حجت الاسلام امیدوار: استقامت درسی است که شهدا به ما آموختند

http://s2.picofile.com/file/7943912682/%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85_%D8%AC%D9%85%D8%B9%D9%87_%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%88%D8%AA1.jpg

آزادلو : امام جمعه انگوت گفت: تبعیت از ولی فقیه و استقامت درسی است که شهدا به ما آموختند و شهدا بهترین الگو برای ما هستند.

حجت الإسلام و المسلمین علی امیدوار، در یادواره شهدای گرانقدر پایگاه شهید جنگلی قلعه برزند که در امامزاده  سید محمد با حضور خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد، گفت: ما باید بدانیم شهیدان بر چه اصولی متمرکز بوده و چه خواسته‌هایی را از چه راه‌هایی دنبال می‌کردند سپس تلاش کنیم در مسیر آنها و برای آینده انقلاب همان راه را پیش ببریم و به دنبال تحقق همان اهداف باشیم.

وی با بیان اینکه خداوند متعال  ابعاد مختلف استقامت و پایداری را درقرآن کریم به عنوان محورهای اصلی برای ما ترسیم کرده است، اظهار کرد: راه شهیدانمان همان استقامت و پایداری در برابر نظام سلطه و زورگویی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی بود.

وی خاطر نشان کرد: شهدای گرانقدر هرگز در برابر فشارها، تحریم‌ها و مشکلات سست نشده و ضعف و سستی از خود نشان نداده و تسلیم دشمن نشدند و هرگزحرف زور دشمنان را نپذیرفتند و با ولایت پذیری و توجه به فرمایش حضرت امام(ره) در راه وطن به بالاترین مقام یعنی درجه والای شهادت نائل شدند.

امام جمعه انگوت با بیان اینکه تبعیت از ولی‌فقیه و استقامت درسی است که شهدا به ما آموختند، اظهار کرد: استقامت شهدا در راه خدا و تا آخرین لحظات عمر منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد و ما هم در مقابل از جان گذشتگی و ایثار آنها باید وصیت نامه شهدا را بطور دقیق عمل کنیم تا شرمنده این عزیزان نباشیم و در روز قیامت بتوانیم جوابگوی آنها باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین امیدوارگفت:  شهدا به ما آموختند تبعیت از ولی فقیه زمان و ولی امر مسلمین رمز پیروزی و استقامت آنها بود و شهدای گرانقدر ما تا آخرین قطره خون در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند و تسلیم نشدند٬ و این عزت و افتخار را برای کشور و مردم این سرزمین به ارث گذاشتند.

منبع : سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید