توجه به نخبگان خروجی موفق در پی خواهد داشت

Image result for ‫امامی فرماندار‬‎

آزادلو : فرماندار شهرستان گرمی گفت: تاکنون برای افزایش توانمندی جوانان آنطور که باید حرکت‌های مثبتی انجام نشده است اما از ظرفیت جوانان برای توسعه گرمی استفاده می‌کنیم.

ابراهیم امامی بعد از ظهر امروز در نشستی با جوانان شهرستان گرمی اظهار کرد: تاکنون برای افزایش توانمندی جوانان آنطور که باید حرکت‌های مثبتی انجام نشده است اما از ظرفیت جوانان برای توسعه گرمی استفاده می‌کنیم.

وی گفت: توجه به سرمایه‌های ارزشمند فکری در جامعه بخصوص در حوزه دانشگاهیان و نخبگان سایر بخش‌ها می‌تواند سبب خروجی‌های موفق در جامعه شود.

فرماندار شهرستان گرمی با بیان اینکه به صورت مکرر جلساتی با جوانان در سطح شهرستان برگزار می‌شود بیان کرد: با توجه دولت به موضوع مهم اشتغال‌زایی تسهیلات ویژه‌ای برای ایجاد فرصت‌های شغلی فراگیر به خصوص در نقاط روستایی ارائه می‌شود که باید جوانان از این ظرفیت استفاده کنند.

امامی به نقش اساسی جوانان در انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: اگر تاریخ بررسی شود نقش اساسی جوانان در زمان انقلاب و سرنگونی حکومت طاغوت نمایان می‌شود.

وی اضافه کرد: برای ایجاد فرصت‌های شغلی اقدامات اساسی در حوزه جذب سرمایه‌گذار انجام شده است و قطعا به مرور زمان فضای کسب و کار در این شهرستان بسیار رضایت بخش خواهد بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید