حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان نشانگر علاقه نسل‌ جوان به انقلاب است

آزادلو : امام جمعه شهرستان گرمی گفت: حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه نشانگر علاقه دانش آموزان و نسل‌ جوان به آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام یدالله صفری در خطبه های نماز جمعه این هفته گرمی اظهار کرد: نگاه همه دنیا به حضور مردم ایران برای نشان دادن اتحاد میان دولت و ملت و حمایت همه جانبه از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران است.

وی بر لزوم حضور همگانی مردم در راهپیمایی‌ها تاکید کرد و گفت: نسل‌های آینده با حضور در راهپیمایی نشان می‌دهند همچنان ادامه دهنده راه شهدا و انقلابیون هستند و نمی‌گذارند استکبار بر دنیا حکومت کند.

خطیب جمعه گرمی بیان کرد: عظمت روز اربعین کمتر از روز عاشورا نیست و پیاده روی مسلمانان و شیعیان کل کشور پس از ۱۴۰۰ سال به سوی کربلا در نزدیکی این روز بزرگ نشانگر اهمیت آن برای جهان اسلام است.

وی افزود: روز ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی نام گذاری شده است که امر به معروف و نهی از منکر نمونه آن است و باید همه مردم در ترویج فرهنگ صحیح زندگی اسلامی کوشا بوده و به نسل‌های آینده انتقال دهند.

حجت الاسلام صفری به سفارش‌های حضرت محمد (ص) به امت اسلامی تاکید کرد و گفت: لازمه همه این سفارشات وجود همنوع دوستی در انسان و اتحاد میان مسلمانان است که باید به عنوان سرلوحه زندگی همه بشریت استفاده شود./فارس

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید