توجه افکار عمومی مغان به تصمیم ناصرنصیری

آزادلو : وزیر کشور با تاکید بر اینکه کلید انتخابات در وزارت کشور زده شده است گفت: من یک بخشنامه به تمامی دستگاه‌های مرتبط با وزارت کشور ارسال کرده‌ام که هر کس می‌خواهد فعالیت انتخاباتی داشته باشد و یا طرفدار حزب و گروهی باشد، تا اول اسفند ماه می‌تواند استعفا بدهد و بعد از اسفند، هیچ استعفایی را نمی‌پذیرم.

با نزدیک شدن به اول اسفندماه آخرین فرصت استعفای مدیران زیرمجموعه وزارت کشور برای ورود به رقابت های انتخابات مجلس دهم، مهندس ناصر نصیری باید با لحاظ تمام شرایط،جوانب و عواقب ماندن در فرمانداری یا نامزدی در انتخابات مجلس، تصمیم سرنوشت ساز خود را بگیرد. 

از یک سو مسوولیت سنگین فرمانداری پارس آباد مغان و انتظاراتی که از مدیری توانمند همچون ناصرنصیری در مردم و مسوولان ایجاد شده است  ترک زودهنگام فرمانداری را نامتعارف جلوه می دهد.

از سوی دیگر محبوبیت غیرقابل کتمان ایشان در گرمی مغان، بی اعتنایی به مردم و نادیده گرفتن اقبال و استقبال عمومی را ناممکن کرده است.

هرچند در مسیر حرکت این فرزند رشید مغان تا کرسی مجلس دهم، سنگی همچون احراز صلاحیت نیز می تواند مانع راه شود اما با عنایت به توجه دولت اعتدال به اصلاح طلبان، ملاحظاتی این چنین نمی تواند دلیل کافی برای بی توجهی به استقبال مردم باشد.

از منظر دیگر تصور نمی شود جایگزینی برای ناصرنصیری وجود داشته باشد و  احتمال معرفی فرد دیگری از سوی وی برای ورود به صحنه انتخابات در گرمی مغان، نظر قاطبه ی دوستداران و طرفدارانش را جلب نخواهد کرد.

درهرصورت باتوجه به شمار کثیر هواداران مهندس نصیری و تاثیر حضور یا عدم حضور وی بر توفیق یا عدم توفیق  نامزدهای احتمالی، آمدن یا نیامدن ایشان به صحنه انتخابات، از موضوعات مهم محافل سیاسی و اجتماعی گرمی مغان است و از آنجائیکه اول اسفندماه، به منزله نام نویسی ایشان برای کاندیداتوری مجلس تلقی می شود افکار عمومی به تصمیم سیاسی وی چشم دوخته است.

به نقل از آینه

نظر شما چیست؟

۷۰ نظر

 1. خادم مردم نوکررهبر گفت:

  مهندس نصیری صدرد ۱۰۰
  باش تاصبح دولتت بدمد اندکی صبرسحرنزدیک است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. سحر گفت:

  بالا عجله ایتمه ٰهله اصلی کاندیدلر بایرامنان سونرا چخاجاقلار ایشیگهٰ؛بونلاردگولی فقط که ایندیدن ،آتدانوب دوشیلر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  یاشاسین آذربایجانین گوزدی دیلی، یوردایگیدی، ائل پولاتی: دکتر نادربهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. محسن در جواب دبیر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  درکجای سیاست اردو زدی حتما ازنیروهای شر کتی بودی تبدیل شدی .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. کارشناس گفت:

  نصیری یک فرد سیاسی نیست نه در تهران از اوحمایت کردند و نه در جای دیگر بیشتر بیهوده بال پر ندید طرفدار نصیری یه گروه خاص است که همه می دانند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. شکرعلی گفت:

  امیدوارم این دوره هر ۴ عزیز بزرگوار: حاج ولی،حاج موسوی،حاج میرزاده و حاج نصری برنده انتخابات بشوند و ما ۴ نماینده تو مجلس داشته باشیم آمین

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. تورک اوغلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  طبق برخی نقل قول دوستان ایشان گفتند که بنده نیازی به تبلیغات ندارم وسه ماه برای من کافی است یعنی قصد استعفا از سمت فرمانداری را ندارند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. جعفر گفت:

  اگه ا….. نماینده گرمی بشه باعث سرافکندگی کل مردم استان خواهد شد
  ا… و افراد هم فکر ایشان جایگاهی در بین مردم کشور ندارند
  اگه خدای نکرده چنین افرادی یا از همفکران ایشان از گرمی رای بیاد واقعا باعث شرمساری مردم کل استان میشود
  وطیفه نماینده قانونگداری است نه اسفالت و الحاق منطقه ازاد یا سد و احداث کارخانه
  این هایی که عرض کردم وطیفه دولت است فرماندار بعنوان نماینده دولت باید ان کارها را پیگیری کند
  و نماینده اگر در عرض ۴ سال فقط یکبار در تصویب یک طرح یا لایحهبی که مفید به کل کشور و مردم تلاش کند کافی است
  دخالت نماینده در اسفالت معابر و سد سازی و ….. باعث کند شدن کارها و بهم خوردن برنامه ها و در نتیجه عقب ماندگی میشود
  به کسی رای دهید که حزبهایی که در عمل طرفدار مردم هستند تایید کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ناشناس گفت:

  آقای خادم مگردولت میتواند کسی را راهی مجلس کند .میزان رای ملت است وشما هم قطره ای ازاین دریا هستی .خودتو دست کم نگیر.این من وشما هستیم که دولت ونماینده را انتخاب میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. بیر گرمیلی گفت:

  با احترام به نظریات دوستان بنده حقیر از چهره های جدید حمایت خواهم کرد از جمله دکتر نادر بهاری که فردی لایق و عاشق مردم و کشور و شهدا و انقلاب است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. دبیر UNITED STATES گفت:

  محبوبیت غیرقابل کتمان ایشان در گرمی …. مدیری توانمند …. یا ابوالفضل
  ایشان در بازی دو سر باخت کیش و مات هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. دوست ! گفت:

  مگه آقای ناصر معظمی کیست که توانست مسله الحاق را حل کنه !یک همشهری ساده عاشق وطن
  اول مقاله قوی و منطقی طرح کرد و مسولان را مات ! وبا همت و تلاش و جسارت خود حمایت و نظر مثبت برخی
  مقامات(آقای رضایی و رفسنجانی و …) را گرفت و به سازمان منطقه آزاد برد و بعد از مطرح کردن طرح خود (چرایی اعدام جوانان گرمی ؛ کوچ مردم گرمی و محرومیت و مظلومیت گرمی و …) و به گردن گرفتن تمامی هزینه های طرح الحاق به مسولان کیش داد و با بردن طناب و اعتصاب در در ورودی سازمان که در صورت عدم تصویب گرمی خود را از در ورودی سازمان به دار خواهد آویخت و … توانست نظر مساعد سازمان را بگیرد (با عرض پوزش از آقای معظمی که حقیقت تلخ را که خود برای خدا انجام داده بود فاش کردم)
  آیا آقایان نصیری و اسماعیلی و موسوی و میرزاده و شکری و … با آن همه دوستان سطح استانی و کشوری که دلرند اگه یک ذره غیرت و تعصب واقعی ! داشتند جایگاه گرمی بخدا الان این نبود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   برادر باید عرض کنم هر کس در هر پست و مقامی که برای گرمی قدم خیر بردارد در خور تقدیر است ولی باید یاد آور شوم آقای معظمی خیلی وقت پیش کارهای کرده و نکرده خود را علنی و رسانه ای کرد و در مراسمات و سایت ها خودمایی کردند در ضمن مقاله نوشته ایشان توسط آقای … نوشته شده است . مضافا اینکه دقیق یادمه که یکی از اطرافیان آقای معظمی به بنده حقیر فرمودند که آقای معظمی قصد حضور در انتخابات را دارند که من مانع شدم حا به سناریوی شما پی میبرم بازی خوبی شروع کردین ولی زود نقشه خودتون را لو دادین . موفق باشید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • روانشناس! گفت:

    به نظر اینجانب آقای معظمی یک فرد نیست بلکه یک طرح و الگوست که برای یک خانواده (کل گرمی) ترسیم کرده و دار زدن خود در تهران نمادی از جان دادن شهریست که اگه به دادش رسیده نشود خواهد مرد !!!
    ولی بر خلاف ایشان نگاه نمایندگان به شهرشان هرچند نگاه خانوادگیست ولی از نوع خانواده ایست که پدر مرده و اینان در پی ارث(مقام) !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • موجره لی گفت:

    من طرفدار مهندس نصیری ام . اما در این خصوص جوابی دارم.
    ۱- هیچ سایت و رسانه ای نمی تواند ادعا کند که آقای معظمی از ایشان تقاضای چاپ مقاله شان را داشته، گر چه ارزش حرکت سایتها کمتر از کار ایشان نبود چون ( سر نی در کربلا میماند اگر زینب نبود )
    ۲-آقای معظمی ۵ ماه است در تهران است و در این مدت فقط یکبار به گرمی آمده پس در گرمی نبوده تا در مراسمی هم شرکت کند. آنهم زمانی بود که متوجه شد ترکان گرمی را حذف میکند. و ایشان آمدند مردم قانع بکنند تا همه زمینهای خود را در اختیار دولت قرار بدهند تا دولت بهانه ای نداشته باشد.
    ۳- اگر در مقاله ایشا شخصی دیگر دخیل بوده معرفی کنید . مطمئنم آقای گرمیلی از روی غرض نوشته و درغگو و پیش خدا مسئول است.
    ۴- کسی که حرفهای بغض ترکیده هر تک تک ما را که از ترس انگ سیاسی جرآت بیان آنرا نداشتیم با کما شجاعت به گوش مقامات رساند، فکر نمیکنم ترسی از رقابت با دیگر کاندیداهای محترم داشته باشند، ضمن اینکه همه میدانیم امروز محبوبیت ایشان در بین اهالی بمراتب بیش از دیگر عزیزان است، پس ایشان قصد انتخابات ندارند. و موضوع انتخابات وی به این صورت بود که چون برای ملاقات با مقامات به هر در ودیواری میزدند و دیگران هم با ایشان همکاری نمیکردند، عده ای برای روند بیواسطه کارهایش به وی ورود به انتخابات را بیان کردند و ایشان هم قطعأ رد کردند.
    ۵ – تا آنجا که من میدانم ، ایشان از تمامی همشهریان و نمایندگان قبلی و فعلی و کاندیاهای احتمالی مقیم در تهران برای این کار کمک خواسته است . کسی که قصد انتخابات داشته باشد عقل حکم میکند که دست التماس به سوی رقبای خود دراز نکند، و چون فقط فرماندار در این موضوع تنها یار و یاور ایشان بوده ورد زبان ایشان فقط وفقط فرماندار است. و قصد انتخابات ندارند و هر کسی هم چنین ادعایی را کرده اشتباه میکند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • موجرلی گفت:

     موجرلی قارداش دروغ گفتن هیچ هزینه ای ندارد آقای معظمی کمتر از یک ماه پیش در گرمی بودن ای بی خبر بکوش تا صاحب خبر شوی

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس ROMANIA گفت:

      خب اگه توجه کرده باشین ایشونم در بند ۲ اشاره کرده، و زمانی که ترکان ۳ نقطه را حذف میکرد اوایل بهمن بود که کمتر از یک ماه میشه.

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • بهاری - ج گفت:

     با سلام و عرض ادب خدمت برادر بزرگوار ” موجرلی قارداش “بنده نیز به نوبه خود از تلاش بی وقفه آقای معظمی و تمام کسانی که ایشان را در این راه راستین که همان کمک به مردم مظلوم گرمی است یاری رسانیده اند کمال تشکر را دارم و باید یاد آور شوم که باید دست در دست هم دهیم تا میهن خویش را کنیم آباد و در این بین از هر گونه تفرقه و نفاق دوری کنیم تا شاید خداوند یار و یاور همه ما باشد . به امید درخشش نام گرمی و اهالی آن در سایه تلاش و مساعدت و یاری رساندن به یکدیگر . آمین

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • عبدل گفت:

     آقای موجره لی
     حالا مردم قانع شدند ؟؟ و زمینهایشان را در اختیار دولت قرار دادند ؟؟؟؟؟
     اگر جواب مثبت باشه واقعا باید به همت مردم گرمی افتخار کرد
     حداقل ۷۰ درصد زمینهای مورد نیاز برای مناطق آزاد باید دولتی باشد
     و بر اساس فانون دولت نباید ریالی از بابت زمین برای مناطق آزاد خرج کند

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • دبیر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

    آقای گرمیلی از تمام حرفهای شما بوی نفاق میبارد. آقای محترم ، مثلا چه نقشه ای؟ ایشان اگر بیایند چه کسی میتواند جلوی ایشان را بگیرد؟ ایشان مگر چه چیزی کمتر از دیگران دارند ؟ کدام نماینده علی رغم مصونیت قضایی ، تا به امروز توانسته درد گرمی به اینصورت بیان کند ؟ و کار به این بزرگی را انجام دهد.!
    کسی مگر میتوانست اعتراضی نسبت به این اعدامها بکند ؟ ایشان جسورانه ۲ راه جلوی دولت گذاشت. یکی منطقه آزاد و اشتغال یکصد هزار نفر و قطع قاچاق مواد مخدر و اعدامها و دور زدن تحریم و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی که در صورت عدم سرمایه گذاری دولت ، خود شخصا مدیریت و مسئولیت آنرا بر عهده میگیرد، و دیگری ثبت گرمی در کتاب رکورد گینس بعلت اعدام ۳۲ شهروند گرمی در طول یکسال که مطمئنا آبروریزی تمام عیار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود. که توانست دولت را به گزینه اول تفهیم کند.
    گرمیلی عزیز لطفا وقتی چیزی را مینویسید اول خدا را در نظر بگیرید چون بایستی فردا برای این اتهامات و غیبت خود در محضر الهی جواب بدهید.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • حسن گفت:

    این معظمی هم احتمالا کاندیدای مجلس خواهد شد و متاسفانه با داستان سرایی و تکرار داستانهای خیالی اش توسط عده ای بی خبر که اطلاعی از نحوه مطوبات و اداره کشور را ندارند میخواهد حداقل رای افراد کم سواد و افرادی که احیانا آگاهی کمی دارند را جمع کند
    عجب روزگاری شده برای رای داستانها می سازند و تاسف بار این که تعدادی آن داستانهای خنده دار را با آب و تاب نقل می کنند
    آخه معطمی کیست که منطقه آزاد تصویب کند
    شما یقین داشته باشید آقای ترکان حتی لحظه ای به داستانهای افرادی مثل معظمی گوش نمی کند

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ح د ROMANIA گفت:

     اردبیللی حسن قارداش، لطفأ با احتمالات خود بین همشهریان من تفرقه ایجاد نکنید تا از آب گل آلود ماهی بگیرید. کارهای ایشان داستانسرایی نیست عین واقعیت است. ایشان از اینکه شهر جنابعالی( اردبیل )بعد از استان شدن گرمی را فلج کرده و ۲۰۰ سال به عقب انداخته ، از محضر مقام معظم رهبری تظلم خواهی نموده اند، ظلم اردبیل را بصورت مستند به ۱۲۰ تن از مقامات ۳ قوه اعلام نموده اند. من فکر میکنم ترکان در قبال اوامر رهبری عددی نیست. چرا که اگر به اختیار خودش بود همانطوری که اعلام کرده بود تا بحال با یک نقطه موافقت کرده بود که نتوانست ، پس دستور رفع محرومیت گرمی از بالاست. و شما فکر نکنید این امتیاز به سرعین شما داده خواهد شد.
     نتیجه عملکرد او بود که ترکان حرف خودش را پس گرفت. و مطمئن باشید همین الان طرح ایشان را مقامهایی بالاتر از ترکان خوانده اند و مصمم به به اجرای آن هستند.
     و اینکه همشهریان ما را بیسواد قلمداد کرده اید مطمئن باشید تمام اهل گرمی با شعور سیاسی و مدیریتی بالا هستند که نمونه آنها در شهر خودتان بر شما مدیریت میکنند. و یا از شهر شما نماینده مجلس انتخاب شده اند. در حالیکه هنوز به یکی از همشهریان شما اجازه تصور کاندیدا شدن در انتخابات مغان را نداده اند. پس ما بیسواد نیستیم.
     در این شهر چه کسی نماینده خواهد شد و یا چه کسی فرماندار است ربطی به هیچ بیگانه ای ندارد. نه ایشان قصد انتخابات دارند و نه شما حق دارید در مسائل ما دخالت کنید.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیطرف گفت:

   جناب آقای دوست، حرف شما متین است و حرف تمامی دلسوزان این شهر مظلوم.
   آقای معظمی یک تنه در مقابل تمامی مخالفان ایستاده و چون حق با ما اهالی مظلوم گرمی است با لطف و عنایت خاص الهی ، هیچ کسی یا مقامی جواب منطقی در قبال خواسته های وی ندارند. اما این عزیزانی هم که نام بردید برای ما هم محترمند . اما ترسم از این است که اگر هر کدام یک سنگ در مقابل روند کار وی بیاندازند یا طرفداران این عزیزان هر کدام فقط یک جمله بر علیه آقای معظمی بنویسند ایشان نیز باید کار خود را رها کنند و به اینها جواب بدهند ، آنوقت است که کار اصلی خواهد خوابید و دیگران ، این آخرین شانس ما را هم از ما خواهند ربود. پس از شما دوست محترم عاجزانه خواهش میکنم بحث آقای معظمی را وسط نکشید بگذار اینها به کار خود برسند و معظمی هم کار خودش را دنبال کنند. بیایید از این عزیزان خواهش کنیم که هر کدام انتخاب شدند با آقای معظمی همکاری نمایند و تنهایش نگذارند. و از اختلافات هیچ سودی عاید شهر نخواهد شد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • زلفعلی گفت:

   آقای دوست
   جوک میگیا
   افرادی مانند معطمی را به راهرو دبیرخانه مناطق آزاد هم راه نمی دهند
   اینکه منطقه آزاد را او اثبات کرد واقعا خنده دار است
   الان سیاست کلی دولت بر این است که تعداد مناطق آزاد را افزایش دهد
   در عرض ۲ ماه گذشته ۴ منطقه ازاد ( جاسک – بوشهر – مهران – مستقل اردبیل ) تصویب شده و ۳ منطقه ازاد دیگر ( اینچه برون در گلستان – شیراز – سیستان ) نیز در نوبت تصویب است
   آقای ترکان حتی لطحظه ای به استدلالهای خنده دار افرادی مانند معظمی گوش نمی دهد .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ح د ROMANIA گفت:

    حسن خان که با اسم زلفی ظاهر شده ای اردبیللی قارداش. تا روزیکه ایجاد مستقل تصویب شد حتی روح هیچیک از نمایندگان شهر حضرتعالی خبری از نتیجه آن نداشت. اما ۷ بهمن ، آقای معظمی از ایجاد مستقل خبر دادند. اگر هر دو نامه ایشان را خوانده باشید هر دو که در تاریخهای قبل از تصویب ایجاد مستقل (برج ۵ و ۱۰ ) نوشته شده ، ایشان از ایجاد مستقل دفاع کرده و مخالف الحاق بوده اند در صورتی که همه و همه با الحاق موافق بوده اند. هنوز هم این موضوع برای تمام نمایندگان استان قابل هضم نیست که چطور شد در عرض ۲ ساعت الحاق به ایجاد تبدیل شد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • نگار گفت:

    دولت مقدس جمهوری اسلامی به تک تک ملت ایران گوش فرا میدهند وسغی ذر بهبود حال مردم ومشکلات را حل فرمایند ام عده ای سود و منفعت طلب ان را کتمان می کنند

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گول اوغلان گفت:

  همشهری جان ،احسن که با یک تیر چند نشان زدی . نمره شما ( ۲۰ )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. حاج رسول UNITED STATES گفت:

  نصیری این بارنماینده قطعی انتخابات است .آنهایی که نظرشان این است که نصیری اگه استعفادهد بازنده است سخت دراشتباهند.ازطرفی دیگرهمه این افراد که مخالف اومدن نصیری هستندطرفداران میرزاده هستندکه میدانند اون دفعه نصف رای میرزاده رای نصیری بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیر گرمیلی گفت:

   با سلام آقای نصیری ۴ سال پیش رقابت را باخت ایشان پایگاه مردمی خود را از دست داده اند و با حمایت از موسوی بزرگترین………..

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   حاج رسول عزیز ،ضمن احترام به همه کاندیدها ، کمی دور از انصاف است که شتاب زده نظر می دهید. با احترام به آقای نصیری، اگر نصیری در دور قبل شرکت می کردتد پیروز واقعی میرزاده بودند نه دیگری . شما گفتید نصف رای میرزاده متعلق به نصیری بود . در حالی که به هیچ وجه چنین نیست چون نصیری در دو روز آخر خانه به خانه و مغازه به مغازه برای موسوی رای جمع می کرد. و حالا هم جای سوال است چرا آقای نصیری در دور قبل نتوانست با الگو پذیری از غدیر خم دست شایسته ترین ها را بگیرد و گرمی را چهار سال راکد نگه داشت. او (نصیری)می تواند با آینده نگری خوب حتی به استانداری هم برسد البته اگر فریب بعضی ها را نخورد. پیروزی واقعی از آن خردمندانی است که پیشرفت گرمی را می خواهند نه دادن وعده های دروغین مثل … مردم گرمی ،انگوت و موران میرزاده را از صمیم قلب دوست دارند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. در جواب خادم گفت:

  آقای خادم مجلس وددولت باید منتقد همدیگر باشدومثل مجلس ششم نباشد که به جهت همسو بودن چه چیزهایی را مطرح میکردند؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. در پاسخ به همشهری گفت:

  آقای همشهری عزیزتریبون ورای مجلس دردست مجلسیهاودولت است حاج اسماعیلی نه نماینده مردم است ونه تماینده دولت.لطفانظرتونو اصلاح بفرمائید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. آذری مغانلی گفت:

  بنده آقای نصیری رو دوس دارم .آقای نصیری عیبهای مختلفی و در بعضی مواقع آن عیبها خطرناک.من یادمه وقتی اقای احمدی نژاد رئیس جمهور اسبق و تو اون موقع آقای نصیری نماینده گرمی درست جلوی تریبون در بین اون همه جمعیت که در ورزشگاه چمن جمع شده بودن با جک همدیگرو ضایع میکردن و همچنین سخنرانی در مجلسها اکثرا لحن صحبتشون تند و تخریبه.نباید اینطوری بشه دفاع از حق تکلیف هست ولی اینطوری نه.آقای نصیری میتونست با سیاست کارها رو جلو برد والا مسولین توجه میکردن به شهرمون .خودمان کدورت را درس کردیم.متاسفانه شهرما هیچوقت پیشرفت نمیکنه سیاست زدگی و طوایف گرایی شهر ما را فلج کرده هست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ناشناس گفت:

  ایشان نباید استعفا دهند چون بازنده میشوند وآن سمت فرمانداری را نیز از دست خواهند داد چون رشته اش مدیریت نیست و نمی تواند کار ساز باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. آرزو گفت:

  ایشان نباید از سمت فعلی استعفا دهد چون بازنده خواهد شد وسمت فرمنداری را از دست خواهند داد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ناشناس FRANCE گفت:

  باسلام؛
  باتشکر از عوامل سایت آزادلو که بالاخره زحمت میکشن و اخبار جناب نصیری رو اینطور به مردم گرمی اطلاع رسانی میکنند،ولی کاش میدونستند که ناصر نصیری کیه و چیه و چه کارا که کرده و نکرده؟
  ولی افسوس که وقتی میخواهیم دست به قلم بشیم کمی هم تفکر،تامل،را چاشنیش قرار میدادیم،درست یک ماه پیش وقتی شیخ اعتدال مغان حجت الاسلام وثوقی اعلام کاندیداتوری کردن،همین متفکران به اصطلاح نویسنده سایت وزین آزادلو با تیتر (اعلام کاندیداتوری حجت الاسلام وثوقی)تبعات منفی انتخابات زود رس ؛
  اما چند روز بعد از آن اخبار دیگر شخصیت های سیاسی گرمی را تیتر اول سایت کردن؛
  امروز هم وزیر کشور میگوید هر کس میخواهد وارد انتخابات شود باید تا اوایل اسفند استعفای خود رو بدهد؛
  پس سایت وزبن آزادلو حالا متوجه شدی که از یه سال مانده به انتخابات هیچ تبعاتی نداشته بلکه جنابتان این ایام شروع به تبلیغات جیب مبارکتان هستید؛
  به عقیده بنده با کمی تامل خواهید فهمید که از یه سال مونده به انتخابات اعلام کاندیداتوری کردن دارای تبعات منفی است یا سیر کردن جیبتان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. تحلیل گر گفت:

  اگر یادتان بیاید سالها موسوی تبریزی را غول بی حریف انتخابات معرفی میکردندو امید و آرزوهای اصلاح طلبان بود و خاتمی در مقابلش کرنش میکرداما با همه تبلیغات چی شد؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. همشهری FRANCE گفت:

  کسی که در الحاق گرمی به منطقه آزاد کاری نکرده به چه رویی برای نمایندگی می یاد آقایان نصیری و اسماعیلی و …
  ما نمایندای نمی خواییم که فقط به فکر خودش باشه ! مگه نصیری با آقایان مطهری و لاریجانی در یک صندلی ننشسته حتما حساب کتابی داره دیگه !پس چرا از آنها برای الحاق کمک نمی گیره ؟؟؟!!!
  یا آقای اسماعیلی ایقدر در نظام نفوذ داره چرا کلری نکرده ؟؟؟!!!
  حالا هم دیر نیست …

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بابانوئل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   همشهری عزیز زیاد به خودت فشارواردنکن میترکی خدای نکرده ها !!! باورکن راست میگم جنست ایرانیه زیاد مطمئن نیست آرام باش…..
   آخه مردک مگه منطقه آزادتجاری تنقلات است که بروندازبقالی سرکوچه بگیرند وبیارند درثانی مگه هرکسی پیش کسی درمجلسی نشسته وعکس گرفته حتما” بااو ارتباط دارد؟مگه مطهری یالاریجانی درمنطقه آزاد سمتی دارند؟ بس کنید این اراجیف را………..!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بیطرف گفت:

    آقا ، این چه نوع جواب دادن است، مگر آقای همشهری به شما توهین کرد یا فحش گفت که در جواب ایشان فحش گفتی. این آقای همشهری بنا به انتظاری که نمایندگان قبلی داشته و احساس میکرده که آنها با توجه به آشنایانی که احتمالأ در دوره نمایندگی خود دارند شاید بتوانند کاری بکنند ، دیگر فکر نمیکردند بقول شما دیگر حرف آنها را کسی خریدار نیست. وقتی آقای موسوی خواب است انتظار نداشته باش که کسانی که هیچ سمتی ندارند بجنبند. در کل این گونه جواب دادن از طرف هر کاندیدی ، مردم را نسبت آن کاندیدها متنفر میکند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    مردک خودتی که به گرمیلی ها توهین میکنی، مگه همشهری چی گفته؟گرمیلی ها هیچ وقت اراجیف نمیگن.
    نکنه فکر کردی چون اسم خودتو بابانوئل گذاشتی، حتما جنست خارجیه و قابل ترکیدن نیست؟!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • شهروند گفت:

     بابا نوئل محترم اگر آذری هستی الگوی تو باید علی (ع) و یاران وفادارش چون مالک اشتر باشد که در مسیر راه مورد تمسخر و آب دهان جوانی قرار می گیرد . اما به شخصیت دیگران احترام می گذارد . امید است از به کار بردن واژه های بد ضد یکدیگر در سایت خبری استفاده نکنیم.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • بیر گرمیلی گفت:

    از قدیم گفتن با ادب باش پادشاهی کن بی ادب باش هر چه خواهی کن . آبروی آقای نصیری را طرفدارهایی چون شما بردن ، کمی مودب باشی بهتره بابا نوئل در ضمن اسامی ایرانی و اسلامی خیلی بهتره اگر استفاده فرمایید

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • جناب گفت:

   هرکسی اگر کاری هم بکند در دوره ی خود میکند نه دوره ی نماینده ای دیگر.اینها همش سیاسته همه به فکرخودشن نه فکر این جماعت محـــــــروم

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمی قیزی گفت:

    با عرض سلام وادب
    این گرمی به کسی نیاز داره که بتونه جماعتشو درک کنه ..یعنی از خود این مردم باشه…. این شهر به کسایی نیاز نداره که هر کی دلش خواست بیاد گرمی و چپاول کنه وکیسه هاشم پرکنه بعدشم با خیال راحت بدون توجه به مردم سرشو رو بالینش بذاره…واین شخص در همین نزدیکیست ..فقط باید چشامونو خوب باز کنیم و ببینی.(حامی سرسخت دکتر بهاری)

    Thumb up 0 Thumb down 0

 23. محسن گفت:

  به لطف خدا میاد و پیروز میدان میشه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. پارس آبادی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  پارس آباد محل آزمایش مدیرانی است که از بی کفایتی …….. استفاده می کنند.و این شهرستان جولانگاه عوام فریبی است.حق مردم پارس اباد بیش از این نیست هنوز به این فکر نرسیدن که از خودشان دفاع کنند(چونکه عشایر ذخایرند)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. خادم گفت:

  اگر نصیری صلاحیت بگیر شک نکنید پیروز انتخابات اس
  سیاست دولت این است گزینه های مد نظر خود را وارد مجلس کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صداقت گفت:

   با آن همه بیکاری که ایشان طی دهه های اخیر به ارمغان آوردند را می فرمایید یا از ویرانی شهر و منطقه که ایشان شریک آن بودند وهستند چگونه وبا چه کارنامه می خواهند تشریف بیارند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   شما که سخن گوی دولت نیستید نظر می دهید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دوسدار گرمی گفت:

    تک تک اعضای گرمی سخن گوی دولتن
    اینا با سرنوشت مردم گرمی بازی کردن ن دولت
    مردم گرمی درموردشون باید تصمیم بگیرن ن دولت

    اگه اینا باز بیان تو صحنه ینی روی سنگ پای قزوینم کم کردن

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • یک حامی.. گفت:

   شماها چشاتونو بستین و از کسایی حمایت میکنین که همونا بودن که گرمی و به این روز انداختن ..بدون اینکه اصن توجهی به شهرشون داشته باشن…..اگه شما دوباره همون کسارو انتخاب کنین پس لیلقتتون بیشتر از این نیس ..من فقط حالم برا گرمی میسوزه …

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امید گفت:

    درود بر فرزند توانمند منطقه گرمی آفرین به شما وکاردانی ومدیریت شما ما را دل گرم کردی و به ما طراوت دادی موفق باشید

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ica گفت:

    حتما طرفدار چهره های جدید هستی؟ ن عزیز دل تا برن میز خود را بشناسن وتنظیمش کنن برای لم دادن دوسال اول گذشت که بهترین زمان کاری نماینده برا منطقه اش دو سال اوله.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • فاطر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     اشتباه نکن اینطور نیست خیلی ازنماینده ها در دوره اول نمایندگی شان کارکردند خداکندگرمی هم یک نماینده دلسوز داشته باشدوبه قول آقا از طایفه گری وفامیل بازی وگروه بازی خارج شویم وفقط به فکر پیشرفت منطقه باشیم نه جیب خودمان

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • فاطر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     اشتباه نکن اینطور نیست خیلی ازنماینده ها در دوره اول نمایندگی شان کارکردند

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • فاطر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     سعی کنید نماینده دلسوز رای بدهید

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • منتقد گفت:

   آقای خادم به یاد داشته باشید که آقای نصیری به هیچ عنوان یک سیاستمدار نیست به چند علت : ۱- آقای نصیری به دلیل منافع شخصی با انتقاد وقت و بی وقت از آقای احمدی نژاد که در راس دولت قرار داشتند سعی به نزدیکی به آقای رفسنجانی را داشتند که این امر باعث ویرانی هر چه بیشتر گرمی شد . ۲- آقای نصیری به علت رسیدن به برخی از منافع شخصی و خصومت با برخی از کاندیدها از جمله آقای اسماعیلی از آقای موسوی حمایت کرد که این امر عدم اهمیت وارزش ندادن به نظریات و آرای مردم و نادیده گرفتن منافع جمعی بود ۳- آقای نصیری و اطرافیانشان اعلام نمودند که ایشان استاندار اردبیل خواهند شد در حالی که با هزار منت پست فرمانداری را که در خور یک نماینده و شخصیت سیاسی نبودقبول کردند ۴-ایشان با رفتار نابجا و ناشیانه که خلاف عرف و قانون در مجلس داشتند محاله صلاحیت بگیرن ۵- همه خوب میدانیم ” آزموده را ، آزمودن خطاست “و سیاهی و محرومیت منطقه گرمی مرهون عملکرد نا کارآمد و غیر موثر آقای ناصر نصیری و سایر نماینده های اسبق و فعلی میباشد .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • یاران گفت:

   خادم محترم شما از کجا می دانید نصیری گزینه مورد نظر دولت تدبیر و امید است . در حالی که نصیری از چهره های تند اصلاح طلب است . دولت به نیروهای معتدلی و مردمی چون سید حمایت میرزاده نیاز دارد.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. حسن گفت:

  نمی دونم شما هم با بال وپر دادن به این موضوعات دنبال چه چیزی هستید…در جاجای خبر تان پر است عوام فریبی…سابقه نصیری در انتخابات گذشته گرمی سیاه است ایشان با حمایت از…و باعث شدن فرد ضعیف از نظر عملکرد در انتخابات پیروز شود…تا در دوره بعد مسیر برای خود ایشان باز شود..یعنی ۴ سال …………….سوخت ……….ایشان به مراتب تقصر بشتر از موسوی در مورد شرایط بد فعلی چرمی دارند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید