حضور امام جمعه و استاندار اردبیل در شهرستان گرمی +تصاویر

آزادلو : نماینده ولی فقیه در استان اردبیل به همراه استاندار اردبیل از از پروژه‌های عمرانی شهرستان گرمی بازدید کرد.

آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان گرمی اظهار داشت: دولت کارهای بزرگی در شهرستان گرمی انجام داده ‌به طوری که سد عمارت که یک مجموعه عزتمند در شهرستان به شمار می‌رود در این شهرستان اجرا می‌شود.

وی گفت: سد عمارت یکی از بزرگ‌ترین پروژه مهار آب‌های مرزی استان است که با اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با دستور مقام معظم رهبری که جمهوری اسلامی ایران عنایت کرده ‌در حال اجرا بوده که یک زیرساخت عظیم در استان و برای شهرستان گرمی است.

امام جمعه اردبیل در مورد پروژه پایاب سد گیلارلو افزود: اجرای پایاب سد گیلارلو با اعتبار ۱۶۰ میلیارد  ریال در قالب تعاونی به صورت ۸۵ درصد سهم دولت و ۱۵ درصد با مشارکت خود مردم به صورت تعاونی  در حال اجراست که این پروژه ۶۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی را پوشش خواهد داد و در‌خواست ما از مردم استان نیز همین است که نسبت به آبیاری زمین‌های کشاورزی خود به صورت تعاونی در سطح استان اقدام کنند.

عاملی در بازدید از کارخانه شیرآلات قهرمان بیان کرد: مجموعه شیرآلات قهرمان باید به دنیا معرفی شود و خود سرمایه‌گذار این مجموعه بزرگ باید یک الگو برای همه معرفی شود چرا که وی با همت و اراده به وطن خود که علاقه‌مند بوده سرمایه‌گذاری کرده و در حال حاضر با ۲۸۰ نفر شروع به کار کرده ‌و با تکمیل فازهای بعدی زمینه اشتغال ۳ هزار نفر نیز فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: بنده از همه مسئولان شهرستان تقدیر و تشکر می‌کنم به ویژه از فرماندار شهرستان که برای این مجموعه خیلی تلاش کردند و از استاندار که تلاش‌های شایسته‌ای برای این پروزه انجام دادند و امیدواریم همه مسئولان ادارات نیز در راستای رفع مشکلات این مجموعه تلاش کنند.

http://uupload.ir/files/xnm3_photo_2017-08-12_10-14-40.jpg

http://uupload.ir/files/z3db_photo_2017-08-12_18-05-03.jpg

http://uupload.ir/files/0wvk_photo_2017-08-12_13-09-45.jpg

http://uupload.ir/files/ama_photo_2017-08-12_18-17-06.jpg

 

نظر شما چیست؟

۱ نظر

  1. گرمیلی (مغان عاشیقی ) گفت:

    از پاقدم استاندار و امام جمعه اردبیل کارخانه شیرآلات قهرمان تعطیل شد.
    واقعا خسته نباشید……..
    در ضمن بعد قبض برق ۲۲ میلیونی مبلغی بعنوان جریمه و مالیات شامل قبض کارخانه شده بود که با حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی منافات دارد.

    Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید