تیم یاران دکتر بهاری قهرمان جام رمضان گرمی شد

آزادلو : مسابقات جام رمضان گرمی با قهرمانی تیم یاران دکتر بهاری به پایان رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان مغان گفت: این دوره از مسابقات با شرکت ۱۹ تیم که از سوم رمضان شروع شده بود، با قهرمانی شانس آخر پایان یافت.

«علی عزیزی» در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: مسابقات جام رمضان به عنوان برترین مسابقه در طول سال است که با استقبال عمومی خوبی همراه است.

تیم یاران دکتر بهاری متشکل از حسین سیفی، مسعود عزیزی، شکور اوجاقی، امین اوجاقی، پیمان جاوید، داریوش موثقی، مهدی زمانی، عباس جوانبخت و پیمان پناهی به سرمربیگری رسول مدحی، سرپرستی جابر بهاری و مربیگری فرهاد رستمی و همکاری ساسان اکبری، عسگر رهبر، سعید گلمحمدی، علی عاصمی زاده، رسول احمدی نژاد و اسماعیل درخشان بود که توانست قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آورد.

دکتر نادر بهاری حامی تیم قهرمان جام رمضان در گفتگو با آزادلو اظهار کرد: ورزش به عنوان یک عامل برای تقویت بنیه جامعه جوان از اهمیت زیادی برخوردار است که مورد غفلت و کوتاهی مسئولان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه جام رمضان یک ظرفیت ویژه برای ورزش شهرستان مغان است، اظهار کرد: در صورت برنامه ریزی صحیح می توان این مسابقات را در سطح استانی و ملی مطرح کرد.

http://uupload.ir/files/wb0v_img_0050.jpg

http://uupload.ir/files/slae_img_0036.jpg

نظر شما چیست؟

۵۶ نظر

 1. فاطمه گفت:

  یاشاسین دکتر نادر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. حامیان دکتر نادر بهاری ( صبا ) گفت:

  یاشاسین دکتر نادر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. مالک ارژنگی گفت:

  با سلام
  من از شهرستان پارس آباد. به مردم گرمی افتخار میکنم که چنین اعجوبه ای را تحویل جامعه داده (درود خدا بر گرمی )قدر این مرد شریف و بدونید از ته دل میگم. خوشا به حال شما با این (شیر قهرمان) من دانشجوی این مرد شریف بودم لیاقت کاندیدا هم برای او کم است از خدا میخوام که هر جایگاهی که باب میل اوست در نظر بگیرد و پیامم به شما مردم شریف این است که در حق این مرد کوتاهی نکنید. به حق بشناسید شیفته اش میشوید. کاش برای تمام شهرهای اردبیل چنین نعمتی را خدا عطا کند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا ROMANIA گفت:

   انشالله پیروز میدان مرد علم و با تقوا و با وجدان و مدیر لایق دکتر نادر بهاری گرمی خواهد بود.
   یا امام رضااااااااااااااااااااااااااا

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. شکور ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  به قول مصدق: امان از بی طرف. اگر به خاطر منافع فردی و حفظ موقعیت کذایی، اینگونه ناجوانمردانه در راستای ظلم مضاعف به منطقه وجوانان دست از امید شسته، به تخریب سرمایه های انسانی و نخبگان با درد بزرگ شده شهرستان گرمی و با آرزو به زادگاه برگشته کنونی چون”دکتر نادر بهاری”، کمر همت بسته و قسم شیطانی خورده اید، پس چطور می توانید نسبت به این همه جفا،عقب ماندگی و ویرانی های ناشی از بی تدبیری هاو اشتباهات استراتژیک و در یک کلام سوء مدیریت نمایندگان سابق وامتحان پس داده، بی طرف و بی تفاوت باشی؟ مگر می شود یک مرد با غیرت و زادگاه دوست، نسبت به اینهمه مسایل مخرب و ویرانگر، منفعل باشد؟ چطورمی شود با ایمان راستین و ابراهیمی، اینچنین بود و اینگونه زندگی کرد؟ مطمئن باشید که این دوره مردم انگوت گرمی موران، متحد و یکصدا تصمیم عاقلانه و با عزتی خواهیم گرفت و فردی شایسته و مردمی را – منهای نمایندگان تاریخ گذشته و بی ثمر- راهی مجلس خواهیم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. مصطفی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  لاحول و لا قوه الا بالله العلى العظیم : آری اینجا گرمی؛ وطن سرداران پاک طینت و شیرمردان و شیرزنان جسور و نخبگان شایسته و ازجان گذشته همچون ” دکتر نادر بهاری” است. همه ما همدیگر و آباء و اجدادمان را خوب می شناسیم و بقولی آن را که حساب پاک است، ازمحاسبه و تخریب و شایعه پراکنی و نشر اکاذیب، چه باک است؟ انشاءالله تمام دروغ پردازی های شما نقش برآب است که: “و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین”. وعده ما ۷ اسفند همراه و همگام بامردم برای پیروزی “جناب آقای دکتر نادر بهاری” بعنوان “شانس آخر” و ناجی انگوت -گرمی – موران. یا امام رضا(ع)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. زهرا گفت:

  امیدوارم همیشه موفق و موید باشی از همون اولش مرد بودی غیور و با مرام آفرین بر تو کسایی که نمیشناسنت هرچه میخوان بگن ولی دانشجوی انشگاه تهران هرچی هست دزد نیست دمت گرم همکلاسی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. قاسم گفت:

  باد بادکها با باد مخالف به حرکت در می آیند و ما با هیچ مخالفتی، از حرکت وا نمی ایستیم و مخالفان را موتور محرکه خود می دانیم.
  زنده باد مخالف **** پیروز باد دکتر بهاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. سخاوت ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اگه مدرک دکتری و تدریس در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی توسط “دکتر نادر بهاری” در نظر شما شاهکار نیست، لابد دروغ گفتن، کلاه برداری، وعده های نابجا، پروژه هارابه نمادین افتتاح کردن، گدا پروری، بی تفاوت به آینده کودکان و جوانان مظلوم بودن، مخل نظم اجتماعی شدن، انتصاب فامیلی و له کردن تمام قد شایسته سالاری، خور و خواب و اسیر هوای نفسانی و اریکه قدرت شدن، بوقلمون صفتی، قسم دروغ خوردن، دامن زدن به پدیده شوم مهاجرت نخبگان، تنگ نظری و تخریب ناجوانمردانه، اعتقادداشتن به فلسفه”هدف وسیله راتوجیه می کند”، بازی با احساسات طرفداران وتن به معامله و حمایت از کاندید دیگر در قبال چیزی دادن و درنتیجه رای مردم را ارزان خریدن و به قیمت گزاف فروختن و در یک کلام “تیشه به ریشه گرمی نگون بخت زدن” شاهکاره. تا کی می خواهید اینگونه در انزوا بوده و مردم گریز باشید؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. علیرضا ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  “دکترنادر بهاری” از آن مردم گرمی است و هرکس با گرمی درافتد، به دست او برافتد و هرکس با شایستگی و ملاحضات انسانی-اخلاقی، قدمی برای توسعه و تعالی گرمی بردارد، موردحمایت اوخواهدبود. قدر زر را زرگر داند و بس.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   حضرت عباسی نادربهاری پولین هدره خشلیور،امانیه حاج ولیه خیری وار

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • قتعه باشی گفت:

    قزوینی عزیز سن بر عکس فکر الییورسن

    قزوینیه عزیز سن بر عکس فکر الییورسن!!! هههههههه

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • اینها مانده ام این شرمساری و بی ادبی را میخواهند به مردم گرمی بچسبانند من در ادب و شخصیت و فرهنگ جوانان و اهالی گرمی شکی ندارم و این را هم میدانم این بی ادبان از لشکریان یزید هم بدترند واقعا جای تاسف است از شهر فرهیختگان چنین اشخاصی پیدا بشود و هر جا و مکانی بی شخصیتی کنن.درود بر جوانان و فوتبالیستهای عزیز و درود و سپاس از جناب اقای دکتر نادر بهاری.چه کنم دست خودم نیست دوست دارم.به امید پیروزی برادر بزرگوار…انشالله.لایق بهترینهایی.ما مردم گرمی امیدواریم در مجلس ببینیم شمارو…

     Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناشناس گفت:

  کیکی برای آن روز انتخاب کنید که متناسب بامجلس ختم شکست نادرخان باشد. گرمی فرزندان بالیاقت زیادی دارد که نوبت به نادربهاری نمیرسد.نادربه طمع باج خواهی اومده داداش….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • امین گفت:

   ناشناس خان:دکتر بهاری یک فرد امین وبی اعتناع به متاع دنیوی هستند مثل شماها نیرنگ وهزار چهره نیستند وکسی هم از ایشان شاکی نیست این ما مظلومان منطقه هستیم که از دست شما نابخردان ظالم دنیا طلب که دین وایمانتان رابر اندک بها می فروشیدوحق وحقوق بندگان خدا راپایمال می کنید.خداوند شما را هدایت فرماید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • شناس گفت:

   ناشناس.ناشنا نیستی در واقع شناس هستی واز خان گفتنت شناختم انشالله خرمای وجودتان رابخوریم توو امسال تو در جلد مقدسات نفوذ کردیدکه دایم به خاطر دنیا طلبی هایت برای بندگان بی گناه این آب وخاک شهید پروروساده ومبرا از هر زشتی را با بر چسب انواع واقسام بهدانهاآنان را باعث می شوی تا نان بخور نمیر هم نداشته باشندتا دین وایمانشان را زیر سوال قرار می دهی ودر عوض خود وفرزندانتان را بامدرک جعلی در جا های پراز درآمد چند شغله می کنی وبچه های مارا گرسنه وتشنه در کنج خانه اگر داشته باشندبا حزن واندوه و با چشمان گریان به خواب میبری وبر این فخر می فروشی در مقابل احدیت ولاله های بخون خفته تاریخ سرزمین امام زمان عج جه جوابی داریدویا با چه صفتی محمد ص وعلی ع وزهرا س وحسن ع وحسین ع و۷۱یاران باوفای طاهرینش پاسخ خواهی گفت ویا قبض روحت توسط ملک الموت ع چگونه خواهد بودویا شب اول قبرت جناب نکیر ومنکر با تو چه رفتار خواهند کرد.فشار قبرت را چطوری جباران میکنیودر عالم برزخ چور وای بر تو داد رسی نخواهی یافت.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. یا امام رضا(ع) گفت:

  به حرمت خون شهدای عزیز منطقه و سرداران، جانبازان، ایثارگران و حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس و حامی واقعی مظلومان و مستضعفان جهان ” حضرت امام خمینی(ره): ما حامیان جانثار”دکتر نادر بهاری” ۷ اسفند ماه ۱۳۹۴″ را روز تولد شهرستان جدید گرمی” نامگذاری کرده و در روز ۸اسفند همه باهم از پیر و جوان، زن ومرد، بزرگ و کوچک، عام و خاص، موافق و مخالف، در جشن بزرگ میلادانگوت گرمی موران حضور بهم رسانیده و به یمن این واقعه بزرگ تاریخی، به شادمانی می پردازیم. باتوکل برواحدسبحان و توسل به آقا امام رضا(ع)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. بیطرف گفت:

  تدریس دردانشگاه آزاده شاهکارنیست داداش،مجلس هم مسابقه جام رمضان نیست یک سوال از آقای نادربهاری میپرسم.جناعالی که دم از دلسوزی ومهربانی زده وسنگ گرمی رابسینه میزنید.وگویا صاحب معجزه وکرامت،پس دراین مدت که شهرما به ویرانه تبدیل شده بود کجابودید؟شماکه پایتخت نشین بوده وبابزرگان حشر ونشرداشتید چه خدمتی به گرمی کرده اید،تدریس درمقابل حق الزحمه است دلتان نمیخواست نمی اومدید.گوزل اوغلان خودت هم میدونی که رای نمیاری اما برای شکستن رای کسی که نتونست شمارا به کرسی ریاست دانشگاه آزادبرسونه.اومدید مگه نه،البته ازپشت پرده لابی های که با اشخاص مخالف پیشرفت گرمی کرده اید خبرداریم وبه موقع فاش میشه،عاقل باش پسر اینجا گرمیست وگرنه خیلی خوب عجله نکن تااسفند برسه،آن وقت همه چی معلوم خواهد شد.فقط بیهوده پولتو تلف نکن.نماینده ایندوره امیرکبیر مغان حاج ولیست.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهارگرمی2 ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   ۳)ای بیطرف که همه طرفی و به یک سو و یک رنگ نیستی! بی خبر نباش و بکوش که صاحب خبرشوی.
   “دکتر نادر بهاری” پس از اتمام تحصیلات کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خود در دانشگاه تهران، با حضور مؤثر در شهرستان گرمی و زادگاه خویش، در خدمت مردم عزیز گرمی بوده وهست، اما کوته فکران سطحی نگر از ترس کاندید شدن ایشان و ظهور این نخبه نامی زادگاهمان، هیچ موقع ازقابلیت ها و شایستگی هایش در جهت پیشرفت گرمی استفاده نکرده و نمی کنند تا شاید شرایط فرار ایشان را نیز – مانند سایر مهاجرین فراری نخبه – به خیال حقیر خودشان، فراهم نمایند که با سرسختی و مردانگی ایشان در طول سالیان خدمتش به گرمی، زانوی تسلیم و شکست، تجربه کرده و خواهندکرد. آیا ایجا مشکل بزرگتر برای حل مشکلات کوچیک، عین بی ایمانی و فریبکاری شیطانی نیست؟ چرا اینقدر بی انصافید؟ ازچه می ترسید؟ مگر حفظ قدرت به چه قیمتی؟ مگر ازمانیستید؟
   ۴)”دکتر نادر بهاری” بیش از پنج سال است که برای خدمت به همشهریان خود، مسیر طولانی تهران – گرمی و بالعکس را هر هفته با عبور از قتلگاه گرمی، تحمل کرده و می نمایند و قطعا پرداختی دانشگاه هم، نصف هزینه ایاب و ذهاب ایشان نمی باشد و ایشان بی تردید به ندای دلشان برای شتافتن به یاری گرمی درحال ویرانی و مردم شریف مانده در سیاهی، لبیک گفته اند . آیا انصافا ایشان، قابل تقدیر و تشکر هستند یا تخریب ناجوانمردانه؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • بیطرف گفت:

    بهار۲ آدم حسابی وعاقل نباید اسیر هوس دلش باشه،دکتراگه عاقل باشه باطناب پوسیده شما به چاه نمی لفته،وباید عاقلانه تصمیم بگیره،میتونی یک نمونه از خدمات نشون بدی که برای گرمی کرده باشد.ایشون میدونن که رای نمیارن.اما یه عده آدم برای به نون رسیدن اوراطعمه خویش قرارداده اند.چه کسی از اودعوت کرده برای تدریس.کی گفته ازقتلگاههای گرمی رفت وآمدکند.خانواده ایشون الان کجا زندگی می کنن میشه بفرمائید خانواده این آقا چقدرگرمی را می شناسن…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • احمد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     بیطرف همه طرف! مثل اینکه بگم بگم شما زود شروع شده. اولا مرد حسابی؟! راه رسیدن به خدا و انسانیت، از عمق دل و احساس پاکه و در این کارخطیر و نبض خدمتگزاری، عقل بدون احساس، جوابگوی مشکلات در آور منطقه نبوده و همان ویرانه ای می شود که کاندیداها و نمایندگان امتحان پس داده، استادش هستند. در ثانی؛ ایشون متخصص و مشاور مسائل استراتژیک و مأموریت گذاری و چشم اندازهای کلان امروزی هستند، پس تو برو خود را باش که جزایشان کسی دیگر لایق منطقه محروم گرمی نیست و به یاری خدا و امام رضا(ع) قطعا و بی شک، رای می آورد، برو انگوت تابدانی چه خبره و چگونه مردم اورا ستایش میکنند. ثالثا؛ خدمات ایشون را خیل کثیری از مردم انگوت و موران وگرمی میدونند: چه افراد بیشماری که استخدام کرده، چه بیمارانی که از بیمارستانها و چه زندانی هایی که اززندان و چه مستمندانی که به نان و چه دانشجویانی که به علم و فضیلت رسانیده اند و به وقتش متوجه می شوید که خدمات ایشان به مراتب بیشتر از خیلی مدعیان پوشالی بوده است. بعدش هم آدم … ؛ مگه خانواده ایشان می خوان کاندیدبشن یا شما چه کار به مسائل خصوصی مردم دارید؛ مگه خانواده احمدی، اسماعیلی، موسوی، نصیری، میرزاده، نیکنام، بخشی، دشتی، اسدی، محمدی، دادگر، زاده گرمی و … کجا هستند؟ حرفی بزن که به جای تخریب، موجبات خنده وب گردها و بچه های کوچه بازار نشی. ۷ اسفند روز پیروزی دکتر نادر بهاری گرمی مبارک.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • حسن زاده ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     درسته در خصوص ریاست دانشگاه آزادگرمی علی رغم حمایتهای خاص-عام و خبرنگاران و سایتهای مختلف محلی، به تمام شایستگی های “دکتر نادر بهاری”، پشت زده و باناجوانمردی، فردی فوق لیسانس دامپزشکی،بدون سابقه مدیریت و اردبیلی، جایگزین ایشان شد که بعدها هم به اتهام ناکارآمدی و نالایق بودن، بعد از چند سال برای برکناریش، کمر همت بستید – البته الان نیز ریاست دانشگاه آزادگرمی را به فردی واگذاشته اید که فرزند اردبیل و عضو شورای شهراردبیل وکاندید انتخابات این دوره مجلس در اردبیل است و برای موفقیت خود ناگزیر به دادن امتیاز و باج به غیرگرمیلی هاست- اما موقعیت اجتماعی و جایگاه اداری و مهمتر از همه تزکیه و عزت نفس “دکتر نادر بهاری” خیلی فراتر از این چیزاست که به خاطر اینگونه دلایل واهی و بی ارزش، قدم به انجام چنین کاربزرگ وخطیرو عرصه خدمت خالصانه بگذارد. واقعا این گفته شما خیلی بچه گانه وقیاس مع الفارغ نیست؟

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • گرمینین غیرتلی جوانلاری گفت:

     آقای بیطرف واقعا دلم به حال تو و امثال تو که این همه بدبخت و ضعیف و دنیانگر هستید و خون جوانان این شهر چون من را در شیشه کرده اید هم میسوزد و هم بسیار گرفته . اولا دکتر بهاری میخواد تو انتخابات شرکت کند نه خانواده محترم ایشان ، دوما من خیلی از همشهری ها را میشناسم که مشکلاتشان حال و ادوار گذشته با وجود کاندیدهای نالایق توسط دکتر حل شده چه بسیار بیچاره هایی که توسط دکتر بهاری از زندان آزاد شده و یا از بیمارستان ترخیص شده اند و حتی همشهری میشناسم که ناجوانمردانه توسط از خدا بی خبرانی چون شما بیکار شده بود توسط دکتر دوباره در کار خود مشغول گردید سوما این تخریب ها نشان از قدرت دکتر و محبوبیت ایشان در بین ما جوانان است و نشان ضعف و بدبختی شما که دیگر دست خود را از بیت المال کوتاه می بینید . و چهارم اینکه دکتر فردی اخلاقی هستند و بارها تاکید کرده اند که هیچ یک از طرفدارهایش حق تخریب ندارند چون وقت ندارند قوت های خود را بیان کنند و پنجم ایشان فرمودند حاظرند با تک تک این کاندیدهای محترم مناظره علنی داشته ، تا مردم شاهد و ناظر و قاضی باشند

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     وا دیگ به دیگ میگه روت سیاه ببین کیا میگن نباید اسیر هوس دل بود شماها که پدر دل درآوردین و تابعی از شیطان هستید. جل الخالق …

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • انصاف گفت:

     آقای بی طر ف که با طرفی : چاهی که کنده اید ومی کنید خودتان خواهید افتاد.وکلاهی که بر سر مردم بیچاره منطقه گرمی تدارک دیده اید به سر خودتان قالب خواهد شدشما نه علم کافی دارید نه تجربه مدیریت ونه کارایی بلدید دکتر بهاری تا آخرین نقطه علم مدیریت با سابقه درخشان با مدرک دکترای تخصصی به میدان رقابت آمدند

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • قدردان گفت:

    خداوند ایشان (دکتر بهاری)را ازسرمان کم نکند.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • سلیم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   اتفاقا جام رمضان گرمی که تنها مأمن پرکردن اوقات فراغت جوان محروم است، موجبات نشاط، سرگرمی، کاهش برخی آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد، سرزندگی، کاشتن بذر امید به آینده، رهایی ازسستی ها و احیای روحیه قهرمانی و پهلوانی در وجود مقدس جوانان و ورزشکاران منطقه می شود، بسیار ارزنده تر از عملکرد ضعیف و خجالت آور برخی نمایندگان سودجو و اسیر هوا و هوس، بوده وهست. کما اینکه در دوران فیروزاحمدی، ولی اسماعیلی، ناصرنصیری و میرقسمت موسوی، بیشترشاهد اینگونه اقدامات ناچیز، نسنجیده و منافع طلبانه بوده و هستیم. نکنه این یکی روهم برای جوانان بیچاره ما، زیاد می بینید و به فکر پاک کردن صورت مسأله اید و حذف آن؟

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   آقای بی طرف :نمیدانم چرا پاسخم را به تو منعکس نمی کنند.توبی طرف نیستی باطرفی تو وامسال توهانمی توانی برای دیگران خط مش ونشان بدهی دیگر هویتان بر همگان آشکار شده است ونظر مخرب تواز روی حسادت میباشد دیگر بوق وکرنای تووامسال توها گوشهاراکر نمی کند دکتر بهاری یکی از قهرمانان بلقوه این دیار خاموش است

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • باطرف ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   آقای بی طرف :نمیدانم چرا پاسخم را به تو منعکس نمی کنند.توبی طرف نیستی باطرفی تو وامسال توهانمی توانی برای دیگران خط مش ونشان بدهی دیگر هویتان بر همگان آشکار شده است ونظر مخرب تواز روی حسادت میباشد دیگر بوق وکرنای تووامسال توها گوشهاراکر نمی کند دکتر بهاری یکی از قهرمانان بلقوه این دیار خاموش است

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. سجاد گفت:

  دکتر نادر واقعا نادری و کمیاب پس باید قدر دانست و کمر همت برای پیروزی شماو مردم عزیز در ۷ اسفند گرفت .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. عاشقان گرمی UNITED STATES گفت:

  ای همشهریان عزیز تا به کی باید با دروغ مهره های سوخته که تا به حال هیچ کاری از دستشان بر نیومده هیچ. شهر را به ویرانه تبدیل کرده اند و جوانان به خاطربیکاری واز روی اجبار دست به هر خلافی میزنند تا به زندگی خود پایان دهند.پدران ومادران عزیز دلتان به حال فرزندانتان نمیسوزد؟اگر آینده فرزندانتان وشهرمان را میخواهید حالا وقت متحد شدن شما اهالی محترم گرمی است تا شخصی دلسوز.جوانپرور.مدیر لایق وآشنا به درد حال گرمی همچون شخصی مثل دکتر نادر بهاری راانتخاب کرده وپشتیبان ایشان باشیم.به امید متحد شدن اهالی شهرستان گرمی.موران وانگوت تا پیروزی دکتر عزیزمان.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. دانشجوی ارشد - حامیان دکتر نادر بهاری گفت:

  یاشاسین بوتون گرمینین غیرتلی اغوللاری و یاشاسین بویوک معلمیم دکتر نادر بهاری گرمی . منیم گوزل اوستادیم آرزو ادیرم بوتون خالقیم سنیله بیر یرده باشلاری اوجالسین و اوزلری گولسین . آمین یا رب العالمین .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. دل من دیگه خطا نکن گفت:

  خدا یا تا به کی فریب حرفهای به ظاهر شیرین این مارهای خوش خط و خال را خواهیم خورد خدای سرای حقیقت در کجای قصه ی شهر من گرمی قرار دارد . به کدامین گناه نکرده باید بسوزم و شاهد این باشم که هیزم بیار آتش قلب من آشناست خدایا دیگر از نام اسماعیلیون و موسویون و نصیریون و میرزاده ها خسته شدم و به عنوان یک جوان میگویم که کلاهی که برایمان و بر سرمان سالیان سال دوخته اید دیگر تنک است و اینبار خطا نخواهیم کرد و با تمام وجودثابت خواهیم کرد خطا کار شمایید .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. نقی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بیگمان آقای دکتر بهاری یک چهره علمی با تجربه فرهنگی کلان می باشد واینگونه حمایتها و رفتارهای ارزشی ایشان، در سایه ایمان و باور قلبی وذهنی انسانی است. تنها او با برنامه ریزی و تدبیر حکیمانه می تواند منطقه گرمی را از بن بست ۲۰ ساله نجات دهد. یاشا بیزیم دوختور

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. اشنا گفت:

  آقای دکتر بهاری واقعا لیاقت و شایستگی برتر بودن رو داره به ایشون و همه ی جوانان ورزشکار که زحمت کشیدند تبریک می گویم به امید پیروزی ایشان در انتخابات مجلس. آمین.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. شهداد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  دکتر جان، قهرمانی فقط برازنده توست. خدا را که این دوره دکتر نادر بهاری منتخب جوانان ورزشکار، پیروز میدان است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ناشناس گفت:

  بیچاره والح فتاحی این مسابقات غلارغم مسایقات گذشته حتی بدون هیچ نارضایتی ازسوی بازیکنان و مربیان برگزار شد آن هم با تلاش شبانه روزی آقای والح فتاحی که یکه وتنها این مسابقات را برگزار کرد و حتی آقای عزیزی ریاست اداره ورزش و به کلیه روسای ادارات اس ام اس زده یود که بازی منحل شده و برگزار نخواهد شد و خودش نیز رفته بود انگوت اونوقت اومده تعریف و تمجید کرده وحتی مسوول برکزاری ( والح فتاحی) را نیز زیر سوال برده بود والله نمیدانیم قسم حضرت العباس را باور کنیم یا دم خروس را

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. وطن گفت:

  جناب دکتر انشاله روزی برسد نمایندگیت جشن بگیری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. گرمیلی گفت:

  درود بر شایسته دلسوزانی چون دکتر نادر بهاری که الحق والانصاف به فکر جوانان بی کس و غریب شهرستان گرمی است و درود و سلام بر این شیر مردان گرمی که باعث سربلندی ما شدند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. حکیم گفت:

  هرکس میخواهد به نمایندگی بیاید و رأی جوانان را بگیر به سراغ جام رمضان و ورزش می رود هیهات که نمیدانند جوانان قول وعده های آنها را نخواهندخورد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • عدالت گفت:

   بابا شما دیگه کی هستید؛ دست شیطون روهم هز پشت بستید. کارنیک و فاخر رو هم زیر سوال می برید؟ مانده ام در دین وایمان شما. شما رقیب نیستید، امثال شما، ننگ تاریخ گرمی و مردم عزیزاین شهرستان محروم هستید. به چه قیمتی؟ چه می خواهید ازجون و زوح این مردم نگون بخت؟ فقط این یک مورد را بفهم که: ما جوانان، ورزشکاران و ایثارگران گرمی، با ایمان قلبی و یقین از چهره علمی و ورزشی شهرمان “دکتر نادر بهاری گرمی” حمایت میکنیم. خداحافظ چهره های قدیمی و امتحان پس داده.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهروند گفت:

    پس چرا این دکتر ب هاری در سالهای قبل پیدا نمی شد اگر واقعا اعتقادی به پرورش و رشد جوانان دارد ؟ ولی موقع انتخابات دلسوزیش گل میکند ؟ پس این سوء استفاده از جوانان است . اگر جوانان زرنگ باشند هم پولشو میخورند هم رای نمیدهند یه مثل ترکی هست میگن ایمانسیزون آغزین دینسیز….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • اکبر ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

     شهروندایمانسیز من … . ترکی مثل دییر: … کاروان کچر. بی تربیت؛ بیش از پنج سال است که در دانشگاه گرمی تدریس می کنه تا شاید راهی برای تربیت افرادی همچون شماها باکاندید پیشانی سفیدتون، پیدا بشه. این مهمه که یه باره هم تیمش قهرمان شد، هم خودش در ۷ اسفند. آقای قاسمیان! مطالب دوستان را حتی فحش هم باشه، بپذیرید که ما برای همه چی آماده ایم حتی شهادت.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • جوان گرمی گفت:

     از قدیم گفتن بی ادب باش هرچه خواهی کن و نیز گفتار هر شخص نشان از اعمال و شخصیت او دارد پس آقای شهروندخجالت میکشم به نام شهروند صدایتان کنم چون همشهریهای من همه با ادب و با شخصیت هستند نه چون شما . دکتر بهاری واقعا قابل ستایش هستند. چون مورد توجه جوانان شهر قرار گرفتند ناراحتی یا منافع خود را در خطر میبینی که اینگونه گستاخی میکنی پس چرا نماینده فعلی چنین حرکت و جسارتی از خود ندارد یا اینکه نماینده های قبلی چرا حتی یک قدم برای این جوانان برنداشته اند به خدا قسم من تا دو هفته پیش دکتر بهاری را نمیشناختم و از دوستان و آشنایان آوازه این ناجی را شنیده بودم تا اینکه در یکی از جلسات از نزدیک همصحبت شده و با وقار و تدبیر و متانت و ادب و علم بسیار بالای ایشان آشنا شدم و بر خود بالیدم که شهر من نیز همچنین کاندید لایقی دارد و به همراه دوستان قسم خوردیم تا پای جان برای خودش و هدفش جانفشانی کنیم تا زمانی که دست چپاولگرانی چون شما را از جیب و خون و جسم و روح این مردم کوتاه کنیم . یا امام رضا مدد ، دکتر بهاری سربازانت به یاری خدا و ثامن الحجج امام رضا(ع) تا پای جان هستند

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • ادب گفت:

     شهرونداز لحن گفتارت معلوم است که تو چند مرد حلاج هستی وادب از که آموختی ودر ضمن تو چرا دین وایمان مردم را زیر سوال قرار میدهی وآن را کم اهمیت تبلیغ می کنی وچرا جوانان را به منکرات دعوت می نمایی؟مگر امنیت ایمان ما حاصل شهادتها ورشادتها وایثارها نبوده است.مگر امام حسین ع ویارانش برای نهی از منکر قیام نکردندکه تو این چنین جسارت میکنید.یا اینکه امینت کشور مان در نطرت ضعیف شده است .قدرتهای بزرگ نمی توانند با ما مقابله کنند. خداوند تودا هدایت فدماید

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • ورزشکار گفت:

   یاد آن شعر قدیمی افتادم که پدر مرحومم میگفت : صد بار بدی کردی و دیدی ثمرش را نیکی چه بدی داشت که یک با نکردی ؟ . برادر بزرگوار آقای به اصطلاح حکیم ضمن سلام و عرض ادب ، به قول شکسپیر ” اگر قرار است زندگیمان را خرج کنیم بهتر است که آنرا خرج لطافت یک لبخند و یا نوازشی کنیم ” . پس کار جناب آقای دکتر بهاری واقعا ستودنی است که باعث شادی جوانان شهرمان شد، آیا میدانی بسیاری از جوانان شهرمان به خاطر نداشتن شهریه از این اتفاق ورزشی که بزرگترین مسابقه ورزشی شهرمان هست محروم شدند ، پس خدا را در نظر گرفته و از کسانی که در کارهای مثبت برای شهر و جوانان قدم بر میدارند لااقل بر حسب ادب ، قدردانی کنیم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزنا گفت:

   چقدر سخت است همرنگ جماعتی شد که خود هزار رنگ هستند .من به نوبه خود از زحمات کل اعضای تیم و دست اندر کاران و جناب دکتر نادر بهاری کمال تشکر را دارم .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • آگاه گفت:

   آقای حکیم:دیگر یاوه سرایی شماها به سر رسیدهوچندان اهمیتی ندارد.شما قدرت هضم مقام دکتر بهاری علم وادبی وعرفانی ایشان نداریدوتخریب شمابه منطقه اثر گذار نیست.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • یا امام رضا گفت:

   اشتباهی لایک دادم.
   کسی بیاید به ورزش جوانان کمک کند این فرد قابل ستایش است.
   شما طرفدار کسی هستین که بیاید به بیت المال دست بزار تا به شما هم چیزی برسد.
   التماس شعور

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. behrooz گفت:

  besiar khob.shayeste bodan ensafan

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزنا گفت:

   با سلام خدمت همه نظر دهندگان اگر یه کمی صادق باشیم راههای زیادی برای رای گرفتن از مردم وجود دارد که کاندیداهای قبلی خیلی زرنگتر از این حرفها هستند.من هیچ کسی رو تبلیغ نمیکنم فقط به همه همشهریانم برادرانه توصیه میکنم تمام کاندیداها رو خوب بررسی کنند بعد برن رای بدهند من که ۳۳ ساله هیچ پیشرفتی توی شهرمون ندیدم پس اونایی که اومدن نتونستن کاری بکنن .به نظر من هم تحصیلات دکتر بهاری هم صداقت و هم ریشه و اصل و نصب دکتر بهاری گویای خیلی از چیزهاست. بیایین شانس آخرمان را برای نجات شهرمان از دست ندهیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • شهرکدن گفت:

    سلام و عرض ادب بخدمت همشهریان محترم
    وبا تقدیر و تشکر از کار خوب و حرکت خدا پسندانه استاد دکتر بهاری
    دوستان بیایم یک بار هم که شده تعصب و غیرتمان را در راه شهرستانمان خرج کنیم و از منافع شخصیمان در راه وطنمان گرمی گذشت کنیم و به کار بلد مدیریت شهری دکتر بهاری رای بدهیم بلکه بعد از چندین سال ماهم روی آبادانی به خود دیدیم
    یاشاسون نخبه منطقمز دکتر بهاری

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • علی بوتیک گفت:

     اولا تبریک میگم قهرمانی یاران دکتر بهاری را که واقعا با اقتدار کامل به این مهم دست یافتند دوما من ادم سیاسی نیستم ما خیلی هارو امتحان کردیم خیلی هارو به مجلس فرستادیم ولی هیچ پیشرفتی در شهرمان ندیدیم به نظر من شانس اخر شهرمان رو در وجود دکتر بهاری میبینم و به همه همشهریان دوستان و ورزشکاران توصیه میکنم که به فکر این شهرستان پیر و پزمرده باشند…ایشالا قهرمانی دکتر بهاری….

     Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید