تودیع قبل از موعد؛ آن هم از نوع بی سروصدا…!!

6308301339468013

آزادلو : عزل و نصب بی سر و صدا که در سکوت رسانه ای برگزار شد. معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گرمی به عنوان یکی از بخش های اصلی مرتبط با امور کارکنان و دانشجویان، به عنوان یک مهره اساسی کاربرد دارد. جایگاهی که هم اکنون وضعیت سیاسی به خود گرفته و تغییر معاونت آموزشی با تغییر مدیریت شهری صورت می گیرد.

قبلا با انتخاب بحرینی زاده به جای یاسر عبازاده که چندین سال معاونت آموزشی این دانشگاه را برعهده داشت، روند تأثیرپذیری سیاسی پست های مختلف کاملا نمود پیدا کرد. عبازاده پس از آن در جایگاه معاونت پژوهشی قرار گرفت و بحرینی زاده سکانداری معاونت آموزشی این واحد مهم آموزشی منطقه را برعهده گرفت. معاونتی که چندان برای وی خوشایند نبود و تودیع قبل از موعد به سراغ وی آمد.

با اینکه بحرینی زاده به عنوان متحد اصلی میرقسمت موسوی در دانشگاه محسوب میشد و از سوی دیگر حواشی تغییر ریاست دانشگاه نیز در نهایت ضرری به حال وی نداشت، در یک اقدامی دور از تصور از این پست عزل و میرمحمد سیدهاشمی به جای وی منصوب شد.

حال جدا از اینکه گروه حاکم از پیش وعده عدم انتخاب مسؤلان غیربومی برای دانشگاه را داده بودند که با این انتصاب تحقق نیافته است، این سؤال که با نزدیکی به ایام انتخابات آیا فرد دیگری به جای بحرینی زاده می تواند فعالیت مقبولی در نظر گروه موسوی داشته باشد؟

بلاشک تصمیمات پشت پرده برای این انتخاب کاملا بر مبنای دلیل محکم و منطق بوده و پیش داوری در این مورد کاری ناشایست است. اما آنچه که مدرسین و دانشجویان بیشتر در این مورد صحبت می کنند، نیازمند پاسخی قانع کننده است.

*** طبق آخرین اطلاعات بدست آمده حسین بحرینی زاده به عنوان معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر منصوب گردید. آزادلو برای وی آرزوی توفیق روزافزون دارد.

نظر شما چیست؟

۳۶ نظر

 1. رضا گفت:

  دوستان سلام….مشکل شهر ما و مردمکاش پاکی و ساده بودنشان هست…اقلیت ها به جای هل مسله میان صورت مسله رو عوض میکنن…نه اشتبا ننوشتم دقت کنید…دانمشگاه ازاد هر کی مسول باشه مهم نیست مهم برونداد و نتیجه عملکرد افراد هست … بروندادی که منفی است برید از سطح علمی دانشجوهاش بپرسید تا سطح علمی افرا که تدریس می کنند و اسم استادی به یدک می کشند و حالی می برن…بدبختی هستش واحد شنا به کسی بدن که تو اون واحد افتاده بود… بدختی واحد امار به کسی بدن که سر از خط کسری در نمیاره…بدبختی که اگه کسی هم سخت بگیره ترم بعد واحدی به اون نممیدن…بدبخبی برا داشتن واحد باید التماس کنی…. دوستان به عمل فکر کنید نه به فرد… دارن شما رو از اصل قضیه دور میکنند…دوستدارتان…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. سرهنگ گفت:

  جای مهندس سرتیپ حسین پور خالی. بحرینی زاده با حمایت ایشان معاون شده بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. سلامت گفت:

  آقای فیضی که قرار است رییس دانشگاه شود پای ثابت جلسات اساتید ولی اسماعیلی بود و چندین سخنرانی هم داشتند حال چرا باید رییس شود معلوم نیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهنام گفت:

   دکتر فیضی از دوستان حاج ولی است تغییر تحولات اخیر هم بعد از روی کار آمدن صادق سروری بعنوان مدیر کل سیاسی بجای توکل لطفی انجام می پذیرد . آقای سروری از همکاران حاج ولی و از چندین سال پیش باهم رفیق بوده اند منتظر تغییر تحولات بعد از عید هم به نفع ولی اسماعیلی باشید .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. قاراقیه لی گفت:

  در جواب به گرمیلی اصیل بگویم در این صورت باید مدیر کل هایی که اهل گرمی بوده باید سریعتر از اردبیل خارج شوند حیف به شما هنوز هم از خواب قوم گرایی بیجا دست بر نمی دارید. افسوس برگرمیلی های که چنین فکر میکنند و آبروی گرمی را می برند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. کمال گفت:

  درشهرهمه می گوییدطر فداران م… به سه گر تقسیم شده اند ….و این سه گروه ضد هم عمل می کنند به خاطر همین است که بحرین زاده را همایت جدی نکردند چون که زیرگروه هیچ یک از انها نیست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. همشهر ی گفت:

  اقای موسوی فکر نمی کنید تغیراتی که در بعضی از ادارات انجام میدهید به ضرر شما تمام می شوداز تغیر مدیران چه پیامی برای اطرافیان دارید مثل تغیری که در شبکه انجام داده اید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ایگید اهل گرمی گفت:

  قراری قراری مردم گرمی از مسولین اردبیلی بیزارند بیزارند………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. قابل توجه نماینده فرماندار و میر جلال بناهی گفت:

  مردم گرمی از نیروهای غیر بومی در دانشگاه آزاد گرمی نفرت دارند بیزار هستند… گرمی با این همه بتانسیل چرا سید هاشمی معاون بشود متاسفیم برا گرمی متاسفیم واقعا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. جمعی از دانشجویان گفت:

  آقای میر قسمت موسوی وضیعت دانشگاه آزاد گرمی بحرانی و وخیم هست… اردبیلی ها بر گرمیلی ها حکومت میکنند شما در این شهر چیکاره هستین سید هاشمی اردبیلی معاون دانشگاه آزاد گرمی شده… آقای میر قسمت شما نماینده گرمی هستید یا اردبیل…. وضیعت دانشگاه بسیار بسیار ناراحت کننده هست!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. شاگرد گفت:

  کارمند ها ی دانشگاه آزاد مخصوصا سربرست امور م… بیگانه با محیط علمی و دانشگاهی هستند… اکثرا با دیبلم بدون گزینش و تحقیق استخدام شدند!!! رفتار مناسبی با دانشجویان و مراجعین ندارند!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. مدرس دانشگاه گفت:

  قراری خودش اضافه بود یک اردبیلی رو هم معاون دانشگاه کرد!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. اهل گرمی گفت:

  من سی سال گرمی زندگی کردم سید هاشمی کی هست برا مردم گرمی تعیین تکلیف کند اگر این اتفاق تبریز بیفتد هم ریس اردبیلی هم معاون… خب معلومه من باید از گرمی برم اردبیلی بیاد اینجا زندگی کنه!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. طرفداران میر قسمت موسوی گفت:

  جناب موسوی نماینده محترم خواهشمند هست در صورت امکان تکلیف کیاقراری و سید هاشمی رو هر چه سریعتر با دانشگاه تمام کنید… سید هاشمی اردبیلی و دوستان اردبیلیش به درد گرمی نمیخورند قطعا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. اصیل گرمیلی گفت:

  واقعا متاسفم که رییس و معاون دانشگاه گرمی ۲تا اردبیلی هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بچه گرمی گفت:

   پس باید شهردار اردبل ومدیر کل اموزش وپرورش ودهها نفر گرمیلی که دراردبیل پست گرفته اد کنار بروند.مثل ستوده.بهشتی…….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممتاز گفت:

    داداش مسولین گرمی در اردبیل نمیتونند حق مردم اردبیل رو بخورند بدند به همشهری هایشان!!! دانشگاه آزاد گرمی متاسفانه ریس واحد و معاون اردبیلی فقط کار اردبیلی ها رو حل میکنند!!!!!!!!!!!! وضیعت دانشگاه آزاد گرمی بومی کشی هست!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. یک منبع آگاه ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  چرا رئیس دانشگاه آزاد گرمی یک احمدی نژادی را به معاونت دانشگاه منصوب کرد؟!چرا علیرغم وجودعضو ستاد روحانی وطرفدارانش درهیئت علمی دانشگاه آزادواحد گرمی یک احمدی نژادی به معاونت آموزشی منصوب می شود؟
  چرا آقای قراری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما باید پاسخگو باشید؟؟؟؟؟؟ البته می دانیم که شما نیز خود یک احمدی نژادی هستید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. دانشجو گفت:

  فقط آقای بحرینی زاده به کار دانشجویان می رسید یک مرد بااخلاق مدار بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. دانشگاهی گفت:

  این ترفند رئیس جدیدی هست که میخواد جای قراری بیاد چون خودش نمتونست بحرینی را عزل کنه با کمک روحی توانست این کار را بکنه تا با خیال راحت ریاست کنه در اینده.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مهدی گفت:

  قحط الرجال بود که …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. دانشجویان گفت:

  کارمند ها دانشگاه در حد چوبانی هم نیستن نه کار بلد هستند نه اخلاق درست دارند نه آدم درست حسابی هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. تشکر از ریاست واحد گفت:

  دانشگاه محیط علمی هست برا خودش بحرینی زاده با دو سه نفر از اعضای موسوی مغازه باز کرده بود!!!!!!! دستت درد نکنه دکتر کیا قراری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. وظیفه گفت:

  سید هاشمی از دوستان نزدیک ولی اسماعیلی است در انتخابات هم با تعدادی از اساتید از ایشان حمایت کردند. رییس دانشگاه هم از دوستان اسماعیلی قرار است منصوب شود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ناشناس گفت:

  بعضی ازپرسنل دانشگاه ازادگرمی روابط اجتماعی ضعیفی ازخودشان نمایش می گذارند ویا اینکه خودشان را چیزی می دانند رفتار درست وشایسته بعنوان کادرمراکز اموزشی با ارباب رجوع دانشجوواستادندارند واصلا کاربلدنیستند به همین خاطر بیشتردانشجویان به علمی کاربردی ثبت نام میکنند به امید روزی که هیچ دانشجو واستاددردانشگاه ازادگرمی نباشد وانهای که رفتاردرست نداشته اند درخیابان ول بگردندهیچ کس تحویلشان نگیرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. دامدار گفت:

  من اقای دکتر قراری را تحسین میکنم بخاطر اینکه هرکس بود اینکار رامیکرد چون هر روز صحبت از این بود که اقای بحرینی رئیس دانشگاه میشود من هم اگه جای ایشان بودم همین کار رامیکردم(معاونی که درفکرگرفتن میزرئیسش باشد سزاش همینه)چون نمک میخورندونمکدان میشکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. شهرکلی گفت:

  گور بو شهرین باشینا نه داش توشوب کی بیز اوزیمیزدن اولانیدا بیلموی کیم گوتوروب!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. تورك اوغلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  رییس دانشگاه اختیار عزل ونصب مدیران رادارد وبه کسی هم مربوط نمی شود ترا خدا این کارهاراول کنید کی کجا رییس است سوالی که فقط در گرمی بلند است واین شهررا؟بیچاره کرده است نگاهی به امار مهاجرت بکنید امار بالای درخواست فروش مسکن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ناشناس گفت:

  با امدن دکتر صمدالله شکری باند بازی وحذف فرزندان با لیاقت گرمی پایان خواهد یافت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. فیلمه گفت:

  دادا اینا همش فیلمه خود موسوی هم میدونست چی به چیه .دستای پشت پردشونه به خدا

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید