جوابیه اداره راه و شهرسازی مغان به سایت آزادلو

آزادلو : جوابیه اداره راه و شهرسازی مغان به پایگاه خبری آزادلو :

بنام خدا
با عرض سلام وادب خدمت همشهریان گرامی

پیرو درج خبر (عوام فریبی با بهانه لکه گیری راههای منطقه) در سایت خبری آزادلو ؛ کارکنان اداره راه وشهرسازی شهرستان مغان(گرمی) را بر آن داشت تا در جوابیه آن به استحضار امت شهیدپرور شهرمان برساند: در راستای خدمت رسانی به هموطنان ازطرف کارکنان خدوم وزحمتکش شما که راهداری را جزء افتخارات خود می دانند جهت ایمن سازی عبور و مرور ترددکنندگان در جاده های مواصلاتی حوزه استحفاظی در فصل راهداری زمستانی که از نیمه آبان ماه هر سال تا نیمه فروردین ماه بطول می انجامد راهداران شبانه روز در آماده باش کامل می باشند.

اما مقوله لکه گیری و پرکردن چاله ها با عنایت به اینکه بعد از هر بارندگی چاله ایجاد می شود، این اداره از اول سال و از زمان شروع بکار کارخانه های آسفالت گرمی و شهرهای اطراف آسفالت تهیه و جهت رفع چاله ها و رفاه حال همشهریان و جلوگیری از تصادفات جانی و مالی نسبت به لکه گیری موضعی اقدام می نماید. اما در فصل راهداری زمستانی با توجه به تعطیلی کارخانه های آسفالت، راهداران این اداره از تراشه های جمع آوری شده از لکه گیری فصل تابستان نسبت به لکه گیری و پرکردن چاله ها با تخلیط گازوئیل استفاده می نماید که خوشبختانه در فصل سرما بازدهی خوبی هم دارد. اما گویا این امر ظاهراً به مذاق انگشت شماری خوش نیامده، بجای تشکر و قدردانی با درج خبر کذب و غیر واقعی باعث تشویش اذهان عمومی به عملکرد اداره راه وشهرسازی گرمی و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

با عنایت به اینکه این اداره امسال با آسفالت بیش از ۴۷ کیلومتر از راههای اصلی و روستایی این شهرستان یکی از پرکارترین سالها را داشته که از آن جمله آسفالت راه روستایی پرمهر- کلان و زهرا – دمیرچلو دردور افتاده ترین منطقه بخش موران و آقا محمدبیگلو – کدخدالو در بخش انگوت ازآن نمونه ها می باشد خبردرج شده از طرف فرد اجیر شده از طرف افراد مغروض به این ملت پیامی جز اختلاف افکنی و بدبین کردن مردم به این نظام اسلامی و ولایی نمی باشد و این افراد چشم دیدن ایرانی آباد و امن را ندارند. حال از ملت شریف این سئوال را داریم که آیا عملکرد اداره راه وشهرسازی عوام فریبی است یا درج خبر کذب وغیر واقعی آقای قاسمیان

********************

جوابیه پایگاه خبری آزادلو به متن ارسالی از سوی اداره راه و شهرسازی مغان :

با سلام و تقدیر از خدمات و زحمات راهداران خدوم علی الخصوص عوامل راه و شهرسازی مغان
به استحضار عزیزانی که متن فوق را در راستای انتشار خبر فوق الذکر درج کرده اند، می رسانیم :
۱- سایت آزادلو هیچ قصد و غرضی با هیچ یک از مسئولان خدوم نداشته، ندارد و نخواهد داشت. خط مشی آزادلو بر پایه تلاش برای توسعه منطقه بنا نهاده شده و خوشبختانه با عنایت خدای متعال تاکنون سعی شده از آن عدول نشود.
۲- در رابطه با اینکه قید کردید ریختن به اصطلاح تراشه در راه های ارتباطی به مذاق ما خوش نیامده است باید اعتراف کنیم که کاملا بجا گفته اید. در کنار اینکه از خدمات شما تقدیر و تشکر می شود از برخی نواقصات شما نیز انتقاد داریم. راه ارتباطی که قید شده است سال های پیاپی به حال خود رها شده و برای بهسازی و نه اینکه  تراشه ریزی، متولی می خواهد.
۳- در رابطه با اینکه نوشته اید خبر غیرواقعی و کذب است، کاملا اشتباه گفته اید. هر فردی از اهالی شهرستان می تواند با حضور در راه ارتباطی گرمی به انگوت وضعیتی که توصیف شده است را مشاهده کند. البته اگر با بارش رحمت الهی تراشه ای که ذکر کرده اید از بین نرفته باشد.
۴- باید دانست شما صلاحیت کنترل در مورد وضعیت هیچ رسانه ای را نداشته و ندارید و حیطه وظایف شما کاملا متفاوت است. آوردن جمله همجون اینکه اهداف نظام را زیر سوال می برید؛ موضوعی است که در صلاحیت اداره شما نیست. باید بدانید این سایت هر روز نه بلکه هر ثانیه از سوی عوامل سایت، مردم و سایر تحت نظارت است و هیچ گونه تخطی از خط مشی تاکنون دیده نشده است. خوشبختانه آزادلو تاکنون در انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق عمل کرده است و نظرسنجی های پی در پی از عموم مردم نیز گواهی بر این مدعاست. پس ایجاد این ذهنیت که نقد اداره و حیطه وظایف شما اختلاف افکنی در نظام است کمی خنده دار و دور از تصور تک تک اهالی ولایت مدار مغان است.
۵- وظیفه شما آسفالت کردن راه ها است و وظیفه ما انعکاس مشکلات مردم… پس با بیان اینکه فلان کیلومتر راه را آسفالت کردید قرار نیست منت بر سر شخصی بگذارید. اگر عملکرد مثبتی داشتید رسانه آزادلو آماده انعکاس آن بوده و قدردان زحمات شما نیز خواهد بود.
۶- در آخر از شما به عنوان یکی از خادمان نظام مقدس ایران انتظار میرفت ادب را رعایت کرده و از القای لفظی چون اجیر شده و افراد مغروض بدون داشتن کوچکترین سندی خودداری کنید. آزادلو تاکنون به هیچ احد الناسی باج نداده و زین پس نیز نخواهد داد.
و من الله توفیق – روابط عمومی پایگاه خبری آزادلو

نظر شما چیست؟

۶۴ نظر

 1. مهدی گفت:

  انتقادها به جا ومنطقی بود نمیدانم چرا بعضی مسئولان شعور عمومی را به بازی میگیرند وحرفهای بی ربط وبی پایه واساس می زنند وطوری وانمود می کنند که جز ایشان دیگر کسی از قوانین وظوابط اداری مطلع نیست وبحث دیگر اینکه چرا عزیزان مسئول به جای پاسخگویی به مردم که به فرمایش امام ولی نعمت مسئولان هستندبا واژه (_علیه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی)به منتقدان حمله می کنند همه را متهم میکنند با چه استنباطی خود را جلوترو دلسوز تر از مردم به نظام میدانند مگرهدف جمهوری اسلامی جز خدمت صادقانه به ملت چیزی دیگری هم هست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. رسول ک گفت:

  جناب آقای قاسمیان.؟
  چرا از درمانگاه تامین اجتماعی که نماینده محترم مجلس جناب آقای موسوی وعده افتتاحیه آن را داده بود چیزی نمی نویسید تا یادشان بیفتد که چه وعده داده بودند وچه شد که عملی نشد نکنه همشو دروغ گفته بود.؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. اعتدال گفت:

  از منتقدین و متشکرین خواهشمندیم پرچم سفید بالا برده و دیگه بس کنند هم سایت آزادلو نیازمان است هم خدمت بی منت اداره راه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. x UNITED KINGDOM گفت:

  به نظر من که یه همشهری گرمیلی والان شهرستان دیگه ای هستم از همه این بحثها میشه این نتیجه رو گرفت که حق گرمیلی بدتر از اینهاست سزاوارشان هست که بشود علت هم این هست که خیابان اصلی آنها را اداره راه تقبل نمودن که اگه این کارو نمیکردن وبه جادشون میرسیدن بعضی یا اینجور زبون دراز نمیشدن دوم اینکه جلوی خود من یکی از مسعولین محترم شهرمون با پیکاپ فلان اداره به یکی از چاله ها چنان افتاد که دلم واسه پیکاپ بیت المال سوخت ولی خودش انگار نه انگار باز اداره راهن ددسینه رحمت سوم اینکه خود من از تبریز بازنجیر چرخ تا حوزه استحفاضی گرمی اومدم از حوزه به بعد و بدون زنجیر چرخ من از همه پرسنل زحمت کش اداره راه وشهرسازی شهرم گرمی نهایت تشکر وقدردانی را دارم وراضی از کارهای راهداری زمستانی و تابستانیشان

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ایلیا گفت:

   چرا همش آی پی عوض می کنی

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   تو مگه کی هستی که به مردم گرمی میگی زبون دراز؟؟ زبون دراز اونیه که با یه مشت آشغال داره…….میکنه به آسفالت و دو قورت و نیمش هم باقیه
   راستی تبریزی ها و اردبیلی ها که آسفالت صاف دارن ولی تو زمستون زنجیر میندازن کاش به اندازه راه و شهرسازی گرمی سواد داشتن و آسفالتشون رو با تراشه آسفالت درست میکردن تا از بس دیگیر دیگیر میشد، راننده ها مجبور نمیشدن زنجیر بندازن!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. بنده خدا گفت:

  آزادلو راست گفته در جاده گرمی به انگوت بویژه از روستای بنه تا روستای تکانلو نمیشه جاده آسفالته گفت بلکه از جاده شنی هم بدتره. من از سال ۸۸ تا ۹۱ همه روزه اون مسیر رو طی کردم به خدا یه ماشینو تو اون مسیر مستهلک کردم. هر هفته میزاان فرمان- هرماه خرابی بلبرینگها – هر ۶ ماه تعویض سیبک و قور قوره- ترک برداشتن داشبورد به خاطر دست اندازها و …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. همشهری FRANCE گفت:

  اگه پولی برای لکه گیری دارند و بجای لکه گیری از این روش استفاده می کنند ! ظلمی در حق مردمه و باید جوابگو باشند ! ولی اگه افتخاری این کار را برای آسایش مردم تا رسیدن به بهار و لکه گیری واقعی این کار را می کنند باید قدر دان این مهندس بود و ازش تشکر کرد !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. نادر گفت:

  با سلام
  از اینکه مشکلات مردم را بازتاب می دهید سپاسگزارم. به نظر من مسولان شهر گرمی به جای دیدن واقعیت های این شهرستان هنوز توهم توطئه هستند. دلیل این امر هم باندبازی و مسولیت دادن به افراد بی لیاقت است که به جای کار کردن به دنبال حفظ پست و حیف و میل بیت المال هستند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. وبگردی گفت:

  مهندس جان هیچ فکر نکن اینجا گرمی است.تافرار نکنی دست از سرت بر نمی دارن. لیاقت ما همون چاله چوله است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   ولی چاله چوله هم از سر تو زیاده
   بجای اینکه از عملکرد مسول انتقاد کنی، هندونه زیر بغلش میدی بیچاره

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. بهزاد گفت:

  همه از کرج و تهران پیام میدن و تشکر و دست بوسی می کنن از آقای فرمان – آخه میگن تهران وضعش بدتره به جای تراشه های آسفالت ک ندارن با تکه آجر پر میکنن چاله چوله رو – والا به خدا ما که ندیدیم اینا میگن- خجالت بکش اونی ک این پیام هارو دادی همش از ی آی پیه فکر کنم(باید مدرک پیدا کنم) اونی ک تو تهرانه حالش بهم می خوره وقتی میاد شهرمونو این کثافت کاریارو میبینه – وای دده جیریلدیم گولمک دن تزه سوژه تاپدیلار گرمی آداملاری دلخوشدیخا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. رضا FRANCE گفت:

  دیروز هنگام رفتن به بازار روبروی اداره بهداشت ماشینم به چاله ای افتاد و پنچر و رینگ خم شد
  از صبح تا شب کار می کنیم تا نان حلالی به خانواده ببریم که نصف این پول به جریمه , پنچر گیری ,
  زیربند سازی و … صرف میشه آ یا این حق ما مردمه که …!
  بنظر من هر چه زودتر باید از این خرابشده فرار کرد !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. خادم گفت:

  بابا عوامل اداره راه و شهرسازی گرمی نشستن فقط پیام مینویسن به دستور آقای ….
  طبق اطلاعات موثق همه نظرات مثبت از طرف یک نفر بوده و آی پی هم این موضوع را تأیید می کند
  لطفا بس کنید و به جای نظر دادن به فکر جاده های گرمی باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. از طرف مهندسین شهرداری گفت:

  واقعا مردم گرمی باید قدر مهندس فرمان را بدانند که با مسئولیت خود داخل شهر را آسفالت کردند واقعاً در طول سابقه کار اداره راه بی سابقه بود چونکه مسئولیت اداره راه طبق قانون خارج از شهر می باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گوهری پیمانکارآسفالت گفت:

  اینجانب از زحمات و تلاش مهندس فرمان تشکر می کنم که با جسارتی که به خرج داد پروژه لکه گیری وروکش آسفالت خروجی گرمی از پلیس راه بطرف آرانچی وهاچاکند را با برگزاری مناقصه در اداره کل به ما واگذار گردید که بعد از عید شروع خواهیم کرد. انشاالله

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. پیمانکار گفت:

  بنده برنده پروژه روکش آسفالت گرمی – مغوان بطرف بیل داشی می باشم که بعد از عید از روستای مغوان شروع بکار خواهیم کرد.آقای فرمان خیلی زحمت کشید تا این مناقصه برگزارشد. واقعا بی انصافی وجدان را زیرپا بزاری

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. راننده کمپرسی حمل مصالح گفت:

  با سلام اخیرا با پیشنهاد رئیس اداره راه وشهرسازی گرمی و مناقصه اداره کل راه وشهرسازی پیمانکار پروژه بهسازی جاده موران با ارتقاء راه روستایی به راه فرعی مشخص وهم اکنون پیمانکار (آقای امیرفتحی) درحال حمل مصالح به محل اجرای پروژه حوالی روستای پرچین می باشد طول پروژه ۶ کیلومتر از ورودی پرچین تا نزدیکی روستای درین کبود می باشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ازموران ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  علی آقای گل شما چرا آدرس خوب ازجاده های موران نمی دهید آقایان مسول که معترض هستند ببرجاده موران مخصوصا ازیک کیلومترمانده به پرچین تا مرکز بخش رایک بارتشریف ببرند بعد ازآن خودشان حساب دست شان می آید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. رونالدو گفت:

  حسنقلی اگه سواد داشت شاگرد تعمیرگاه نمی شد الان مهندسی یا دکتری شده بود برای رفاه مردمان تلاش می کرد برو اسمت را بگذار پیمان شاید سال دیگه حداقل در دانشگاه آزاد واحد گرمی شما هم رویت شوید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسنقلی UNITED STATES گفت:

   همین مطلب تو نشان از بی ادبی و سطح پایین نگرش توست
   آای قاسمیان دستت درد نکنه که جواب این … را با نقد سازنده می دهید
   خجالت بکشید خدا بالا شاهده
   شما باید دست بوس افرادی چون قاسمیان باشید که بدون دریافت یک ریال ازدولت برای مردم تلاش میکند
   شما که فلان قدر پول میگیرید ماهیانه چرا هیچ کاری نمیکنید

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. رونالدو گفت:

  من میگم این مهندس فرمان با آن مدرک تحصیلی قوی از دانشگاه معتبر کشور چطور مورد نقد باسوادان بی سواد قرار گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • حسنقلي گفت:

   چه ربطی به مدرک داره آخه بی سواد
   مگه به سوادش گیر دادن…به حوزه کارشون کاملا بحق انتقاد کردند
   اگه اینطور باشه که به رئیس جمهورو نباید انتقاد کنند
   خدایا ببین چی شده فک فامیل آقای … باسواد شدند و رسانه های گرمی بیسواد
   یا باید مسؤل این مطلب اداره راه و شهرسازی عذرخواهی کند یا فرماندار تذکر بدهد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. آرشیتکت گفت:

  بنده نظری به اهداف شما ندارم فقط بعنوان یکی از مهندسین و همکار با مهندس فرمان در نظام مهندسی ایشان را فردی پرکار و منضبط و کاربلد می شناسم ناحقی نفرمایید. ایشان سرآمد مهندسین شهرمان می باشند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. تقي زاده گفت:

  بنظر من بهتر است اداره راه و شهرسازی از مردم و رسانه ها بابت این جسارت و تندروی عذرخواهی کند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. بیطرف گرمیلی گفت:

  سایت وزین آزادلو: لطفاً با تخریب مهندسان جوان و فعال شهرمان جا برای غیربومی ها بازنکنید مگه دانشگاه آزاد پیش چشمتان چگونه برگردن منطقه فشار می آوره را نمی بینید وزین باش وزین باش

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. حاج غريب گفت:

  آقای قاسمیان شما نگران آنهایی نباشید که الکی شمارو نقد میکنن
  گرمی همه چیزش برعکسه بجای اینکه رسانه نقد بکنه برادران عزیز ما که ادعای کار زیاد میکنند رسانه را نقد میکنند
  عجبااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. گرميلي گفت:

  طی یک بررسی کوتاه خواهید فهمید آنهایی که در حمایت از راه و ترابری نظر دادند صددرصد از نزدیکان ف… است. چون همه از وضعیت راهها ناله میکنند چطور میشود نقد نکنند. اگر توجه کنید مردم در این مطلب کاملا به حق از وضعیت راهها گلایه میکنند و اطرافیان یک نفر خاص به زور میخوان خودشونو تعریف و تمجید کنن… خدایا خودت کمک کن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. باخبر گفت:

  مهندس فرمان و اداره راه و شهرسازی از فعالان عرصه خدمت رسانی به مردم و نظام می باشند لطفاً تخریب نفرمایید ./.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   با تراشه آسفالت و گازوییل خدمت مینمایند؟؟ پس بذارین بنده بیام اونجا رییس بشم، یه فرمول دارم که با ترکیب آدامس و خاک اره و کمی مازوت براتون آسفالتی بریزم که ۴۰ سال دیگه هم کنده نشه!
   راستی فرمولم رو جایی نگین ها؟ به شما اعتماد کردم و گفتم…..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. کارمندشهر گفت:

  کارکنان خدوم وزحمتکش اداره راه وشهرسازی ، بنده بعنوان یک شهروند قدردان زحمات شما هستم. باور قلبی دارم تمام کارکنان ادارات در حد توان خود از هیچ خدمت وکوششی دریغ ندارند.اما جای تاسف بعضی افراد مغرض و تنگ نظر که چشم دیدن بالندگی شماجوانان شهرمان را ندارند، هموراه با ارائه نظرات سرکوبی می خواهند قوت را از شمابگیرند.با توکل بخدا به خدمت شایسته تان ادامه دهید و ثابت قدم بمانید.بعضی افراد در انحطاط فکری بسر می برند./

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. راننده ازانگوت گفت:

  باسلام
  آقای قاسمیان شماعین واقعیت رامنتشروانعکاس داده اید چطورمی شودوقتی عملکرد خوب اداره راه رامنتشرمی کنیدبه به وچه چه می گویند ولی وقتی انتقادسازنده می کندتشویش اذهان عمومی واهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زیرسئوال می روددرحالیکه رهبرمعظم انقلاب نیزبه انتقادپذیری سازنده مسئولین توصیه می کند چطوراداره راه ناراحت می شود حال نکاتی چند درخصوص راههای انگوت که دردآوراست :
  ۱- اولاراه ارتباطی بزرگترین بخش استان اردبیل به مرکزشهرستان گرمی وانگوت قره آغاج خجالت آور ووحشتناک است وطبق شنیده بنده موران هم همینطوراست که مسئولین رده بالای شهرستانی ازنماینده گرفته تافرماندارازین راه باماشین اداری رفت وآمد می کنند که درحدود ۸ سال است رانندگان باچاله چوله های آن جنگ می کنندوخیلی ناراحت ازمسئولین.
  ۲- راه ارتباطی قباله به زیوه که تاروستای جداقشلاق آسفالت شده وازاونجا به زیوه چندین بارطی سالیان گذشته زیرسازی شده ولی آسفالت ندیدیم وهزینه زیرسازی پشت سرهم حیف ومیل شده است.
  ۳- لکه گیری چراتوفصل زمستان وهنگام تعطیلی کارخانه آسفالت .آیا چند ماه پیش نمی شد لکه گیری کرد ودرضمن کارخانه های آسفالت اکثرافعال هستند وتعطیل نکرده پس مردم رافریب ندهید نمونه اش هم آسفالت راه امیرکندی چندروزپیش انجام گرفت وکارخانه آسفالت گوهری درروستای آقامحمدبیگلوفعال است واصلا تعطیل نیست درضمن ۸ سال است که راه های فوق اذکرلکه گیری می شوند ودیگر لکه گیر خودش شده معزل برای این راهها وراه خاکی ازاون بهترچون بالکه گیری پستی وبلنده بوجود آمده وموجب داغون شدن ماشینها می شود.
  درآخرآقای قاسمیان این موارداست که مردم رانسبت نظام مقدس جمهوری اسلامی بدبین وتشویش اذهان عمومی می کند نه اینکه منتشرکردن واقعیت .بلی درست می فرمایند اکثرکارمندان خدوم اداره راه وشهرسازی زحمتکشان بی منت هستند ولی نه انهابلکه کلیه کارمندان دولتی به وظیفه خودعمل می کنند ودرقبال کارخودحقوق می گیرند وقطعا مردم آگاه وقدردان هستند اگرکارمثبتی باشد حتمادعاگوی مسئول زحمت کش خواهند بود پس باید صعه صدرداشته باشیم واینطوری به یک سایت درقبال انعکاس مشکلات منطقه حجوم نبریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. ایلیا 2 گفت:

  یادم رفت بگم این انتقاد از ریس جمهورم باشه باید مودبانه جواب بده خودتونو خیلی بزرگ گرفتین – مواظب باشین – دنیا مکافات همله عزیزان- شما دست بوس این ملت و مردمین باید پاسخ گو هم باشین – حتی به نقد های تند تر از اینا- به خدا دارم آتیش می گیرم آخه این چ نوع جوابیه ای بود- اینو هر کی نوشته یا سواد درست و حسابی نداشته یا خیانت کار به این مردمه- ما بیشتر از اینا انتظار داریم – هر چه زودتر باید معذرت خواهی کنن

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. ایلیا گفت:

  آقای قاسمیان کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه – به قول دوست خوبمون تورک اوغلو باشد که بیدار شود انکه خواهد ولی من با این لحن زشت و زننده که به کار بردن از یک انتقاد ساده و سازننده فکر نمی کنم . افسوس صد افسوس که این مزرعه را
  آب گرفت دهقان پدر سوخته را خواب گرفت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. سیدمحمد زمانی ازتهران گفت:

  باسلام وخسته نباشید
  جای تاسف است از کسانی که چشم خود را بر روی تلاش راهداران شهرستان گرمی بسته اند بنده به نوبه خودم از تلاش های آقای مهندس فرمان ریاست محترم اداره راه وشهرسازی گرمی از فرماندارمحترم جناب آقای مهندس علایی و ازنماینده پرکار مغان حاجی آقا موسوی کمال تشکر را داشته وانتظار داشته جواب کوبنده به کسانی که مغرضانه حرف هایی به اداره راه وشهرسازی نسبت داده بدهند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. محمد - مغان گفت:

  اداره راه و شهرسازی مغان:
  ۱- کجای دنیا دیده شده که بعد از هر بارندگی جاده لکه دار و خراب بشه که شما این ادعا رو میکنین؟ مگه کاغده که خیس بشه و از کار بیفته؟این اولین خیانت در ساخت جاده های گرمی هستش که اینطوری داره توجیه میشه؛
  ۲- واقعا مردم رو هالو فرض کردین؟ توی اردبیل که سردسیر ترین نقطه کشور هست هم آیا با تراشه آسفالت لکه گیری میکنن؟ خداییش در شهرهای دیگه اینطوره؟؟
  ۳- کی گفته لکه گیری با تراشه آسفالت بازدهی خوبی داره؟؟!! دهن آسفالت و صاحب ماشین و لاستیک و کمک فنر رو سرویس میکنین، بعد تازه جایزه هم میخوایین؟؟ تا حالا نظر راننده های بین شهری رو بابت وضع لکه های آسفالت شنیدین؟
  ۴- همه از وضع لکه گیری ها راضی هستن ولی به مذاق عده ای انگشت شمار خوش نیومده؟؟ شماها خجالت نمیکشین این حرف رو میزنین؟؟ شما خبر ندارین که یه جاده اگه استاندارد آسفالت بشه، بیش از بیست سال عمر مفید داره؟؟ خداییش جاده هایی که شما آسفالت میکنین چند سال دوام دارن؟؟
  ۵- این دیگه آخر آخر آخره افتضاحه: آخه مرد مومن، توی یالغوز آباد هم با بیل لکه گیری نمیکنن، چرا شهرمون رو مسخره خاص و عام میکنین؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. امیر گفت:

  با سلام، من فکر می کن بی انصافی است که زحمات شبانه روزی راهداران را نادیده بگیری چون من خودم مریض داشتم وبه اردبیل می بردم ساعت سه شب دیدم اینها چگونه نمک پاشی می کنند راهداری گرمی واقعا خوب کار می کند حالا امکاناتش همین بوده دیگه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. شهروند گفت:

  ضمن تشکر از راهداران شهرمان بخصوص مهندس فرمان. به والله ناانصافی است که پرکارترین اداره را مورد انتقاد قرار دهید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. سعید گفت:

  کمال بی انصافی است که اداره راه که در سال ۹۳ خیلی از روستاها را آسفالت ریزی کرده همچین حرفی در موردش زده بشه عوام فریبی تهمت است وپیگرد قانونی دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. شهروند گفت:

  کاراداره راه تحسین برانگیز است به هر حال با هر وسیله ممکن نسبت به پر کردن چاله ها اقدام مینماید ومثل شهرداری نخوابیده است من که بعنوان شهروند از همه آنها تشکر میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   با هر وسیله ممکن نسبت به پر کردن چاله ها اقدام میکنن؟؟؟؟ یعنی اگه آسفالت نبود، با تراشه یر کنن؟ حتما اگه تراشه هم نبود، با ماسه خالی یا خاک پر کنن؟
   واقعا که خاک بر سر ما مردم گرمی که مسولینمون با تراشه آسفالت و گازوییل باید خدمت کنن نه با آسفالت مناسب، چون کسی ما رو آدم حساب نمیکنه. جناب مهندس فرمان: کاش در تبریز مسول بودی و در همین فصل زمستان فقط یه وجب تراشه آسفالت میریختی، اونوقت معنی ریاست و خدمت رسانی رو خدمتتون نشون میدادن

   Thumb up 0 Thumb down 0

 35. صادق ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  آقای قاسمیان شماناراحت نباشید خداکنه یک برفی بباره شهردای شروع به نمک پاشی کند اون وقت که اززحمات فرمان تشکر میکنیم روبروی بانک کشاورزی همه آسفالت هاش میره تو جوب

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. محمدرضا صدیقی گفت:

  باسلام:من ازتمام زحمتکشان اداره راه وشهرسازی به ویژه ازمهندس فرمان که واقعاًشبانه و روزتلاش میکند تادرامر راهداری هیچگونه مشکلی به وجودنیاید تقدیر وتشکر میکنم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. تورک اوغلو ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  گاه تلنگری فرد یا جمعی از خواب سنگین بیدار کند ازادلوی عزیز کارت به سان تلنگر می ماند باشد که بیدار شود انکه خواهد گویا کثیر نمی خواهند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. politic UNITED KINGDOM گفت:

  اولا تیتری که آزادلو برای این خبر استفاده کرده کاملا تشویشی و تهمت مآبانه هست زیرا اداره مذکور عوام فریبی نکرده و فقط به نحوی از امکانات موجود خود استفاده کرده است. پس،زدن بر چسب عوام فریبی به اینکار دور از اخلاق بوده و زیبنده این سایت نیست.
  ثانیا جوابیه این اداره نیز غیر معقول،غیرمنطقی،تند و افراطی بوده و اصلا در شان اداره راه،مدیریت و عوامل اجرایی آن نیست….باتشکر

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. شاپور رهبری عاشق گرمی از کرج گفت:

  در سی سال گذشته خیلی آرزو میکردم یکبار از این زحمتکشان از نزدیک نشکر بکنم متاسفانه سعادت نصیب نشده. این عزیزان واقعآ خدمتگذاران گمنامند ، در طوفانی ترین شبهای سرد و برفی زمستان گردنه لنگان و گرمترین ساعات ظهر تابستان و سوز بیابان مغان، بی ادعا در خدمت خلق الله اند. باید دست این زحمتکشان را بوسید. مطمئنم اگر منابع مالی در اختیار این عزیزان قرار گیرد دورترین راههای ما را نیز آسفالت میکنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس FRANCE گفت:

   کسی از خدمت رسانی که شامل ماموریت و اضافه کاری برایشان شامل میشه ! گله نکرده !وظیفه شان را انجام می دهند (دستشان درد نکنه) اینجا صحبت از آسفالت ریزی و لکه گیری است که اولا در زمستان چرا ؟!
   ثانیا لکه گیری اصولی چرا انجام نمیشه ؟!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • محمد - مغان گفت:

   حتما هر دفعه که میخواستین بیایین از اداره راه تشکر کنین، ماشینتون افتاده توی یکی از اون چاله های بهسازی شده! و مجبور شدین برین تعمیرگاه و بخاطر همینه که توی این سی سال این سعادت نصیبتون نشده…..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 40. حاج غریب گفت:

  سایت آزادلو ما پشتیبان شما هستیم. لطفا از برخی ادارات که ظرفیت نقد را ندارند واهمه ای نداشته باشید مردم پشتتان هستند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. شهروند گفت:

  این جوابیه چرت میباشد چون من تو گرمی زندگی میکنم و هر روز صبح با ماشینم به جنگ چاله ها و سرعت گیرهای غیر اصولی و پستی بلندیهایی که با انها انس بسته ام میروم و هرماه حدود دویست تومن خرج الکی میکنم، در ضمن نگید داخل شهر به اراده راه مربوط نمیشود چون موقع اسفالت شهر گفتید که اداره راه متولی میباشد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. دانشجو گفت:

  عملکرد اداره راه عوام فریبانه میباشد. با احترام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. خادم گفت:

  من مانده ام وقتی که فرماندار یک شهر به مسولین محترم گفته ظرفیت نقدشون رو بالا ببرند چرا هیچ یک از ادارات رعایت نمیکنند….عجبا

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • سلام گفت:

   ما هم از زحمات عزیزان راه وشهر سازی تشکر می کنیم اما متاسفانه یانظارت کافی در انجام کارها نیست یامسئله دیگری حکمفرماست.بعنوان مثال قسمتی ازجاده گرمی بیله سوار(نزدیک روستای اژدرلو) که حدود چهار ماه پیش کارزیر سازی وآسفالت آن آغاز گردیدوانجام آن حدود دوماه بطول انجامیددرعرض کمتر از دوماه چاله های فراوانی در آن پیدا شده وجلوبندی خودروهای عبوری را داغون می کندواین امر نشاندهنده خیانت آسفالت کنندگان می باشد.من از دلسوزی سایت آزادلو تشکر می کنم.چون انتقادشان بجا ومنطقی است باشد که مسئولین شهرمابجای تعریف خود اشکالات کار خود را نیز ببینندودر راه رفع آن بکوشند.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • همشهری دلسوز گفت:

    آقای قاسمیان حق با شماست اما باملاحظاتی:
    ۱-آیا میدانید بودجه راهداری سالانه شهر چقدر است؟
    ۲-بودجه راهسازی چطور؟
    ۳-بودجه عمرانی چطور؟
    ۴-هزینه هر تن آسفالت و هر کیلومتر زیرسازی جاده چطور؟
    ۵-متولی جذب بودجه برای موارد بالا چه کسی است؟
    ۶-آیامیزان بودجه عمرانی سال جاری اداره راه را میدانید؟
    ۷-آیا میدانید آسفالت خیابانهای شهر مرهون زحمات اداره راه بود؟
    ۸-آیا میدانید آخرین نفر تصمیم گیرنده برای اولویت بندی پروژه های راه مسئول اداره است واولویت بندی در میان مشاوران غیرفنی وبیسواد نماینده صورت میگیرد؟
    ۹-اصلا میدانید راهسازی در تابستان و راهداری در زمستان چگونه است؟
    و…
    درپایان با تشکر از دلسوزی شما لازم بذکر است با پاک کردن صورت مسئله و مقصر دانستن مهندس فرمان و اداره راه گرمی مشکلی حل نمیشود همت جمعی و وحدت میخواهد برای جذب بودجه.باتشکراز تلاش پرسنل خدوم اداره راه مخصوصا راهداران و مهندس فرمان ومهندس گمنام و درستکار مهندس اصغری و تشکر از حمایت های مندس دشتی که آسفالت داخل شهرمان مرهون زحمات ایشان بود

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • محمد - مغان گفت:

     شما که اینهمه مشکل رو گفتین و بودجه هم ندارین، خوب برین اداره رو جمعش کنین و یه نفر بدارین که نماینده اداره راه و شهرسازی اردبیل باشه!
     راستی این همه هزینه رو که گفتین فقط مال گرمیه و یا قیمت آسفالت و بودجه های شهرهای اطراف فرق میکنه؟!

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • ناشناس گفت:

      مهندس دشتی کجایی یادت بخیر من جسورترازرئیسی مثل شما ندیدم وگرمی درحسرت چنین خدمتگذارانی به خودغبطه خواهند خورد رئیسی که زیردست شماکارمیکرد کارایی خوبی نداره نتوانستی خوب درس بدی بهش خداقوت به همه عزیزان در اداره راه امیدواریم خدمتگزارانی خوبی برای مردم قدرشناس گرمی باشی

      Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید