توزیع ۷۶ هزار کیسه آرد در گرمی مغان

http://uupload.ir/files/d404_photo_2017-08-23_12-46-30.jpg

آزادلو : رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان گرمی مغان گفت: در طول ۵ ماهه نخست سالجاری ۷۶ هزار و ۹۴۳ کیسه آرد خام در سطح شهرستان توزیع شده است.

خلیل صمدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: این اداره حسب وظیفه ذاتی خود نسبت به خرید تضمینی ۳۱ هزار تن گندم اقدام کرده و بدلیل کمبود فضای انباری مجوز خرید توافقی جو صادر نگردید.

وی همچنین از توزیع ۹۵۶ هزار و ۵۰۰ لیتر مواد نفتی خبر داد و افزود: این اداره در سالجاری نسبت به توزیع ۵۰ تن نهادهای کشاورزی و ۵۰۰ تن سبوس بین کشاورزان اقدام کرده است.

رئیس اداره تعاون روستایی گرمی مغان بیان کرد: در پنج ماهه نخست سالجاری علاوه بر برگزاری مجامع عادی و فوق‌العاده در شرکت‌های تابعه و اتحادیه، ۷۰ پروانه فعالیت نظام صنفی صادر و به تأمین اجتماعی معرفی شده‌اند.

صمدیان از راه‌اندازی یک واحد دستگاه بوجاری برای رفاه حال شهروندان خبر داد و گفت: جهت ایجاد شرایط مطلوب زمان تحویل گندم و جو به مراکز نسبت به محوطه سازی مراکز خرید اقدام شده است.

وی اضافه کرد: در طول سال جاری نسبت به توزیع ۷ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم سبد کالایی اقدام شده و برای میوه شب عید در سالجاری به مقدار ۶۰ تن نیز پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است.

نظر شما چیست؟

۱ نظر

 1. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

  با سلام خدمت نشریه وزین آزادلو
  چند سوال خدمت رئیس محترم ادراه تعاون روستایی دارم که با پاسخ و شفاف سازی موجبات آسایش مردم شهر و روستاییان فراهم خواهد شد:
  ۱- با توجه به اینکه برای خرید یک کیسه آرد خام باید اول به بخشداری مربوطه مراجعه و نامه تحویل آرد از طرف بخشدار صادر شود سپس به اداره تعاون برای صدور حواله آرد مراجعه میشود و بعد از آن به بانک برای پرداخت پول ارد خام مراجعه و درنهایت به انبار واقع در جهاد کشاورزی برای تحویل آرد مراجعه میشود و در واقع یک روستایی عزیز برای خرید یک بسته ارد سهمیه به چهار نقطه از شهر فرستاده میشود ، آیا قرار دادن کلیه این امور در یک مکان کار بسیار سختی است که خیل روستاییان پیر و زنان و مردان در این مسیر خسته شده و از خرید آرد خام منصرف میشوند؟
  ۲- از زمان ورود رئیس جدید از هشت شرکت تعاونی روستایی پنج شرکت بصورت راکد درآمده است لطفا علت را پاسخ گویی فرمایند؟
  ۳- با وجود گذشت بیش از دو ماه از خرید گندم تضمینی چرا پول ملت زحمت کش داده نمیشود مگر تعاون روستایی و جهاد کشاورزی بذر بدون پول یا با دو ماه تاخیر قبول میکنند که پول گندم مردم را نگه داشته اند

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید