اسماعیلی: تولید شغل پایدارمهمترین اولویت کاری دردولت تدبیر و امید است

آزادلو : مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هزینه درتولید شغل پایدار و حفظ اشتغال مهمترین اولویت کاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایرنا ، ولی اسماعیلی روز شنبه در جلسه شورای هماهنگی ادارت و سازمان های زیرمجموعه اداره کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی در استان اردبیل افزود: هدف مهم دولت حل و فصل معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایداراست و از مدیران استانها نیز انتظار می رود که تمام توان و امکانات خود را در این راستا بسیج کنند.
وی ایجاد امنیت برای سرمایه گذاران را یکی از مهم ترین عوامل ایجاد اشتغال پایدار دانست و گفت: وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نیز در این خصوص تلاش های گسترده ای را آغاز کرده و مصمم به حراست از سرمایه هاست.
وی با بیان اینکه هم اکنون اقتصاد کشور در وضعیت رکود تورمی قرار دارد بیان کرد: باید تلاش کنیم با کاهش هزینه ها در بخش های مختلف سمت و سوی حرکت خود را به تولید شغل و کار سوق دهیم حتی اگر این هزینه ها مربوط به درمان نیز باشد.
وی با تاکید بر پیگیری به موقع مشکلات کارگران اظهار کرد: ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در صورت وجود مشکل کارگری باید مشکلات را اعلام و نسبت به پرداخت به موقع حقوق کارگران از سوی صاحبان واحدهای تولیدی تلاش کنند.
وی در ادامه با اشاره به نحوه نظارت و بازرسی از ادارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، روشنگری و شفاف سازی را مهم ترین سیاست حوزه مدیریت عملکرد این وزارتخانه دانست.
اسماعیلی نظارت دقیق و موشکافانه را در بهبود مدیریت در دستگاهها موثر دانست و افزود: در هر دستگاهی که نظارت ضعیف باشد عملکرد مدیران نیز ضعیف می شود و ما تلاش می کنیم با شفاف سازی و روشنگری عملکرد مدیران را تقویت کنیم.

نظر شما چیست؟

۸۷ نظر

 1. پرویز ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام به نظر من بجای بحث و تفرقه انداختن بین خودمون باید از موقیتها به نفع شهرمان استفاده بکنیم نیروهای خوب کم پیدا میشن پس تا دیر نشده استفاده بکنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. مورانلی گفت:

  آقای قاسمیان ازتون گلایه دارم ،، تو سایت جای لج و لجبازی نیست که هر کس یک نظری بگه طرف مقابل مخافشه بگه ،، هی بگه و تو هم تا آخر درگیریهای آنها را درج کنی .. من هم به حاج ولی تابحال رای دادم و هم به موسوی و هم نصیری اما هیچکدام تاکنون درد گرمی را دوا نکرده اند پس دوره ی بعد قول نخوریم اینها هر سه آزمون داده اند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. آ.ص گفت:

  دوستان بزگوار آن چیزی که عیان است حاجت به بیان ندارد!
  محروم بودن به معنای واقعی کلمه در هر مساله که به ذهن متبادر میشه،همه مسائل برای همه ماها عیان و مشخص هست نیازی به حاشیه پردازی وخدای نکرده توهین وبداخلاقی و… نسبت به همدیگر نیست!
  و مهمتر از همه اینه که همه دغدغه دارن ،همه عزیزان مطمئنا آبادانی شهر رو میخوان،ولی باید همگی باهم همه مردم با هر دیدگاه حزبی که دارن با هرنگاه سیاسی که دارن ،باید عزممون رو جزم کنیم تا شهرمون رو از سیاست زدگی نجات بدیم،بزرگوان دیگه فرصت آزمون وخطا نداریم،به والله دیگه باید باند بازی وجناحی کاری رو کنار بزاریم،دیگه آستانه صبر همه به سر اومده،اگر یکبار دیگه در انتخابمون خطا کنیم ،دیگه رسما باید فاتحه گرمی رو بطور حتم ویقین باید بخونیم چون دیگه تا چند سال دیگه جمعیتی در گرمی باقی نخواهد بود که بخوان……!
  همه ما مردم باید باهم متحد بشیم ویه انتخاب اصلح داشته باشیم باید فرا جناحی عمل کنیم،به والله قسم دیگه فرصت آزمون وخطا نداریم!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. بیمارستان UNITED STATES گفت:

  جملات زیبا از دوستمان:می شود توهین و دروغ نوشت اما باید چشم ها را شست و جور دیگری دید اقدامات اسماعیلی علی رغم اینکه بنده مخالف ایشان بودم چشم گیر است و مردم تازه دارند احساس میکنند هر کسی نمی تواند برای شهر پروزه تعریف کند برای همین است صحبت از اسماعیلی نقل مجالس است اگر نماینده فعلی قوی عمل میکرد اسماعیلی حذف می شد ولی ضعف شدید ایشان درخشندگی اسماعیلی را باعث شده و این گریز ناپذیر است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. سیما گفت:

  سهند /چرا عادلانه قضاوت نمیکنی مگه همان اقای د زمانی نور چشم احمدی وولی نبود چه شد حالا بد شده .این گوشزد به کلیه ولیون واحمدیون اهلی گرمی خصوصا گرملیهای قدیمی ازاین دو نفر خاطره خوبی ندارند هر کسی بیاد برای انتخابات برای ما عزیزه غیر از این دو نفر .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سهند گفت:

   خواهرم!
   اتفاقا این گوشزد به بنده و سرکار.چون آقای د مث آفتابگردون هرجا لازم باشه خودشو چرخش میده تا شرایط بنفعش باشه.
   اصلا آقایون الف وب و د و…دست بردارن از سر گرمی محروم شاید اوضاع درست بشه
   ما نماینده نخواییم کی رو باید ببینیم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. سهند گفت:

  بنظرم بهتره گرمی نماینده یی نداشته باشه!!!نخندید لطفا–
  میدونین خوبیش چیه حداقل درنبود دخالت،ممکنه ی سری افراد بالیاقت سرکار بیان و ایجوری امیدی برای آبادانی شهر داشته باشیم.
  نماینده ها از رسالت و ماموریتشون غافل شدن و فقط دنبال منافع خوشونن
  دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها دیگه داره افتضاح ببار میاره نمونه ش در انتصاب آقای د برای اداره م.ف مشهود است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. حمید زاده گفت:

  در انتخابات آتی جاره ی جز حمایت از اسماعیلی نیست من این دوره خطا رفتم ولی باید بدانیم عملکرد برای شهرمان مهم است نه مسایل حاشیه ای .اگر من را تیم اسماعیلی نپذیرد هم بخاطر شهرم به کمک خواهم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • وطن اوغلی گفت:

   اقای حمیدزاده اگه واقعاراست میگی پس به سید کمک کن تا دراینده تاسف نخوری والله دیگه حاج ولی نمیتونه نماینده بشه چون درعین قدرت وهماهنگی با دولت نتونست کاری بکنه پس ازموده را ازمودن خطاست

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • کافه چی رسول گفت:

    وطن اوغلی
    انشالله میبینیم چه کسی در انتخابات آینده پیروز خواهد شد،و شما ها همیشه ندانسته به خود ضربه میزنید

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • بیرنفر گفت:

   حمیدزاده گرامی آقای اسماعیلی تیمی ندارد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حمید عبدی گفت:

  در انتخابات آتی جاره ی جز حمایت از اسماعیلی نیست من این دوره خطا رفتم ولی باید بدانیم عملکرد برای شهرمان مهم است نه مسایل حاشیه ای .اگر من را تیم اسماعیلی نپذیرد هم بخاطر شهرم به کمک خواهم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. آتش بس گفت:

  همشهریان عزیز فرد موفق و قوی همیشه توانمند است ما باید به فکر شهر خود باشیم که از توانمندیهای حاج ولی استفاده کنیم . همانطور در زمان نمایندگی موفق بود الان هم همین طور مدام نماینده دوران گذشته استان اردبیل الان پست و مقام اسماعیلی را دارد هیچکدام پس ما باید به فکر شهر خود باشیم .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • علی گفت:

   من هم منفعت ولی رو داشتم میگفتم فرزند امام هست

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • 111 گفت:

    او طرفدار یا مخالف را اگر در حیطه اش باشد دست خالی بر نمی گرداند
    اگر کارت افتاد برو پیشش تجربه کن داداش

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • فاطمه گفت:

   برادران لطفا نفرمایین ادم خنده اش میگیره ولی کجا لقب امیر کبیر کجا.
   امیر کبیر یک شیر مرد بود ولی چی هست.این معاون رییس جمهور دروغین که نامش در لیست رحیمی و مرتضوی میدرخشه با دروغهایی که گفته کجا میتونه دلسوز گرمی و مردم باشه.
   ولی اگه کاندیدا بشه وای به حال مردم و گرمی سیاه بخت.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. نسیم گفت:

  بخدا ما با حاجی ولی بد کردیم.من دیروز داشتم با پدرم مقایسه میکردم هیچکدام از نماینده ها به اندازه ولی اسماعیلی خدمات انجام نداده اند ،مغرضانه با او بد کرد مردم گرمی که خداوند باعث و بانی آن را لعنت کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. شهرام پ... گفت:

  حق گرفتنی است با تشکر از مدیریت سایت و درج نظریات مختلف . براداران شاید بنده از ولی اسماعیلی گلایه مند باشم اما درخشش آفتاب را با پاشیدن خاک نمی توان گرفت .جالب توجه دوستان منتقد اقدامات ایشان کاملا محسوس و قابل مشاهده است و مردم هر روز می بینند چگون خاک میخورد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. حبیب ش... گفت:

  در جواب برادری از انگوت که راجع به هویت امیر کبیر مغان حاج ولی پرسیده بود معلوم است ایشان هنوز در قرن حجر زندگی میکنند اما چهت اطلاع ایشان ولی اسماعیلی متولد روستای مراللو از بخش انگوت که دارای بیشترین شهید نسبت به جمعیت در کل استان است ۱۷ شهید از مجموع ۲۱ خانواده و بنده خودم در مدرسه برزند در زمان ابتدایی همکلاس ایشان بودم الان هم ÷در ایشان برادر دو شهید حاج بیوک و مادر ایشان خواهر دو شهید در همان روستا اولین خانه سمت چپ زندگی میکنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • وطن اوغلی گفت:

   اقاحبیب ش شماواقعاحاج ولی رامی شناسی بنده نیزشخصیت وخانواده ایشان راتایید می کنم ولی مشکل اینجاست که حاجی ماهارانمی شناسد پس به دردشهرمانمی خورد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. پیری گفت:

  بخدا باز داریم با تعصب شهر را ویران می کنیم ولی اسماعیلی الحق و الانصاف کارهای ماندگاری کرد تخریب وی تخریب شهر و هویت گرمی است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • وطن اوغلی گفت:

   اقای پیری لطفا چندتاازکارهای خوب حاج ولی رامثال بزنید نظرالکی نفرمایید

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بیمارستان UNITED STATES گفت:

    تو چشم و گوشت بسته شده

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • کبابچی گفت:

    جناب وطن اوغلی
    میدونی اونی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی اونی خودشو به خواب زده رو ابدا!
    هیچ دقت کردی عقده ات از ولی اسماعیلی اونقدر زیاده که داری با همه جنگ میکنی زیر نظر هرکسی پارازیت میذاری ،تو کار وزندگی نداری؟
    در ضمن وبگردی با ولگردی توفیر دارد!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 14. عزیز اقا گفت:

  سلام جاوانلار.
  یامان یوخو گورموشمه.
  یوخودا گوردوم گرمی آسفالت اولوب.یوخودا گوردیم گرمی ده هچ کس بکار دوی.هله بیلیسوز نه گوردیم”گوردیم موسوی گلن دوره ده نماینده چیخیب.
  دای یازیغ اولدوک.بیلیسوز نیه؟چون منیم یوخولاریم همیشه دوز چیخی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • وطن اوغلی گفت:

   عزیزاقا لطفا ندانسته نظر ندهید باباحان مگه اسفالت کوچه وخیابان مربوط به نماینده است برادرجان این کارمربوط به شورا وشهرداریست نماینده قاونگذارست نه اسفالت کن تراخدا سیدرا نقدکنید نه تخریب.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. محمد - مغان گفت:

  وطن اوغلی خان:
  اگه ولی اسماعیلی نتونست گوش وزیر رو بگیره بیاره گرمی، کم کار حساب میشه؟؟ (که نه عقلا و نه قانونا امکانپذیر نیست چون وزرا هم مثل نمایندگان، تا یه حدی مصونیت سیاسی دارن!)
  در ضمن من منظورم دفاع از هیچ کدوم از این دو نماینده نبود بلکه این بود که سیروس اگه به ولی انتقاد داره، یقین بدونه که همین انتقاد در مورد نماینده فعلی هم صادقه! پس ناراحتیش بی مورده…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیچی گفت:

   آوردن وزیر مهمه که ولی اسماعیلی حدودا ۱۶ یا ۱۷ وزیر را آوردند حال یا با قسم دادن یا با گوش گرفتن

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • دیوانه ی گرمی گفت:

    من که اینجام صد تا وزیر هم گرمی بیاره ولی اسماعیلی باز وضیعت گرمی همان هست که مردم دارن میرن!!!!!!!!!!! وزیر بیاد کار نکنه وزیر رو میخایم چیکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • در جواب کبابخور گفت:

   میرحمایت میرزاده این دوره نماینده است بیخیال بقیه که از سیاست هیچی نمی دانند

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • وطن اوغلی گفت:

   اقا ممد انتقاد خوبه ولی تخریب بد. بنده ازولی انتقادکردم نه تخریب.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    آقای وطن اوغلی:
    اینکه پس از اتمام دوران نمایندگی حاج ولی، بیای بگی حاج ولی در زمان نمایندگی کم کار بوده و حالا چطور شده در یه سمت دیگه پرکار شده!! بنظر مبارکت تخریب نیست؟؟؟ وقتی حاج ولی دیگه نماینده نیست، پس دیگه انتقاد چه معنی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بجای اینکه بشینی از نماینده فعلی حمایت خشک خالی و تعصبی بکنی، برو به اطرافیان، حامیان و دفتر نماینده محترم بگو مردم توقع خدمت رسانی خیلی خیلی بیشتری دارن.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 16. صبا گفت:

  نمی دانم چرا از ولی یاد میکنید چه تاجی برسر مردم گرمی گذاشته است اوعامل نفاق وخبرچینی درگرمی است دوست داره خانواده ها ازهم بباشند واو به ارزویش برسه .دمیر نمیره گرمی ماتورا نمیخاهیم برو با باندت دادوستد کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • وطن اوغلی گفت:

   صبا خانم درسته که بنده نیز مخالف حاجی ولی هستم ولی لطفا بی جهت به ایشان توهین نکنیم ایشان شخصیت خوبی دارند ولی نماینده خوبی نبودند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. بدبخت گفت:

  انگوت راست میگه به لقب امیر کبیر اینجوری توهین نکنید ولی خان حتی ناخن امیر کبیر هم نمیشوند در ضمن اونایی هم که میگن ولی کارهای بزگ انجام داده از سر ناچاریه، از بدو بدتر اجبارا بد و انتخاب میکنند تا مرهمی بر انتخاب اشتباهشان باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 111 گفت:

   !شما مغرضی که کارهاشو نمی بینی
   آقای موسوی برای گرمی کارنکرد که هیچ اجازه داد گرمی تبعیدگاه بشه که هر روز بیشتر میشن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. از انگوت گفت:

  خدا رحمت کند ولی اسماعیلی و دار و دسته اش را
  استفاده از لقب امیرکبیر برای حاج ولی توهین به تاریخ ملت ایران است در ضمن ما نمیدانیم حاج ولی همشهری چی کسی یا چه کسانی است؟ با کی همسایه بوده؟ کدام محله بزرگ شده؟ با چه کسی همکلاس بوده؟ و …
  اگر تحقیق کنید به نتیجه میرسید که او هویتی در گرمی و انگوت ندارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. گرمیلی UNITED KINGDOM گفت:

  داداش بیز نماینده ایستئمسوی گرک کیمی گورک ؟!
  شرافتی بلارن هامسی کاندید دیلر نماینده یوخ
  قوی یتیم قالاخ بلکه بیرینین رحمی گلدی بیزه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. گرمی گفت:

  گرمی در طول تاریخ دو تا نماینده داشته (اسماعیلی و اسدی) بقیشون کفتر باز بودن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. خبیری گفت:

  می شود توهین و دروغ نوشت اما باید چشم ها را شست و جور دیگری دید اقدامات اسماعیلی علی رغم اینکه بنده مخالف ایشان بودم چشم گیر است و مردم تازه دارند احساس میکنند هر کسی نمی تواند برای شهر پروزه تعریف کند برای همین است صحبت از اسماعیلی نقل مجالس است اگر نماینده فعلی قوی عمل میکرد اسماعیلی حذف می شد ولی ضعف شدید ایشان درخشندگی اسماعیلی را باعث شده و این گریز ناپذیر است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. حسن زاده گفت:

  ستاره ی بدرخشید ماه مجلس شد / عزیزی که عرض کردی چه اقدامات امیر کبیر مغان انجام داده نگاه کن به پروزه های نیمه کاره سدها . کارخانه ها . مصلی گرمی . موزه گرمی . گردشگری گرمی . سیلوی گرمی . گاز موران. دانشگاههای گرمی . …. منصفانه فکر نکنیم به خود خیانت کردیم و الا ولی اسماعیلی مقام مهمی دارد ما باید بخواهیمو برگرددد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. کامرانی گفت:

  با سلام. در جواب دوستانی که سعی کردند بنوعی کینه شخصی خود را نسبت به حاج ولی ابراز دارند گلایه شدید دارم برادارن چرا از ارتقا و درخشش یک همشهری نارحت می شوید ایشان جزو نیروهای امین نظام هستند مطمن باشید تا نظام جمهوری اسلامی هست از این افراد استفاده خواهند کرد اما کارهای ایشان را دیگر دوست و دشمن هم میداند و در جلسه شورای هماهنگی هم پ÷یگیر درمانگاه تامین اجتماعی گرمی و تسهیلات کارخانه قهرمان بوده اند . در خصوص دایی ایشان هم اقای احمدی فعلا مشاور اقای علوی و در تهران مشغول خدمت هستند .ما باید بال وپر سرمایه های گرمی باشیم چه اسماعیلی چه نصیری چه موسوی و دیگر عزیزان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. حسن ف گفت:

  واقعا مسخره است این آقا تا جند ماه پیش از جیره خواران احمدی نژاد و دولتش بود حالا یه جوری میگه دولت تدبیر و امید که آدم خیال می کنه…استغفرالله…تو این سیاست چه زود آدما رنگ عوض می کنن..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. مغان گفت:

  اندکی صبر سحر نزدیک است…
  ولی اسماعیلی امیر کبیر مغان است اوست که ناجی مغان خواهد بود ،

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. مومن گفت:

  ولی اسماعیلی دیگر دوره خود نمایی به سر امده چون داییت در روستای مارالو مشغول باغداری است دیگه حنایتان رنگی نداره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. علیسان گفت:

  امیر کبیر برا شهر من چی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!همه دارن از گرمی مهاجرت میکنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • چنگیز گفت:

   سلام خوشششششگلم.
   اده یکه باش خوابیدی یه گوشه ی دهات و صبح بلند میشی و نمیدونی مردم شب تا صبح خودشونو به این در و اون در میزنن نا این شهرشون پیشرفت کنه.
   اگه وقت کردی یه سری به سیلوی گرمی یا پایاب سد عمارت و یا گاز رسانی بخش موران و…
   اون جای خالی رو خودت پر کن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 28. قدرت گفت:

  چندروزبیشتراز عمراسماعیلی باقی نمانده برای خودنمائی اومده بود اردبیل
  خودی نشان دهد که من کاره ای هستم
  انشاالله بزودی شاهد محاکمه او وبرادرش دردادگاه خواهیم بود
  میدانید چه ظلمهائی درحق مردم گرمی نموده اند؟؟؟
  صبر کنیدصبح سحر نزدیک است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. حسین ح گفت:

  با اینکه به ولی اسماعیلی رای نداده ام ولی الحق والانصاف لیاقتش خیلی بیشتره،حقیقتش یکی از دوستام همیشه میگفت ولی اسماعیلی امیر کبیر مغان هست و من مسخره اش میکردم ولی یه مدتی واقعا نظرم عوض شده،این شخص واقعا عرضه داره.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. یک همشهری گفت:

  آقای اسماعیلی چرادردوران نمایندگی کم کاربودی؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شهرام گفت:

   خاک تو سر اونی که خدمتگزار خالصش را نشناسد.ولی اسماعیلی یک خدمتگزار بود

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمی گفت:

    من اهل گرمی نمیخوام خدمتگزاری بنام ولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درم رو به کی بکم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • منصف گفت:

    اره اقاشهرام راست میگی چون اقا ولی فقط به طرفدارانش خدمت کرد بخدا اگه اون دوره یه بیسواد نماینده بود همه کارمی کرد اخه دولت ومجلس یکسو بودن

    Thumb up 0 Thumb down 0

 31. سیروس جهانی گفت:

  آقای اسماعیلی چرادردوران نمایندگی کم کاربودی؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   آقا سیروس
   شما در همین سایت آزادلو از انتقاد چند نفر از حاج آقا موسوی، ناراحت شده بودین و این کار رو تشویش اذهان و احتمالا تهمت به ایشون حساب کرده بودین. حالا چرا خودتون در باره حاج ولی اینطور صحبت کرده و انتقاد میکنین؟ ملاک های شما درباره عدم فعالیت و کم کاری نماینده قبلی و یا بهتر بودن عملکرد نماینده فعلی چیست؟ مثال میتونین بزنین؟
   لازم بدکره که خوشبختانه یا بد بختانه، بنده هیچ ارتباطی به هیچ کدوم از دو نماینده قبلی و فعلی ندارم و فقط جهت اطلاع خودم دارم میپرسم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • وطن اوغلی گفت:

    اقا ممدآخه یادته حاجی ولی می فرمود گوش وزیرو میگیرم می ارم گرمی چی شد/ پس کم کارند دیگه

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • کبابچی گفت:

    جناب وطن اوغلی اونهمه وزیر در دوره ولی اسماعیلی به گرمی اومد کجا بودی ندیدی،وزیر ورزش و جوانان. معاون پارلمانی دکتر احمدی نژاد.وزیر نفت.وزیر اطلاعات.وزیر نیرو.وزیر جهاد کشاورزی. وزیر اقتصاد ودارایی.و و و. .بسه یا بازم بگم.یادم باشه این سری وزیر اومدنی اونایی که خودشونو به ندیدن و نفهمی میزنند ،گوششونو بگیرم و ببرم پیش وزیر.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 32. گرمیچی گفت:

  زنده باد امیرکبیر مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. عشقم گرمی گفت:

  با سلام بیشتر بازدیدکنندگان سایت ازادلو طرفداران اسماعیلی و نصیری هستن از این ها هم مطلب بزنید…

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید