بیوگرافی تعدادی از کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر گرمی

http://static2.ilna.ir/thumbnail/cRV5kLs77e7Y/XWHCw76VBsxV-gjMD_1vCetw5eCq7S04hX6xsI6ISfTD_yl-j66fW7VVozzx0Z7L6BwoxUHDyRs,/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA.jpg

آزادلو : نشریه الکترونیکی آزادلو جهت معرفی شایسته کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر گرمی بیوگرافی تعدادی از آن ها که برنامه و رزومه خود را ارسال کرده بودند، منتشر می کند.

بیوگرافی حاج علی میکائیلی

?علی میکائیلی در سال ۱۳۳۳ در روستای میخوش چشم به جهان گشودو پس از گذران تحصیلات ابتدایی در روستاهای وان سفلی و اومستان، برای ادامه تحصیلات به گرمی رجعت کرد. به دلیل نبود مقطع دبیرستان در گرمی، عازم اردبیل جهت ادامه تحصیل در رشته علوم تجربی شده و در سال ۵۲ موفق به اخذ مدرک دیپلم شد.
?وی پس از آن برای انجام خدمت مقدس سربازی تا سال ۵۴ عازم تهران، ارومیه و پیرانشهر شد و پس از سپری کردن این دوران، از آبانماه سال ۵۴ به استخدام آموزش و پرورش درآمد. میکائیلی با تلاش علمی در سال ۵۶ موفق به قبولی از دانشسرای تربیت معلم در رشته ریاضی شده و این بار برای انجام فریضه علمی که همزمان با روزهای انقلاب اسلامی بود، عازم شد.
?در این دوران جزء دانشجوهای انقلابی بوده و با توزیع مقالات انقلابی، در ترویج فرهنگ انقلابی منطقه نقش اساسی ایفاء می کرد. وی در سال ۵۸ پس از اتمام تربیت معلم مجدداً فعالیت خود را در آموزش و پرورش ادامه داد و در سال ۶۱ تا ۶۴ از سوی مردم منطقه موران و حکم فرماندار وقت بعنوان رئیس شورای منطقه انتخاب می شوند.
?این کهن مرد دیار مغان در سال ۶۴ عازم جبهه حق علیه باطل شده و در سال ۶۸ به عنوان معلم نمونه انتخاب و در سال ۶۹ بعنوان مدیر نمونه انتخاب می شود. در سال های ۷۱ تا ۷۴ بعنوان معاون اداری مالی آموزش و پرورش انتخاب و در سال ۷۵-۷۴ دبیرستان غیر دولتی باقرالعلوم را تاسیس می کند که نقش بسیار مهمی از نظر توسعه آموزشی منطقه ایفاء می کند.
?میکائیلی در سال ۱۳۸۲ از سوی مردم فهیم شهرستان بعنوان عضو شورای شهر انتخاب و در شهریور همان سال ۸۲ از سوی شورای محترم شهر بعنوان شهردار منصوب و در آذر ماه ۸۳ از سمت شهرداری به در جه بازنشستگی نائل می آیند. پس از بازنشستگی در سال۱۳۸۴ در صدد تاسیس دانشگاه علمی کاربردی تلاش مستمر نموده و پس از ۴ سال دوندگی و پی گیری و تهیه امکانات مورد نیاز نهایتا در اسفندماه ۱۳۸۷ موفق به اخذ مجوز دانشگاه از وزرات علوم و تحقیقات می شود.
?وی از سال ۸۳ در کنار تأسیس مکان آموزش عالی، موسس خیریه امام سجاد (ع) نیز بوده و از سال ۹۳ به سمت ریاست وموسسه فوق در خدمت محرومین جامعه بوده است. همچنین از سال ۱۳۹۳ تاکنون در کنار خدمات فوق  بعنوان رئیس خیرین مدرسه ساز  شهرستان گرمی از سوی معتمدین شهرستان و رئیس  خیرین مدرسه ساز استان اردبیل انتخاب و مشغول خدمت است.
?علاوه براین در طول این سال های زندگی خود دهها موارد و مسئولیت های دیگری در سطح شهرستان و استان بعهده داشته که در تمامی این مسئولیت ها شایستگی خود را به نمایش گذاشته است و بدون استثنا با موفقیت چشم گیری همراه بوده که بیان تک تک آنها خارج از حوصله این نوشتار است.

بیوگرافی مهندس سجاد کریمی

?سال ۱۳۶۸سرآغاز تولد یک فرزند برومندی از خطه غیور و ولایت مدار گرمی مغان بود. سجاد کریمی که از کودکی در مکتب امام حسین (ع) بزرگ شده است، در یک خانواده ی مستضعف، ساده و مذهبی دیده به جهان گشود، خانواده ای که هیچ علاقه ای به زر و زور نداشته و همیشه درمیان اهل محل به مهربانی و اعتقاد بالا حس شهرت داشتند.
?از همان دوران کودکی جسارت و سخت کوشی از چهره وی مشهود بود و با علاقه و استعدادی که داشت، در جرگه قاریان قرآن و مداحان اهل بیت و عصمت قرار گرفت. در کنار فعالیت مذهبی که این جوان متعهد تا به این لحظه از آن غافل نبوده است، کسب علم و اهمیت به ورزش را نیز در سرلوحه امور خود قرار داده است.
?سجاد کریمی در طول این سال ها فعالیت خود در حوزه فرهنگی، ورزشی و علمی در بخش های مختلف همچون بسیج، رشته های مختلف ورزشی، انجمن های علمی و فرهنگی و آموزش تخصصی فنی و حرفه ای را ادامه داده است.
?این شخصیت فراجناحی که بدون پایبندی به هیچ گروه و طیف سیاسی وارد عرصه انتخاباتی شده است، شعار خود را اعتلای شهر گرمی با تعهد ،تخصص و خدمت صادقانه بنا نهاده است.
?در کنار این فعالیت ها وی در حوزه علمی نیز موفق بوده و پس از طی مقطع کارشناسی در رشته مهندسی عمران، در حال تکمیل تحصیلات عالیه در مقطع کارشناسی ارشد همان رشته است. رشته ای که دقیقا مرتبط با مسائل عمران شهری بوده و فعالیت شغلی وی نیز در این زمینه بوده و در طول سال های اخیر مجری پروژه های مختلف عمرانی بوده است.
?مشکلی که اکنون گرمی با آن دست و پنجه نرم می کند، وضعیت غیرقابل عمران شهری بوده و نیازمند نیروهای جوان و تازه نفس و متخصص است. سجاد کریمی نیز بر این مبنا پا به عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر گرمی گذاشته و قطعا با فکر تعاملی که دارد نقش مهمی در توسعه شهری ایفا خواهد کرد.

️بیوگرافی بهمن قهرمانزاده

?سال ۱۳۶۵ بود که بهمن قهرمانزاده در خانواده ای کاملا ساده و مذهبی در گرمی مغان دیده به جهان گشود. اما از بخت و اقبال از سن شش سالگی از حمایت های پدرانه و از پانزده سالگی از عاطفه مادرانه محروم شد، اما این محرومیت ها هم نتوانست از عزم این جوان پرانرژی بکاهد.
?در سال های نوجوانی و جوانی خود با علاقه وافر به قرآن و ورزش توانست رتبه اول مسابقات قرآنی در استان و سوم کشوری را کسب و همچنین در بیست و یک سالگی عضو تیم فوتبال داماش گیلان شود. وی که همه مخارج زندگی خود را با تلاش شبانه روزی کسب می کرد، از علم و تهذیب نفس هیچگاه عقب نماند و موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی در سال ۹۰ شده و به عنوان مدرس در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گرمی ادامه فعالیت داد.
?بهمن قهرمانزاده که اکنون در نهاد مقدس کمیته امداد خمینی (ره) به عنوان مسئول مرکز نیکوکاری گرمی فعال است، از کودکی با درد محرومان و مستضعفین جامعه آشنا بوده و اکنون به نوعی رابط بین مسئولان و قشر توانمند جامعه با این عزیزان فعال است. وی در کنار فعالیت های عدیده ورزشی، مذهبی، علمی و فرهنگی که دارد، عضو بسیج اساتید دانشگاه پیام نور نیز می باشد.
?این جوان خوش فکر و پویا که اکنون احساس تکلیف کرده و وارد میدان انتخاباتی شده است، با مدرک تحصیلی جامعه شناسی که مرتبط با امور شهری بوده و قطعا در راستای تعاملاتی که در کمیته امداد با اقشار مختلف شهر دارد، مثمر ثمر خواهد بود. وی که توانسته در طول ۲ سال بیش از ۴۰۰ میلیون برای مستمندان جذب و برای اشتغال زائی آن ها تلاش کند، قطعا در شورای شهر نیز با برقراری ارتباط مناسب می تواند زمینه توسعه شهر محروم گرمی را فراهم سازد.
?در کنار آن از همه ظرفیت های شورای شهر در حوزه فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی و علی الخصوص عمرانی استفاده کرده و داشته های چند ساله خود را به کار خواهد گرفت. بی شک حضور نیروهای جوان و تلاشگر و البته متعهد که با همت جهادی برای عمران شهر افتاده در غربت گرمی مغان تلاش خواهد کرد.

بیوگرافی کربلایی عیسی عزیزپور

?سال ۱۳۶۲ بود که عیسی عزیزپور در محله صاحب الزمان در یک طایفه بزرگ اما خیراندیش و مردمی دیده به جهان گشود. وی تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در شهر گرمی گذرانده و موفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته حقوق شد.
?سال ۸۹ بود که فعالیت خود را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در یک مرکز آموزشی مهم گرمی آغاز کرد و هم اکنون نیز جزوی از جامعه دانشگاهی گرمی مغان است.
?این فرزند کهن دیار گرمی مغان از ابتدای فعالیت خود تعامل و حمایت از دانشجویان را در سرلوحه امور قرار داده است. حسن شهرت وی به دلیل رفع مشکلات کلی دانشجویان در دانشگاه آزاد است که از وی یک چهره مردمی ساخته است.
?حضور در فعالیت های مختلف اجتماعی و درخواست اقشار مختلف مردمی باعث شد وی احساس تکلیف کرده و در انتخابات شورای اسلامی دور پنجم شهر گرمی ورود پیدا کند. ورودی که قطعا با تلاش مضاعف و خستگی ناپذیری عیسی عزیزپور قطعا نتایج مثبتی خواهد داشت.
?شورای اسلامی شهر که یک نهاد برگرفته از خود مردم است، در پای ابتدا در کنار رشته حقوق که مرتبط با امور حقوق شهرداری است، تعامل سازنده با مردم و دستگاه ها است که عزیزپور در این بخش ها حرف های زیادی برای گفتن دارد.

نظر شما چیست؟

۲ نظر

 1. ناشناس گفت:

  چرا بعضی از کاندیدها را این قدر در بوق و کرنا می دمید مگر در شورای شهر فعلی افراد متعهد ومتخصص وکار بلدودارای مدرک ثحصیلی مرتبط با عمران شهری نیست والان هم جزو نامزدین بوده ومانند رقبای دیگردرتبلیغات اسراف نم کند جون مردم به تخصص وتعهدونجابت اورای دادتد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ضروری گفت:

   معلمان محترم انشاا. از ابتدایی تا دانشگاه را برای کارکنان شهرداری درس خواهند داد. این دوره هم اینگونه سپری بشود ببینیم چه میشود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید