توسعه تجهیزات امدادی هلال احمر گرمی در سال گذشته

Image result for ‫انورپور هلال احمر گرمی‬‎

آزادلو : رئیس جمعیت هلال احمر گرمی مغان از توسعه و افزایش تجهیزات امدادی هلال احمر این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

زهرا انورپور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در سطح شهرستان گرمی مغان ۲ پایگاه امدادی در روستاهای امیرکندی و قره آغاج با ۶۰ نفر امدادگر به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در طول سال گذشته تیم‌های واکنش سریع تشکیل و برای آن‌ها دوره‌های آموزش تخصصی برگزار شد، افزود: علاوه بر آن تیم‌های لجستیک جهت استفاده از ست‌های نجات تشکیل و فعالیت آن‌ها شروع شد.

رئیس جمعیت هلال احمر گرمی مغان از توسعه تجهیزات امدادی در طول سال گذشته خبر داد و گفت: با اعتبار ۲ میلیارد ریال انبار امدادی شهرستان به لیفتراک و باکس پالت مجهز شد که یکی از ضروری ترین تجهیزات مورد نیازی امدادی گرمی بود.

وی اضافه کرد: تجهیز تیم‌های امدادی به تجهیزات انفرادی، محوطه‌سازی و حصارکشی پایگاه‌های میان جاده‌ای قره‌آغاج و امیرکندی از دیگر اقداماتی است که در حوزه توسعه امدادی جمعیت هلال احمر گرمی مغان در سال گذشته انجام شده است.

انورپور هپچنین از راه‌اندازی واحد ERC در مجتمع آموزشی امدادی هلال احمر خبر داد و گفت: استفاده از دانش‌های نوین امدادی در کنار به روز نگه داشتن تجهیزات امدادی برای کمک رسانی به موقع از جمله اولویت‌هایی است که همیشه مورد تأکید بوده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید