بی‌برنامگی دستگاه‌ها مانع توسعه کشور است

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: بزرگترین مشکل کشور بی‌برنامگی و بی‌توجهی دستگاه‌ها به برنامه‌های توسعه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بوده که باعث ایجاد مشکلات زیادی در مناطق محروم شده است.

سیدحمایت میرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران  در طول چهار دهه به پیشرفت‌های زیادی در عرصه‌های مختلف دست یافته و این مهم با تدبیر رهبری و همراهی ملت به دست آمده است.

وی با بیان اینکه منش آزادی‌خواهی ایران سرمشق بسیاری از کشورها شده است، افزود: ایران به قدرت بلامنازع منطقه‌ای تبدیل شده و کشورهای غربی بر این باور رسیدند که بدون ایران نمی‌توانند تصمیمی در منطقه خاورمیانه بگیرند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون فضایی در کشوری به وجود آمده که همه جناح‌های سیاسی و سه قوه در مباحث کلان کشوری همچون حفظ اقتدار همنوا و با اتحاد امور را پیش ببرند و این بزرگترین زنگ خطر برای دشمنان این کشور است.

وی به مشکلات اقتصادی موجود در کشور نیز اشاره کرد و افزود: اگر دولت بتواند مشکلات اساسی در حوزه اقتصادی و اشتغال جوانان را مرتفع کند، قطعا آینده‌ای بسیار روشن در انتظار کشور است.

میرزاده اضافه کرد: بزرگترین مشکل موجود در کشور بی‌برنامگی و بی‌توجهی دستگاه‌ها به برنامه‌های توسعه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بوده که باعث ایجاد مشکلات زیادی در حوزه‌های مختلف به خصوص در مناطق محروم شده است.

وی با ابراز امیدواری از تصویب نهایی لایحه مناطق آزاد تجاری صنعتی در مجلس، تاکید کرد: با تحقق این مهم شاهد رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در مناطق مرزی محروم کشور خواهیم بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید