ثبت یک میلیون و ۳۵۰ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل

http://ardabil.iribnews.ir/files/fa/news/1396/6/20/1359463_573.jpg

آزادلو : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل از ثبت یک میلیون و ۳۵۰ هزار تردد در تعطیلات عید سعید غدیرخم در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

علی رحمتی گفت: این میزان تردد از ۱۶ تا پایان روز ۱۸ شهریور ۹۶ توسط ۶۰ سامانه تردد شمار که در ۳۰ نقطه از محورهای مواصلاتی استان اردبیل نصب شده به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه سرعت متوسط خودروهای عبوری ۶۹ کیلومتر بر ساعت بوده افزود: در این مدت بیشترین تردد در محور اردبیــل سه راهی ســـرعین با ۷۲ هزار تردد و اردبیــل آستارا با ۷۰ هزار تردد انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیـــــل گفت: در ایام تعطیلات عید سعید غدیرخم حدود ۱۲۰ هزار تردد به استان وارد و ۱۱۷ هزار تردد نیز از محورهای مواصلاتی استان خارج شدند.

رحمتی با اشاره به قابلیت های بالای تاریخی، گردشگری، طبیعت زیبا و هوای مطبوع استان اردبیـــل در میزبانی سالانه از ۹ میلیون نفر مسافر و گردشگر افزود: سازمان راهداری برای رفاه حال مسافران و هموطنان ایجاد و احداث مراکز خدماتی رفاهی را با کمک بخش خصوصی در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در دستور کار خود قرار داده و در میدان اقدام و عمل به معنای حقیقی کلمه از سرمایه گذاران حمایت می کند.

وی از فعالیت ۱۲ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در نقاط مختلف استان اردبیل خبر داد و اظهار امیدواری کرد با اتمام عملیات احداث و تکمیل ۶ مجتمع دیگر بتوانیم بیش از پیش به مسافران و مترددین جاده ها خدمات مناسب ارائه کنیم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید