حرکت در مسیر توسعه نیازمند همت جمعی است

آزادلو : معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: حرکت در مسیر توسعه و آبادانی نیازمند همت جمعی تمامی مسؤولان و مشارکت مناسب مردم است.

بهروز ندایی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح دفتر شهرداری منطقه ۵ اردبیل اظهار کرد: توسعه و آبادانی شهر مستلزم یک حرکت جدی از سوی مسؤولان استانی و شهری بوده و در این راستا با پیگیری اعتبارات ملی به شهرداری اردبیل شاهد تحولاتی عظیم در اجرای پروژه‌های شهری خواهیم بود.

وی ضمن تبریک افتتاح ساختمان شهرداری منطقه ۵ به شهروندان، بیان کرد: با افزایش یک منطقه دیگر به دفاتر سازمان شهرداری شاهد خدمات‌رسانی آسان و بیشتر به شهروندان خواهیم شد.

معاون عمرانی استاندار اردبیل در خصوص تأمین نیروهای مورد نیاز منطقه ۵ شهرداری اردبیل گفت: ضروری است نیروی انسانی متناسب با منطقه لحاظ شود تا با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و متعهد این منطقه در اجرای اقدامات خود موفق عمل کند.

ندایی با اشاره به اینکه از لحاظ درآمد و کارگشایی همواره در کنار مجموعه شهرداری خواهیم بود، افزود: اگر حرکت جدی و جمعی برای آبادانی و توسعه شهر انجام نشود، آینده شهر به خطر خواهد افتاد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل نیز در این مراسم اظهار کرد: منطقه ۵ شهرداری اردبیل در جهت افزایش سطح خدمات به شهروندان بدون افزایش هزینه‌های جاری تأسیس شده که امیدواریم با خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر رضایت شهروندان را جلب کنیم.

علیرضا پوستی با قدردانی از زحمات استاندار اردبیل مبنی بر تعامل و همکاری بیشتر با شورای شهر و شهرداری، توضیح داد: عدم افزایش بارمالی بر مجموعه شهرداری اردبیل در طرح راه‌اندازی منطقه ۵ بسیار حائز اهمیت بود.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید