تقابل نماینده اردبیل و پارس آباد بر سر تغییر مدیران استانی

۶۰

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس در پی اعلام تغییرات مدیریتی در استان اردبیل گفت: با توجه به اظهارات اخیر مصطفی افضلی‌فرد و دخالت‌های بی‌مورد او در مورد عزل و نصب مدیران در استان اردبیل، بنده او را از سمت دبیری مجمع عزل کردم چراکه قرار نیست مدیران توانمند استان با نگاه سیاسی و یا به خاطر تغییر دولت عوض شوند.افضلی فرد

حبیب برومند افزود: با حمایت از مدیران توانمندی همچون مدیرکل تأمین اجتماعی، شرکت برق، بهزیستی و آموزش و پرورش استان تصریح کرد: به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم تا چنین مدیران توانمندی تغییر پیدا کنند و نظر استاندار نیز به عنوان یک فرد معتدل بر این است تا مدیران کارآمد دولت گذشته حفظ شده و باقی بمانند.

به گزارش مغانه رئیس مجمع نمایندگان استان با یادآوری اینکه قرار است خود استاندار اردبیل به عنوان شخص اول اجرایی استان و مقام عالی دولت در این استان در مورد تغییر مدیران تصمیم‌گیری کند، گفت: بنده در صحبتی که با استاندار داشتم از طرف مجمع اختیار تام به استاندار اردبیل دادم تا خودش بدون نظر نمایندگان در مورد تغییر مدیران در استان تصمیم‌گیری کرده و اگر در مواقعی صلاح دانست با مجمع نیز مشورت کنند.

برومند افزود: به هیچ وجه قرار نیست تصمیم‌ها و سخنان خودسرانه تک تک اعضای مجمع در تغییر مدیران ملاک عمل قرار گیرد بلکه قرار ما بر این است تا تغییر مدیران با نظر استاندار اردبیل به انجام برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اخبار منتشر شده مبنی بر تغییر مدیران توانمند استان صحت نداشته و کذب محض است و بنده به دلیل همین اظهارات دبیر مجمع را عزل کردم و در آینده یک دبیر معتدل و منطقی‌تر را انتخاب کرده و بر می‌گزینم.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با اختیار تامی که به استاندار اردبیل دادیم، امیدواریم بنا به مصلحت استان تصمیم‌گیری در تغییر مدیریت‌ها انجام شود و هرگونه دخالت نمایندگان در این موضوع منطقی به نظر نمی‌رسد.

افضلی فرد: عزل بنده توسط برومند شبیه عزل سلیمان توسط مورچه است

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عزل من توسط برومند نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار شبیه عزل سلیمان توسط مورچه است.

مصطفی‌ افضلی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در واکنش به اظهارت رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مورد عزلش از دبیری مجمع، اظهار کرد: در نهج‌البلاغه کتاب گران‌سنگی که امام علی (ع) آن را به کلام گوهربار خود زینت داده‌اند از جمله پایه‌های عدالت، علم عمیق و فهم خوب یاد شده که بنده اعلام می‌کنم برومند فاقد علم عمیق و فهم خوب است.

وی تصریح کرد: اظهارات او در سمت رئیس مجمع غیرقانونی، عوام‌فریبی و تبلیغاتی است، چراکه بر اظهارات خود دلیل کافی دارم.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اولاً رئیس دوره‌ای مجمع طبق آیین‌نامه داخلی هیچ اختیاری از خود ندارد و تنها مسئول اجرای مصوبات مجمع است و در دوره مسئولیت او نیز تاکنون دو بار جلسه تشکیل دادیم که موارد تخلفات او مشهود است.

افضلی‌فرد عنوان کرد: در هر دو مورد برومند برخلاف مصوبه مجمع در صدد بوده خواسته‌های شخصی و نفسانی خودش را عملی کند و به نحوی مصوبات مجمع را نقض کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در بند چهار صورتجلسه نخست، اعضای مجمع مصوب کردند که به وزیر نیرو در مورد اقدام خودسرانه خود در تمدید مدیرعاملی شرکت آب منطقه‌ای تذکر بدهند تا تمدید تأمل‌برانگیز مدیرعاملی آب منطقه‌ای استان مشخص و معلوم شود، اما رئیس مجمع برخلاف مصوبه به جای تذکر بنا به دلایلی که خود بهتر می‌داند، مصوبه اعضای مجمع را نقض کرده و به جای تذکر از وزیر نیرو تشکر کرده است.

افضلی‌فرد اضافه کرد: در جلسه دوم در مورد یکی از مدیران استان که بنا بود توسط استاندار مدیران مورد نظر معرفی شده و با نظر مجمع اقدام به تغییر و یا ابقا آنها شود، از پنج نفر حاضر در جلسه چهار نفر به یک مدیر به صورت رأی مخفی و کتبی دادند، در حالی که برومند به شخص دلخواه خود رأی شفاهی داد.

وی ادامه داد: برومند به جای تمکین در برابر اعضای مجمع و عمل به وظیفه قانونی خود به دلایلی که همه می‌دانند نظر اعضای مجمع را دلخواه خود تشخیص نداد و با کمال تأسف و حیرت خطاب به نمایندگان گفت که باید به گزینه من رأی بدهید و حتی اعلام کرد چرا از من مشورت نگرفتید.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: جالب توجه بود که برومند مصوبه مجمع نمایندگان را از دست نماینده خلخال گرفته و آن را پاره کرد که این مغایر با موازین انسانی و حرکتی غیراخلاقی و غیراساسی بود که بنده اعتراض شدید خودم را به عنوان دبیر مجمع اعلام کردم.

* امکان برکناری برومند از ریاست مجمع وجود دارد

افضلی‌فرد افزود: قرار است در جلسه آتی اقدام به عزل و برکناری برومند از ریاست مجمع کنیم، چراکه حرکت‌های او منطقی به نظر نمی‌رسد.

وی متذکر شد: مواردی که در مورد عزل و نصب‌های مدیران مطرح شده به لحاظ حقوقی از طریق هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و از طریق دادگاه ویژه روحانیت قابل پیگیری است.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در مورد عزل بنده که برومند صحبت‌هایی را داشته، باید بگویم طبق آیین‌نامه مجمع عزل و نصب رئیس و دبیر با نظر و رأی اعضای مجمع است و رئیس مجمع اختیار آن را ندارد که فردی را به عنوان دبیر عزل و یا نصب کند.

وی تأکید کرد: در این باره باید اعلام کنم که عزل بنده توسط برومند شبیه به عزل سلیمان توسط مورچه است.

افضلی‌فرد، حساب مردم غیور مغان را از نماینده اخراجی مجلس چهارم جدا دانست و اضافه کرد: از ابتدای انتخاب بنده به نمایندگی مردم از اهالی پارس‌آباد، اصلاندوز، بیله‌سوار به دفتر بنده در اردبیل و تهران مراجعاتی بود و بنده نیز پیگیر مشکلات و مسائل مردم این منطقه بودم.

وی خاطرنشان کرد: ای کاش برومند آن قدر که به خاطر عدم انتخاب یک مدیر مورد نظر خود در مجمع تلاش کرده و حساسیت به خرج داده و حتی صورتجلسه را پاره کرد، یک دهم آن غیرت و احساس را در زمینه تقلیل حقابه مغان از رودخانه ارس داشت تا امروز مشکلاتی را در این حوزه شاهد نبودیم.

نماینده مردم اردبیل،‌ نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:‌ امیدواریم مردم مغان در انتخابات پیش‌رو فردی قانونمند، شجاع، امین و توانمند را راهی مجلس کنند تا پیگیر مشکلات آنها باشند.

این نماینده مجلس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در صورتی که برومند بخواهد به رفتارهای غیرقانونی و اظهارات و هتاکی‌های خود ادامه بدهد، مجبور هستم برخی از عملکرد این نماینده را در اختیار مردم قرار دهم.

افضلی‌فرد در پایان عنوان داشت: ما نیز می‌دانیم که اظهارات او اظهارات قاطبه مردم شریف مغان نیست و بیشتر مورد پسند افراد قانون‌شکن است و عموم مردم مغان در انتخابات پیش‌رو نتیجه این عملکرد نماینده پارس‌آباد را با رأی خود می‌دهند.

نظر شما چیست؟

۴۸ نظر

 1. زارع گفت:

  درد ما حصار برکه ها نیست
  درد ما زیستن با ماهیانی است که به دریا فکر نمی کنند.
  به محضر ملت غیور مغان عرض میکنم که دو نفر جهت جایگزینی مدیرعامل مخابرات استان به تهران معرفی شدند یکی به نام اقای ح… از طرف اقای برومند و دیگری به نام آقای ج…. از طرف افضلی و دیگران
  بنظرتان نتیجه مصاحبه این دو نفر چی شده است ؟
  نفر معرفی شده توسط اقای برومند از نمره ۲۰ تنها نمره یک را گرفتند و حذف شدند
  نفر معرفی شده توسط آقای افضلی فرد نمره ۱۷ از ۲۰ را گرفتند.
  اینها نشان می دهند که آقای برومند عوام فریب هستند.
  من هم اسامی را ذکر کردم هم نتایج مصاحبات را اگر اقای برومند جوابیه ای دارند با دلیل ومدرک پاسخ بدهند ممنون می شوم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهروندی ازپارس اباد گفت:

  آقای افضلی فرد اگرمستنداتی داری مطرح کن تامردم مغان چشمشان بیشتربازبشه ودرانتخاب خودشان تجدید نظرکنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. مغانلو گفت:

  واقعا ازیک نماینده مجلس بعید است این طور ازکوره دربرود وباآبرووحیثیت نماینده مردم مغان بازی کند و.معلومه که ظرفیت این نماینده باندازه یک مورچه نیست که بانهایت غرور وتکبر درباره نماینده مغان اظهارنظر غلط وزشتی می نماید مردم مغان به نماینده ای مثل برومند می بالد که درمقابل زیاده خواهی ها وغروریت شما ایستاده. بازهم به برومند باغیرت رای خواهیم داد که روی اردبیلی هارو کم کنه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   لطفا اینگونه مراودات را به تقابل قومیتها تعمیم ندهیم.اگه توجه کنین آقای افضلی فرد حساب مرم شریف منطقه مغان را از آقای برومند جدا کرده اند. آقای برومند نباید حرف از عزل کسی بزنند چون در نین مقامی نیستند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. مغانه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای افضلی فرد این همه گرد و خاک برای چیست؟؟؟
  http://www.moghaneh.ir

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. آزاد اندیش گفت:

  وای به حال مردم ،که کارشما نمایندگان به جز تغییر مدیران کاری نیست شماها واقعا خجالت نمی کشید این همه قانون گریزی می کنید چرا از درد مشترک استان (بی کاری )صحبت نمی کنید ای کاش خدا را در نظر می گرفتید و هم و غمتان مردم بود یکی تان می گوید آب ارس آلوده است و یکی رد می کند آن که آلوده بودن آب ارس را رد می کند آیا حضرت آقا از آب ارس میل فرموده ای آیا این آب شرب است یادم می آید در یک جلسه ای یکی از مسئولین گفت با آب شرب ماشین نشویید آیا آب ارس آب شرب است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. مغانی گفت:

  آقای افضلی فرد ،بنده آقای پیر موذن را نماینده کل استان می دانم ایشان در مورد آلودگی رودخانه ارس با شجاعت اظهار نظر نمودند ولی با تاسف آقای برومند این ادعا را رد کردند پس این حرف شما را تایید می نمایم و برای آقای برومند متاسفم که ایشان در بیان مشکلات اساسی مردم شجاع نیستند و عوام فریب هستند و آب آلوده ارس به پسماند های شیمیا یی ارمنستان را بنا به مسائلی کاملا رد می نمایند و در توهین به نمایندگان استان هیچ کوتاه نمی آیند آقای برومند شما نماینده مردم هستید نه …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. نوروز ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای افضلی فرد مگر خودش چقدر توانسته حقوق مردم حوزه انتخابیه خودرا احیا کند ؟ بیشتر مردم حوزه انتخابیه او از عملکرد جناب افضلی فرد ناراضی هستند. ود ثانی آقای افضلی فرد با این اینگونه حرکت خود ، خویش را مصداق بارز این بیت از شاعر گرانقدر کرده است :
  ……….
  برمند هر گز تنها نخواهد بود و

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. فیضی گفت:

  درود بر برومند فهرمان . درضمن اقای افضلی فرد تخلفات …………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ramin گفت:

  آقای افضلی فرد این همه گرد و خاک برای چیست؟؟؟

  http://www.brumand.ir/fa/index.php?Page=definition&UID=1109628

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   در این لینک آقای برومند گفته که در جلسه کمیسیون اقتصادی همه نمایندگان استان ایلام شرکت داشته و از استان اردبیل تنها ایشان شرکت کرده اند

   این در حالی است که در جلسه کمیسیون اقتصادی هیچ کدام از نمایندگان استان ایلام و اردبیل و بوشهر شرکت نداشتند و اصولا اجازه شرکت نداشتند
   جلسه با حضور اعضا کمیسیون و چند نفر از دبیر خانه شورای عالی مناطق آزاد و همچنین استاندار بوشهر برگزار شد و لایحه هر ۳ منطقه ازاد مسکوت ماند
   ای کاش هرگز دروغ نگوییم و مخصوصا در مسایل ساده اینچنینی اصلا دروغ نگوییم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • عباس گفت:

    آقای ممد چرا دروغ می گی؟؟
    منبعت چیه؟؟

    اگه برومند دروغ گفته!! حتما اعضای کمیسیون اعتراض می کردن.

    رئیس کمیسیون فتحی پوره و سایر اعضا هم نمایندگان مجلس هستند
    از یکی از این آقایون یه سند بیار.
    یه لینک که حرفتو تائید کنه.

    دروغ و بی شرمی هم حدی داره

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • عباس گفت:

    اصلا تو نمیدونی کی این جلسه برگزار شد
    حرفت هم مسخره است که برومند اجازه شرکت نداشت

    جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس می تونه با شرکت نمایندگان غیر عضو هم برگزار بشه
    حق صحبت دارن ولی حق رای ندارن

    و مسخره ترین حرفت جایی بود که گفتی تو جلسه بررسی لایحه منطقه آزاد مهران و اردبیل هر سه منطقه آزاد مسکوت ماند
    داداش اولا دو تا
    دوما الان چهار تا منطقه آزاد تو مجلسه که سه تا لایحه است
    جاسک
    بوشهر
    اردبیل و مهران

    کلا دعوتت می کنم یه روز بیا مجلس تا برخی مسایل رو از نزدیک به ات آموزش بدم که انقدر چرند و پرند نگی.

    خوب گفتی دروغ گوی خوب نیست.
    اصلا دروغ نگو

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     جناب عباس لطفا زیاد دروغ نگو

     من تو همین سایت یک هفته قبل از بررسی لایحه منطقه آزاد مهران و اردبیل و همچنین لایحه منطقه بوشهر در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس ساعت و روز جلسه را اعلام کردم و قبل از مصاحبه نایب رییس کمیسون مبنی بر مسکوت ماندن لوایح ، خبر مسکوت ماندن را در این سایت گفتم
     اگه کامنتهای آن روز ها را بررسی کنی می فهمی که حداقل ۳ ساعت قبل از اعلام رسمی خبر مسکوت ماندن ، من خبر را گفته ام

     ضمنا در زمان ارسال لایحه به مجلس نیز دو هفته قبل از ارسال لایحه من در همین سایت اعلام کردم که لایحه مناطق آزاد اردبیل و مهران در یک لایحه ارسال خواهد شد

     لازم است شما بعوض آموزش به دیگران ، اطلاعات خودت را زیاد کنی و دروغ نگی

     در آن جلسه هم هیچکدام از نمایندگان استانهای ایلام اردبیل و بوشهر حاضر نبودند و تنها استاندار بوشهر و ۲ نفر از شورای عالی مناطق آزاد حاضر بودند و حتی یکی از نمایندگان استان ایلام تلاش زیادی کرد ولی به جلسه رسمی کمیسون نتوانست برود و نامه ای به اعضای کمیسیون دادند
     اگه لازم شد نام ۲ نفری که از شورای عالی مناطق ازاد در جلسه بودند هم میتوانم بگویم حتی موضوع بحث را بصورت ریز میتوانم برایتان بگویم

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • عباس گفت:

      آقای محمد من طبقه اول مجلس در دفتر نمایندگان مشغولم
      برنامه کمیسیون های مجلس رو هر هفته بررسی می کنم و هیچ کدوم از جلسات کمیسیون اقتصادی که توش منطقه آزاد بررسی شده از دست ندادیم
      و عین مطالبی که آقای برومند گفتن صحت داره
      و نمایندگان بوشهر و حاج آقا برومند حاضر بودن

      واقعا براتون متاسفم
      با یک اسم (ممد) میایید و به راحتی نمایندگان مجلس رو به دروغگویی متهم می کنید
      در حالی که تو همین سایت بارها دروغگویی شما اثبات شده

      Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناشناس گفت:

  آقای افضلی فرد این همه گرد و خاک برای چیست؟؟؟

  http://www.brumand.ir/fa/index.php?Page=definition&UID=1109628

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ناشناس گفت:

  احسنت برومند شجاع وباغیرت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ناشناس گفت:

  آقای برومند تو این یک ماه گذشته در مورد تغییر مدیران خیلی تناقض تو حرفهاشون هست حالا علتشو شاید خودشون بهتر بدونن ، ولی برا نمایندگی مجلس داشتن قدرت تصمیم گیری و ثبات رفتاری خیلی ضروری است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ممد گفت:

  فراتر از اینکه اصلا موضوع بحث چیست، یک تناقض عمده در موضعگیری برومند مشهود است:

  اول می گوید که “به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم تا چنین مدیران توانمندی تغییر پیدا کنند”

  و بعد می گوید که “هرگونه دخالت نمایندگان در این موضوع منطقی به نظر نمی‌رسد”

  یعنی فقط برای خودش حق دخالت قائل است! که اجازه نمی دهد استاندار تغییرات مورد نظر خود را اعمال کند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهمن گفت:

   با سلام
   کلا نمایندگان این دوره استان همگی ضعیف و ناتوان ظاهر شدند و حال که درپایان راه هستند می خواهند با حربه خراب کردن یکدیگر و هوجی گری باز برای خود رای دست و پا کنند چیزی که عوام همیشه دوست داشته و دارند ولی امیدوارم مردم در انتخابات پیش رو به کسانی که کارنامه شان مشخص است دوباره رای ندهند و نیروهای تازه نفس را انتخاب کنند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ممد گفت:

  وظیفه نمایندگان قانونگداری و نظارت بر اجرای قانون است نه انتخاب مدیران که دقیقا دخالت در وظیفه قوه مجریه است
  متاسفانه با رویه غلطی که وزیر کشور در انتخابات استانداران داشت و انتخاب استانداران را منوط به مشورت و هماهنگی با نمایندگان استانها کرد . نمایندگان نیز متاسفانه استانداران را در انتخاب مدیران تحت فشار قرار میدهند .
  در استان ما آقای برومند بیشترین دخالت ها را در انتخاب مدیران انجام داده و میدهد و کار را به جایی رساند که هر ۶ ماه یک فرماندار شهرستان پارس اباد تغییر می کرد

  الان هم با نظر استاندار قرار بود ۱۲ مدیر از مدیران دولت قبلی عوض شود که همین نماینده محترم مخالفت شدیدی با تغییر این مدیران می کند

  آیا نمایندگانی که علنا با دخالت در انتخاب مدیران در اختیارات قوه مجریه دخالت کرده و کار غیر قانونی می کنند شایسته نمایندگی مردم هستند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • !!! گفت:

   ملت نیازمند همچین نماینده ی قوی نیازمند هس یاشا برومند که نمیزاری اردبیلا بیش از حد حق خوری انجام دهند
   این نماینده همان نماینده ای بود که بخاطر سیب زمینی سرطانی اردبیل میخواست گمرگ رو به تعطیلی بکشاند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    جناب علامت تعجب ، تو با اظهارات خود تعجب همگان بر می انگیزی !!
    نمایندگان باید عصاره ملت باشند وقتی ۷ نماینده یک استان نیوانند با هم تعامل داشته باشند و حداقل در مورد مشکلات مهم استان و ارایه راه حل برای مشکلات اساسی استان نتوانند یکدیدگر را تحمل کنند شایسته نماینده ملت نیستند
    نماینده زرنگ این نیست که چماقی در دستش باشد و با همه درگیر شده و عصبانیت و بداخلاقی را ترویج کند

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   ممد عجب !!! باعث این تعغیرات خود شماها بودین فرماندار بیگدلو به علت این که بودجه ای به شهر پارس اباد نمیومد و از طیرفی دیگر زیر فشار دیدارهای مردمی بود استعفا داد الان استعفای این فرماندار چه ربطی به برومند داره
   بعد این اقای نصیری اومدش که اینم به خاطرانتخابات رفتش به جز اینا کیا اومدنو رفتن ممد تو چرا میخوای تنش ایجاد کنی یه جوری حرف میزنی انقار ۱۰تا فرماندار تعغیر کرده است
   وجود ادمهای مسه تو در استان ……….. میباشد خدایی
   من نمیدونم تو چه فکر میکنی که همچین حرفای چرت پرت رو میگی
   بعدش بازم خدارو شکر پارس اباد تو ۶ ماه یه فرماندار تعغیر کرده شهری میشناسم تو ۶ ماه ۳تا فرماندار عوض کرده

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    حامد حرفهای بچه گانه میزنی !!
    بیگدلی معاون استاندار دولت قبلی بود و جایی در این دولت نداشت که با اصرار برومند به فرمانداری منصوب شد
    علت استعفای بیگدلی بعد از ۶ ما مربوط است به اختلاف ایشان با برومند در مورد مسله قلبانسراها ( این را که باید بدانی )

    انتصاب نصیری هم با اصرار برومند بود که بعد از ۶ ماه او هم با برومند دچار مشکل شد و بالاجبار تصمیم به شرکت در انتخابات گرفت و استعفا داد و گرنه قرار نبود در انتخابات شرکت کند

    نماینده تان واقعا منتخب خودتان است . عین خودتان است . هر روز یک حرف میزند . با باد تغییر جهت میدهد . یک روز با استاندار برادر میشود روز دیگر دشمن میشود و او را فتنه گر میخواند . یک روز میگوید نصیری بهترین فرماندار تاریخ پارس اباد است روز دیگر میگوید نصیری باید برود .

    با دقت در کامنتهای امثال شما ، دقیقا روحیات شماها نیز چنین است و امیدوارم همیشه چنین نماینده هایی انتخاب کنید و برای خودتان به به و چه چه کنید

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     وای دده یکی اینو بندزه بیرون خدایی یه دورغهای میگه که خودش هم باورش شده خخخخ
     اگه نصیری به اجبار برومند انتخاب شده بود همش حرفشون میشه اخه ممد از دروغها میخوای چی بگی من نمیدونم یه دورغی بگو که کسی ندونه چی شده
     متاسفم برات
     بعدش نه اینکه نمایندگان شما خوبه یکیشون یک حرفو نمیزنه بعدش نماینده ما عرضه داره نمیزاره حق مغان رو بخورین دیگه نمیدونین چیکار کنین همتون دست به پاش شدین اینم خبر تازه ک امروز سایت زدن بخون بیشتر بسوز ممد

     دولت نقشه منطقه آزاد را با مرکزیت پارس آباد و بیله سوار اصلاح کرد
     http://aranmoghan.ir/news/20494

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      سایتهای شما هم عین خودتان دروغ می نویسد

      دیدار نمایندگان با ترکان را با تصویب دولت اشتباه نگیرید

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      ممد ………………..بازم ما یه سایت داریم که خبرهارو به روز میکند شما چی دارین یه سایت نشونم بده ک مال اردبیلا باشه
      بعدش دذورغ نیس حقیقته تو باورش نداری اونم از حسودی و تنگ نظریته ایشالله هم منطقه ازاد میشیم هم قطار میاد و…. تو هم سکته خواهی کرد خخخخ

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      بیا ممد اینم از سایت ملی اینم برا کل ایرانه که خبرو زده
      اونایی که رسانه هاشون مثل خودشون دروغ هستند شما اردبیلا میباشید تو همه جا هم مشهور شده اید به دروغ های بزرگ
      http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940601000412

      Thumb up 0 Thumb down 0

 15. asgar.y گفت:

  تمامی اظهارات نماینده اردبیل مبین غیرت ،شجاعت ،جرات وجسارت نماینده پارس اباد میباشد درمقابل یک جمله برومند یک ساعت باخبرگزاری فارس مصاحبه کرده ،میگند شنیدن کی بود مانند دیدن ،خوبیت ندارد درمورد حتی یک فرد عادی بدون بررسی وتحقیق وتفحص اظهارات غیر منطقی وکینه توزانه سرهم کنی ،درضمن اقای افضلی فر پافراتر گذاشته وبرای مردم پارس اباد خط ونشان میکشد که اظهارات ایشان اوج عصبانیت وناراحتی مفرط ایشان را حین مصاحبه نشان می دهد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. حامد گفت:

  با سلام به همگی
  از بهترین کارهای که از برومند میپسندم همین رک بودنش است هیچ ترسی از هیچ کسی رو نداره چه استانی باشه چه کشوری حرف دلشو میگه و عمل میکنه حالا درسته زیاد تو مغان کاری نشده ولی پشت پرده همین کار نشدنا همچین ادمای مثل افضلی فرد هستند که باعث عقب افتادگی مغان میشوند
  اخه یکی نیس بگه اقای افضلی افرد به شما چه ربطی داره اخه کدوم مدیر بمونه کدومش بره مگه این استان استاندار نداره مگه بی صاحبه این استان که ما خبر نداریم
  در ضمن بچه ها توجه کنید که این نماینده همون نماینده ای هستش که پیشنهاد بسته شدن گمرگ بیله سوار اعلام کرده بود
  چشاتونو باز کنید که گرگ ها به دلیل نزدیک شدن انتخابات بهتون نزدیک میشوند و برای رای اوردن دست به هر کاری میزنن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. همشهری GERMANY گفت:

  با سلام
  نماینده ما در مورد حل نقشه منطقه آزاد گرمی که غیر کارشناسی و به ضرر گرمی است مانده ! در حالی که نماینده شجاع پاساباد در مورد تغییر مدیران کل استان که ربطی بهش نداره داره معامله می کنه !
  ای کاش نماینده ای مثل برومند داشتیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. کارشناس گفت:

  آقای افضلی فرد کجای قانون نوشته شده تغییر مدیران از وظایف نمایندگان است؟هم شما و هم برومند لکه ننگ اردبیل هستید من جای استاندار بودم پشیزی برای حرفهای شما ارزش قائل نمیشدم .چقدر شما بیکار و قانون گریز هستید که در کار دولت دخالت میکنید.شما هردو لیاقت نماینده بودن را ندارید .کسی که وظایف نماتیندگی را نمیدونه و برعکس در کار هایی که مربوط به خودش نیست دخالت میکنه لیاقت مجلس را ندارد.متنا سفانه مردم استان اردبیل هم همیشه به بی لیاقتهای ظاهر ساز رای می دهند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   درود بر شما
   حرف شما کاملا متین است

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • عباس گفت:

   آقا شما تو ایران زندگی نمی کنی؟؟؟
   اتفاقا اگر نماینده تو انتخاب مدیران دخالت نکنه
   مدیران هیچ کاری برای منطقه اش انجام نمی دن.
   مثلا مدیرکل راه اهل مشگینه و کل بودجه راه رو برده خرج مشگین کرده.

   اگه نماینده در عزل این مدیر تلاش نکنه به وظیفه اش که دفاع از حق مردمه عمل نکرده.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    نماینده باید کار خودشو که همانا قانون گذاری است انجام دهد

    کسی که در حد مدیر کل است نباید نظر شخصی خودش را در تقسیم بودجه دخالت بدهد

    اتفاقا این نمایندگان هستند که بخاطر رای سعی در دخالت نابجا بخاطر حوزه انتخابیه می کنند تا در زمان نیاز رای جمع کممد

    Thumb up 0 Thumb down 0

 19. اردبیلی گفت:

  ای ول برومند من به عنوان اردبیلی به شما پارسابادی ها میگن که این افضلی فر هستش که مغان را نمی گذرد تا پیشرفت کنه واقعا آزاد تجاری مال شماست ولی این افضلی همش باعث شماستذ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ناشناس گفت:

  ای ول برومند من به عنوان اردبیلی به شما پارسابادی ها میگن که این افضلی فر هستش که مغان را نمی گذرد تا پیشرفت کنه واقعا آزاد تجاری مال شماست ولی این افضلی همش باعث شماستذ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. یه نفر گفت:

  خاک بر سرمان واقعاً
  نمایندگان استان بنا بر قانون حق ندارند در کار دیگر قوا دخالت داشته باشند . انتخاب مدیر از وظایف وزارت مطبوعه در استان با نظر استاندار و در شهرستانها با نظر اداره کل و نظر فرماندار باید صورت پذیرد در حالیکه نمایندگان استان ما کار قانون گذاری و دیگر مشکلات منطقه را رها نموده و به فکر تعویض مدیران استانی و شهرستانی هستند و بدین طریق در جهت جلب رضایت افراد ستاد خویش هستند که متاسفانه در این راستا دولت و استاندار محترم نیز اغماض نموده و تن به درخواست های غیرکارشناسی و غیرمنطقی نمایندگان می دهند و نتیجه آن می شود که افرادی بدون تخصص و ناآشنا به امور ادارات مدیر می شوند و نتیجه فقط و فقط عقب ماندگی استان و عدم بهره وری ادارات کل در استان و ادارات در شهرستان ها می شود . متاسفانه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. همشهری گفت:

  حرف حق تلخ است اقای برومند مثل اقای نصیری همیشه حرف دل مردم رامیزنند استان مغان رامطرح میکند تافرمانداری ویژه رابراحتی بگیرد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. ramin گفت:

  عزل کردنت یکی از کارای خوبه برومند بود. داری میسوزی ازین کارش .افضلی فرد یکی از همان کسانی هست که تلاشهای پشت پرده برای عقب نگه داشتن مغان میکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   من شخصا با اقای افضلی فرد موافق نیستم و بخاطر منتسب بودن ایشان به ارودگاه اصولگرایان با ایشان کاملا مخالفم

   اما گفته شما مبنی بر اینکه ایشان تلاشهای پشت پرده برای عقب نگهداشتن مغان انجام میدهد نشان از توهم شماست افکارتان شاید مشکل دارد یکمی بلندنظر باشید
   در کشور اسلامی ایران فکر نکنم کسی عمدا در جهت عقب ماندگی نقطه ای از کشور تلاش کند
   مگر چه سودی برای عده ای دارد که در جهت عقب ماندگی مغان تلاش کنند ؟؟؟؟

   رشد و ترقی و همچنین عقب ماندگی و محرومیت مناطق مختلف در وهله اول به دیدگاه و افکار ساکنان آن مناطق وابسته است

   اینکه همه را حسود و دشمن تلقی می کنید نشان از روحیات خاص شماست که متاسفانه این روحیه ، دافعه مهمی برای سرمایه گزاری و رشد و آبادانی است
   نگاهتان را تغییر دهید / تا دنیایتان تغییر کند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ramin گفت:

    توهم شما دارین نه من ایشان همون کسی نیستن که خواستار بستن شدن گمرک بیلسوار بودن اونم به دلیل چند کیلو سیب زمینی

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     جناب رامین ، بازگشایی و بسته شدن یک گمرک با خواست افضلی فرد و برومند و دیگران اتفاق نمی افتد این را نمایندگان خودشان بهتر از ما میدانند

     گمرک بخاطر صادرات و واردات و با تعامل و هماهنگی دو کشور ایجاد میشود

     اگر در گمرک صادرات و واردات با مشکل مواجه شود تعطیلی ان گمرک به صرفه تر است
     الان گمرک بیله سوار را کشور مقابل تنها برای ترانزیت کالا و ادوات به نخجوان باز نگهداشته است و گرنه خیلی وقت پیش تعطیل کرده بود

     همین الان کشور مقابل عوارض گمرکی در بیله سوار را دقیقا ۵ برابر گمرک آستارا دریافت می کند
     اجازه صادرات و ترانزیت کالا به کشورهای قفقاز و روسیه را از گمرک بیله سوار نمی دهد در حالیکه از گمرک استارا ترانزیت و صادرات به قفقاز براحتی انجام میشود

     اتفاقا ایران باید کاری کند که عوارش گمرکی معادل استارا در بیله سوار نیز از طرف آذربایجان دریافت شود و صادرات و ترانزیت کالا به قفقاز نیز از بیله سوار آزاد شود و گرنه ایران نیز بایستی ترانزیت کالا و ادوات به نخجوان را ممنوع کند

     گمرک باید برای هر دو طرف سود داشته باشد و گرنه فقط داشتن تابلوی گمرک افتخاری ندارد

     Thumb up 0 Thumb down 0

 24. علی خان گفت:

  یا صاحب الزمان کجایی برس به داد ما.حاج اقا برومند لااقل تو کوتاه بیا.عوض اینکه پیگیر مشکلات حوضه خود باشن.پیگیر منطقه آزادتجاری صنعتی باشن که میلیون ها جوان بیکار منتظر عملیاتی شدن این امر هستند.بخدا ظلمی که نمایندگان این دوره مجلس درحق مردم میکنن.جرمی است نابخشودنی..بجون هم افتادن که فلان مدیر بماند.فلان عوض بشود.اخه با تغیر مدیر چه دردی حل میشود.حاج اقا.افضلی فرد.به فکر منطقه ازاد-راه آهن-پتروشیمی-گمرک-کارخانه سبلان پارچه.باشید.که اشتغال باشه برا جوانان.نه بجون هم بیافتین.مثلا اون دنیا چه جوابی دارین به خدا بگین.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عسگر اردبيلي گفت:

   با سلام جناب برومند خیانت اشکار شما به استان اردبیل از نظر سنجی شما در سایت شخصی خودتون مشخصه شما با حساس کردند تعصبات قومی دارید استان رو به تجزیه میبرید یک مورد از اقای برومند بگید که موافق طرح های استان باشه همیشه مخالف بوده

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • حامد گفت:

    مخالف بودن اردبیلی ها برا مغانیا یه درصد هم مهم نیس برومند چون نمیزاشت زیاد حق مغان خورده بشه همه مسولان استانی باهاش مقابله میکنند مدرک هم خواستی برات نشون میدم
    نماینده یک استانی که بخاطر چن کیلو سیب زمینی سرطانی بخواد گمرگ رو تعطیل کنه دیگه هیچ اون استان باید نابغه باشه
    نماینده های یک شهر که باهم هماهنگ نباشن اصلا در حد نماینده نیستن که تو اردبیل چن باری مشاهده شده که حقیقت پور یه حرفی گفته یا پیرموذن تکذیب کرده یا افضلی فرد و یا برعکس

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید