تعاونی‌های مرزنشینی گرمی به نام مردم به کام برخی‌ها است

http://uupload.ir/files/i31h_photo_2017-09-18_16-57-04.jpg

آزادلو : فرماندار گرمی مغان گفت: فعالیت شرکت‌های تعاونی مرزنشینی گرمی در ظاهر به نام مردم و در واقعیت به کام برخی از اعضای اصلی آن است.

ابراهیم امامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: دستگاه‌های ذی ربط فعالیت و گردش مالی تعاونی مرزنشینان شهرستان در طول چندین سال گذشته را به طور شفاف به مردم اعلام کنند.

وی با بیان اینکه بیانات امام جمعه در این زمینه بسیار صریح و شفاف بوده و ما نیز هم نظر هستیم، افزود: ما از دستگاه قضائی می‌خواهیم با جدیت به این مسئله ورود پیدا کرده و موضوع را شفاف سازی کنند.

فرماندار گرمی مغان بیان کرد: از مسؤولان استانی مرتبط به خصوص اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خواسته‌ایم در این زمینه صراحت داشته باشند و اگر تخلفات محرز باشد، در سریعترین زمان رسیدگی و به اطلاع مردم رسانده شود.

امامی همچنین در رابطه با سهام عدالت شهرستان گرمی گفت: اعضای تعاونی‌های شکل یافته در این زمینه به صورت آشنا و فامیل بوده و در انتخابات هر دوره افراد تکراری به عنوان هیأت مدیره انتخاب می‌شوند.

وی با بیان اینکه باید گردش مالی شرکت سهام عدالت به صورت دقیق بررسی شود، تصریح کرد: مردم امین هستند و باید همه چیز شفاف و صادقانه در اختیار عموم مردم قرار داده شود و در این زمینه هر دستگاه از ظرفیت رسانه‌ها برای ارتباط با مردم استفاده کند.

فرماندار گرمی اضافه کرد: موضوعات مطرح شده در رابطه با تعاونی مرزنشینان و سهام عدالت که باعث ایجاد حساسیت در میان مردم شده است، مربوط به گذشته است و با این حال ما از کمترین حقوق مردم نگذشته و پیگیر موضوع خواهیم بود.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. ناشناس گفت:

    مثل تعاونی مصرف فرهنگیان گرمی

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید