تصمیم سیاسی جناح موسوی برای انتخابات آتی چه خواهد بود ؟!

http://img.asemooni.com/Poetry-political-satire-elections.jpg

آزادلو : در چند روز اخیر اخباری مبنی بر حضور میرقسمت موسوی نماینده کنونی مردم مغان در مجلس شورای اسلامی در انتخابات مجلس خبرگان شنیده می شود که جدا از صحت و یا نادرست بودن آن باید از هر حیث بررسی شود.

البته از ماه ها قبل خبر حضور محمود علایی فرماندار سابق در محافل شنیده می شد، اما در روزهای آخر حضور خود در فرمانداری و تهیه کلیپ انتخاباتی از فعالیت خود تقریبا مهر تأییدی بر این شایعه در میان مردم زده شد.

بیشتر تحلیل گران سیاسی بر این عقیده اند میرقسمت موسوی که سابقه دو دوره نمایندگی مجلس را در پرونده خود دارد، امکان عقب نشینی و شرکت در انتخابات مجلس خبرگان را ندارد. اما برخی ها معتقدند با توجه به خیز علایی از ابتدای حضور خود در سمت فرمانداری این شایعه رفته رفته رنگ  واقعیت به خود گرفته و در نهایت علایی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و موسوی برای مجلس خبرگان شرکت خواهد کرد.

از سوی دیگر زمزمه های حضور فتوحی گزینه دیگر جناح موسوی برای انتخابات اوج گرفته است. چندگانگی گروه برای انتخاب یک فرد فارغ از موسوی موضوعی است که از نظر کارشناسان نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

اما باید دانست هیچگاه این جناح در صورت شرکت نکردن موسوی بر اجماع کامل نخواهند رسید. برخی گفته ها نیز از وجود اختلافات جزئی در میان ترکیب جناح موسوی خبر می دهند که بر گفته فوق صحه می گذارد. حال باید منتظر ماند تصمیم گروه موسوی که آینده سیاسی این جناح را نیز رقم خواهد، چگونه خواهد بود؟

نظر شما چیست؟

۵۱ نظر

 1. بهنام ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  “مدیریت یعنی زندگی را اندکی برای دیگران آسان تر کردن”. پیداست بااینهمه مشکلات ودغدغه های روزافزون مردم شهرستان گرمی، مسأله اصلی منطقه ما “سوءمدیریت” است. آری دوستان عزیز! مدیریت کارهرکسی نیست: هم علم مدیریت می خواهد، هم تجربه و سابقه کافی و بالاتر ازهمه عشق به مردم و زادگاه اصیل. پس بیاییم منطقه را با انتخاب اصلح ترین و صادق ترین فرد یعنی جناب آقای “دکتر نادر بهاری” از سوءمدیریت هاو بدبختی های طاعون گستر، نجات دهیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ع ش گفت:

  با سلام و عرض ادب به هم شهریان گرامی . سعی کنیم کارهای مثبت افرادرا بی اهمیت جلوه ندهیم چه کاری در شهر گرمی باید انجام میشد انجام نیافته است تا اقای بهاری بیاید معجزه بکنند تعریفش کن برنامه اشو برای مردم بگو در حد خرف هم باشه مهم نیست تبلیغ می کنی .باور کن هر کس به اندازه توان خود حتی به خاطر خودش هم باشد می خواد به مردم خدمت کند جهاقای نصیری جهاقای ولی اسمایلی وجه
  اقای موسوی عمل کرد وکارنامه ایشان در سطح کلان در دست مردم می باشه. بی جهت خودمان را اذیت نکنیم خدا کسی را بخواهد موفق می کند بهتره زود قضاوت نکنیم وفضای مجازی را با کوتاه فکری خودمان مه الود نکنیم بزاریم مردم به خاطر اینده فرزندان خودشان خوب تصمیم بگیرن.این نظر شما نتنها کسی را تخریب یا تشویق نمی کند بلکه نتیجه بر عکس می دهد.وبدان تشخیص عدم کفایت در صلاحیت شما نیست . منتظر باش!؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. سعید گفت:

  با سلام و احترام به نظر دوستان به نظر بنده این دور چهره ی جدید موفق خواهد شد و نماینده ها و کاندیدهای قبلی به دلیل عدم کفایت و اعتماد مردم بازنده خواهند بود و در این بین اشخاصی چون دکتر بهاری توانسته جایگاه خوبی به دست آورد و در محافل عمومی از توانایی های ایشان بسیار سخن گفته میشودبه همین خاطراحتمال موفقیت ایشان بسیار زیاد است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. سلمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  یاد “تصمیم کبری” بخیر. کاش اینگونه تصمیمات متزلزل، در حدو اندازه فکر آن بانوی خاطره ها بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • معلم گفت:

   لطفا طرفداران موسوی، ۲۰ بار از روی درس تصمیم کبری؛ مشق بنویسند. چطور تونسته اید درس به این مهمی را فراموش کرده و سرگردان باشید؟ چطور؟ ۷ اسفند از شما امتحان میگیریم، وای به حالتون اگه تصمیمتون عوض نشده باشه؟ این بار باید منافع فردی را کنار گذاشته و به خاطر توسعه منطقه وآینده بچه هایمان، چهره های قدیمی را کنار گذاشته و به چهره های شایسته جدید رای دهید. اگه اینگونه باشید مخلص شما هم هستیم ودر شادی گرمی شما هم سهیم هستید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ی- ت گفت:

  اختلافات بسیار شدید است با کنار کشیدن طایفه مددلو رای قریتاقی ها و کامرانی ها موسوی را بزودی مشاهده خواهید کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. علی گفت:

  موسوی کدوم کارمفید رابرای گرمی کرده،به جز دربیابان کلنگ ایجادیک پروژهرازدن یاعزل ونصب مدیران محلی ومدارس ،این بار روی موسوی خط بکشید فقط بلده بااستفاده ازعنوان نمایندگی …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. اکبرمیگه گفت:

  نظر دهنده محترم :
  شما بیش ازیک رای ندارید ونمی توانید حتی به پسرت ویا برادرت بگی به فلان آقا رای بدهیم .که درباره مردم بخش های موران وانگوت ومرکزی چطور تصمیم می گیرید .
  هرکس نماینده شد نماینده من و شما ست تنها نماینده گروه خاص نیست ۰
  هرکس درانتخابات برای نماینده شدن مجلس دهم نام نویسی کرد دست به دست هم دهیم تا انتقاد دهنده نباشیم بلکه پیشنهاددهنده باشیم . .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. xx گفت:

  من شنیده ام که به محل کار قبلی اش ، آنهم با زور موسوی باز گشته است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. شهروند گفت:

  آقای قاسمیان ، اگر جنابعالی ویا هر کس اطلاع دارد که مهندس علایی فعلا” کجاست و چه سمتی دارد مطرح بفرمایید ممنون می شوم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. شهروندی ازگرمی گفت:

  یعنی مثلث موسوی علایی وفتوحی فقط درگرمی طرفدارپیداکرده! این یک فکررویایی است دیگه مردم اگاهند یکی ۲سال رییس یافرماندارمیشه انتظارداره نماینده هم بشه ،مگه مردم دیوانه اند دوباره به موسوی رای بدهند .ایشون کدوم شاهکاری رو درگرمی انجام داده؟که زیر مجموعه هاش هم خواب نمایندگی می بینند .فقط رؤسای ادارات به خاطر حفظ منافع شخصی شان ازنماینده فعلی جانبداری میکنند بقیه افراد اصلا.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. غیبگو گفت:

  ضمن احترام به تمام بازدیدکنندگان سایت آزادلو ، بنابراطلاع کامل عرض می کنم .هیچ کدام از اسامی که ذکر شده نماینده این دوره مجلس نخواهند بود . مطمئن باشید نماینده این دوره مجلس از شهرستان مغان یک خانم خواهد بود .یادتان باشد درآخرین روزهای رمضان ۹۴من این حرف را زدم ازمهر ماه با تمام قوا وارد صحنه خواهد شد و مطمئن باشید بادرایتی که ازاو وخاندانش مردم سراغ دارند امیدوارانه به او رای خواهندداد.
  مردم گرمی و جوانان لایق وبادرایتش نمرده اند که خارج نشینان برای آنها نماینده شوند اگر آنها مارا لایق و هم شان خود میدانستند بعداز دوران نمایندگی سری به این دیار فراموش شده ودرحال محواز نقشه ایران زمین بعلت مهاجرت بی رویه ازدرد بیکاری و ظلم وستم بعضیها و…….می باشد. من در تعجبم چطور غرور و شخصیت فرزند گرمی این اجازه را بخود میدهد که از کاخ نشینان خارج از گرمی حماین کند؟
  بجای حمایت تا آنهارا دید منتقدشان شود موسوی و اسماعیلی و نصیری و میرزاده و بهاری و……….کجا ساکن هستند فرزندانشان درکدام پارکها و تفرجگاهها گردش می کنند ؟کجا گل و لای این کوچه های شبیه خرابه را لگد می کنند؟
  ننگ است برفرزند گرمی کهاز دشمنان خود که عامل اصلی به این روز وروزگار افتادن گرمی هستند حمایت کند
  به فضل الهی دست دردست هم خواهیم داد وفرزند برومند دیگری از هم نوعان خود را این دوره بدون هزینه و تبلیغات به مجلس بفرستیم .مطمئن باشید چنین خواهد شد و این بانوی پرتلاش و فرزند اصیل گرمی نماینده این دوره مجلس خواهد بود
  به احترام قانون و برای جلوگیری از تخریب بعضی گرگهای انسان نما که شغلشان فقط دریدن آبروی انسانهاست و در کمین آبروی انسانهای با آبرو نشسته اند تا با حذف آنها میدان را برای خود قبضه کنند.
  او مطمئنا خواهد آمد بابرنامه واصول خواهد آمد وتحت هیچ شرایطی عقب نشینی نخواهد کرد و یقین بداند با جسارت و توانمندی که دراو سراغ داریم ناجی گرمی محروم از نعمتها با مردمان نجیب و شریفش خواهد شد
  به امید سرافرازی فرزندان گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرهنگی بیدار گفت:

   تو برو بخواب شاید توخواب او را ببینی و همراهیش کنی، البته اگه تنهاش نذاری. ما بیداریم وامور و آینده خود را به ساده لوحی و سطحی نگری نمی سپاریم. کسی که کاردان، مدیر، صادق و مرد باشد، انتخاب خواهد شد. افرادی که به بدی یاد کردی، همه و همه افتخار شهرما و استان و کشور ماهستند. تخریب احمقانه، به زباله دان تاریخ پیوسته تا راهی برای بازگشت به قرون وسطی نداشته باشد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا گفت:

   ما جوانان گرمی به خادم آقا امام رضا ، ثامن الحجج ” دکتر نادر بهاری رای خواهیم داد

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمی ایگیدی گفت:

   برادر غیبگو شما بفرمایید به کار کف بینی مشغول باشید چون در عالم سیاست غیبگویی کارساز نیست در ضمن شما اسم این خانم را عنوان میکنید که به علت احتمال تخریب عنوان نمیکنیم عزیز من کسی که از تخریب بترسه پس به درد نمیخوره اگر تخریب بی اساس باشه به نفع طرف خواهد بود ولی اگر حقیقت باشه به ضرر ، چون گفته اند آنرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است . ضمنا با ادب باش پادشاهی کن چون با حرفهای بی اساس و تخریب سایرین کار به جایی نمیرسانید و من با تمام احترامی که به این خواهر گرامی و سایر دختران و شیر زنان وطنم قائلم ولی هیچ وقت به این بانوی بزرگوار رای نخواهم داد حتی اگر فامیل نزدیک باشد چون شروع بسیار غیر اخلاقی داشتید .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. باخشی گفت:

  جناحی برایشان باقی نمانده به فکر خروج آبرومندانه از صحنه انتخابات گرمی هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. آرمان گفت:

  باوجود افرادمتخصص وتوانمند ی چون مهندس نصیری ومیرزاده فکرنکنم اسماعیلی وموسوی حرف تازه ای برای گفتن داشته باشند ؛یعنی رقبت بین این دوفرد شاخص خواهد بود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • معلم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   میشه لطف کنید بفرمایید منظور شما از تخصص و از مقوله مهم توانمندی چیست؟ ضمن تعریف، چند تا از ویژگی های بارز آنها را هم بیان کنید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرهنگی گفت:

   اگر باطلی را نمیتوان ساقط کرد میتوان رسوا ساخت و اگر حق را نمیتوان استقرار بخشید میتوان اثبات کرد ، طرح کرد و به زمان شناساند و زنده نگه داشت . پس آقای موسوی ، میرزاده ،اسماعیلی و نصیری مردم دیگر اعتمادی به شما ندارند و حتی روزگار نیز افکار فاسد شما را رسوا کرده چون ماه پشت ابر نمانده و نخواهد ماند ، ما گروهی از جوانان گرمی دور هم جمع شده و هر روز بر تعداد گروه می افزاییم و تنها هدف ما انتخاب فردی جدید تحصیلکرده و کارا و مدیر است که به شکر خدا به این نتیجه رسیدیم از دکتر نادر بهاری که یک چهره مردمی و درد کشیده و علمی و دارای سابقه مدیریتی میباشد حمایت کنیم . انشالله روزهای خوب در راه است .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. علی گفت:

  باور بفرماییم و خدا راشکر کنیم که بی سابقه ترین کاندید استان در شهرستان گرمی پا به عرصه ظهور و پیروزی گذاشته و لرزه بر تن و جان رقبا انداخته و اوکسی نیست جز: افتخار ایران زمین و مایه خرسندی منطقه ” جناب آقای دکتر نادر بهاری”. هر جا می رویم فقط نام مبارک ایشان بر زبان عام و خاص مردم روزگار ندیده شهرستان گرمی است. به بزرگی و شکوه صداقت و عدالت – دکتر نادر بهاری – قهرمانانه نماینده این دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان گرمی هست ۱۰۰ در ۱۰۰٫

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • چاپلوس گفت:

   شما دست من هم از پشت بستید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • رحمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   علی جان باور کن همه می دانند که فقط یه نفر در مورد دکتر بهاری نظر میده ، چون هیچ کس بهاری را در روستاهای شهرستان گرمی نمی شناسند، تو هم بی خودی انرژی خود را بیشتراز این هدر نده

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • انگوتلی گفت:

    ای بی خبر بکوش تا صاحب خبر شوی . رحمان جان با سلام من از اهالی انگوت هستم و قسم میخورم در تک تک روستاهای انکوت همه با برنامه ها و پشتکار و صداقت دکتر بهاری آشنا هستند و در شهر انگوت بالاترین رای را خواهند آورد . پس به خاطر منافع شخصی خود مغرضانه نظر ندهید چون این بار ما بیداریم .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری گفت:

    آقا رحمان قدیما جوجه را آخر پاییز میشموردن ولی الان وضع فرق کرده علم پیشرفت کرده و هر وقت بخوای میتونی جوجه هاتو بشماری به همین خاطره که زود فکرهای پلید و افراد بد ذات شمارش میشن آخه مردمآگاهیشون رفته بالا و دیگه گول حرفهای شیرین و دروغ قبلی ها را نمیخورن گفتم جوجه ها دیگه زود شمارش میشن. پس اسفند منتظر باش.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ندیم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   ببخشید که شما منافعتون به خطر افتاده و عادت داشتید و دارید همیشه مجیزگوی موسوی، اسماعیلی، میرزاده و امثالهم باشید. بالاخره دوره شما به سر اومده و فصل رونمایی جلوه های بصری شهرستان گرمی است با چهره های جدید. بازهم جسارت و شجاعت مردم گرمی را از بابت بیداری و تصمیم به انتخاب اصلح، عفو بفرمایید. قول می دهیم و هرگز، دوران شماها تکرار نمی شه. به درود تا اسفندی دیگر برای رسیدن به بهاری دیگر.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • رحیم گفت:

    رحمان جان! زیاد خودش رو ناراحت نکن؟ من از اهالی انگوت هستم. نه تنها در روستاهای منطقه بلکه حتی درروستاهای پارس آباد، بیله سوار و بخدا در روستاهای آدربایجانشرقی برای دکتر بهاری دارند صادقانه تلاش میکنند. مردم انگوت و چای پارا اورا می پرستند. راستی میشه جریان نصراله بگلو، شرفه، قره خان بگلو، عباسانی خودمان و گوده کهریز و … رو از ولی اسماعیلی و میرزاده بپرسی؟ آره جانم دیگه جایی برای نشستن اونا در مجالس نیست. خودت رو خسته دروغ و عوام فدیبی نکن. یه کم صبرکن و سحر رو با تجلی انوار دکتر نادر بهاره نظاره کن، باور کن زیادسخت نیست فقط از اسب منافع طلبی بیاپایین و در زمین افتخار و جمع گرایی آرام بگیر. ۷ اسفند رو با دکتر بزرگوارمان یکصدا به یا خواهیم داشت. البته برای شما هم جا داریم اگه … .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • بابا پنجعلی گفت:

   منم میام.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. مرادی FINLAND گفت:

  باور کنید این تصمیات همه برای مهار ولی اسماعیلی است اما با توان و فعالیتی از ایشان می بینیم دبروز جلسه داشته در آزادلو. سلاله. زیوه و شرفه بعید است کسی دیگری نتیجه بگیرد گر چه اگر برنامه مدونی باشد ما هم خوشحال میشویم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. خنده بازار ROMANIA گفت:

  چندگانگی گروه برای انتخاب یک فرد فارغ از موسوی موضوعی است که از نظر کارشناسان نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.
  آقای قاسمیان میشه اسم چن تا از اون کارشناسان رو بیارید
  خوشم میاد که خیلی عالی بلدین نوشابه باز کنین
  کدوم کارشناس کدوم آش کدوم کشک؟!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. فرمان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به علایی بگویید اسلحه ای که در روزنامه در دست دارید مال کیه / نکند کار شکار موسوی را در پیش می گیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. جلال ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  موسوی در انتخابات خبرگان رای نمی آورد چون حضرت آیت اله عاملی و حاتمی شخصیت جهانی دارد/باید برود استراحت کندو مثل دیگران به دنبال منبر باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. نوا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  استاندار گفته بود مهندس علایی ۴سال بخوابد کارش را کرده است /آقای استاندار کدوم کار /کدوم تحول و مایه تاسف است که آیت الله عاملی هم در منبر در مسجد جامع گرمی گفت که فرماندار تلاشگر گجا تلاش گر بود که گرمی را تبدیل به ویران کردو در آخر فرار کرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. فلاحی FINLAND گفت:

  مطمن باشید این دوره با حضور جدی و مصمم ولی اسماعیلی موسویون و نصیریون توان نفس کشیدن نخواهند داشت گذشت زمان نشان داد ولی اسماعیلی عملکردش واقعی و اهل کار و جوان با نفوذی در نظام است

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حاجی از انگوت گفت:

   با سلام .دوران ناصر نصیری رسیده ایشان اصلاح طلب سر سخت است وبا ۲۰ هزار رای راهی مجلس میشود .دیر نشده بیایید گروه تدبیر امید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. کمال FINLAND گفت:

  برای انتخابات خبرگان اجتهاد میخواهد که حاج موسوی ندارد پس ایشان خواهند بود در گرمی البته فعلا پرکارترین کاندیدا ولی اسماعیلی است ظاهرا تبلیغات خانه به خانه را در گرمی شروع کرده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. مژدگانی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  توجه توجه توجه توجه
  با سلام واحترام خدمت مردم حماسه ساز شهرستان گرمی(انگوت گرمی موران):
  روز یکشنبه مورخ ۹۴۰۴۲۱ شورای محترم نگهبان؛ طرح استانی شدن انتخابات مجلس را به کلی رد کرده و آن را مغایر با قانون اساسی و شرع اعلام نمود. آقای قاسمیان عزیز؛ لطفا در این موردمهم در سایت خود اطلاع رسانی فرمایید. باتشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شاکر FINLAND گفت:

   مزدگانی برای چه؟ این لغو شدن فقط به نفع ولی اسماعیلی تمام شد این مزدگانی ندارد

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ذاکر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    آقا شاکر ! آخه قبلا می گفتید اگه استانی بشه حتما ولی اسماعیلی رأی می یاره، پس چی شد که الان خلاف جهت نظر می دهید. شما مثل باد به هرسمت و سو هستید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 23. مژدگانی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  توجه توجه توجه توجه
  با سلام واحترام خدمت مردم حماسه ساز شهرستان گرمی(انگوت گرمی موران):
  روز یکشنبه مورخ ۹۴۰۴۲۱ شورای محترم نگهبان؛ طرح استانی شدن انتخابات مجلس را به کلی رد کرده و آن را مغایر با قانون اساسی و شرع اعلام نمود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. یکی از دوستان قدیمی موسوی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  حاج اقا موسوی ویارانش بهتره به فکر انتخابات نباشند ، برند ۴ سال استراحت بکنند ، البته اشکالی هم ندارد اگه پول اضافی دارند بیاند تو انتحابات هزینه کنند ، احتمالاً یه نهار وشام هم نصیب من بشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به نظرمیرسدهرکس که منتسب به جناح موسوی بوده ودرانتخابات پیش روشرکت کند شکست خواهد خورد ورای نخواهد آورد،حالافرقی نداره محمودعلائی باشه یا فتوحی یاهرکس دیگری.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. علی گفت:

  مهندس علایی خوبه برای انتخابات

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. ع گفت:

  موفقیت موسوی در این دوره انتخابات با دوره قبلی متفاوت بود و موفقیت ایشان فراجناحی بود و یک سال قبل از انتخابات ورای حمایت ناصر نصیری ترکیب فرا جناحی بود اما متاسفانه بعد از انتخابات موسوی باز طبق روال گذشته فامیل بازی کرد و حلقه را تنک تر از دوره قبل نمود و هر کس بیایید موسوی ،علائی یا فتوحی وضعیت را عوض نمیکند و رای موسوی ریزش قابل توجهی خواهد نمود زیرا اختلاف نظر های شدیدی بین یاران موسوی دیده می شود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. ;کامال گفت:

  فتوحی اعلام حضوردر انتخابات را کرده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اسد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   مهم نیست و حضور ایشان هیچ ثمری برای موسویون تدارد. شما بازنده اید و برنده کسی از جنس مردم و ازچهره های جدیداست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید