تعطیلی یکی از دو جایگاه CNG در گرمی به دلیل بدهی

آزادلو : جایگاه CNG شهرداری گرمی در شهرک ولیعصر به دلیل بدهی ۱۲میلیارد ریالی به اداره گاز ۸روزه که تعطیل شده است.

در شرایط کمبود جایگاه‌ها نسبت به تعداد خودروهای گازسوز شهرستان و قرار گرفتن این جایگاه در مسیر جاده گرمی – اردبیل غیرفعال بودن آن بر مشکلات رانندگان می‌افزاید و رانندگان خودروهای گازسوز را ناراحت و سرگردان کرده است.

یکی از کارکنان تنها CNG فعال گرمی با بیان اینکه در این مدتی که سی ان جی شهرداری قطع شده با صف های طولانی درجایگاه مواجهیم، اظهار کرد: تنها سی ان جی فعال جوابگوی به موقع این همه ماشین ها نیست و بدلیل استفاده شبانه روزی و بیش از ظرفیت از تنها جایگاه سی ان جی احتمال افت فشار و قطعی هم وجود دارد.

یکی از راننده‌های تاکسی در گفتگو با خبرنگار ما می‌گوید: من روزی دو بار گاز میزنم چون داخل شهر کار می‌کنم و سرویس میدهم. تعطیلی جایگاه CNG شهرداری، موجب ایجاد صف طویل در دیگر جایگاه این شهر شده و ضمن اینکه نمی توانیم به سرویس خود برسیم نیمی از اوقات مفید ما در صف گاز تلف می شود.

در شهر گرمی دو باب جایگاه سی‌ان‌جی وجود دارد. جایگاه سی ان جی شهرداری در شهرک ولیعصر یکی از این جایگاه ها محسوب می شود که در مسیر تردد صدها نفر از مسافران و شهروندان قرار گرفته است.

در حال حاضر این جایگاه به دلیل دستکاری و بدهی ۱۲میلیارد ریالی به اداره گاز تعطیل شده و نارضایتی شهروندان را در پی داشته است.

بنا به اظهارت اداره گاز شهرستان گرمی پرونده تخلف و بدهی به مراجع قضایی ارسال شده  و تا تعیین تکلیف پرونده نمی توان زمان مشخصی را برای احیای مجدد جایگاه سی ان جی اعلام کرد.

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید