تشکر موسوی از دولت جهت الحاق به منطقه آزاد

85171_thum

آزادلو : نماینده مردم گرمی نسبت به الحاق بخشی از استان اردبیل به منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در پی سفررئیس جمهور از دکتر روحانی تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین میرقسمت موسوی در نطق میان دستور امروز دوشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: استان اردبیل استانی جوان، ولایت مدار و حسینی است که با ۱٫۳ دهم میلیون نفر جمعیت از استعدادهای خوبی در بخش‌های صنعت و گردشگری و کشاورزی برخوردار است که با عنایت دولت برای الحاق بخشی از استان به منطقه آزاد تجاری ارس تحول خوبی در استان به وجود می‌آید و ما امروز در استان به وحدت بیشتری نیازمندیم.

نماینده مردم گرمی، طرح شبهه‌هایی مبنی بر تقسیم یا تجزیه استان اردبیل را نامعقول و به صلاح ندانست و افزود: طرح چنین ایده‌ها و ابهاماتی از سوی برخی ممکن است به مذاق برخی دیگر خوش بیاید و حتی برخی از نمایندگان نیز چنین ایده‌هایی را امضاء کنند لذا بهتر است دوستان امضاهای خود را پس بگیرند.

به گفته‌ی موسوی یکی از مهمترین خواسته‌های مسئولان و مردم استان اردبیل برای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان، الحاق بخشی از استان اردبیل به منطقه آزاد ارس بود .

وی افزود: خوشبختانه این مهم در ۲۲ آبان ماه سال جاری به تصویب رسید و الحاق ۴ منطقه از استان اردبیل از جمله مغان، گرمی، بیله سوار و اصلاندوز به منطقه آزاد ارس به تصویب رسید و موجب شادمانی مردم منطقه شد؛ این مصوبه موجب پیشرفت و عمران استان اردبیل می‌شود.

نماینده مردم گرمی با تشکر از رئیس جمهور و رئیس منطقه آزاد تجاری ارس از دولت خواست جهت عملیاتی شدن این مهم مصوبه را نهایی و هر چه سریعتر ابلاغ کنند.

وی در بخش دیگری از نطقش به حمید چیتچیان وزیر نیرو متذکر شد که با گذشت بیش از ۸ ماه از سال جاری پروژه‌های آبرسانی هنوز در شهرستان مغان اجرا نشده است خواهش می‌کنم لااقل در باقی‌مانده سال این پروژه‌هارا اجرا کنید.

موسوی از وزیر بهداشت ودرمان خواست کاروان سلامت را به مناطق محروم استان اردبیل هم اعزام کند.

نماینده مردم گرمی خطاب به وزیر صنعت و معدن و تجارت متذکر شد موانع راه اندازی واحدهای تولیدی و اعتلای تسهیلات بانکی در شهرستان‌های مغان و گرمی را رد کنید و به بانک صنعت و معدن در این خصوص تذکر دهید.

وی از رئیس جمهور خواست برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال برای جوانان در خشکسالی‌های پی در پی سالانه بانکها عنایت ویژه‌ای به رفع این معضلات داشته باشند.

نماینده مردم گرمی همچنین خواستار اقدام جدی مسئولان برای افزودن یک نماینده دیگر به استان اردبیل شد.

نظر شما چیست؟

۶۲ نظر

 1. گرمیلی گفت:

  از مسول محترم سایت خواهش میکنم نظر امروزم رو درباره میثم از تبریز حذف کنید. کمی از حرف ایشون ناراحت شده بودم و نظر دادم. تشکر.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. گرمیلی گفت:

  ای میثم کلک! تو اگه تعصب تبریز نداری و درباره گرمی حرف میزنی و خودت رو هم اصالتا گرمیلی میدونی، پس چرا میگی از تبریز هستم؟؟؟؟ خوشت میاد واسه همشهریات کلاس بذاری و احیانا ماشین های مرسدس بنز سه راه ولیعصر و آپارتمانهای زعفرانیه و پاسداران رو به رخ همشهریات بکشی؟ یا نکنه توی فلکه تختی یا رشدیه خونه داری؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. محمد - مغان گفت:

  غروب:
  چرا به سوالم جواب ندادی؟ فکر نمیکنی گرفتن سهمیه بیشتر اونهم ۵ برابر، دلیلش چیزی بجز فعالیت بیشتر نماینده پارس آباد نیست؟ بیشترین مرز رو گرمی داره ولی چرا از پارس آباد کمتر سهمیه گرفته؟
  سن بیلدوگوی دانیش بیز ده بیلگ…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. علی گفت:

  زبل خان شکارچیه ماهری بودو با تعقیب وگریزوفعالیت صیدشوپیدامیکردوشکارمیکردحالا ببینیم صیدی روکه پیدا کردنو دودستی تقدیم نماینده محترم ما کردند چطوری شکار میکنه؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. کارشناس علوم سیاسی گفت:

  اقا هیچ وقت ما روی متطقه ازاد رو نخواهیم دید و این سیاست روحانی برای جمع کردن رای به نفع اصلاطلبان هست .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. اصغر گفت:

  آقای موسوی خودتم یه استارتی بزن دیگه.برا بیکاری جوانان گرمی فعلا کار اساسی نکردی.منطقه آزادم شد لا اقل به خیابان های اصلی برسین آبرو ریزی نشه آفرین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. دانشجو گفت:

  قابل توجه “محمد”
  این مثل ترکی را شنیده ای ” دانش قوی آبرون گیتسون” . آقا جان از الفبای سیاست هم چیزی سرت نمی شه بیهوده وقت مردم را ضایع نکن .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. فرهنگی گفت:

  با سلام
  دولت محترم به غوغای تجزیه آقای برومند اختصاص ۲۸۰۰ هکتار در منطقه آزاد تجاری به حوزه انتخابیه اش رامصلحت دید اما در ازای ترس نماینده محترم گرمی آقای موسوی از تجزیه استان اردبیل فقط ۵۰۰ هکتار مصلحت شد . درخواستی که از نماینده محترم داریم اینست که مصلحت مردمی که وکالتشان را که برعهده دارید را در نظر گرفته تا در مقایسه با همکار خود زیاد مارا شرمنده نکند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. من گفت:

  موسوی قبلا” با الحاق مخالف بود الان هم با استان شدن مغان مخالف است. چرا شماها چشمتان را بر واقعیت ها بسته اید؟ آیا استان شدن مغان تجزیه طلبی است؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. دولتی راد گفت:

  این آغای شما فقط نماینده طایفه مددلو و قره یتاغی هست مثلا به ترتیب مقام:
  ۱-فرماندار ۲-بخشدار ۳- معاون آموزشی آموزش وپرورش ۴- معاون مالی آموزش وپرورش ۵-اداره فنی وحرفه ای ۶-اداره تربیت بدنی ۷- رئیس هلال احمر ۸ اداره میراث فرهنگی ۹-معاون پرورشی آموزش وپرورش ۱۰-رئیس دانشگاه پیام نور ۱۱-رئیس آموزش وپرورش ۱۲-مدرسه نمونه بحرالعلوم ۱۳-مدرسه نمونه شهید حامدی ۱۴-اداره تعاون روستایی۱۸-مجتمع شهید خورشیدی ۱۹-مجتمع هادی بیگلو ۲۰-مجتمع دریامان ۲۱-مجتمع شیلوه ۲۲-اداره ی اوقاف ۲۳-…………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مهدی گفت:

  چهارسال حاجی ولی به سرشهرماچه گلی زد تقریبا چهارسال دایی و یگن گرمی را به خرابه تبدیل کردن و هیچگونه اسفالت در شهر ریخته نشد ولی درزمان موسوی هم اسفالت بعداز چهارسال دیدم و الحاق گرمی به منطقه آزادتجاری شادی رابه همشریان عزیز داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. محمد گفت:

  امیر عزیز اتفاقآ این نماینده بود که تا دیروز الحاق گرمی به منطقه آزاد ارس را غیر ممکن میدانست . اگر به آرشیو خبرها برگردید متوجه میشوید که آقای موسوی برای فرار از این قضیه معمولآ سد عمارت را پیراهن عثمان کرده بود و برای توجیه اهالی گرمی گفته بود: راه پیشرفت گرمی فقط منطقه آزاد نیست و سد عمارت است. دوم اینکه گفته بود :اگر از نظر قانونی الحاق گرمی میسر نباشد کسی معترض نخواهد بود . که این حرف او هم نشان از ناامیدی محض او داشت. قانون از قبل نوشته شده و او هنوز از قانون مناطق آزاد خبری نداشته که آیا الحاق گرمی ممکن هست یا نه، درصورتی که طبق مجوز واساسنامه منطقه آزاد ارس کلیه مرزهای ایران و آذربایجان تحت اختیار ارس بوده که از ۱۱ سال قبل مشخص بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امیر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   حرف منطقی نمی زنی در آن زمان برخی از جناح های سیاسی سعی داشتند حساسیت الحاق گرمی به منطقه آزاد را طوری جلوه دهند که اگر گرمی به منطقه آزادالحاق نشود فاتحه این شهر خوانده می شود و طوری که احتمال می دادند الحاق گرمی به منطقه آزاد غیر ممکن است به خاطر همین عده ای از این افراد در هر جا که می نشستند سخن از الحاق می زدند و می گفتند الحاق گرمی بستگی به تلاش و پشت کار نماینده می باشد با این حرف هایشان موضوع را آنقدر حساس کرده بودند که می خواستند از الان عملکرد نماینده را زیر سوال ببرند.
   آقا محمد اگر من هم جای نماینده بودم باید در مصاحبه ها و سخنرانی هام طوری حرف بزنم که مخالفان از این حرکت سوء استفاده نکنند تا اینکه تبلیغ منفی نتوانند انجام دهند آقای موسوی فردی اندیشمند و با هوش هستند و کاملا به سیاست واقف می باشند و می دانند چه طور امید را در دل مردم روشن نگه دارند و متاسفانه افرادی در این شهر هستند که البته آن هم اندک که به منافع شهرستان نمی اندیشند فقط به جیب خود می اندیشند در اینجا شایسته است از حضرت حجت الاسلام حاج آقا موسوی نماینده تلاشگر شهرمان به خاطر تلاش های شبانه روزی ایشان در الحاق گرمی به منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس تشکر کنم و انصافا در انتخاب مهندس علائی فردی دلسوز و تحصیل کرده به فرمانداری این شهر تشکر می کنیم و الان می دانم که چه کار بزرگی حاج آقا موسوی برای شهرستان گرمی کردند که نقش مهندس علائی در این حرکت بزرگ و یک صدا و همدل کردن مردم و پیگیری های شبانه روزی ایشان قابل تقدیر و تشکر است.
   پیشنهاد می کنم کوته فکر نباشیم و این حرکت عظیم که با اتحاد مردم و مسئولین صورت گرفت به فال نیک بگیریم و ناشکری نکنیم ما مردم گرمی باید برای آبادانی شهرمان یک صدا و یک دل باشیم.
   نگاه قرآن به اتحاد و همگرایی در جامعه اسلامی؟
   و ان هذا صراطی مستقیمآ فاتبعو ولا تتبعوا السبل فتفرق بکم عن سبیله ذلکم وصیکم به لعلکم تتقون)
   و بدانید این است راه راست من، پس از آن پیروی کنید و از راه های دیگر که شما را از راه وی پراکنده می‌سازد پیروی مکنید. این هاست که ( خدا ) شما را به آن سفارش کرده است باشد که به تقوا گرایید.»

   از جمله عواملی که در واقع محور اتحاد میان انسان‌ها می‌باشد، صراط مستقیم الهی است یعنی باورمندان توحیدی بر اساس صراط الهی در کنار یکدیگر قرار می گیرند .

   با توجه به تمام گفتگو‌هایی که درباره اثر اعجاز آمیز اتحاد در پیشرفت اهداف اجتماعی و سر‌بلندی اجتماعات شده و می‌شود، می‌توان گفت هنوز اثر واقعی آن شناخته نشده است.

   به عنوان مثال اکنون در نقاط مختلف جهان سدهای بزرگی ساخته شده که سبب تولید بزرگترین نیروهای صنعتی است و سرزمین های وسیعی را زیر پوشش آبیاری و روشنائی قرار داده است. اگر درست فکر کنیم می‌بینیم این قدرت بزرگ چیزی جز نتیجه بهم پیوستن قدرت های ناچیز دانه های باران نیست و آنگاه به اهمیت اتحاد و کوشش های دسته جمعی انسان ها واقف می‌شویم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری گفت:

    آقا امیر آیه های قرآن را به نفع خودتان تفسیر نفرمائید. گویا مخالفان عقیده شما بی تقوا هستند نه عزیزم چنین نیست .تقوا باید درهمه جا(عمل،گفتار،کردار) نمود پیداکند.آیا شما درنظر دهی خود تقوارا مراعات نمودید؟اگر بگوئید آری چرا اززحمتهای آقای برومندواستاندار محترم اسمی نبردیدودراین میان نقش مردم چه شد؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • بازاری گفت:

    باهات موافقم

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد گفت:

    امیر عزیز. اینکه حرف چه کسی منطقی است دیگران باید نظر بدهند. اما اینکه گرمی اگه الحاق نمیشد فاتحه آن خوانده بود شک نکنید ، پس نگرانی این افراد واقعآ بجا بود. متاسفانه نماینده محترم گرمی( در لحظات حساس مرگ و زندگی ۳ماه گذشته گرمی) در نطق خود در مجلس بجای اینکه از محرومیت و راهکار برون رفت آنرا با پیگیری پروژه منطقه آزاد مطرح کند از امریکا و محکومیت حقوق بشری امریکا صحبت کردند. در حالیکه برومند حتی در زمان احمدی نژاد دستور آنرا گرفته بود و پیگیر استان شدن مغان بود. اینکه همه ما اهل گرمی مدیون برومند هستیم خدا عالم است و الا هیچ امیدی به اردبیل و اردبیلیها نبود همچنانکه در ۲۰ سال گذشته تمام بدبختیهای ما از آنها بوده، اما هنوز هم آقای موسوی از آنها دست بردار نیست و اینکه چرا ایشانرا رییس مجمع نمایندگان خود کرده’اند را نمی’داند. زحمات فرماندار محترم ،دکتر بهشتی ،معظمی را در طول ۳ماه نباید کتمان کرد که در این مدت کوتاه به اندازه زحمت ۳ساله برومند موثر بوده’اند. البته نهایتآ لطف خدا بود که حداقل بعد از ۳۵ سال خنده را بر صورت مردم ببینیم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    امیر آقا شما حدودا یه صفحه نوشتی که همش کلی گویی و حرفهای قشنگ قشنگ بود و از این بابت ممنون؛ ولی اگه برات ممکنه، برای اثبات ادعاهات در مورد تلاشهای شبانه روزی نماینده محترم در مورد الحاق گرمی به منطقه آزاد یه مدرک مستند بیار چون ما میخواییم بدونیم نمایندمون بعد از سه سال چه عملکردی داشتن و آیا دیگران بجای ما حرف زدن و حق و حقوق ما رو گرفتن یا نه؟ این حق ماست که از میزان تلاش نمایندمون اطلاع داشته باشیم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری 3 گفت:

    نظریه ها از خود متن وسخنرانی طولانی تر است خواهشا در دو سطر نظر بدهید که حوصله خواندن داشته باشیم

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • حسن گفت:

    در جواب امیر
    اقا جان ما به دم خروس باور کنیم یا به سر آن به…. باور کنیم یا به تقوا وصراط مستقیم شما خودت بگو اقا امیر

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهداد UNITED STATES گفت:

    اینارو اربابت یادت داده .پس اونی که وجدانت مکیکه چیه آقا مهدی؟آیا انصافه عملکرد امیر کبیر مغان نادیده گرفته شود.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • سیما ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    با نظر امیر موافقم. این آیه های قرآن فکر کنم جواب نظرهای که از یک یا دونفر نوشته می شود کافی می باشد ایشان خوب نوشتند و من این متن رو دوبار خوندم و اگر دقت کنید به اتحاد مردم و مسئولین خوب اشاره شده در ان آیه قرآنی، به نظر من جوابشان منطقی تر است.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. حجت گفت:

  ما جوانان بیکاریم لااقل فکری هم بحال ما کنید بعد از سالها میخواهند منطقه آزاد اجرایی شود اگر کسی پیدا بشود با این وضعیت کشور سرمایه گذاری کند و کارخانه بزنند تا آن وقت ما ۶۰ ساله شده ایم .بفکر الان ما باشید ما داریم فنا میشویم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. امیر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  دو نفر از طرفداران جناح سیاسی یگن می خواهند نقش آقای موسوی را در خصوص الحاق گرمی به منطقه آزاد بی تاثیر بدانند وبه این عزیزان یاداوری می کنم که مردم ما می دانند که موسوی و فرماندار در این خصوص چه زحمتی کشیدند شماها که تا دیروز می گفتید غیرممکن است گرمی به منطقه آزاد الحاق شود حالا که هم شده می گویید که موسوی در این خصوص نقشی نداشته زیاد خودتون رو خسته نکنید مردم شهرستان گرمی آگاه تر از شما آدم هایی هستند که فقط برا جیب خود می جنگید نه برا منافع شهرستان. آقای موسوی یکی از چهره هایی هستند که پیش رئیس جمهور کشورمان جناب آقای دکتر روحانی از احترام ویژه ای برخوردار هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. بابک گفت:

  آقای نماینده الکی خودتو وسط ننداز که تو هیچ کاره ای باز پدر حاج عاملی برومند استاندار و حاج صفری را بیامرزه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • مهدی گفت:

   پسر خوب بابک خان نماینده اگر به هیئت دولت فشار نیاره مگه این کار ممکن بود انجام شودبنده به عنوان یک مطلع از روند کار باید عرض کنم الحق والانصاف اقای موسوی در راس مجمع نمایندگان استان تلاش وکوشش فراوانی در این مورد انجام دادند که جای تشکر دارد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    آقا مهدی اگر با فشار به دولت کارهها پیش برود.دو سال است که مسئولان مان میخواهندتا کارمندان وفرهنگیان شهر نیز از مزایای مناطق کمترتوسعه یافته بهرمند شوند ولی نتیجه ای نگرفتند.بنابراین عواملی دست دردست هم دادند تاگررمی نیز به مناطق آزاد تجاری بپیوندد.مانند: (سخنرانی استاد فروغی،زحمتهای امام جمعه محترم شهرستان واستان،مهاجرتهای بی رویه،تلاش آقای برومند،خواسته های مردم ازنماینده ویژه دولت انهم درزیر باران،پیگیری آقای برومندوآقای موسوی…..)خداهمه کسانی را که دراین باب زحمت کشیده حففظ بفرماید.نمی دانم چرا بعضی از آقایون درنظر دهی خود منت برسرمردم میگذارند.کاری که برای خداومردم باشد منت ندارد

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    داداش مهدی میشه بفرمایی که بعنوان یه مطلع از روند کار؛ چه نقش و پستی در این مورد داری؟ میشه توضیح بیشتری در مورد اطلاعتون از روند کار بفرمایی تا بفهمیم از کجا این اطلاعات رو کسب کردی؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

 16. بنگاهی گفت:

  از وقتی منطقه آزاد اعلام شده مردم یه راست مغازه و خونه میخوان بخرن از اینور هم هیشکی نمیفروشه .کسی چیزی داره بیاد بفروشه بلکه کاسب شدیم خخخخخخخخخ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ناشناس گفت:

  حاجی ده تا مجوز دیکه بکیره براش دیکه رای نمی دیم از وقتی اومده فقط رعیس عوض میکنه هربلایی سر این مردم بیاد حق شونه که با انتخاب احساسی و طایفه ای سرنوشت این شهر به جنین وضعی در اوردن عده ای بهتره یه ذره به وژدان ششون بعضی وقتا مراجعه کنند بهتره

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همنشین گفت:

   آقای ناشناس رئیس جمهور وقتی در جایگاهش نشست همه کابینه اش از وزیر گرفته تا رئیس سازمان همه راعوض کرد خوب طبیعی است هرکسی برای کسی کار کرد تا آن فرد موفق بشود باید پاداش را بگیرد واینها هم بخاطر اینست که یک گروه را تشکیل بدهند تا حرف همدیگر را گوش کنند وکار مردم را ردیف کنند در ضمن دوتا غلط املایی داشتی ۱-رئیس ۲-وجدان

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مجید گفت:

  حمید
  به خدا خیلی مغرضی و …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. وحید گفت:

  آقایان ما الان بیکاریم و نان نداریم شما برای ده سال بعد برنامه ریزی میکنید میدانید بیکاری یعنی چه ؟ همه افراد دارند گرمی را ترک میکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • میثم گفت:

   مثل اینکه شما نمیدونین بهتره برین ر مورد منطقه ازاد کمی تحقیق کنین ببینین چه نعمتیه..واقعا واسه مردمی مث شما شهری مث این زیادیه,.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    جدی میگی؟ خوب شد گفتی!
    راستی خودت از کدوم شهری؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • میثم گفت:

    تبریز

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    آقا میثم شرمنده که بجا نیاوردم……..
    قطعا چون از تبریز هستی پس حتما همه حرفهات درسته و ما چون مال یه شهر کوچیک هستیم، نباید پیش بزرگان حرفی بزنیم!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • میثم گفت:

    ولی اصلیتا گرمیلیم..منکه اینجام میبینم چه فرقی کرده جلفا و کلیبر و… بعدشم من تعصب تبریزی ندارم..حداقلش اینکه ی فضای سبز میزنن و خیاباناتون اسفالت میشههر از گاهی هم ماشینای خوب میبینین شایدم سوار میشین

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. جوانان گرمی گفت:

  بجاست از زحمات آقایان معظمی وحاج دکتر صمدالله شکری در به نتیجه رسیدن الحاق گرمی به منطقه آزاد ارس تشکر کنیم

  جمعی از جوانان گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. لیلا گفت:

  مدیریت محترم خواهشآ یا مقاله معظمی رو بذار (نترس وقتی خود به رییس جمهور ارسال کرده یعنی محرمانه نیست) یا حداقل آدرس مقاله رو بده ببینیم جریان چیه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. شاهد گفت:

  حداقل نامی از آقای معظمی ببر هر کی هم ندونه فرماندارت که در جریانه، اگه قبول نداری میتونی نامه های ورودی ۳ماه قبل فرمانداری و بررسی کن ببین که طرح قانع کننده همراه با نامه آقای معظمی به رییس جمهوری موجود میباشد یا نه!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. مجید گفت:

  حمید
  جدی میگی ویا شوخی می گنی ؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. خیری گفت:

  این بحث برای سرگرم کردن مردم است و دهها سال طول میکشد تا فقط بستر لازم را آماده کنیم . تیم موسوی به گفتار درمانی روی آورده غافل آنکه این تبلیغات یکماه بیشتر تاثیر روانی ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. حمید گفت:

  موسوی هیچ تاثیری تو این طرح نداشت .فقط شانس اورد .همه تلاشها را برومند انجام داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. واحدی گفت:

  این الحاق فقط نظریه کارشناسان بوده و نیاز به مصوبه دولت دارد حالا جناب موسوی از چه چیزی تشکر کرده است ؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. حسن گفت:

  جلسه الحاق گرمی وبقیه شهرستان ها در جلفا برگزار شد و آقای موسوی هیج خبری از این جلسه نداشت…..آقای موسوی قصد دارن از این مسئله برای انتخابات پیش رو بهره برداری سیاسی کنن…خواهش می کنم کسی سر مردم بابت حقی که بهش دادن منت نزاره….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. برزند گفت:

  ضمن تشکر از حاج آقا موسوی بخاطر تلاشهای بی وقفه در الحاق گرمی به منطقه آزاد تجاری برای دولت تدبیر و امید نیز ارزوی موفقیت داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • قلعه باشی گفت:

   جور گل بلبل کشید و عطر گل را باد برد بیستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • سعدت گفت:

    خواهشابا لج بازی عمل کرد هردل سوزی رابه منطقه دل سرد نکنید به فرزندان خودتان خیانت نکنیدای کاش هرنماینده دردوران خدمت خود به گرمی متل موسوی خدمت کند وچشمان کور نبیند من این دفه با لج بازی رای ندادم ولی انصافاکارنامه ای درخشان داردازاین شاخ به اون شاخ نپریم

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی گفت:

    کاش هر نماینده در دوران خود مثل موسوی خدمت کند؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی زرنگی ها آقا سعدت!!! دست پیش رو گرفتی که پس نیفتی؟؟ مردم میگن کو خدمات نماینده محترم؛ بعدش شما میای رندانه همه رو به آقای موسوی تشبیه کنی تا عملکرد ایشون رو مثبت جلوه بدی؟؟؟ کاش خود نماینده محترم هم به اندازه اطرافیانشون یه خورده زرنگ، آینده بین و با سیاست بودن.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید