تسهیل ارائه مجوزهای زیست محیطی برای رونق اشتغال

آزادلو : رئیس حفاظت محیط زیست گرمی مغان گفت: در ارائه مجوزهای زیست محیطی برای رونق اشتغال و کسب و کار تسهیل و مساعدت می‌شود.

رحمان داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و حمایت از تولید در ارائه مجوز زیستی طرح‌هایی همچون پالایشگاه نفت پرچین، گاوداری ۳ هزار راسی و کارخانه‌های آسفالت تسریع و مساعدت شده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۴ جلسه کارگروه مدیریت پسماند تشکیل شده است، افزود: رفع مشکل محل دفن زباله گرمی و تعیین تکلیف فاضلاب ۲ هزار خانوار که فاقد انشعاب بودند، از خروجی این کارگروه بوده است.

رئیس حفاظت محیط زیست گرمی اضافه کرد: پیگیری انتقال واحدهای انبار و توزیع سیمان و گج پاکتی و فله‌ای از سطح شهر به خارج از محدوده مسکونی و الزام شهرداری برای تعیین محل انتقال آن‌ها از دیگر اقدامات کارگروه بوده است.

وی از تشکیل کمیته پسماند پزشکی و پایش پسماندهای بیمارستانی خبر داد و گفت: این کمیته با اکیپی متشکل از نمایندگان فرمانداری، شهرداری، محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان فعالیت خود را از سال گذشته به صورت میدانی آغاز کرده و پس از بی‌خطرسازی پسماندهای پزشکی نسبت به دفع آن‌ها اقدام می‌شود.

رئیس حفاظت از محیط زیست گرمی بیان کرد: با پیگیری اداره حفاظت محیط زیست یک سازمان مردم نهاد در حوزه فعالیت های محیط زیست در سطح شهرستان گرمی مغان فعالیت خود را برای فرهنگ سازی و حفاظت از محیط زندگی تشکیل شده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید