تصمیم احمقانه ترامپ نابودی رژیم اشغالگر قدس را نزدیکتر کرد

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل اویو به بیت المقدس نابودی رژیم اشغالگر قدس را نزدیکتر می کند و سیلی محکمی از ملت های مسلمان می خورند.

حجت الاسلام و المسلمین صفری امام جمعه  شهرستان گرمی در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت عموم به تقوای الهی گفت: عکس العمل هر انسانی نسبت به کارهای خوب یا بد، او را در ثواب یا گناه همان کار شریک می کند و هر کس در مقابل ظلمی که به مسلمانان صورت می گیرد ساکت بماند از رحمت خداوند در روز قیامت بی بهره خواهد بود.

وی با بیان اینکه مساله فلسطین و بیت المقدس و حماقتی که رئیس جمهور منفور آمریکا انجام داده است، توهین به مسلمانان جهان است، گفت: کشورهای استکباری به ویژه آمریکا که در سوریه و عراق شکست خورده اند هم اینک با مطرح کردن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به دنبال جبران شکست های خود در منطقه هستند در حالی که نمی داند با تصمیم احمقانه خود درهای جهنم را در مقابل بیش از ۱/۵میلیارد مسلمان جهان به روی خود باز کرده است.

حجت الاسلام صفری خاطر نشان کرد: از ۷۰ سال گذشته آنچه در بیت المقدس و سرزمین فلسطین به چشم می خورد، قتل ، خون و خونریزی و بی خانمان کردن مردم  می باشد و آن هم با وجود سازمان های بین المللی که این سازمان ها نیز با این عمل، ماهیت خود را از دست داده اند و چند دهه است که کشورهای غربی از صلح در خاورمیانه حرف می زنند، که با این کار احمقانه ترامپ درحقیقت میخی بر پایه صلح کوبید و صلح خاورمیانه را دفن کرد.

خطیب نماز جمعه گرمی خطاب به آمریکائی ها گفت: بدانید که با انتقال سفارت آمریکا از تل اویو به بیت المقدس و اعلام پایتختی در آنجا، نابودی رژیم اشغالگر قدس را نزدیکتر کرده اید و ملت های مسلمان درسی فراموش نشدنی به استکبار جهان خواهند داد.

حجت الاسلام صفری با بیان اینکه  اگر کوتاه امدن در برابر امریکا مشکلی را حل نخواهد کرد و وضعیت کشورهای همسایه اینه عبرتی در مقابل کوتاه آمدن رفتار استکبار جهانی، افزود: برخی ازجاهلان و بی خردان داخلی که در صدد حذف شعارمرگ برآمریکا در کشور هستند  باید بدانند با آمریکا با زبان اقتدار باید صحبت کرد چرا که زبان اقتدار در سوریه و عراق سبب برچیده شدن بساط آنها گردید

وی افزود: طبق آیات و روایات قرآن و احادیث ائمه و پیامبران الهی هرکس در مقابل ظلم ظالم به مظلوم ولو در درون اظهار نفرت قلبی از خود نشان ندهد بداند که زیرالم دشمن سینه می زند و ازظالم حمایت می کند.

خطیب جمعه گرمی گفت: هرکسی به ظالم کمک کند و یا شاهد ظلمی باشد و عکس العملی از خود نشان ندهد از رحمت خدا در قیامت ناامید خواهد بود و نباید در مقابل ظالم ساکت بود و حداقل باید تنفر قلبی از ظالم داشته باشد.

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید