرای اقدامات جلوگیرانه برای رفع تصرف و برخورد با متخلفان در این زمینه است که تدابیر لازم اندیشیده شده و امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم شرایط مناسبی را در استان فراهم کرده و به کمک متولیان امر و رسانه‌های اطلاع‌رسانی کنیم.

امامی فرماندارگرمی هم  در این مراسم با اشاره به تعیین مسوول حفاظت از اراضی دولتی شهرستان گرمی اظهار کرد : هماهنگی با ادارات و دستگاه قضایی در رابطه با حفاظت از اراضی دولتی و جلوگیری از تعرض و تصرف متصرفین و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در راستای حفظ اراضی دولتی مورد انتظاراست.

در پایان طی حکمی از سوی فرمانده یگان حفاظت ازاراضی استان ، سید علی زمانی بعنوان مسئول یگان حفاظت از اراضی زمین و مسکن شهرستان گرمی منصوب شد/تک خبر

http://uupload.ir/files/m097_photo_2017-10-10_21-51-10.jpg

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید