جلوگیری از ارسال خبر به صداوسیمای استان تا اطلاع ثانوی

آزادلو : فرماندار پارس آباد با بیان اینکه رسانه های خبری مظلوم واقع شده است، گفت: متاسفانه ضرورت و حساسیت این حرفه و جایگاه ارزشمند خبر آنگونه که باید در جامعه شناخته نشده است.
مهدی احمدی روز شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پارس آباد با بیان اینکه نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی و انعکاس رویدادها در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: خبرنگاران افرادی فعال و پرتلاش در عین حال قشر مظلوم جامعه هستند که کمبود ها و مشکلات جامعه را اطلاع رسانی می کنند.
وی با بیان اینکه ظرفیت های ارزشمندی در مجموعه اصحاب رسانه و خبرنگاران وجود دارد که باید از آن به درستی استفاده شود، افزود: متاسفانه ضرورت و حساسیت این حرفه و جایگاه ارزشمند خبر آنگونه که باید در جامعه شناخته نشده است و در بسیاری از اوقات خبرنگار را درک نمی کنند، در صورتی که امروز خبرنگاران رکن اصلی در جامعه هستند.
فرماندار پارس آباد با بیان این که انتظاراتی از اصحاب رسانه و خبرنگاران وجود دارد، تصریح کرد: خبرنگاران باید در مسیر رسالت اصلی خود قدم برداشته و به دنبال حاشیه سازی ها نرفته و انعکاس دهنده واقعیت های موجود باشند و معتقدیم خبرنگاران باید اصل انصاف و عدالت را در بیان اخبار و گزارش های خود لحاظ کرده و در این مسیر ارزشمند از همه توان خود بهره گیری کنند.
احمدی به دغدغه های مردم و لزوم پرداختن به حرف مردم، وظایف خبرنگاران را حساس توصیف کرد و افزود: تمامی مسوولان باید به خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم پاسخگو باشند و از انتقاد نیز هراسی نداشته باشند.
وی با بیان اینکه ایجاد اعتماد در بین مردم موجب امیدواری مردم و مشارکت آنها در زمینه های مختلف، پویایی و تحرک در جامعه می شود، تصریح کرد: رویکرد انتقادی و اصلاح طلبانه خبرنگاران همراه با عقلانیت و به دور از افراط و تفریط می تواند موتور محرک اصلی توسعه شهرستان شوند.
فرماندار پارس آباد با بیان اینکه انتظار ما از خبرنگاران این است که در جهت استیفای حقوق مردم کوشا بوده و مسوولان را در این زمینه حمایت کنند، گفت: خبرنگاران می توانند در مواقع بحرانی با اطلاع رسانی شفاف خود در جهت ایجاد آرامش و امنیت جامعه تلاش کنند و از گسترش دامنه آسیب ها بکاهند.
احمدی در ادامه با اعلام نارضایتی از نحوه عملکرد صدا و سیمای استان اردبیل، پخش مسائل، مشکلات و مطالبات مردم شهرستان پارس آباد از طریق صدا و سیمای استان را حق اولیه و طبیعی مردم این منطقه دانست و افزود: ما معتقدیم که باید در این زمینه مساوات و برابری برای کل شهرستان ها انجام شود تا ما نیز از این حق خود استفاده ببریم.
وی با بیان اینکه اخبار این شهرستان تا اطلاع ثانوی به صداوسیمای استان ارسال نخواهد شد، تصریح کرد: ما به میزان تولید و ساعات و شیوه پخش خبر نسبت به سایر شهرستان‌ها معترض هستیم و این مشکل باید به نوعی حل شود.
فرماندار پارس آباد ادامه داد: روز گذشته خبری از روند پروژه طرح زهکشی و هدایت روان آب های سطحی پارس آباد در صداوسیمای اردبیل پخش شد که جای تاسف داشت که چرا به جای تصویری گویا از این طرح تنها به نشان دادن چند سنگ اکتفا کرده و در واقع بخشهایی کوتاه که دلخواه آقایان صداوسیما بود پخش گردید که این رویه، رویه صحیحی نیست.
در ادامه این مراسم امام جمعه پارس آباد نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر بویژه شهید صارمی، با بیان اینکه رسانه های گروهی به عنوان یک ظرفیت و سرمایه در جامعه هستند، گفت: در عصر کنونی رسانه ها حاکمان بلامنازع جهان هستند و حرف اول را دنیای امروز رسانه‌ها می زنند.
حجت الاسلام سید سعید رشادی با بیان اینکه هر کشور و جامعه‌ای که بهتر و بهینه‌تر از رسانه‌ها و ابزارهای تبلیغاتی بهره بگیرد قویتر خواهد بود، افزود: با اینکه در کشورهای پیشرفته در بخش رسانه ها سرمایه گذاری چشمگیری شده است، اما هنوز که هنوز است صداو سیما در کشور ما بدون اینکه پیشرفت قابل توجهی داشته باشد از همان تجهیزات ۴۰ سال پیش خود استفاده می کند که بایستی مسئولان کشوری فکری به حال این موضوع کنند.
وی بیان دقیق و سریع واقعیت های جامعه را از وظایف اصلی خبرنگاران عنوان کرد و اظهار داشت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است که می تواند عملکرد مسئولان را به مردم انتقال داده و خواسته های مردم را به گوش مسئولان برسانند و در جهت رشد جامعه حرکت کنند.
امام جمعه از بی توجهی صدا و سیمای مرکز اردبیل در پخش مناسب اخبار و برنامه های مختلف شهرستان پارس آباد انتقاد کرد و گفت: انتظار مردم و مسوولان منطقه رعایت عدالت در نحوه پخش برنامه ها از این رسانه است.
رشادی همچنین با نارضایتی از عملکرد ضعیف نشریات و خبرنگاران محلی در پوشش اخبار و خطبه های نماز جمعه این شهرستان بیان کرد: متاسفانه به جز یکی دو سایت محلی خبری از نشریات و خبرنگاران نیست که بایستی با نگاه موشکافانه به این قضیه نگاه کرد که چرا با وجود این همه خبرنگار و نشریات، اخبار این شهرستان در خبرگزاری ها و روزنامه ها استانی و محلی پوشش داده نمی شود.
امام جمعه پارس آباد با اشاره به اهمیت توجه به مشکلات خبرنگاران شهرستان گفت: با توجه به نقش خبرنگاران در اطلاع‌رسانی صحیح و اهمیت توجه به فعالیت‌های آنها، ضرورت دارد مسئولان ذیربط مشکلات معیشتی خبرنگاران را حل کرده تا از این بابت دغدغه ای نداشته باشند.
در این مراسم رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پارس آباد نیز با اشاره به فعالیت ۲۴ خبرنگار، پایگاه خبری، روزنامه‌ محلی در پارس آباد گفت: هر یک از این خبرنگاران با مشکلاتی در حوزه کاری خود مواجه بوده که اداره ارشاد برای پیگیری و کاهش مشکلات اهتمام داشته است.
یوسف روزگاری با بیان اینکه اصحاب رسانه باید اخلاق مداری را سرلوحه خود قرار دهند، تصریح کرد: خوشبختانه در رسانه های شهرستان پارس آباد اخلاق مداری و اخلاق محوری تاکنون رعایت شده است که این بیانگر ارزش و اهمیت این حرفه در نزد خبرنگاران این منطقه است.
وی ادامه داد: خبرنگاران به دور از منافع شخصی و با رعایت اعتدال و عدالت در عرصه اطلاع رسانی گام برداشته که این عزیزان با دستان خالی ولی به نحوی شایسته در جامعه نقش آفرینی می کنند که باید قدردان این عزیزان باشیم.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پارس اباد همچنین از راه اندازی سایت دفتر امام جمعه این شهرستان خبر داد و گفت: قرار است این سایت طی ۱۰ روز آتی در دسترس عموم کاربران قرار گرفته که هدف از راه اندازی آن، اطلاع رسانی به روز اخبار و خطبه های نماز جمعه مرتبط به امام جمعه پارس آباد می باشد.
شهرستان پارس آباد با داشتن بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در شمال شهر اردبیل واقع شده و دارای دفتر خبری صدا و سیما، نمایندگی چندین روزنامه رسمی، چند نشریه و هفته نامه محلی و پایگاههای خبری است.

به نقل از آران مغان

نظر شما چیست؟

۶۱ نظر

 1. کمال گفت:

  شما اردبیلیها به فکر “یر آلمای” خودتان باشید تا سرما نخوره .بیچاره میشید غیر از اون چیز دیگه ای هم دارید بگید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. شهروندی ازپارس اباد گفت:

  مسؤلین منطقه اگه فردی بازنشسته باشند یواش یواش بروبساطشون را جمع کنندبه شکر خدا مجلس محترم عدم به کارگیری بازنشستگان رادردستگاههای دولتی تصویب کرد ،که این ازخواسته های منطقی مردم به خصوص تحصیل کردگان بیکاربود این اقدام مجلس برگ درخشانی است که درپرونده مجلس نهم ثبت خواهد شد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. فرهنگی گفت:

  دراکثرادارات پارس اباد مخصوصا اموزش وپرورش وشهرداری رابطه بازی وباند بازی تضییع حق افراد ،مرسوم است وهیچ مسؤلی هم به این معضلات رسیدگی نمیکنه فکر کنم به جای لجبازی باصداوسیما بهتراست به این قبیل معظلات ادارات رسیدگی شود .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. شهروندی ازگرمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  نه توپارس اباد شبکه سیماراه میفته ونه استان میشه ،باجلوگیری ازارسال خبر به صداوسیما پارس اباد منزوی تر خواهد شد ،درضمن اکثر فرمانداران دوست دارند نقاط قوتشان ازصداوسیما پخش بشه ،نه نقاط ضعفشان که اگر لازم باشد به نمونه اش اشاره خواهم کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. مهدی گفت:

  واقعا برا کسایی که حتی با محصولات کشاورزی لج هستند متاسفم و این نشان از کوتاه فکری این افراد داره تو این سایت به راحتی به شهرها توهین میشه و مدیریت سایت هم به صورت جهت دار کامنتها رو تایید میکنه
  یه سوال؟
  افرادی که به شهر اردبیل و اسمش و محصولات کشاورزی توهین میکنید فکر کنید ببینید چنتا فامیل تو اردبیل دارید که از مغان به اردبیل مهاجرت کردن اگه جای بدیه چرا بهشون نگفتید که از این مهاجرت پرهیز کنن پس اگه لقبی هم که شایسته خودتونه مثل رتبه دومی بعد از رشت ، به اردبیل نسبت میدیدگریبان گیر فامیل خودتون هم میشه که شاید فامیل درجه یکتون هم باشه
  جناب مدیر با تایید کردن کامنتهایی که حاوی توهین هست پیامدش متوجه خود سایت و منطقه مغان خواهد شد چون همچین سایتهایی ویترینی از فرهنگ یه منطقه هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   فرهنگ مغان هر چی باشه، از فرهنگ دده بالاسی و لوطی گری خیلی خیلی بهتره! بیخود هم مغانی ها رو تهدید نکن.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • مهدی گفت:

    بیشترین توهین ها تو این سایت اتفاق میوفته بعد از فرهنگ بالا حرف میزنی. فرهنگ دده بالاسی که خودت میدونی چیه احتملا در محل زندگی جنابعالی رواجه که انقد باهاش آشنایی داری .در ضمن من کسی رو تهدید نکردم اگر مطلبی هم گفته شد یه تذکر دوستانه بود. چون مهمترین عاملی که باعث پیشرفت یه منطقه میشه فرهنگ خوب اون منطقه و تعامل مردمش با سایر مناطقه اگه چنین نباشه انزوا و محدودیت گریبانگیره.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 6. امیر گفت:

  مغی ها اینترنت به مغان اومده ؟؟؟؟ خخخخخخخخ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. مسعود گفت:

  اره راست میگه. انگار خبر رو وزیر به تو داده. برو سرچ کن ببین همچین خبری هست؟؟؟ هر وقت به سراب و سرعین و کاشان و نیشابور و بم و … که از هر نظر از پارس اباد برترن شبکه دادن به شما هم شبکه میدن. ساکت بشینید سر جاتون مث همه شهرستان های ایران. هر وقت پتانسیل استان شدن رو داشتین استان هم میشن. خودتونو مسخره همه مردم اردبیل کردین. بیاین اردبیل ببینین همه به مغان میخندن سر همین استان شدنتون. خخخخخ

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   معسود اگه سر همین قضیه اردبیلا به مغانیا میخدن به شما اردبیلا کل ایرانیا میخندن خخخخ
   ۳۵۰ کیلومتر فاصله دارن با مرز میخواستن منطقه ازاد رو ایجاد کنن اون وقت همه شهرای ایران باید برا خودش منطقه ازاد میشد خخخخ

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ممد گفت:

    حامد در محدوده فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران قرار است منطقه ازاد تجاری ایجاد شود . بنظر شما تا مرز چقدر فاطله داره ؟؟؟؟
    ضمنا ۶ شهرستان استان اردبیل مرزی هستند از جمله مرکز استان

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     با سلام ممد همشهریت یکم بد حرف زد منم واقیت رو گفتم مرزی بودن شهرهای استان به مرکز استان هیچی ربطی درباره منطقه ازاد شدن نداره جناب ممد همان طور که خودت گفتی بیله سوار منطقه میشه ولی گرمی نه!! پارساباد به علت داشتن فرودگاه و کشت و صعنت های بزرگ در محدوده هستش پس اینا ربطی به مرکز استان نداره اگه به مرز بودن شهرها دولت منطقه ازاد میداد الان نصف کشور باید منطقه ازاد میشد از جمله اردبیل پس این طرح شما که اردبیل باید منطقه ازاد میشد خنده داره بودش که منم الکی چیز نگفتم داش من!!!!
     راستی الان فرهنگ شهرها داره جلوه اصلی خودشو نشون میده اونایی که دم از با فرهنگی و حسود نبودن خودشون میزدن ببین چه نظرهای که همشهریاشون نمیدن

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     چون فرودگاه امام بعنوان مرز هوایی کشور عمل میکنه و بنوعی مرز مجازی جهت ورود و خروج به کشور هستش! فکر نکن فقط اردبیلی ها بلدن فکر! کنن….

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   نه تنها اردبیلی ها به مغان سر قضیه استان شدن نمی خندند بلکه به مغانی ها احترام زیادی قایل هستند و با هم برادرند
   اتفاقا اگر زمانی شرایط ایجاد استان در مغان فراهم بشه قطعا اردبیلیها موافق خواهند بود چرا که استان شدن مغان به سود اردبیل و ادربایجان و شمال غرب کشور است و باعث میشود بودجه بیشتری به این منطقه تخصیص داده بشه و باعث آبادانی شمال غرب کشور بشه

   اگر بدقت و بدون توجه به جوسازی دشمنان در فضاهای مجازی نگریسته بشه هیچگاه بین اهالی بزرگوار مغان و اهالی اردبیل اختلافی وجود نداشته و نخواهد داشت و زندگی دوستانه و برادرانه مغانی ها در اردبیل نیز نشانگر همین مورد است
   گلایه کردن اهالی شهرستانها از مسولان استان نشانگر اختلاف بین مردم شهرستانها با مرکز استان نیست
   اتفاقا اهالی مرکز استان بیش از دیگران از برخی مسولان گلایه دارند

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    محض اطلاع عرض کنم وقتی که همشهریان اردبیلی، هم استانی های خودشون رو در مغان، بیابانگرد حساب کنن و زراعتشون رو با نیسان مسخره کنن، باید منتظر شنیدن الفاظ مشابه و در خور خودشون باشن.
    البته همشهری جنابعالی خواست بگه ما مغانی ها سطح پایین هستیم و ایشون فرد آکادمیک هستن، و فقط بهمین خاطر سابقه فعالیت علمی آکادمیک در مغان رو به ایشون یاداوری کردم که گوشی دستشون باشه!
    و اما در مورد سابقه مدنیت اردبیل که هیچ ربطی به این صفحه نداره و نمیدونم حضرتعالی چی رو میخواستی ثابت کنی؛ یاداور میشم که همه جای مغان از سواحل ارس و قدمت بیش از هفت هزار ساله شهرهای دوازده گانه که بنام اصحاب رس در قرآن ذکر شده، و نیز گرمی که طبق حفاری ها و مکشوفات بسیار قدیمی و نظر باستان شناسان، چزو اولین و قدیمی ترین مناطق مسکونی شمالغرب کشور هست، همه و همه جزو مدنیت مغان حساب میشه.
    البته اردبیلی های محترم که احیانا دانشگاه هم میرن، میتونن در مورد مفهوم کلمه {مغ} و {مغان} تحقیق و بررسی کنن تا به مفهوم مدنیت پی ببرن.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • behrooz گفت:

   سلام
   خخخخ سرعین از بارس اباد سرتره شما چه قد جوکین اخه

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. سعید گفت:

  باباقراره هفته بعد با حضورمعاونت سیما صداوسیمای پارس اباد راه اندازی بشه وفقط جلسات برگزارشده در فرمانداری راپوشش بده بعد کل جلساتی که حضرت فرمانداردرانجا حضورخواهند داشت حتی برخی مهمانی ها ومسافرتهایش رابه طورمستقیم وزنده پخش کنه ………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. امیر گفت:

  چی شد استان شدین؟؟؟؟؟ شبکه هl که خودتون زدین ؟؟؟؟ هروقت هم تراز با اردبیل شدین همشون محقق خواهد شد. (۲۰۰ سال بعد البته)بابا اردبیل ۱۲ برابر مغانه

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   اردبیللی سن بالامسان، مثل اینکه خیلی دلتون میخواد نصفه نیمه بشین، نه؟ عجله نکن و یه کم صبر داشته باش دده بالاسی!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ramin گفت:

   اردبیل با قدمت چندین ساله بزور الان استان شده پس معلومه اردبیل هیچ استعدادی نداردو نخواهد داشت همینجوریم خواهد ماند ولی پارس اباد در عرض سی سال از بیابون به شهرستان شده پس معلومه مینونه براحتی به همشونو که میگی برسه چون استعداده همه چیو داره ولی خیلی زودتر از انی که فکر میکنی میرسه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • امیر گفت:

    بله . پارس اباد یه شهر مرزیه که میخواد با دو تا شهر تابع استان بشه؟؟؟؟ اردبیل یه کلانشهره. اقا پسر کلان شهر میدونی یعنی چی؟؟؟؟ یعنی پا بزاری اردبیل گم میشی اونوقت نمیتونی به پارس ابادی که ۳۰ سال پیش مث الان بیابون برگردی؟؟؟ برو زراعتتو بکن با نیسان. ما که فردا میریم دانشگاه

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ناشناس گفت:

     بیچاره امیر من شک میکنم امثال شما دانشگاهم برن ادم نمیشن

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     گم شدن تو اردبیل خخخخخ
     ای خدا ببین اینا تا کی میخوان مایع خنده ما بشن اصلا نمیدونه کلانشهر چیه امیر خدایی معنی کلانشهر رو برامون تعیریف کن تا بدونیم اگر با گم شدن تو شهر اون شهر کلانشهر میشه پس الان نمین هم کلانشهره خخخخ

     بعدش بهت بگم با همین زارعت با نیسان ۱۰ برابر درامد هفت جدوابادو تو رو تو یه برداشت به دست میارن زراعت کاری هر ادمی نیس که بچه جون

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     آخه یرالماخور، تو معنی کلانشهر رو میدونی که اینجوری یکه جیرماخ میکنی؟؟
     تو خبر داری که قبل از اینکه اردبیل اسم دانشگاه رو هم بشنوه، مغانی ها ۴۰ سال پیش با مهندسین آمریکایی در کشت و صنعت مغان روی اصلاح محصولات کشاورزی کار میکردن؟؟

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      اولا خوب است در همه بحثها ادب رعایت بشه تا اهالی استان اردبیل زیر سوال نره

      دوما یرالما هم برای خوردن کشت میشود. خوردن یرالما هیچ اشکالی هم ندارد با منطق بحث کنید

      سوما سابقه مدنیت در اردبیل طبق نظر کارشناسان میراث فرهنگی به ۷۰۰۰ سال میرسد
      شماها که دم از سابقه مدنیت ۷ هزار ساله درآذربایجان میزنید گویا خبر ندارید که ۷۰۰۰ سال مربوط است به مرکز استان شما

      چهارما : من یقین دارم بیشتر شماها معنی کلانشهر را نمی دانند بنابراین کلانشهر را تعریف کنم تا همه یاد بگیرند
      کلانشهر در مقیاس جهانی به شهرهای بالای ۱۰ میلیون نفر جمعیت اطلاق میشود
      اما در ایران طبق قوانین شورای عالی معماری و شهرسازی شهرهای با جمعیت بالای نیم میلیون جمعیت کلانشهر محسوب میشود که درجه شهرداری آن شهرها ۱۱ و ۱۲ می باشد که در کشور ۱۶ کلانشهر داریم
      اما تنها ۸ شهر بالای ۱ میلیون جمعیت از مزایای قانونی کلانشهرها برخوردارند

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • عصبانی گفت:

     آقا امیر مگه زمانی که اردبیل استان شد کلانشهر بود؟
     باز هم به لطف آقای بدری ( شهردار محترم ) بود که اردبیل کلانشهر شد

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   نه بابا تنهایی فکر کردی یا با خانوادت تبریز هم ۵۰ برابره اردبیله پس چرااردبیل و تبریز با هم استانن خو اردبیل شهرستانش بشه یا مشهد ۷۰ بررابر اردبیله اون وقت اردبیل نباید استان میشد ک تبریز و مشهد ازش بزرگترن ببیند اینا دیگه کی هستن خدایا وقت چش پیشرفت شهر خودشونو دارن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ناشناس گفت:

  اقای حامد پس عملکرد فرماندار به کی ربط داره ؟فقط مردم می توانند ازفرماندار یاسایر مسؤلین نقد بکنند ،مقام بالاسرش که ازش انتقاد نمیکنه اونو عزل میکنه .مردم حق دارند هرنقطه ضعف یا کم کاری یارابطه بازی یا خلافی از مسؤلین دیدند به جراید وسایت های خبری منعکس کنند حتی می توانند به مقامات عالی کشور گزارش نمایند،الان که عصر تکنولوژی وارتباطاته دریک ثانیه میتونی باهرمقامی ارتباط داشته باشی وانتقادوپیشنهادکنی .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   معتاد شدن دیگران به فرماندار چه ربطی داره عه خدای من نمیدونم سطح سوادتون تا چقد اومدین اینجا نظر میدین فرماندار تا جای که بتونه برا شهرش کار میکنه نیازی نیس به فکر همه باشه
   تو که میگی الان عصر تکنولوزیه خو یه ارتباط ایجاد کن با مقامات عالی کشور و دردتو بگو چرا میای اینجا نظر میدی

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. پارس ابادی گفت:

  ((فکرنان کن خربزه اب است ))اغلب مردم پارساباد به جز عده ای خاص گرفتار فقر اعتیاد وبیکاری هستند اگه واقعا مسؤل دلسوزی هستی به فکر رفع این مشکلات اساسی باش .تاهم مردم شمارادعاکنند وهم پیش خدااندوخته ای داشته باشی،مسایل ومشکلات اساسی شهر را ول کردید چسبیدید به گیر دادن برای صداوسیما ؟شمااگه به مردم خدمت کنی لااقل پیش وجدانت راحتی .یادت باشه حضرت علی (ع)درنیمه های شب به مستمندان کمک می کرد که هیچ کسی نبیندش .تمام

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   تو اولا برو با اسم اصلیت بیا نظر بده لازم نیس با اسم شهر مغان بیای نظر بدی بعدش اونای که معتاد شدن نمیشدن مگه ما گفتیم شدن عقلشان سر کلشان بود طرفش نمیرفتن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. محمد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بزرگترین اشتباه واحد خبر مرکز اردبیل این بود که مدام جلسات وبازدیدهای فرمانداران را پوشش می داد , متاسفانه آلان هم همین سیاست ادامه پیدا می یابد , صداوسیما باید مردم محور باشد تا مسئول محور , مردم پشتوانه خوبی برای صدا وسیماست , صداوسیماای کاش در بخش خبر , وقتی را برای آنچه که مسئولان گفته اند و عمل نکرده اند اختصاص بدهد , جایگاه خوبی در میان مردم پیدا خواهد کرد , مثلاً همین روشنایی مسیر شرفه – امیرکندی , واحد خبر به آرشیو خود مراجعه کند ببیند چند مورد دراین خصوص خبر تولید شده و نتیجه کار چه بوده است ویا احداث سد در گرمی و آبرسانی به منطقه موران ویا در شهر اردبیل چند بار مسکن مهر افتتاح شده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. شهرونداردبیلی گفت:

  اقای فرماندارصداوسیما قانون وچهارچوب داره اگه کسی بدون تعیین وقت قبلی وارد اتاق شما بشه چه کار می کنید .حضرت عالی یافرمانداران قبلی هیچ موقع راضی نبودند ونخواهند بودنقاط ضعف شهر به جهت زیر سوال رفتنتان به صدا وسیما ارسال بشه .اخه درپارس اباد چه اتفاق مهمی روی داده که پخش نشده .یامی خواهید همواره درعناوین اخبارشمارا نشان دهند .ازاومدنت تاحالا چه کارکردی فقط به چند روستارفته ای وبس .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اصیل گرمیلی... گفت:

   دقیقا” درسته.موافقم باهات.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • حامد گفت:

   با سلام اولا کارکرد فرماندار هیچ ربطی به شما نداره
   دوما به گفته خودت قبل این هم فرمانداران همراضی نبودند پس صداو سیما داره این وسط شیطانی میکنه
   سوما همه میدونن بری از یه بچه هم بپرسی اون خبرهای که از مغان میادش همش سانسور میشه و گوشه ای از اونو نشون میدن

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   شهروند اردبیلی چیزی نمیدونی الکی نظر نده .من موندم اردبیل با اون سیب زمینی هاش دیگه چی داره متاسفانه تبعیض در استان زیاده.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • گرمیلی ساکن اردبیل گفت:

    واقعا که متاسفم با اون طرز فکرتون.هرچی باشه مرکز استانه در ضمن از پارساباد و گرمی بهتره.اردبیل واسه زندگی و کلا همه چیز ایده عاله ولی گرمی چی یا پارساباد چی؟بس کنید بچه بازی رو اردبیل فلانه مغان فلانه.یه عده آدم کوته فکر باعث میشن ماها از هم گسسته بشیم.اردبیل سیب زمینی داره مغان هم گندم اونوقت چه فرقی کرد.بس کنید تورو خدا.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • مسعود گفت:

    اگه اردبیل چیزی نداره … چرا واسه تعمیر و خرید ماشین و لباس و خورد و خوراک میاین اردبیل. شما اقلام اولیه زندگی رو تو بیابون پارس اباد نداری چطوری اینترنت دارین؟؟؟؟ خخخخ

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ramin گفت:

     مسعود اردبیل هیچی نداره بعدش واسع تعمیر و خرید . مغانی های به ویژه پارس ابد میرن تبریز بعدش الان تو کشور اردبیلو روستا میشناسن . اردبیل با نام مشخصه تو کشور شناخته شده هست بعد از رشت مقام دومو دارین خوشبحالتون خخخخخخخخخخخخخخخ

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      جناب رامین این افتخار دوم اردبیل به یوم تلاش جمعیت مغانی در اردبیله چرا نادیده میگیری کلا ادم های مثل تو ابروی کل استان رو بردند متاسفم

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      اهالی همه نقاط استان اردبیل انسانهای غیرتمند و با وجدان و مومن و خداشناس بوده و هستند و خواهند بود و از این نظر با هیچ کجا قابل مقایسه نیستند

      لطفا برای خودتان حرف درنیارید
      اردبیل مرکز استان خودتان است بیخودی حرف نامربوط نزنید
      واقعا باید برای افرادی مانند رامین تاسف خورد که آگاهانه یا نااگاهانه سعی دارد تا در عظمت و غیرت مردم این استان به هرنحوی خدشه وارد کند

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • حامد گفت:

     اولا معسود فکر کنم در حدی نیستی بیای اینجا نظر بدی چون از اونجا که معلومه هر چیزی در شهرهای مغان ارزونتر از اردبیله بعدش مغانیا برا خرید ماشین و غیره از تبریز میخرن نه اردبیل بعد بعدش هم که خورد خوراک رو مغانیا اون درجه پایینشو که دستشون میمونه میارن اردبیل میفروشن مثل هلو شلیل هندوانه الو و چیزای که اینجا هستش

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      ناشناس جون، افتخاری که با جرات تمام و صداقت برای اردبیل قبولش کردی ولی به اشخاص دیگه نسبت دادی، مال دیروز و امروز که نیست؛ حد اقل از زمان صفویه به این طرف وجود داشته! میتونی تحقیق کنی!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      متاسفم برات جناب محمد مغان الان تو اردبیل ۴۰ در صد مغانی داریم بیشتر هم توی شهرکهایی ساکن هستند که دیگه نمیشه گفت اردبیل شهر مقدسه جمعیتشم هیچ مشکلی با شما نداره متاسفانه شما دارید مشکل تراشی میکنید شما چه بخواهید و چه نه الان جز شهرستانهای حوزه استان اردبیل هستید به نظر من بهتره یکم مثبت فکر کنید شهرستان شما الان دومیم شهر با امکانات استانه یکم عادلانه قضاوت کنید استاندار اردبیل در این ماه دو بار به شهرستان پارس ابد سفر کرده یکم منطقی باشید

      Thumb up 0 Thumb down 0

 14. ramin گفت:

  کلان دکل صداوسیمای اردبیل را از مغان بردارن بهتره با اون شبکه مسخرشون

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • پارسابادلی یاشایش اردبیلده گفت:

   این چه حرفیه.خجالت هم خوب چیزیه بخدا.واقع بین باشید مثل بچه ها حرف نزنید./.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • حامد گفت:

    با سلام به همگی اولا تو خودت اردبیلی هستی نیازی نیس خودتو جای پارس ابادی و گرمی بزنی
    بعدش بالا با اسم کاربری گرملی ساکن اردبیل کامنت گذاشتی و اینجا هم پارس ابادلی یاشاسین اردبیلده
    بچه ها خوب دقت کنید به ساعت های که این و و گرملی بالا نظر دادن ۳ دقیقه فاصله هستش بینشون پس این خودشه که با این اسما اومده الکی چرت گفته

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • مغان گفت:

     سلام دوستان متاسفانه اردبیل نه تنها در صدا سیما بلکه در همه امور با بارس اباد مخالفه! و این هم بر میگرده به بیشرفت و شهرت بارس اباد که در ایران معروفه. دشت مغان جز ۴ دشت معروف دنیاس اردبیل حق دارد مخالف باشه

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • عسگر اردبيلي گفت:

      جز تاسف برای سیاست این سایت چیزی نمیشه گفت پارس اباد خیلی بیشتر از حقش پیشرفت کرده حق گرمی و بیله سوارم خورده شیعه علی هستی و دروغ میگی متاسفام برای شیطنت مردم و مسولان پارس ابادی اب در اسیاب دشمن ریختن تا کی

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      خو عسگر اردبیلی تو برا پیشرفت پارسا اباد میسوزی

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     به جرات میتونم بگم نه همشهری گرمیلی من و نه هیچ مغانی پارس آبادی و بیله سواری واقعی، مغان قهرمان رو با دسته بیل مقایسه نمیکنن!

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • عسگر اردبيلي گفت:

      نمونه ای از بی عدالتی صدا وسیمای استان گیلان
      به نام خدا … . تالش منطقه ای است در جنوب غربی دریای کاسپین و در غرب استان گیلان . مردم تالش دارای تاریخ ، فرهنگ و تمدن کهنی هستند . مردم تالش به زبان تالشی سخن می گویند . ( شرق گیلان گیلک زبان – غرب گیلان تالش زبان ) . صدا و سیمای استان گیلان فقط برنامه هایی به زبان فارسی و گیلکی دارد ، و برنامه هایی به زبان تالشی ندارد و همین امر باعث به خطر افتادن زبان کهن تالشی شده است . تالشان برای پاسداری از فرهنگ و زبان خود خواستار ایجاد « صدا و سیمای تالش » هستند . ما این وبلاگ را به طور نمادین با نام ” وبلاگ صدا و سیمای تالش ” ایجاد کرده ایم ، تا صدای تالشان و خواسته های تالشان به آگاهی تمامی مقامات و مسئولین برسد . امیدواریم صدای تالشان شنیده شود و به خواسته های تالشان توجه شود و هر چه زودتر شاهد عملی شدن این خواسته ها باشیم . با سپاس از تمامی کسانی که همکاری و حمایت خواهند کرد ………………. زنده باد ایران … زنده باد تالش نمیدونمیم مسولین پارس ابادی چه شونه کدوم خبر مهم در این شهرستان منتشر نشده ؟؟؟!!!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • عسگر اردبيلي گفت:

      با سلام حامد جان بنده از پیشرفت هیچ نقطه از استان اردبیل مخالف نیستم فقط حرفم اینه چرا بی کفایتی مسولین منطقه پارس اباد رو به گردن اردبیل میندازید اگر میخواهید استان بشید بسم الله لعنت بر کسی که مخالفت کنه اگر میخواهید صدا و سیما بزنید بازم بسم الله ولی عزیزان بینی و بین الله با این مسولین؟؟؟؟؟ با این نماینده !!!!!نمایندهای که از حرفش برگشت چون تو قدرتش نبوده نماینده ای که الان ریس مجمع نمایندگان استانه ؟؟؟!!!والله این گونه اظهار نظر ها به ضرر مردم پارس اباد خواهد بود الان مشکین شهر و گرمی و خلخال شدیدا به مرکز نزدیک شدند و روز به روز دارند پیشرفت میکنند و شما هر روز یه خبر ضد اردبیل رو دارید منتشر میکنید ایا شما خبر ندارید از جمیعیت مغانی ساکن اردبیل شما با این گونه اظهار نظرها کلا به پیشرفت این منطقه ضرر میزنید درست نگاه کنید حرف اقای محمد-مغان رو دسته بیل توهین مستقیم به استان اردبیل و نام مقدس اردبیل جالبه سایت هم منتشر میکنه !!!!!!!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      با سلام عسگر الان برام بگو کجای گرمی و خلخال روزبه روز پیشرفت میکنن مشگین رو نمیگم چون اونم نزدیک به اردبیله یکارای انجام میشه و گرمی و خلخال رو بگو والا خلخال که میری میگن ای کاش قسمت جنوبی اردبیل جدا بشه و بره رو گیلان شمال میای میگن ای کاش بریم رو تبریز و مشگینی ها هم همین نظر رو دارن برو سایت مشگینی ها مینبینی موندم این وسط کدوم شهرها از اردبیلی ها راضی هستن سرعین نیر نمین

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      با سلام حامد جان هر منطقه ای نسبت به امکاناتش پیشرفت میکنه خلخال داری مناطق توریستی هست و باغات میوه و اخیرا منطقه توریستی اندبیل در اونجا زده شده شاید باورتون نشه گردنه خلخال به اسالم رو فقط استان اردبیل تجهیز میکنه و استان گیلان در این منطقه هیچ همکاری نمیکنه گردنه حیران رو اردبیل داره اباد میکنه عزیز دل برادر یکم واقع بین باشیم و با هم مشکلات رو حل کنیم استاندار اردبیل در یک ماه دو بار به شهرستان پارس باد سفر کرده و پروژه های مختلفی رو افتتاح کرده به نظر من شما دارید بازی میخورید دلیل فرماندار توسط استنادار و امام جمعه توسط نماینده رهبری در اردبیل برای هر شهرستانی تعیین میشه ؟؟؟حالا جای سواله این مقامات جدید پارس اباد که نیومده دارند خودی نشون میدند دست نشانده های همین مقامات اردبیلی هستند!!!؟؟؟باور کنید اینها دارند با احساسات مردم مغان بازی مکینند شما فکر میکنی با ارسال نکردن خبر به مرکز صدا و سیما کی ضرر میکنه والله باز هم منطقه مغان دچار ضرر خواهد بود ریس صدا و سیما خودش اها مغانه میتونید تحقیق کنید از لهجش معلومه میدونید عزیزان این یه جور توهم توطیه هست که در مسولین و مردم پارس اباد عزیز به وجو امده امیدو وارم با واقع بینی حل بشه بالاخره مرکز استان باید یه امکاناتی بیشتر نسبت به شهرستانهاش داشته باشه یا نه

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • حامد گفت:

      با سلام ناشناس عزیز کسی اینجا خودی نشون نمیده اینا نمیخوان حق شهر پایمال بشه خو همونطوری که خودت میگی گردنه حیران رو اردبیل داره اباد ترش میکنه چرا از این کارا تو مناطق شمالی استان انجام نمیشه اگه هم شده شما نمونشو به ما بگین !استاندار تو ۱ ماه اومد کدوم پروزه رو افتتاح کرد جز استخر ک اونم الانم بسته هستش بعدش الکی هی بیاد بره چه معنی داره! به جای اینکه بیمارستان و چیزای دیگه روبه خاطر سیاسی بازی خوابنده اونا رو کار کنه میاد الکی یه سر میزنه میره حرفشم این میشه که استاندار رفت پارس اباد اومد والا دیگه

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • عسگر اردبيلي گفت:

      با سلام البته بخشید توی نظر قبلی من یادم رفت اسممو بزنم افتاد ناشناس حرفهای شما کاملا متین جناب حامد کم بودها هستش من هم منکرش نیستم اما استان اردبیل یک استان نو پا هست نباید با استانهای هم جوار مقایسه بشه بنده خودم انتقاد شدیدی از صدا و سیما در وب سایت رسمی این سازمان کردم اما واقییت اینه که دستور برای صدا و سیما از مرکز میاد مثلا برنامه جنگ ادینه خبر بسیاری قوی دارم که توسط تهران این برنامه جلوش گرفته شد و دیگه تولید نشود و به جاش شکر اباد پخش شد اما امام جمعه اردبیل بارها از منطقه پارس اباد در مورد های مختلف دفاع کرده نمونش در سفر ریاست جمهوری به خاطر لغو راه اهن اردبیل مغان اقای عاملی با ریس جمهور در گیری لفظی پیدا کرد یا در مورد حق ابه منطقه مغان از رودخانه اراز و همچنین نماینده گان اردبیل در خبرها هست اما متاسفانه یه جوی در اون منطقه نسبت به مردم و مسولین مرکز استان تبلیغ شده که انگار ما حق شما رو پایمال کردیم شما دارای فرودگاه و بیمارستان و همچنین کشت و صنعت مغان هستید منطقه ازاد هم که در شهرستان شما اجرا میشه گمرک بیله سوار و باز گشایی گمرک اصلاندوز شما هیچ گاه خودتونو مقصر نمیدونید برای مثال مهاجرت گسترده مردم مغان به اردبیل باعث سرازیر شدن سرمایه و جمعیت منطقه شما به مرکز شده ایا در این موردم اردبیل مقصره این طور حرفها در همه استان ها هست مثلا در همین اذربایجان شرقی مردم مراغه به شدت به فکر استان شدن هستند و میگن تبریز به اون منطقه نگاه نمیکنه شما جای دوری نمیگم همین بغل گوشتون به منطقه کلیبر سفر بکنید و مقایسه بکیند حتی جاهای در اون منطقه هست که برق نداره جناب حامد عزیز همشهری محترم بنده باز هم میگم کم بود در تمام مناطق هست هیچ کس منکر این موضوع نیست اما باید واقع بین باشیم و قضاوت عادلانه بکینم من خودم یک اردبیلی اصیل هستم بیشتر دوستام از بیله سوار پارس اباد هست و با هم زندگی خوبی داریم من به پارس ابد نیومدم اما به گرمی و بیله سوار امدم شهرهای خوبی هستند اما مثلا گرمی با مشکل کوه های اطرافش در گیره و بیله سوار با مشکل کم ابی و کم رونقی گمرکش که اگر انشالله منطقه ازاد تصویب بشه و طرف اذری همکاری کنه شاهد پیشرفت بیش از پیش اون مناطق خواهیم بود وسلام

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      در مورد استاندار استان دار که نمیاد برای شما پرژه بده باید نماینده شما یک طرحی رو شروع بکنه از استانداری بودجش تعمین بشه کدوم طرح خوابیده و چرا خوابیده ؟؟؟!!!الان نماینده شما داره چیکار میکنه جز سنگ اندازی کدوم طرحو خواسته نشده ؟؟؟اقای برومند الان ریس مجمع نمایندگان استان اردبیله شما یک طرحو بگو که باهاش مخالفت شده؟؟؟

      Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید