جلسه مشترک سرمایه‌گذاران آذری با فرماندار گرمی

آزادلو : تنی چند از صاحبان و نمایندگان شرکت های تجاری و سرمایه گذاری جمهوری آذربایجان در نشستی با فرماندار گرمی مغان راه های سرمایه گذاری در این شهرستان مرزی استان اردبیل را بررسی کردند.

محمود علائی فرماندار گرمی در جلسه بررسی زمینه های سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد تجاری در گرمی که باحضور سرمایه گذاران جمهوری آذربایجان در فرمانداری گرمی برگزار شد گفت: گرمی زیرساخت های لازم برای سرمایه گذاری خارجی را دارد و در گذشته نیز گرمی دروازه تجارت بسیاری از تجار کشورهای همسایه بوده است.

وی ظرفیت های گردشگری،آب و هوای معتدل و مطبوع،در حال مطالعه و احداث بودن شش سد،دامپروری و کشاورزی،کارخانه بزرگ شیرآلات قهرمان،احداث طرح بزرگ مجتمع گردشگری گیلارلو،احداث بزرگراه قفقاز و راه آهن مغان ،برق صنعتی،آب،گاز و ۹۳ کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان را از قابلیت های شهرستان گرمی برای فعالیت اقتصادی برشمرد.

وی افزود: ویژگی های منحصر به فرد گرمی در دیدار با مقامات آذربایجانی و سفیر ایران در جمهوری آذربایجان بازگو شده و از سرمایه گذاران و تجار آذربایجانی برای فعالیت در گرمی استقبال می شود.

علایی با اعلام اینکه مساحت تخصیص یافته برای الحاق به منطقه آزاد تجاری در گرمی ۵۰۰ هکتار بوده و افزایش  آن با تصمیم دولت امکان پذیر است اظهار داشت: به زودی در دیدار نمایندگان شرکت های تجاری و سرمایه گذاران جمهوری آذربایجان با استاندار اردبیل، زمینه سرمایه گذاری آنان در گرمی بررسی و قطعیت می یابد.

در این نشست مهدی دیبانی سرمایه دار ایرانی ساکن باکو و از فعالان اقتصادی جمهوری آذربایجان با اعلام صدور گرانیت از ایران به جمهوری آذربایجان، از اعلام آمادگی سرمایه گذاران آذربایجانی برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد تجاری گرمی خبر داد.

وی حمایت دولت را برای سرمایه گذاری تجار آذربایجانی در گرمی ضروری دانست و افزود: ایران کشور قدرتمندی است و در صورت اعمال حمایت، پای فعالان اقتصادی بزرگ به این منطقه باز خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به فعالیت بیش از ۱۵۰ هزار فعال اقتصادی ایرانی در جمهوری آذربایجان، از تمایل بسیاری از آنها برای سرمایه گذاری و فعالیت در ایران و منطقه آزادتجاری خبر داد.

ناطق احمداف یکی از نمایندگان شرکت های تجاری جمهوری آذربایجان نیز گرمی را بلحاظ شرایط جغرافیایی برای پرورش مرغ و طیور مناسب دانست و تلاش مسوولان را برای تامین زیرساخت های سرمایه گذاری در این شهرستان خواستار شد.وی از اعلام آمادگی ۱۳۰شرکت برای سرمایه گذاری در منطقه آزادتجاری در گرمی خبرداد و گفت:شرکت های سرمایه گذاری آذربایجان و روسیه پیگیر نتایج مذاکرات امروز هستند.

یکی دیگر از سرمایه گذاران آذربایجانی نیز گفت: تسریع در فراهم آوردن تاسیسات و زیرساخت های منطقه آزادتجاری گرمی می تواند در رونق زود هنگام فعالیت های اقتصادی و تجاری در این شهرستان موثر باشد.

معظمی فعال اقتصادی و صاحب نظر در امور گمرکی نیز مرزهای منطقه مغان را تنها دروازه کم هزینه و مطمئن برای دست یابی به بازار های روسیه عنوان کرد و گفت:گشایش بازارهای ایران و روسیه به روی هم از مرزهای مغان می تواند در دور زدن تحریم ها به نفع هر دو کشور مفید باشد.

وی با بیان اینکه طرح سرمایه گذاری خارجی با مشارکت سرمایه گذاران کشورهای اذربایجانی ،روسیه،ایران وبرخی کشورهای دیگر مطالعه ،تدوین و زمینه های اجرای این طرح توسط سرمایه گذاران بررسی شده گفت:درقالب طرح سرمایه گذاری در منطقه ازاد تجاری در گرمی احدث ۵۰هزار مغازه،بیمارستان۱۰هزار تختخوابی،هتل ۵۰طبقه و مشارکت در طرح احداث راه آهن مغان از جمله طرح های سرمایه گذاری در این منطقه است که ۲۰هزار واحد از این مغازه ها به گروه تجاری و سرمایه گذاری خارجی معروف به گروه ۲۰واگذار خواهد شد.

معظمی با اشاره به تجارت بیش از ۳۰هزار تجار ایرانی در بازارهای دبی گفت:با اجرای طرح سرمایه گذاری منطقه آزادتجاری در گرمی ، این بازار مورد استقبال تجار ایرانی نیز قرار خواهد گرفت.

بهنقل از روابط عمومی قرمانداری

نظر شما چیست؟

۶۵ نظر

 1. یوسف ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  با سلام خدمت فرماندار محترم و همشهریان عزیز , انسانها با رویاهای خود به باورهای زیبا دست می یابند نه با کوتاه فکری و نا به خردی خود .آقای علایی فرماندار محترم شهرمان ما قبل از شما هم یک فرماندار بی فرمان هم داشتیم که با مسئولین سابق چه مشکلاتی برای این شهر و جوانان بیچاره ای که در کافه های سنتی و چه مشکلاتی برای این شهر بوجود آوردن لطفابا توکل به خدا و نیت خود که خدمت به مردم هست از تلاش خود دست بر ندارید ممنون.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. زنگیرلی گفت:

  بر و بچ همکار >> جمعه آینده پس از یک هفته کاری سنگین در کارخانه نورد آهن ، برای تفریح میریم مجتمع تفریحی گیلارلو ، آی کیف داره شهر بازی و سرسره بازی ….
  الحق و الانصاف دست فرماندارمون درد نکنه !!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. قونشی گفت:

  آقای معظمی تا به امروز انتخاباتی نبوده و نخواهد بود ایشان یک فرد باهوش و روشن فکر و وطن پرست می باشد از زمانی که ایشان را می شناسم قلبش همیشه برای وطن می تپد !
  آقای قاسمیان لطفا اگه ممکنه با ایشان مصاحبه ای انجام بدید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. آقایی گفت:

  این کارها همشون مانور انتخابات مطمین باشید تا خود سرمایه دارهای شهرمون به داد شهرمون نرسن هیچکس نمیاد سرمایه گذاری کند باور کنید کاری که قهرمان شیر آلات انجام داد ۱۰۰برابر ارزشش بیشتر از منطقه آزادهست به امید حق مثل قهرمانها همشهریهای پولدار زیادی داریم که فقط دو تاشون دوتا کارخانه خوب تو شهرمون بزنند شهرمون آباد میشه آقای فرماندار مردم ما خیلی زرنگه دیگه گول تبلیغات نمخوره .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. یاشاسین وطن گفت:

  این دلخوشی من جوان است این را از من دریغ نکنید ممنونم………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. فرزند گرمی گفت:

  شهر کوچک و محرومم تو را با تمام کوههی سر به فلک کشیدهات دوست دارم و به تو افتخار میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. حسین ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اکثر اخبارها تبلغاتی است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. حسن ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  سلام اقای قسمیان داداشی…….. چرادرجلسه شرکت واسماش راگذاشته سرمدار

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ذره بین گفت:

  قای فرماندار می بوسمت الحق که زرنگی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناظمی ف گفت:

  با تشسکر ازتلاش مسئولان در افتتاح کارخانه نورد فولاد گرمی که فعلا” ۱۵۰۰نفر در آن مشغول بکار هستندحالا نوبت آن است که بقیه برنامه های پیشرفت شهرستان گرمی عملی شود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. اصغر گفت:

  هر کسی اندازه و توان کاری را داره اینقدر از علایی شاکی نباشین اونم در حد و توان خودش کار کرده و فعاله.الانم باید مردم حمایتش کنن و ببینیم با این جلسه چه چیزی نصیب گرمی میشه اونم بستگی به زرنگی علایی داره.فعلا که خوب استارت زدن ببینیم تا کجا خوب پیش میره

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. رضا گفت:

  این طرح ها در عرض حد اقل ۱۰ سال اتفاق خواهد افتاد نه یک سال ! پس کسانی که آن را توهم می نامند انصاف داشته با شند!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. تفسیر ! گفت:

  سلام
  بنظر من اگر بتوانیم سرمایه گذاران را جذب کنیم (انشاالله) به گفته معظمی ۲۰۰۰۰ واحد را گروه ۲۰ خواهد زد و بقیه را اگه ما مردم حمایت کنیم و بزنیم آن وقت نیاز به هتل محسوس تر خواهد شد و بیمارستان همچنین !
  الان شهرهای اردبیل و تبریز و تهران پر از مریض های آذربایجانی ست که اگه یک بیمارستان مجهز در گرمی احداث شود گرمی از رونق قابل توجهی بر خوردار خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. عزیزی گفت:

  آقای قاسمیان سلام
  لطفا مصاحبه با آقای معظمی یادتان نرود
  با تشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. دردمند گفت:

  من با تبلیغات موافقم ولی نه تبلیغات ساده لوحانه ، مخرب فرماندار هم نیستم حضور اتباع بیگانه در کشور نیازمند استعلام امنیتی از دستگاههای اطلاعاتی نیز هست خدای نکرده نمی خواهیم برای سرمایه گذار سنگ اندازی کنیم بهتر بود پس از چند دیدار محرمانه و استعلام افراد و کسب اطمینان از سرمایه گذاری ، اخبار رسانه ای می شد از بس که در گرمی دروغ شنیدیم به هیچ حرف یا خبری باور نداریم ضمناً بنظر من همه این کارها مانور تبلیغاتی است و اگر به ثمر ننشست فرماندار خواهد گفت کار فلان کس بود که مانع شد فلان کس کیست که با ایماء و اشاره نماینده دور قبل را معرفی خواهد کرد مگر در قضیه ی سد کله سر ، طرح شوقی یا کارخانه نورد آهن ندیدید…
  انشاءالله که اینبار درست گفته باشند…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. هیأت دولت گفت:

  منطقه آزاد ابتکار یا تدبیر نماینده یا فرماندار نیست سیاست دولت ارتقاء و توسعه ی مناطق آزاد تجاری در کل مرزهای کشور است بخاطر دور زدن تحریمها…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. بازاری ساده لوح گفت:

  کارخانه قهرمان با حمایت نماینده ی چون ولی اسماعیلی تاکنون بعد از ۷ سال کلنگ زنی هنوز به بهره برداری نرسیده است. حالا هتل ۵۰ طبقه ی آقای فرماندار کی افتتاح میشود ۷ را ضرب کنید بر ۵۰ دقیقا ۳۵۰ سال دیگر.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. جدایی گفت:

  توصیه به فرماندار این کارها اگر هم بر فرض محال اجرایی هم شود باور کنید رای برای حضرتعالی و نماینده محترم نخواهد شد. چون اصولا ما به این ها و عملکرد رای نمی دهیم حاج موسوی با این بحثهای روی کاغذ زنده
  نخواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. بهنام گفت:

  حالا دیدید کار، کار آقای ناصر معظمی بود، والا اگه جز این بود هیچ موقع یک نفر شخصی در جای نماینده شهر نمی نشست و نظر میداد!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. از محله موجره گفت:

  من نمی دانم با راههای موصلاتی که ما داریم کامیونهای ترانزیت از کجا خود را به موران خواهند رساند مگر اینکه راه ساخته شود یا ؤاه آهن خوب این هم حداقل ده سال زمان نیاز دارد این عصبانیت ندارد.ضمننا خواب و خیال بعضی افراد را به حساب کارشناسان تجارت نگذارید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. دوست دار شهر گرمی گفت:

  با سلام ۴۰۰۰مغاره صحیح است و هزینه هر تخت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. دوست دار شهر گرمی گفت:

  منطقه ازاد شدن گرمی امری مبارک است و موجب رونق اقتصادی و رفع غبار محرومیت منطقه شهرستان گرمی خواهدشد.اما افراد را توهم گرفته است دوست عزیز جناب اقایی معظمی هزینه احداث بیمارستان بسیار بالاست .هزینه ار تخت حدود پانصد میلیون تومان است یعنی هزینه بیمارستان ۱۰۰۰۰تختی معادل پنج هزار میلیارد تومان.از منطفه ازاد شدن یکی از مناطق ازاد ۲۵ سال می گذرد۴۰۰۰۰مغازه ساخته نشده است .من فکر می کنم ایشان مزاح کردند.تو را خدا این نوع مصاحبه هاننویسید.ایشان در رویا سیر میکنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. م.واحد گفت:

  سلام آقایان، دوستان، همشهریان . تا آنجایی که من میدانم معظمی طرفدار هیچ نماینده یا کاندیدایی نیست. او برای نجات گرمی و اجرای این طرح از همه کاندیداها و نمایندگان قبلی گرمی و حتی نمایندگان اردبیل یاری خواسته و در سه ماه گذشته زندگی و اداره خود را رها کرده تا مقامات سازمان مناطق آزاد را به ایجاد طرح خود مجاب کند که بنا به اظهارات نماینده و فرماندار نیز موفق شده حداقل گرمی را از پنجمین نقطه و آخرین اولویت به اولویت اول برساند. او چنان بر اجرای این طرح مصمم است که هزینه اقامت و هتل در اردبیل و ایاب و ذهاب تمامی سرمایه گذاران را شخصآ متقبل شده’اند. و فرماندار شریف نیز شبانه روز برای اجرای این طرح فعالیت میکنند.پس بیائید اگر نمی’توانیم دستشان را بگیریم حداقل پایشان را نگیریم. آقای قاسمیان مصاحبه با معظمی ضروری بنظر میرسد، خسته نباشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. دانشجو_ تبریز گفت:

  اهالی محترم شهرستلن گرمی ! گرمی منطقه آزاد شده !شعار نیست حقیقت داره ! فرماندار را حمایت کنید!

  منطقه آزاد یعنی جای سرمایه گذاری! لازمه سرمایه گذاری دعوت از سرمایه داران داخلی و خارجی است ! ترا خدا
  ترا به شرفتان قسم ! بدون کینه و باند بازی حمایت کنید ! ما ها که چیزی ندیدیم شاید بچه هامون ببینند !
  تنها کاری که فرماندار می توانست بکند دعوت از سرمایه داران خارجیست ! اگه حمایت کنیم سرمایه داران انشااله خواهند آمد اگه حمایت نکنیم مگه دیوانه اند که بیایند می روند در پاساباد سرمایه گذاری می کنند !
  اگه هرکس سرمایه ای راکه در شهرهای مختلف کرده اند بیارن به شهر مان تحول را آنوقت خواهیم دید !
  به امید آن روز

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجوی گرمیلی گفت:

   خوب گفتی دانشجوی عزیز نوه ی ما شاید این روزها را ببیند. بیزک نمیر بهار می آید. فرماندار بخدا اینها برای مردم گرسنه و بیکار نان نمی شود

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. ناشناس گفت:

  به یاری خداوند قادر و رحمان این امر مبارک اتفاق خواهد افتاد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. شهیدی گفت:

  خداوکیلی این معظمی دارد توهم خود را به فرماندار هم سرایت میکند مردم به سخره گرفته اند در این سه سال و ۵ ماه هیچ اندر هیچ بوده اید در این ۹ ماه میخواهید معجزه کنید ببنید بعد پایین آمدن شور مردم چه با شماها و شعارها خواهند کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. یاشاسین گرمی شهریمیز! گفت:

  آقایون دنیا ندیده ! چشمتان را باز کردید و فقط نماینده هارا دیده اید و فکر می کنید که بزرگ مردان گرمی اینها هستند! و انتظارتون این بوده که هست ! نه آسفالتی ! نه …!
  آقای معظمی دنیا دیده است و سرکارشون در گمرک فرودگاه تهران با بزرگان و تجار کشور های همسایه است
  اینها یی که گفته کاملا ایمان دارند ! مگه کیش یه جزیره بد آب و هوا نیست ؟! چرا همه آرزوی دیدن کیش را دارند ؟مگر بخاطر سرمایه گذاری نیست ؟ چرا مسخره می کنید ؟!! چون ندیده اید! اگه آقای قهرمان بجای شیر آلات هتل می زد مگه باز مسخره می کردید ؟ پس شدنی است و آقای معظمی را تشویق کنیم تا مثل آقای قهرمان در منطقه سرمایه گذاری کنند
  بخدا اگه سرمایه گذاری در منطقه صورت گیرد از کیش هم پیشرفته تر خواهیم بود ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صاحبی گفت:

   آقای معظمی کارمند گمرک است و در هیچ کجای دنیا سرمایه گذاری نکرده است . بی جهت غلو نکنید .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • آسمان گفت:

   آقای محترم کیش بندر است وبا دنیای ثروتمندان در ارتباط است گرمی چی؟تازه اگه منطقه ی آزاد تصویب بشه با کشوری محرومتر از خودمان در ارتباط خواهیم بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 28. همشهری گفت:

  سلام!
  آقای قاسمیان لطفا اگه ممکنه یه مصاحبه ای با آقای معظمی بکنید و در مورد گفته هاش توضیح بدهند که چگونه ؟
  و از مردم در جهت انجام این کارها چه چیزی انتظار دارند ؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. گرمیلی گفت:

  با سلام:
  اگر این بار مردم ببین خبر دروغ است دیگر هیچ خبری رل قبول نمی کنند. بیمارستان ۱۰۰۰۰ تختخوابی!!!!! کجای دنیا دیده شده؟ گیلارلو تا داشدیبی!!!!!!!!!!!!!!!!! هتل ۵۰ طبقه!!!!!! آخر این مسافرخانه چهار اتاقه تعطیله تا چه برسد به هتل ۵۰ طبقه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. نواده حضرت آدم UNITED STATES گفت:

  این نشست مرا به یاد انتخابات دوره نهم وشعر کوتاه نسیم شمالی انداخت. که میگه حرف نزن مگیه چشم ببستم دهان……دست مزن چشم ببستم دودست…..راه مرو چشم دوپایم شکست…..هیچ نفهم:گفت:این سخن عنوان مکن. صحبت از نا فهمی انسان مکن.لال شوم گنگ شوم لیک محال است که خر شوم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. بابک UNITED STATES گفت:

  بعضی افراد عقب مانده ذهنی بخاطر منافع یک شخص اگر از دستشون بر می اومد این منطقه ازادی هم که تصویب شده رو لغو میکردند شهرستان مغان چند دهه است که کتک همچین ادما رو میخوره
  انسان ها با رویاهای بزرگ ارتقا میابند نه با کوتاه فکری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. رهگذر گفت:

  افای ناطق احمداف ما بحد کافی مرغداری داشتیم ولی تو تابستان هیشکی نخریدن وهمه ورشکسته شدن نمونه اش جاده ایلخچی من سماور زعالی میخوام اونجا زیاد هس بیارین خوب بفروش میرسه خخخخخخخخخخخ

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   با سلام
   متأسفم که بجای همکاری دنبال مقاصد خودتانید. اطلاعاتی که به شما داده می شود و استنادات شما هم همان حرف های هم کیشان شماست. با این تفکرات صد سال هم بجایی نمی رسیم.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • //ریشه شناس// گفت:

    من ریشه افرادی که این طرح هارا در خواب و رویا طراحی گرده اند میشناسم مثلا امید ع د یا همان م و رفقایشان اگه میتونستند گ لیم خودشان را از آب میکشیدن آنها مزرعه شان را در اینجیلو نمیتونن اداره کنن و اجاره دادن !!! حالا آقایون میخوان بازار جهانی دبی را بیارن گرمی آیا این یک رویا نیست ؟؟؟ این حرفها از یک رییس جمهور یا چند وزیر سرمایه دار و صاحب نفوز جهانی بر می آید نه از آقایان فوق که امورات خود را نمیتونن بچرخانن و بعضا سواد ابتدایی هم ندارن !!!انگار آنها زرنگ تر از فرماندار استاندار هستند .مثل اینکه آنها هم کول خوردن.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • بازاری گفت:

    در جواب ریشه شناس …………نفوز نه نفوذ…وووووکول نه گول …پس خودتی بیسوادی خخخخخخخخخخخخخخ

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • دوست گفت:

    جناب ریشه شناس عزیز!
    اولا دوست دارم !چون تصمیم گرفتم از این ببعد همه مردم گرمی را داشته باشم!
    دوما آقای معظمی کارشناس ارشد گموک و کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران دارند یا ترم آخرش است
    معظمی چون شغلش کشاورزی نبود و خودشان در تهرانند زمینشان را دادند به آقای دکتر سیدی چون کار سیدی کشاورزیه ! کجای این کار مسخره است
    حالا شغل معظمی گمرکی و حقوق دانه و آمده تا از تجربه اش در منطقه آزاد شده شهرش استفاده کنه ! تو چه کردی؟؟؟!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • بازاری گفت:

   هزارتا لایک

   Thumb up 0 Thumb down 0

 33. بیکار گفت:

  تشکر می کنیم از هماهنگ کننده گان این جلسه و در راس آن از فرماندار زحمت کش
  هر کاری که اتفاق می افته حاصل فکریه که قبلا شده
  پس برای آینده ای روشن باید فکر روشن صورت بگیره بعد مقدمات آن انجام بشه ! بعد…
  وظیفه فرماندار و فرزندان گرمی این بود که آینده و چشم اندازی روشن برای شهر مان بیاندیشند و در جهت انجام
  آن بکوشند تا شهر مان از این محرومیت خلاص بشود و تشکیل این جلسه بهترین کاری بود که در این جهت انجام شد و اگر حمایت همه مردم بدون جناح بندی از این طرح ها صورت بگیرد احتمال موفقیت خیلی بالا می رود
  بیاییم خودمان را باور کنیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. محمد گفت:

  خدا خیرتان دهد.عجب خندیدم . چندماهی بود که اینقدر سیر و از ته دل نخندیده بودم.من هم لوبیای سحر آمیز در کنار هتل ۵۰طبقه شما می کارم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. رضا گفت:

  سلام آقای ناصر معظمی!
  بیمارستان ۱۰ هزار تخت خوابی! هتل ۵۰طبقه ! یا من خواب می بینم یا شما از آینده ای رویایی حرف می زنید که باورش برای هر شهروندی غیر قابل قبول می باشد !
  مگر اینکه یک مرد ی از جنس قهرمان! پیدا بشه و این کار هارا انجام بده
  من به گفته های تو ایمان دارم چون اگه آقای قهرمان می گفتند که ۱۰۰ سالن (سوله) برای شیر آلات خواهم زد هیچ کس باور نمی کرد !اما اتفاق افتاد
  با این حال هتل ۵۰ طبقه در گرمی رویا نیست و انشاالله با کمک خدا و همت مردانی مثل شمااتفاق خواهد افتاد اگر همه مردم گرمی یکپارچه حمایت کنند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. abzina گفت:

  ههههههههههه اینا خواننده هستن یا تجار کراوتها رو نگاه کن عجب کراوتی دارن همه رو از یک مغازه خریدن ؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. همشهری گفت:

  آقای ربعلی!
  لطفا اگه کاری از دستت بر میاد انجام بده !در غیر اینصورت
  لطفا مسخره کردن را …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. ملت گفت:

  مثل اینکه مهمانان آذری بیش از حد …. و بعضی از همشهریان عزیز بیش از حد …. ( احدث ۵۰هزار مغازه،بیمارستان۱۰هزار تختخوابی،هتل ۵۰طبقه )
  ۵۰ هزار مغازه ( برای ۳۰ هزار نفر )
  ۱۰ هزار تخت خواب ( که رکورد دار در کل جهان میباشد )
  ۵۰ طبقه هتل ( که در کل ایران بی نظیر میباشد )

  ملتی بیزه گولدورمویون

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. محک گفت:

  آقای فرماندار آیا بهتر نبود اول مشکلاتی که اداره دارایی برای همین چند نفری که سرمایه اشان را در گرمی گذاشته اند وبه سایر شهرها نرفته اند را حل میکردید. دارایی گرمی دارد دمار از روزگار مردم در میاورد، در حالی که در سایر شهرها همچنین چیزی وجود ندارد،اگر این سرمایه گذارانی که شما میگید بفهمند در این شهر اداره دارایی چگونه مردم وبازاریان را
  ……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حقوقدان گفت:

   برادر عزیز اداره دارایی طبق قانون برخورد میکند مطمئن باشین ریاست اداره دارایی هیچ وقت نمیتواند خلاف بکند چون ذره بین بازرسان وزارت دارایی با ذره بین بازرسان سایر ادارات فرق میکنه وحکمها وابلاغ های مسئولین دارایی تنها درصورت اثبات خلاف لغو میشود رئیس آموزش وپرورش نیست که منتسب به نماینده باشد چون اداره دارایی یا بعبارت دیگر خزانه داری جای شوخی نیست که هر هندوانه فروشی را بیارن رئیس بزارن

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناشناس گفت:

    حتماً رییس دارایی مادرزادی رییس به دنیا اومده وما خبر نداریم. چه رییسی چه ذره بینی آقا اینا همه کشکه برای خوش خدمتی به روسای اردبیلی،

    Thumb up 0 Thumb down 0

 40. سهند گفت:

  بععله و چیزی تا انتخابات مجلس نمانده…
  من
  شهر گرمی
  مسئولان پرتلاش
  سرمایه گذار خارجی
  پروژه تفریحی گیلارلو
  شیرآلات قهرمان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. علی گفت:

  بنده شناخت کافی از فرماندارشهرنداشتم ولی بادیدن این کارشون پی به کاردانی ونکته سنجی ایشان بردم ویک سخن با خودشون دارم :اقای فرماندارمن در شهرگرمی فعالیت میکنم ومیبینم که بخاطر گرانی بیش ازحدزمین در پارسابادوبیله سواراکثرسرمایه داران داخلی که اکثرا اردبیلی وتبریزی هستندمیل زیادی برای خریدن زمین وسرمایه گذاری تو شهر گرمی دارن که این فرصت خوبی برای ماست به نظر من از سرمایه داران داخلی هم نبایدغافل شد. ضمنا من یک نظر عجولانه راجع به شما نوشته بودم که بعداز تحقیق فهمیدم اشتباه کردم (من عادت ندارم بدون تحقیق مطلبی بنویسم)خواهش دارم حلالم کنید خداوند دست شمارا دردست خود گیرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. گئرمی گفت:

  اینجا گرمی، مرکز تجارت جهانی، با احداث هتل پنجاه طبقه بر روی آزنا در اوج طبیعت، مطمئنآ توریست سرازیر خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محسن متو از شهر بی کس گرمی گفت:

   خدا کنه این رویا یا بهتر بگم ارزو که کردی نوه من یکی ببینه خودم که امکان نداره ببینم

   Thumb up 0 Thumb down 0

 43. ربعلی گفت:

  داداش خیلی خوبه ولی نگفتین این سرمایه گذاران محترم نام شرکت تجاریشون چی هست از طرف کی اومدن اینا کی هستن که از طرف تجار روس آذری و ایرانی متینگ کرده اند این برادران همشهری که یکی شون آقای ن م فرزند ….. از کی صاحب نطر شده ؟این آقا زرنگ بود حداقل کارشناس ارشد یا مدیر گمرک میشد خوب هست که آقای فرماندار هم کتدی خود ع ط را تاجر سرشناس رامعرفی نکرده !راستی ا د هم تاجر بزرگ این جلسه هست ازش غافل شدید یا پسرخاله ص ش هست … آقای فرماندار واقعاً تلاشگر هست ولی نمیدونم چرا پول را با پشم اشتباه میگیره ترا خدا از این بچه بازیها دست بردارید. اگه این آقایان سرمایه گذار باشند حاج بهروز ارجمند ، داود خداداد ، حاج جفر عزیزپور و … از اینها سروتمند تر و کار بکن و سرمایه گذارترند .

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید