تغییر نیافتن فرماندار گرمی پشت پرده سیاسی ندارد

13920903000242_PhotoA

استاندار و رئیس شورای اداری اردبیل گفت: تغییر نیافتن فرماندار گرمی هیچ پشت پرده سیاسی و یا بده و بستان حزبی یا دخالت نماینده مردم گرمی در مجلس را نداشته است.

مجید خدابخش صبح امروز در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: به دلیل چهار پروژه و کار عمده‌ای که فرماندار گرمی در منطقه پیگیر آن بود در تغییر وی دست نگه‌ داشتیم تا ببینیم این کارها به سرانجام می‌رسد یا نه که عمده‌ترین آنها پروژه شیرآلات قهرمان، ‌کارخانه تولید میلگرد، سیمان و پروژه گردشگری گیلارلو است که منتظر تلاش و جدیت فرماندار این شهرستان در به سرانجام رساندن این اقدامات و فعالیت‌ها هستیم.

وی ادامه داد‌: علاوه بر این فرماندار گرمی با تشکیل جلسات با گرمی‌های مقیم شمال کشور و همچنین مقیم تهران فعالیت‌های خوبی را در حوزه جذب سرمایه‌گذاری آغاز کرده است و در بخش کشاورزی و باغات نیز به دلیل آن‌که خود تخصص دارد کارها و هدف‌گذاری‌های مناسبی را در پیش گرفته که به خاطر این فعالیت‌ها هنوز تغییر فرماندار شهرستان گرمی رخ نداده و در اولویت نیز نیست.

*تعدد راه‌اندازی گمرکات در اردبیل در دستور کار نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد گمرک اصلاندوز و برخی گمرکات مصوب اظهار کرد: غیر از گمرک بیله‌سوار که دایر است و بازگشایی گمرک اصلاندوز که مصوبه رسمی دارد زیاد راغب به راه‌اندازی گمرکات متعدد نیستیم ولی در صورت مهیا شدن زمینه از راه‌اندازی گمرک رضی و آزادلو گرمی استقبال می‌کنیم.

منبع> فارس

نظر شما چیست؟

۹۰ نظر

 1. پهلوان گفت:

  ربعلی متنت را دوباره بخوان توکه سواد نداری چرا نظر میدی تا مردم برات بخندندهر کی باشه فرمانداربه اندازه سن تو درس خونده واز فرماندارقبلی هم که زمین تا اسمان فرق داشت اون تراش نخورده بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. فرزاد گفت:

  در جواب سهیل/ حاج ولی هست تا گرمی هست حاج ولی هست تا ما جوانان گرمیلی هستیم امیر دلهایمان را بر خواهیم گرداندن. منتظر باشید مطمن باشید فضای نشاط و لبخند و جوانگرایی را به این شهر خواهیم آورد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ربعلی گفت:

  آقای استاندار میدانی که قحط الرجال هست و کسی را برای پُست فرماندار هنوز سرچ نکردی ….. خودن هم میدون این پهلوان عملکرد ۲ ساله اش رجز خوانی است اگر اینطور نیست بالا قیرتن فقط اسم یک کار انجام شده در گرمی توسط لین آقای محترم بفرماوئید البته تلاش و پیگیری نه عمل بگو مثل تندیس شهید بالازاده هرچند کوچکتر از شأن و منزلت آن شهید والامقام و امت شریف گرمی است ولی نشان از فرماندار محترم قبلی است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بهروز گفت:

  سهیل عزیز یاداوری گذشته جهت عبرت اموزی است تادیگر دچار اشتباه در انتخاب نشویم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. سهیل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقا شما نشستید دارید بهم سنگ پرت میکنید حاج ولی و … دیگه رفتند به فکر آینده باشید .چیه همش دارید به گذشته برمیگردید .به مسئولان شهر کمک کنید تا شهر آبادتر شود از تخریب همدیگر دوری کنید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. فاضل گفت:

  پیر مرد جون که میدانم نیستی من یک روان پزشگ خوب سراغ دارم مخواهی معرفی کنم یا بیا مطب خودم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. منصوری گفت:

  اقای قاسمیان در صورت امکان در مورد نحوه عملکرد ومیزان رضایت مردم از فرماندار وادارات مختلف نظر سنجی بگذارید تا بتوانیم نظر مردم را در مورد مسولین ادارات بدانیم فکر میکنم حق مردم باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. همشهری گفت:

  درجواب پیرمرد عرض کنم که خودشان را به یک متخصص اعصاب وروان نشان دهند چون ایشان هنوز متوجه نشده اند که از استان چه کسانی به شهرستان گرمی خیانت کرده اند وچه کسانی در مقابل آنها می ایستادند وبله قربان گو نبودند . عمو جان مدیران کلی که گرموی بودند کوشن؟ شما احتمالا” از سیاست چیزی نمی دانید . باور کنید همین نامهربانی استانی ها بود که دوره گذشته نماینده تلاشگر وحق گیر رای نیاورد . زیاد ادامه نمیدهم. فقط جهت تنویر افکار مردم موقع شروع رسمی انتخابات ناگفتنیها به مردم اعلام خواهد شد. منتظر باش وتا آنموقع حتما خودت را به دکتر نشون بده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ميلاد1 گفت:

  فرماندار فقط علایی
  استاندار فقط خدابخش
  رییس جمهور فقط روحانی
  عمر گروه انحرافی و افراطیون و کسانی که درزندگی خصوصی مردم هم دخالت میکردند به پایان رسیده است
  مردم آزادند
  انتخابات آزاد است
  ایران آزاد است و از بند احمدی نژادیون رها شده
  نماینده قبل (ولی اسماعیلی) خود را نوکر احمدی نژاد میگفت
  سخنرانیش مستند است گفته که ” من نوکر رییس جمهور مردمی ! هستم”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • همشهری گفت:

   خب من هم نوکر رئیس جمهور مردمی هستم. میلاد۱ خوبه که خودت اشاره کرده ای : رئیس جمهور مردمی . بر فرض ای جمله جمله آقای اسماعیلی باشد . زیاد هم بد نیست به رئیس جمهور مردمی خدمت کردن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   میلاد جان از یه طرف از آزادی حرف میزنی، از طرف دیگه فقط فلانی، فقط فلانی و فقط فلانی میگی! شرمنده، مثل اینکه از طرف همه مردم وکیل هستی که اینقدر با قدرت حرف میزنی! اگه تو بعضی ها رو قبول نداری، بدون بعضی ها هم نور چشمی شما رو قبول ندارن….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. انسان آزاده گفت:

  درود بر افشاگری پیرمرد درود بر جوانمردی و جراتت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مورانلی گفت:

  درپاسخ پیرمرد انها که مد نظر شماست قطره ای از دریای درست اندیشان است ما با ولی اسماعیلی وهر شخص دیگر اخوت نداریم اما بزرگان دین وعلمان سیاست تاکید دارندکورکورانه وبا تعصب غلط رای ندهید که بخاطر رای خود مواخذه خواهید شد تنها نماینده ای تلاش داشته ومردم دار است اسماعیلی بود مسولان ان زمان را واقدامات انهارا مرور کنید ونظر دهید درودبر یار ضعیفان اسماعیلی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. پیرمرد گفت:

  ظلمی که اسماعیلی ودائیش بر سر مردم نگون بخت گرمی آوردندرا تاریخ فراموش نخواهد کرد همانطوریکه ظلم محموداحمدی نژاد برایران اسلامی را بشریت ازیاد نخواهد برد.
  عده ای انگشت شمار از جوانان این شهر بادریافت مبالغی بسیار اندک مثل آقای پ… این هجمه ها را راه انداخته اند . باعث اختلاف افکنی بین مردم ومسئولین مشوند . اگر نویسندگان وپردازندگان به این مسائل توجه داشته باشند هنوز دوسال به انتخابات مانده است وکاری با نماینده ندارم ولی فرماندار با قوت وجرات درحال خدمت به مردم است .
  این کارها طرحهای اسماعیلی وعواملش مثل پ… و خ… است که بااسمهای مستعار برای ولی اسماعیلی به به وچه چه می نویسند . مثل امیر کبیر مغان .اگر خدمات امیر کبیر نیز ….
  بگذار انتخابات آغاز شود واگر اسماعیلی توانست کاندیدا شود .با مستندات خواهم گفت که او و دائیش با ما چه کارها که نکرده اند . بخدا آن موقع طرفدارانش باید چادر بسر کرده واز شهر فرار کنند. چوب خدا صدا ندارد و خوردن چوب خدا برسر این دورا خواهیم شنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   پیرمرد یه خورده هم به فکر آخرتت باش و هرچی به دهنت میاد به همشهریات نگو؛ با چادر فرار کردن کار اهالی گرمی نیست. حیف که پیرمردی و احترامت واجب!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    بلی هیچ وقت ص…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!رافراموش نخواهیم کرد . او که بود؟ از کجا آمد؟ کی آوردش ؟ چرا شبانه از معاونت فرمانداری پارس آباد اخراج شد؟ وچرا چراهای زیاد که کم مانده تا گفته شود
    نزدیک است که به زودی درسایتها بخوانیم ……………دستگیر شد
    صبر کن عرصه سیمرغ نه جولنگه توست…………………

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   دستتان درد نکند این شد حرف حسابی حالا هرکس جواب منطقی دارد بدهد

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • در جواب پیرمرد گفت:

   با سلام خدمت بینندگان وبلاگ و مدیر مسئول وبلاگ آزادلو خدمت پیرمرد عرض شود که حضرتعالی در جایگاهی نیستی که به رئیس جمهور یک مملکت توهین بکنی حضرتعالی به قول خودت یک پیر مرد هستی باید به آخرتت فکر بکنی به نظرم اندوخته ات برای آخرت کافی نباشه با این طرز تفکر و الفاز و حرفهایی که به رئیس جمهور و نماینده قبلی روا میداری به نظرم کار زیبنده ای نیست و همگان میدانند که دکتر احمدی نژاد تمام توان خود را صرف این مملکت کرد و انسانهایی مثل حضرتعالی که دیروز یارانه ایشون را به جیب گذاشتین باید ازش خجالت میکشیدی و الا انسانهایی مثل شما هیچ وقت قدر فرزندان این مملکت رو نخواهی دانست از خداوند بزرگ میخواهم که بهت چشمی بینا و گوشی شنوا و عقلی کامل عطا بفرماید والسلام

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرميلي ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   پیر مرد تو دیگر عمرت تموم شده ینشین و روزه مرگت را بشمار و تسبیح به دست بگیرو از خداوند بخشنده طلب ببخش و مخفرت کن از موی سرت خجالت بکش که پشت اشخاصی چون حاج احمدی و حاج اسماعیلی چنین یاوه گویی میکنی الحمدلله کارنامه معنوی سیاسی هر دو عزیز شفاف و روشن است تو دل از تاریکی وقت نمیکنی چنین روشنایی را نظاره گر باشی .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • طرفدار قدیمی موسوی گفت:

   اگر شما کارتان درست است با وجود اینکه نماینده وفرمانداری ازشماست وقدرت مطلق دست شماست.چرا بدگویی وفحش را روش کار قرار داده اید.که روش ادمهای ضعیف وبیمنطق هست.حتی بچه سه ساله هم میتواند فحش بدهد.شما بیایید از عملکرد وکارنامه دو ساله خود منطقی دفاع کنید اگر حق با شما بود دوباره به موسوی رای میدیم.وگرنه بابت تخریب گرمی باید از مردم حلالیت بخواهید.با فحش وناسزا هیچ شهری را نمیتوان اباد کرد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • مسعود گفت:

   اقای پیرمرد بخدا حاج ولی با ما کاری نکرده است و جز خوبی و کار برای شهر از ایشان ندیده ایم که اگر بشمارم وقت مخاطبین را می گیرم حالا اگر برای شما کاری کرده من نمی دانم. شاید حق داشته چون شناختی که از شما دارم در زمان مدیریت یک اداره فاجعه بود حالا این ضریه روحی را به مردم بیچاره ربط ندهید مشکل خودتان را با اسماعیلی حل کنید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   درود خدا برشما که حقیقت را گفتی اما مانیز موقع فرار چادرازسر آنها برخوهیم داشت تا رسوا شوند آنهائیکه به مردم ظلم کردند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. قنبری گفت:

  اگر علایی فرماندار زنگیر هم بود انجا راهم نمی توانست اباد نماید اهالی این روستا قدر گذشته را ندانستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. یعثوب گفت:

  فرماندارمردمی وبومی مثل علایی مورد قبول همه مردم است پس لاف وگزاف نگوئید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. یوسفی گفت:

  خدا بگذرد از کسانی که بخاطر چند روز قدرت سعی در تخریب دیگران هستند این همه مصاحبه در مورد سد کلاسر چه شد ومکرو مکرالله …….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. سعیدی پ گفت:

  همت و تلاش جناب مهندس علایی واقعاً ستودنی است و فردی لایق و شایسته ای برای شهر مغان و مردمان شریف گرمی و منطقه میباشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. مورانلی گفت:

  بنده با نظر برادر روحی کاملاً موافقم ،، تنها ماندن علایی لطفی مدیر کل سیاسی هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. من گفت:

  پ نه پ سیاسی است. مرد حسابی انتظار داریم خودتان اعتراف کنین سیاسی است؟ شما باید بگین سیاسی نیست این مردم هستند که میدانند قضیه از چه قرار است همه شما فقط با حضور در شهرستان گرمی ماموریت میگیرید و عوامفریبی میکنید زمانی آقای حقیقت پور نیز می گفت من گرمی را رامسر دو.م خواهم کرد پس کو؟ شما هم یکی مثل آن!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. محمد - مغان TURKEY گفت:

  جناب ناشناس
  اولا: این قیری که میفرمایی، در صورتی قابل دریافت بوده که کارخونه آسفالت استاندارد باشه و پیمانکارش قوی باشه که همین رو هم شهرداری انجامش داده.
  ثانیا: آسفالت ریزی در همه جا بعهده اداره های راه و شهرسازی و شهرداری هاست و نمیدونم چرا دوست داری اون رو از شاهکارهای فرمانداری بحساب بیاری!
  ثالثا: فرض کنیم هر دو تا کار فوق جزو وظایف فرمانداری بوده و اونها رو انجام داده. اما بنظرت آیا فعالیت عمرانی و توسعه شهری در این چند سال فقط همینه؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   جناب محمد مغان مثل اینکه تجزیه وتحلیلت ضعیف است واگر متن وخوب بخونی میفهمی چه میگم گفتم تلاش در جهت دریافت قیر نگفتم که فرماندارخ راآسفالت میکندیامجری کی است یعنی به شهروشهرداری واقعا”در این زمینه وقت گذاشته

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد- مغان گفت:

    نه داداش خیلی هم خوب فهمیدم منظورت چی بود. باز هم میگم، حد اقل نصف این کار وظیفه شهرداری هستش و عملکرد شهرداری در بهبود وضعیت کارخونه آسفالت باعث دریافت اون سهمیه شده!
    راستی چی شد پس؟ توی این دو سال، فقط دو تا کار؟ البته اگه آسفالت جایگاه جوانبخت تا یه کم اونطرفتر رو هم بشه جزو فعالیتهای مهم فرمانداری حساب کرد!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. مهدی گفت:

  درود برفرماندار پرتلاش شهرستان گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. فرزاد گفت:

  من با سیاست بیگانه ام اما فرماندار گرمی جناب علایی سختکو وفعال است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ميلاد گفت:

  درود بر استاندار اردبیل
  سلام بر فرماندار زحمتکش گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   درود واقعی بر کسی که وظیفه رسانه ای و اطلاع رسانی از وقایع شهرستانمان و کبودها و کاستی های برخی ادارات و مسولان را با جرات و بدون در نظر گرفتن خوشایند کسی، انجام میدهد. بلای جان گرمی از قدیم، مصلحت اندیشی و نگفتن کم کاری ها بوده ولی این رویه خوشبختانه در حال از بین رفتن است…..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. روحی گفت:

  استدلال استاندار بسیار بعید است زیرا عامل ماندن چند ماهه علایی جناب لطفی است نه مسایل دیگر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. م ص گفت:

  هنوز که وقت انتخابات نرسیده که . بزار برسه تا واسه اعضاء شرکت کننده در انتخابات جنبه تبلیغاتی داشته باشه این پروژه ها . دست نزنیدا جیزه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. گرمی گفت:

  از تلاش بی وفقه فرماندارمحترم وتلاش گر در تمامی زمینه های شهری خصوصاتوجه ویژه به عمران شهری کمال تشکروقدردانی را دارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   میشه لطفا {زمینه های شهری} رو یه خورده واضح تر بیان کنین تا همه بدونیم دقیقا منظورتون چیه؟ از عمران شهری هم میشه یه دونه، ببخشید نصف دونه مثال ذکر کنین؟
   شرمنده ها!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    در زمینه شهری خدمت حضرتعالی عرض کنم ۱-تلاش در جهت قیر ۱۲۰۰تن از اداره راه وشهر سازی برای شهرداری گرمی۲-اسفالت ازپمپ بنزین جوانبخت تاپلیس راه توسط اداره کل محترم راه وشهرسازی که آگهی مناقصه هم در روزنامه جمهوری اسلامی هم منتشر شده که جا دارداز ریاست محترم وکاردان راه وشهرسازی گرمی جناب آقای مهندس دشتی ومدیر کل محترم اداره راه وشهرسازی جناب آقای مهندس حیدری تقدیر وقدردانی شود.وغیره….

    Thumb up 0 Thumb down 0

 26. www گفت:

  حرف استاندار را می شود جوک سال معرفی کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. کریمی گفت:

  ماقناری اصل می خواهیم نه گنجشگ رنگ شده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. یاسر گفت:

  می شود نماینده بود ولی حاج ولی نمی توان بود . افکار عمومی شهر این را میگوید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. مهران گفت:

  … خودتان هستید مردم به مسا یل اگاهند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. یارا لی گفت:

  قارداش یک عمر با احمدی وحاج ولی بودم پشت پا زدند یارالیم یارالی یاشاسین فقط گرمیلی وایگید اوغلانلاری هر کی که باشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • رزمنده گفت:

   اگر از حاج ولی ضربه ی دیدی یقین بدان جلوی زیاده خواهی شما را گرفته است . و اگر نه ما و ۱۵۰۰۰ هزار نفر سی سال است پایبند به صداقت و ایمان و اعتقاد ایشان بودیم و خواهیم بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • علی ف گفت:

    اقای یارالی اگر به همین پستی که داشتی قانع بودی بعد از بیست سال اعتبار خود را از دست نمی دادی تا از دست اسماعیلی دلت خون باشد . هزاران بار گفتم خیانت به گروه عاقبتی جز این ندارد پس از خودت ناراحت باش.برادر

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • tedirgin گفت:

    “… به گروه”
    ای ملت اگاه باشید که خودشون هم ناخوداگاه اعتراف می کنن که گروهی عمل میکردن و باندی.
    نماینده مردمی گفتن نه نماینده چند نفر…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   جناب یارالی از اون روز بترس که دق مرگ شی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 31. محمد گفت:

  اززحمات فرماندار ساعی جناب علایی که بدون تعلقات حزبی کار میکنند سپاسگذاریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   محمد جان؛ توصیه برادرانه میکنم در معنی { تعلقات حزبی } بیشتر اندیشه کن، چون همه، از نسبت موجود بین فرماندار محترم و قدرت کامله شهرستان اطلاع کامل دارن!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 32. منه باخ گفت:

  اقای شریف هزار بار در تاکسی نشسته ام ومی نشینم ولی اسماعیلی هیچوقت نماینده نخواهد شد چون ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. محمد گفت:

  آقای فرماندار خوب نفس و نفوذ ….. را در گرمی بریده ای آنهایی که یک شبه ثروتمند شدند آنهایی که مردم را تهدید میکردند به اخراج از اداره انهایی محیط ترس و ارعاب و وحشت را در گرمی به راه انداخته بودند
  دست مریزاااااااااااااااد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. حمید گفت:

  گنجشگ رنگ نکنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. نيما20 گفت:

  مردم فهیم گرمی تلاشهای مهندس علایی راارج مینهند و مثل همیشه پشتوانه ی محکمی برای فرماندار شهرستان خواهند بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد- مغان گفت:

   از این ببعد مردم فهیم گرمی فقط پشتوانه کسی خواهند بود که از دو تا حرفش، لا اقل بتونه به یکیش عمل کنه!
   ضمنا دوره تعریف و تمجید الکی و فله ای دیگه ور افتاده….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   جیران :
   کدام تلاش وکدام عملکرد لطفا نشان بده تا ما هم ببینیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 36. شریف گفت:

  بعضی ها از هر مسله استفاده میکنند برای تخریب ولی اسماعیلی اقای که گفته ولی اسماعیلی محاله نماینده بشود بخدا خودش را به خواب زده است یا اصلا به کوچه و خیابان سر نمی زند . الان همه ی حرفها در محافل عمومی و خصوصی حاج ولی است اگر نفی میکنید یکبار در تاکسی بنشینید فقط یکبار .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • این وری گفت:

   هنوز تایید صلاحیت حاج ولی برای طرفدان دو اتیشش در هالی از ابهام وجود دارد مگه اقا شریف خبر نداری تا خودتو زدی به خواب

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بی طرف گفت:

    من طرفدار ولی نیستم ولی تخریب ایشان از بابت تایید صلاحیت حماقت است

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    اقای این وردی حرفی بگو که حداقل ۵ نفر قبول کنند کسی یا کسانی که از اول انقلاب در صحنه انتخابات بوده اند از مجلس چهارم تا الان و حتی یکبار هم رد صلاحیت نشده اند . حالا ولی اسماعیلی که همه برای تایید صلاحیت پیش ایشان می آیند شما میگویید رد صلاحیت میشود واقعا این جوک نیست؟ به خود آید از کاروان اعقب می مانی این قطار راه افتاده است .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • OFDVD گفت:

    جوک می گویی ولی اسماعیلی نماینده وزارت اطلاعات در تعیین صلاحیتها انتخاب شده است . خواب نما نشوید برادر زودتر تصمیم بگیر فردا دیر است من هم نمی توانم برایت کاری کنم

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • اونوري ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    این وری شما حرف قنده تر از دهنت میزنی سرتو تو هر قازانی نکن جوجه فوکولی آخه تو کجا حرف زدن از صلاحیت کجا تو فروش … این جور مسائل نظر بده که گندش همه جارو برداشته .

    Thumb up 0 Thumb down 0

 37. 41 گفت:

  جون مادرت خودت حرف خودت را قبول داری ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. اکبری گفت:

  مردم را … حساب نکنید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. جمعي از جوانان و دانشگاهيان شهرستان گرمي گفت:

  با سلام خدمت استاندار محترم جناب آقای دکتر خدابخش
  با توجه به تلاشهای خستگی ناپذیر و شبانه روزی فرماندار گرمی در خدمت رسانی به مردم محروم منطقه
  از تصمیم حضرتعالی در ابقای فرمانداری شهرستان گرمی نهایت تشکر و قدر دانی را داریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. جوان گفت:

  خدابخش مشکل استخدامی استانداری ها رو حل کن وظیفه تو اون هست نه کار دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…………………………………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. ناشناس گفت:

  با سلام خدمت استاندار زحمتکش و عزیز
  مستحضرید که توسعه کشاورزی شهرستان در حیطه وظایف جهاد کشاورزی است جایی مه اونجا همه متخصص کشاورزی هستندواز طرفی دیگر فرمانداری نیاز به تخصص کشاورزی ندارد بلکه نیاز تخصص مشاغل حاکمیتی دارد که ضمن نظارت، بتواند هماهنگی لازم در بین ادارات شهرستان را بوجود اورد.آقای علایی هم مطمئنابا حمایت نماینده سرکار اومده و با حمایت اون هنوز فرمانداره.کهاین موضوع هیچ سنخیتی با تخصص و گرایش سیاسی که از وجوه تاثیر گذار بر انتخاب فرد بعنوان مدیر می باشد، وجود ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. قرهاد گفت:

  ما که در این سه سال فقط حرف شنیدیم. فرماندار فقط حرف میزند دریغ از یک اقدام و دریغ از اقتدار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. سمندری گفت:

  متاسفانه کارخانه ذوب آهن در مشگین شهرزده شد و در گرمی دیگر توجیه ندارد تا میل گرد درست کند کارخانه قهرمان را هم ولی اسماعیلی آورده است می ماند سیمان آن هم معدن کافی نداریم پس اقای فرماندار جمع جور کن راستی گردشگری گیلالو هم سرمایه گذارش جیب خالی از آب در آمد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • فرماندار قبلی گفت:

   سمندرجان با این همه اطلاعات ندزدنت ای ناقلا

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • در پاسخ آقا يا خانم سمندري گفت:

   اقای ولی اسماعیلی یکی از رقیبان و … اصلی دولت تدبیر و امید در استان اردبیل است پس باید خواب ببینید که با این حرفا آقای ولی اسماعیلی نماینده شه
   محاله محاله………
   اگر هم شد میشه مثل زمان مهندس نصیری کهبا دولت هماهنگ نبود و متاسفانه علی رغم تلاشهای فراوان فیروز …. و … جلوی خدماتش به مردم را سد کردند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • سمندری گفت:

    اول اینکه خودت گفتی ولی اسماعیلی از رقیبان اصلی دولت است پس ایشان فرد با نفوذی است به قول خودت / دوم اینکه ایشان الان مشاور اقتصادی بزرگترین سازمان اقتصادی کشور یعنی تامین اجتماعی هستند و ارتباط خوبی با نیروهای معتدل دولت دارند و سالها با هم کار کرده اند از جمله یونسی . ربیعی. امیری صالحی. فیروز آبادی و… تا آنجای که برای لیست اعتدال مجلس بعدی دعوت شده است .اطلاعات مهم تر برای آینده بماند برادر.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    آز کحا معلومه که دولت تدبیر وامید خودش رای بیاورد بنظرم با این وضع رکود اقتصادی وعملی نشدن تبلیغاتهای انتخاباتی بعید بنظر میرسدکه دولت تدبیروامید بار دیگر رای بیاورد

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهرکلی گفت:

   دای حالیم دولانیر بو حاج ولی و … طرفدارلاریندان
   آخی عاقیلسیز سن اگر گرمینی سئویرسن نیه … (آب منطقه ای نین رئیسی و بر…) دیبسن داش آت گیلارری سددینین گزمه لی یئر اولماسینا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   آخی اینساندا بو قدر ……….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   سلام همشهریام گرانقدر، کارخانه قهرمان را خود جناب قهرمان با سرمایه خود تاسیس کرده ،نه دیگری که به نام او می زنند.کارخانه ذوب آهن و سیمان هم یک رویایی بیش در گرمی با وجود این عوامل فوق و قبلی نیست . عدم تغییر فرماندار هم یک بازی شطرنج است که نتیجه آن را عاقلان دانند برای چیست؟ به فکر آبادی گرمی و رفع محرومیت باشید.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 44. جاهد گفت:

  خدابخش عزیز شما گفتی مردم هم باور کردند……..جلالخالق

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   خوب باور نکن حداقل کار فرماندار با این نداری دولت خوش رفتاری وبدون سیاست کارکردنش است نه مثل فرماندار قبلی اگرباحاج ولی بودی کارت راه می افتد وگرنه حتی به غیر اصلا نگاه نمی کردند … رئیس … سابق نماینده( حاج ولی) دیگران راازدرب فرمانداری نمی گذاشت تابه فرمانداری بری همان ابتدای کار بانه گفتن کار غیرخودی راراه می انداخت باز خدا اموات آقای علایی رابیامرزه که خوش لحن،خوش برخوردوباز میگویم بدون سیاست کار می کند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد- مغان گفت:

    جناب ناشناس؛
    اولا؛ به یه اسم نظر بده که بدونیم این همه افرادی که سنگ فرماندار رو به سینه میزنن، کی هستن.
    ثانیا؛ دولت بی پول نیست، بیخودی کم کاری مسولین رو به پول دولت مربوط نکن چون اگه پول نیست، واسه همه نیست نه اینکه فقط واسه گرمی بودجه نباشه.
    ثالثا؛ ما از فرماندارمون فعالیت عملی میخواییم نه روی خوش و لبخند.
    رابعا؛ کار ندارم قهرمان رو کسی آورده گرمی یا خودش با پای خودش اومده بلکه همینقدر میدونم که ایشون از عدم رسیدگی به کارهای کارخونش خیلی دلگیره.
    خامسا؛ سنگ برزگ نشونه نزدنه. فرماندار محترم بجای اینکه به فکر کارخونه میلگرد و سیمان (که دولت سالها پیش باهاش مخالفت کرده)باشن، بهتره برن دوتا، فقط دوتا کار عملی ولو کوچیک واسه شهرستان انجام بدن که گرمی از این انفعال چند ساله بیرون بیاد.
    راستش خسته شدیم از بس وعده شنیدیم و عمل ندیدیم،اینو به کی باید بگیم؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • یونس گفت:

    حرف حساب جواب نداره آقا محمد مغان
    گل گفتی احسن

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید