توسعه متوازن استان اردبیل را دنبال می‌کنیم

آزادلو : رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل احیای فرودگاه پارس‌آباد را دستاوردی بزرگ توصیف کرد و گفت: مجمع نمایندگان توسعه متوازن استان را دنبال می‌کند.

صدیف بدری امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل بازگشایی فرودگاه پارس‌آباد را دستاوردی بزرگ توصیف کرد و اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان برای آبادانی و سازندگی شهرهای استان یکپارچه، هم رأی و متحد است و برای دریافت بودجه و امکانات تمامی شهرها به صورت گروهی وارد مذاکره و پیگیری می‌شود تا توسعه متوازن را دنبال کند.

وی از مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به دلیل تأمین هزینه‌های فرودگاه پارس‌آباد و سایر مسؤولین به علت هماهنگی و دایر کردن پروازها تشکر کرد و با انتقاد از به کار بردن اصطلاح افتتاح آزمایشی فرودگاه، گفت: بازگشایی فرودگاه پارس‌آباد کاملا رسمی و دایمی است و پروازها از این پس به صورت مرتب انجام خواهد گرفت و در صورت لزوم با برقراری پروازهای چارتی از تعطیلی مجدد مجموعه جلوگیری خواهیم کرد.

بدری از آماده شدن بستر برای تصویب منطقه آزاد تجاری استان در مجلس خبر داد و تصریح کرد: اگر چه منطقه آزاد منتقدان سرسختی هم در مجلس دارد اما مجمع نمایندگان همه تلاش خود را به کار خواهد بست تا این لایحه در مجلس رأی بیاورد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از تصویب منطقه آزاد تجاری استان اردبیل، فرودگاه پارس‌آباد اهمیت مضاعفی خواهد یافت، چرا که استفاده بهینه از فرصت منطقه آزاد تجاری در گرو توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و حمل و نقلی محقق می‌شود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید