تشکیل شورای پنجم شهر‌ گرمی و مطالبات پیش روی منتخبین

http://uupload.ir/files/ux9q_photo_2017-05-21_01-10-31.jpg

?انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و شورای پنجم شهر گرمی تمام شد و فصل دیگری در کشور و منطقه آغاز شد که امیدهای مردم را به تلاش منتخبین گره زده است.

?تحریریه آزادلو حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای را به فال نیک گرفته و به دکتر روحانی رئیس جمهور دوازدهم و منتخبین شورای شهر گرمی تبریک می گوید.

?امید می رود همه کاندیداها و طرفدارانشان ضمن احترام به آرای ماخوذه، انتخابات را پایان کار ندانسته و در تلاش برای عمران و آبادانی بیش از پیش همت کنند.

?اعضای شورای پنجم نیز که با رای مردم آگاه و همیشه در صحنه گرمی انتخاب شدند و قطعا در برابر این آراء وظایفی دارند که امیدواریم با این ترکیب اشخاص باتجربه، تلاشگر و جوان به وظایف خود جامه عمل بپوشانند.

?امید می رود قبل از آغاز فعالیت منتخبین شورا، مشکلات و مطالبات مردمی موجود شهر گرمی جمع بندی و راهکارهای لازم برای عمران شهری برنامه ریزی کنند.

?شهر گرمی به لحاظ مهاجرت و نبود زیرساختهای اساسی در وضعیت بحرانی قرار دارد و این همت و تلاش دوچندان منتخبین را می طلبد. تلاشی که جز با تعامل با یکدیگر و همکاری با سایر دستگاه ها بدست نخواهد آمد.

?در پایان ضمن تبریک مجدد به اعضای شورای پنجم شهر گرمی، خواستار استفاده از مشارکت مردمی در برنامه های مختلف و حمایت قاطع از سرمایه گذاران و جذب بخش خصوصی هستیم.

و من الله توفیق
علی قاسمیان کردلر
(خادم رسانه ای مردم منطقه)

نظر شما چیست؟

۸ نظر

 1. بصیر گفت:

  ای کاش از دولت الگو گیری نمیکردیم و به جوانها اعتماد میکردیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ممد2 ROMANIA گفت:

  حتما حاج عباس ۴ سال رئیس شورا می شه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. سوگند GERMANY گفت:

  با سلام
  ترکیب جالبى هست چهار نفر معلم بازنشسته آموزش و پرورش و یک نفرکارمند جوان
  حال سوال اینجاست آیا چهار به اضافه یک پنج مى شود؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ناشناس UNITED STATES گفت:

  معادله ریاضی عباس عزیزی وعلی دولتخواه همدیگرراحذف میکنندوصورتعلی میکاییلی +ابراهیم محقق=بهمن قهرمانزاده می شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. مهندس اسدی از تهران گفت:

  ضمن عرض سلام خدمت همشهریان عزیز
  بنده نیز به نوبه خود این حماسه بزرگ را خدمت مردم شریف شهرم و منتخبین عزیز تبریک عرض می کنم و برایشان آرزوی توفیق و سربلندی در مسئولیت خطیر خدمتگزاری به وطن عزیز و مردم شریف و بزرگ گرمی را از بارگاه حق تعالی خواستارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید