حجت الاسلام صفری: سپاه پاسداران پرچمدار ایستادگی و پیش قدم درتمام عرصه ها است

http://s3.picofile.com/file/8202003050/11%D8%B5%D9%81%D8%B1%DB%8C.jpg
آزادلو : امام جمعه گرمی گفت: سپاه پاسداران پرچمدار ایستادگی و پیش قدم درتمام عرصه ها است و ارزش این نیروی های انقلابی و ولایی برای دوست و دشمن مشخص است.

حجت الاسلام و المسلمین صفری در خطبه های نماز جمعه  این هفته سهرستان گرمی ضمن دعوت عموم به تقوای الهی گفت: انسان در بدو تولد زیبایی و عدالت و خوبی را دوست دارد و این فطری است و بعنوان سرمایه انسان بشمار می رود و اگر انسان طبق دستورات خداوند از این سرمایه استفاده کند در دنیا و اخرت سعادتنمند خواهد بود  و از انجایی که انسان مختار است می تواند با تصمیم نادرست و انتخاب مسیر اشتباه خود و این سرمایه فطری را هم به نباهی بکشاند.

امام جمعه گرمی با اشاره به دوم اردبیهشت، مصادف با  سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بعد انقلاب عرصه ای وجود ندارد که سپاه پاسداران در خط مقدم نباشد. گفت:  ارزش نیروی های بسیج و سپاه برای دوست و دشمن مشخص است و این نیروهای انقلابی  در دوران هشت سال دفاع مقدس و بعد جنگ در زمان سازندگی در خط مقدم قرار گرفت و الان هم در عرصه ای عمرانی و فرهنگی در خط مقدم قرار دارد و نقش مهمی را ایفا می کند.

حجت الاسلام و المسلمین صفری با اشاره به ۲۷ رجب سالروز مبعث پیامبر اکرم(ص)گفت: مبعوث تمام پیامبران برای ایجاد تحول درونی در انسان و بیداری و عدالت خواهی انسانها صورت گرفته است.

خطیب جمعه گرمی گفت: شکست نیروی امریکا در طبس بعد از دستگیری جاسوسان امریکایی توسط دانشجویان در تهران که امریکا قصد ازادی انها را داشت که با قدرت خدا در بیان طبس روبرو شد و شن های طبس پیشرفته ترین جنگنده های امریکا را نابود کرد.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری هم گفت: وظیفه اصلی مسولین کشور پیگیری و تمرکز برای حل مشکلات اقتصادی و اشتغال و معیشت مردم است همانطوری که دشمن برای ضربه زدن در این حوز متمرکز شده است.

وی همچنین در مورد برگزاری انتخابات از مسئولین خواست قدر این انتخابات را بدانند و زمینه برگزاری انتخابات پرشور و سالم را فراهم کنیم.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید