حضور ولی اسماعیلی در دفتر مرکزی نشریه الکترونیکی آزادلو

آزادلو : سخنگوی فراکسیون اصولگرایان در مجلس هشتم با حضور در دفتر مرکزی نشریه الکترونیکی آزادلو، از نزدیک در جریان فعالیت اعضای این رسانه قرار گرفت.

«ولی اسماعیلی» در این دیدار به نقش رفیع رسانه ها در هدایت افکار عمومی اشاره کرد و افزود: در دنیای کنونی ارتباطات و اطلاع رسانی به عنوان قدرت برتر هر منطقه محسوب می شود و نباید از این ظرفیت در شهرستان غافل ماند.

وی آزادلو را نماد واقعی یک رسانه مردمی عنوان کرد و گفت: نشریه الکترونیکی آزادلو توانسته با حفظ رسالت رسانه ای خود در میان مردم به عنوان یک رسانه مستقل و مردمی شناخته شود.

نماینده سابق مردم مغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقش ویژه انتخابات بر دوش رسانه ها است، تصریح کرد: رسانه ها باید با رصد فعالیت های کاندیداها و تببین صحیح عملکرد و کاندیدای اصلح به مردم، نقش خود به عنوان رسانه را پیاده کنند.

اسماعیلی در پایان با بیان اینکه در عرصه انتخابات هیچگاه اخلاق سیاسی را زیر پا نمی گذارم، اظهار کرد: خشنودی مقام معظم رهبری با آمدن به پای صندوق های رأی، بزرگترین خوشحالی را نصیب من می کند.

 http://uupload.ir/files/skk1_1.jpg

http://uupload.ir/files/rny2_4.jpg

http://uupload.ir/files/nsnw_4.jpg

http://uupload.ir/files/jdj_5.jpg

نظر شما چیست؟

۱۱۱ نظر

 1. حق دوست ROMANIA گفت:

  از بین کاندیداها فقط مهندس نصیری ودکتر شکری اصلحتر ومحبوبیت دارند وهرکدام بییایند با ارای بالای ۲۰۰۰۰ رای بی سابقه ای را رقم خواهند زد.نصیری نماینده جسور دوره های قبل گرمی ودکتر شکری از فرزندان توانمند ومدیران ارشد کشورمان که همچنان درخدمت همشهریانمان هستند وخدمات رسانی میکنند.هیچکدام از کاندیداها در صورت بودنن این عزیزان نمیتوانند در مقابل سیل انبوهی از ارا مقابله کنند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. اسماعیل ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  فقط درد آشنای دردمند “جناب آقای دکتر نادر بهاری گرمی”؛ هم کارگری کرده، هم گشنگی و بی پولی کشیده، هم نون حلال خورده، هم خاک و گل منطقه را چشیده، هم ازجان ومالش برای زادگاهش گذشته و مهمتر ازهمه ایشان با جایگاه مدیریت پا به عرصه گذاشته و نیازی به پست و موقعیت نداره و مثل گذشتگان با جایگاه کارشناس و ناشناس نیامده که امروز بیکار و از هرجا رونده شده به جمع مردم ساده دل گرمی برگرده. او حقیقتا از ماست و برای کل میهن عزیزمان، سرمایه بی نظیر است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. انگوت ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  دای فریب نمیخورم. اولماز اولماز.یوووووووووووووووووووووووووووخ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. علی دلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  های ولی دای سنون کوپنون یانوب اغیر اوتور باتمان گل.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. دوز دانیشان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  اقای برادر که یک نفر هستید واز طرف اقای اسماعیلی نشستید نظر میدید مردم را واقعا چی حساب کردین نیازی نیست تعریف کنید بیشتر از شما میشناسیمشان همان خواهر زاده احمدی هستند ودوره قبل گول حرفایش را خوردیم همان شخصی که میگفت معاون رئیس جمهورم.گوش وزیر را میگیرم. به وزرا صلاحیت میدهم.حالا دیدی میشناسیم. اقای اسماعیلی ۴ سال است بیکار است وهیچ سمتی نداشتند که به خاطر انتخابات استعفا بدهند بنده از طرفداران سرسخت او بودم که زود فراموش شدیم ………………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. جوان ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  تا انجایی که اقای قاسمیان را میشناسم ادم بی طرفیه .با رفتن بعضیها به دفتر نشریه دلیل نمیشه که از ایشان حمایت کنند.هر شخصی میتونه بره دفتر نشریه حتی دیدی خودمان. حاج ولی هم دیگه تموم شده است این ۴ نفر دورور ایشان بهش ضربه خواهند زد شما احساساتی هستید مردم قول نمیخورند به اندازه کافی بدبختمان کردند .حالا با چه رویی امده کاندید بشه .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. آزادمرد مغان گفت:

  نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد.
  گرمی پیر دگر باره جوان خواهد شد
  گرمیلی رای عجیبی به ولی خواهد داد
  چشم سید به صندوق نگران خواهد شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. يوسفي گفت:

  تشکر اهالی انگوت از مردان رسانه ای گرمی به خاطر وحدت و همدلی که امام خامنه ای فرمود همدلی از هم زبانی بهتر است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. رضايي گفت:

  دست در دست هم نهیم به مهر شهرستان خود را کنیم اباد با حاج ولی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. وفايي گفت:

  حاج ولی خودش واقعا یک نماینده رسانه ای و سیاسی و فرهنگی است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. دلسوز گفت:

  متاسف هستم از مردم گرمی که باز قراره یه عده خاص که دنبال یه نفر افتادن چهار سال نون بخورند و بقیه گشنه و بیکار و مهاجر و معتاد و …. باقی بمونند. ولی اسماعیلی نصیری موسوی بهاری هر کی هرکی دنبال منافع شخصی خودشونن و یه عده که پادوییی کردند رو سیر خواهند کرد و لاغیر. حیف جوانان گرمی حیف…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • اشنا گفت:

   دوست عزیز در مورد دیگران هر چی گفتی من کاری ندارم چون شناختی از اونا ندارم ولی در مورد استاد عزیزمان دکتر بهاری که واقعا فردی لایق و کار بلدو اشنا به درد مردم گرمی و مدیر نمونه کشوری هست چنین نگویید . مردم گرمی هم این بار با چشم باز انتخاب درستی خواهند داشت. زنده باد دکتر بهاری .

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ناشناس گفت:

   دلسوز همه را تکفیر کرد.ومعلوم نشد که میخواهد چه بگوید وازکی حمایت کند؟!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ممد گفت:

  بنده این دوره از طرفدار سخت شما هستم و تا حال به شما رای ندادم واطرافیانت را دوست ندارم فقط به خاطر کارهای که در گرمی انجام دادی با تمام توان به شما رای میدهیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   اما من مخالف سرسخت ایشان هستم
   هنوز هم افراد بیسوادی که بعنوان کارشناس از طایفه خودش در ان دوران در ادارات کل استان جذب کرد ، مشغول خرابکاری هستند و بعد از چندین سال هنوز هم کارشان را بلد نیستند

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. گرمیلی غیور گفت:

  مردم گرمی این بار گول تحریک وتطمیع وتهدید وسید بودن نمایندگان و کاندید اهای سابق واذناب آنها را نمی خورند چراکه این الفاظ وترفندها تاریخ مصرفشان گذشته ودست صاحبانشان رو شده است.این بار نه حاج ولی نه موسوی نه میرزاده،بلکه از چهره های جدیدی که دربین مردم وبامردم بوده وهمراه این مردوزن پیر وجوان مظلوم،محرومیت را باگوشت وپوست خود لمس نموده وبه خاطر مردم دست از آسایش ورفاه کشیده ودراین منطقه مانده اند انتخاب خواهند کرد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. گرمیلی اصیل FINLAND گفت:

  گرمی آزمایشگاه نیست ما به شخصی که هم سابقه قانونگذاری دارد هم سابقه اجرایی در حد مدیر ارشد نظام و هم ارزشی و و عملکرد عالی دارند رای خواهند نمیخواهیم چهار سال دیگر بدبخت شویم امیر کبیر مغان فقط والسلام

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ولی گفت:

  ولی اسماعیلی هیچ مسئولیتی در دولت روحانی ندارد وارتباط ایشان زیر صفر است اگر جایگاهی ارتباطی دارن اطلاع رسانی کنند .فقط خواهشا مشاور اقتصادی مدیر تامین اجتماعی را نام نبرید که هم تکراری وهم خنده داره. داداش زوردان گوزلیک اولماز مردم هم گوریبلر وهم تانیلار.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صمدیان FINLAND گفت:

   اگر کوچکترین سواد داشته اید می دانستی که همه مسولین برای انتخابات استعفا داده اند . هیچ کس فعلا مسولیتی ندارد اما نفوذ ولی اسماعیلی همان ده نفری هستند که بعنوان وزیر . معاون رییس جمهور و مشاور رییس جمهور از وزارت اطلاعات ماموریت دارند در کابینه . اما رزمه همه کاندیداها را چاپ و به اطلاع مردم خواهد رسید

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزادمرد مغان . UNITED STATES گفت:

   سلام برادر
   به نظر شما نفوذ در روحانی بهتره یا نفوذ در دل مردم و درک مشکلات مردم ؟ ضمنا همان دولتی که شما سنگش را به سینه میزنید تابع ولایت مطلقه فقیه بوده و اسماعیلی یکی از سربازان ولایت است و نیز در این دولت نیز تا حد مشاور وزیر و مدیر کل رفته چطور شما به این حد دروغ میگویید . یقینا تو مزدور و جیره خواری و گرنه این واقعیت ها را که نمیتوان کتمان کرد . کاش تا این لحظه هرنماینده ای مثل اسماعیلی به فکر مردم بود .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. 1000 گفت:

  شتر درخواب بیند پنبه دانه. اقایان که نفرات اول تا سوم نام بردید به تاریخ پیوستند.این امار را مردم میگویند نه نظرسنجی الکی حامد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. توهم گفت:

  اقا حامد شنیدی جوجه را اخر پاییز میشمارند. به همین خیال باش.توهم رفته بالا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. مهدی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ولی اسماعیلی از آخر، اول است.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. حامد FINLAND گفت:

  آخرین نظر سنجی مغان نیوز / ولی اسماعیلی نفر اول دوم ناصر نصیری در صورت تایید صلاحیت سوم میرز اده چهارم موسوی پنجم دکتر بهاری ششم حاج آقا بهاری هفتم دکتر سیدی هشتم حاج وثوقی نهم صمد شکری دهم قهرمانی

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • غلام ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   اگه نظر سنجی مردمی و بدور از عوام فریبی سیاسی رو بخواهید بدونید: مردم ازچهره های سیاسی قدیمی، بسیار خسته و بیزار بوده و در بین چهره های جدید هم بنا به اظهارات حامد عزیز از مغان نیوز؛ “دکتر نادر بهاری” در اذهان و قلب مردم، با فاصله ای قابل ملاحظه، پیشتاز، اولا و اصلح است.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. فاخری FINLAND گفت:

  ولی اسماعیلی یادگار ۱۷ شهید میباشد و مسولین ارشد امنیتی و سیاسی کشور میباشد مطمن باشید مردم این دوره به نفوذ و اقتدار رای میدهند. دوم اینکه باید مواظب عناصر فتنه باشیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. جوان گرمی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  حتی اگه یک قطره از خونم باقی باشه، فدای قهرمان صداقت و پهلوان در دآشنای گرمی است تا چه رسد به رأی و نظرم و اوکسی نیست جز: دکتر نادر بهاری گرمی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. حلال ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  نظام جمهوری اسلامی قانون دارد هر شخصی نمیتواند به راحتی سواستفاده کند خداییش به داییتون دلتان گرم بود یا سایر اقوام.بنا به فرمایشات امام جمعه اربیل حاج اقا عاملی مردم در مقابل نمایندگان خائن هوشیار باشندوفریب نخورند . به هرحال درزمانش ازطریق مراجع قانونی اطلاع رسانی خواهد شد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نادر افخمی FINLAND گفت:

   کلاغ سیاه میگه موقعی که دایی عزیز بعضی ها هم در استان نبود ولی اسماعیلی ۱۵۰۰۰ رای آورده حالا مقایسه کنید با ۶۰۰۰ نصیری زمانی که نماینده بود . تصیم با عقلای قوم

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • بهلول گفت:

   سکته نکنی مشدی! خیلی حرص میخوری ها!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. سلیم ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  حاج ولی اسماعیلی این دوره نمیتوانند از فیلتر شورای نگهبان رد بشوند. این شخص در لیست اقای رحیمی معاون ریاست جمهور سابق قرار دارد.در واقع در لیست دزدها وفساد مالی.احتمالا دایی ایشان احمدی کاندید شوند.این خط این نشان همشهریان گرامی.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آزادمرد مغان . UNITED STATES گفت:

   سلام برادر
   این فیلتر را یقینا شما گذاشیتد ؟ بدبخت تو یه فیلتر برای تصفیه آب خونه ات برای سلامتی خودت نمیتونی بخری حرف گنده از خودت میزنی ….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. هوادار ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  بنده خداها چقدر مایوس نشستند واقعا یادش بخیر که حاج ولی فله ای شغل میداد .ناراحت نباشین دناست دیگه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. انگوتلی ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  ای بابا بازم بعضیها کاسه داغتر ازاش شدند و احساسات وتوهمات فوران کرد. جمع کنید کدوم امیر کبیر مغان شما مطمئنا از امیرکبیر اطلاع کافی ندارید.همین حاج ولی بود که گرمی را با کار کردن به ۴ یا ۵ خانواده نابود کرد وبقیه ادم نبودند .به عقیده مردم اقای اسماعیلی به تاریخ ابدی پیوستندو در حال حاضر هیچ جایگاهی در دولت ندارند وتنها امیدشان نماینده شدنه.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • آراسته FINLAND گفت:

   باز ولی اسماعیلی اقتدار داشت از گرمیلی ها صدها نفر ببرد سرکار بثیه که چننن عرضه ی ندارند باز دم ولی اسماعیلی گرم بخدا

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. شهیم FINLAND گفت:

  دیروز اعضای حزب اعتدال با آیت ا… هاشمی دیدار داشتند هر چه گشتم از مدعی اصلاح طلبی گرمی نصیری چیزی ندیدم و ایشان دعوت نبودند نمیدانم ظاهرا میگغتند اصلاح ظلبان تند رو در لیست نمی خواهند بگذارند و دنبال سر لیست ناطق نوری و یا لاریجانی هستند در گرمی چندینم نفر از حمایت لاریجانی از اسم ولی اسماعیلی در اعتدال نام برد اگر قرار بشود لیست مشترکی داده شود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. سمیعی FINLAND گفت:

  وجود کاندیداهای که با مدیریت ولی اسماعیلی به صحنه آمده اند نشان از شکسته شدن آراد و احتمال میان دوره وجود دارد تا جای که من اطلاع دارم سه نفر از فعالین و کاندیداها با توصیه شخص اسماعیلی به صحنه آمده اند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. ناشناس گفت:

  اسماعیلی به خیلی ها ظلم کرد.در صورت نیاز توضیح میدم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. بنده خدا گفت:

  سلام آقای سلحشور : بند ۱و۲ درست است اما عرض شود خدمت حضرت عالی فرماندار فعلی با نظر وحمایت وپیشنهاد جناب نصیری انتخاب شده لطفا…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. سلحشور FINLAND گفت:

  مهندس نصیری به سه دلیل موفقیت نخواهد داشت ۱ رد صلاحیت از طرف شورای نگهبان در دوره قبل و نداشتن جایگاه در بین نیروهای حزب اللهی ۲ حمایت از نماینده فعلی در دوره قبل که عملکرد ضعیفش به پای نصیری نوشته میشود ایشان تا بیتواند این تصمیم اشتباه را جبران کند وقت گذشته است ۳ نداشتن جایگاه مناسب در دولت فعلی ایشان حتی یک رییس نتوانست در این دو سال در گرمی عوض نماید و این نشان از نداشتن هیجگونه اقتدار وی میباشد .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد مغان FINLAND گفت:

   توضیح منطقی است مهندس نصیری چوب لجاجت …را میخورد . به نظر حقیر این دوره نصیری شرکت نکند بهتر و برای آینده اش هم خوب خواهد بود

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ناظمی FINLAND گفت:

    مردم گرمی به این نتیجه رسیده اند که باز ولی اسماعیلی در این دولت هم دارای نفوذ میباشد نمونه اش هم در تعویض رییس اداره چندین اداره مرتبط نشان داد برای همین اقبال عمومی به نفع ایشان است

    Thumb up 0 Thumb down 0

 31. محمد - مغان گفت:

  ممد، فکر کنم تو با زبون چربت مار رو هم بتونی از لونه اش بیرون بکشی!
  مرد حسابی! مگه تو به حاج ولی تهمت زده بودی که حالا بخوای بگی نماینده هست یا نه؟؟؟ اون چشمهاتو یه کم درشت تر کن؛ تو گفتی {نماینده} نباید کارهای بچه گانه بکنه و اختلاف بندازه. این {نماینده} کی هست که ازش حرف میزنی؟ موسوی؟ برومند؟ یکی از نماینده های اردبیل که هر از گاهی اخبار توپ میزنه؟ نکنه نماینده قشم رو میگی؟ هان؟ کدومش؟
  آقای زرنگ، اگه اسماعیلی نماینده نیست، پس چرا در خبر مربوط به او، این اتهام رو زدی؟؟

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   جناب محمد – مغان من مطالبم را با زبان سلیس فارسی و بصورت کاملا واضح نوشته ام
   و این کاملا واضح است که هیچ نماینده ای و هیچ کاندیدایی حق ندارد به اختلافات دامن بزند
   این حرف من کجایش مشکل دارد؟؟؟

   نکند شما فکر میکنید کسی که بعنوان کاندیدا مطرح میشود و یا بعنوان نماینده انتخاب می شود حتما همه حرکاتش و همه سخنانش تا آخر دوره نمایندگی ،عین حق و حقیقت است و مخالفان آنها باطل !!!
   نکند فکر می کنید وکیل ملت بعد از اخذ رای از ملت ، بی نیاز از انتقادات و پیشنهادات ملت است .

   بودند بسیاری که بعد از چندین دوره نمایندگی ، نتوانستند اجازه شرکت در رقابت بگیرند

   و یا بودند افرادی که پستهای بالایی داشتند و اتفاقا از افتخارات حاجی شما هم رفاقت و دوستی با آنها در دوره مسئولیتشان بود و حالا در زندان تشریف دارند .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 32. علم اموز گفت:

  مهندس نصیری این دوره ۱۰۰%نماینده گرمی است چون فردی باتجربه تحصیل کرده روشنفکر شجاع ،ودارای ظاهری استاندارداست اولین نماینده ای بود که درمقابل رییس دولت دهم ایستاد ومشکلات مردم گرمی رابه ایشان گوشزد کرد ودردوره قبل به جهت لجبازی دولت ردصلاحیت شد والا ایشان هیچ مشکلی ندارد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • دانشجوی ارشد FINLAND گفت:

   از کی تا حالا دولت رد صلاحیت میکنه؟؟؟ حداقل همه میدانند مشکل ایشان با شورای نگهبان است .ظاهرا تا جنتی هست برای بعضی حیات سیاسی ممنوع است

   Thumb up 0 Thumb down 0

 33. ناشناس ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  کلاغه میگه حاج ولی ایندوره بدجوری شکست خواهد خورد.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. ناشناس گفت:

  اره دروره موسوی چهار سال مدیر شدم برم پیش حاج ولی موسوی دیگه نماینده نمیشه…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. صرفا جهت اطلاع گفت:

  آقای احمدی بازدید و جلسه تبلیغاتی باهم خیلی فرق داره اول اینهارو یاد بگیر بعد نظر بده عزیزم بالا برین پایین بیاین حاج ولی بین اکثریت محبوبیت داره راستی جلسه جایی دیگه ایی بوده که خصوصی برگزار شده تو یه جای دیگه زنده باد خودم دوست دار حقیقت

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. دلسوز نظام گفت:

  تو اول بگو باکیان دوستی من انگه بگویم که تو کیستی حیف به خاطر رای با کیه منشین شدی ولیجان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. خیر علی گفت:

  همه میدانند رقابت این دوره با میرزاده و اسماعیلی است نصیری هم تا بیاید دلیل حمایت خود از نماینده ضعیف فعلی را توجیه کند زمان گذشته است ایشان یعنی نصیری دخیل در همه ی دردها و ظلم های چهار سال عمر ما میباشد حتی دخیل در حذف گرمی از مناطق آزاد میباشد . نهایتا با مدیریت انتخابات اسماعیلی با وجود سیدی و بهاری و شکری پیروز ولی اسماعیلی خواهد بود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. شهبازی گفت:

  امیر کبیر دلها برس به داد دلها

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   خدایا خودت به داد ما مردم ایران برس
   اینها دیگه کی هستند ؟!!!!!!

   ای کاش سایت آزادلو ، در مورد امیرکبیر زیاد بنویسد تا شاید این دوستان از نام امیرکبیر سوءاستفاده نکنند و باعث تغییر دیدگاه هموطنانمان به هم استانیها نشود

   Thumb up 0 Thumb down 0

 39. جوانی از ابیش آباد گفت:

  مردم محروم گرمی امکا نات محدو هر دی دارند به همت ولی اسماعیلی بوده است چرا چشم خود را ببندیم ایشان نفوذ بالای در حاکمیت دارند و هر دولتی هم باشد ایشان را محرم خود میداند یادمان باشد هیچ شهرستانی نداریم که آب بیمارستان و راه نداشته باشد اینها کارهای روتین است اما خیلی از شهرستانها نه سیلو دارند نه کارخانه عظیم قهرمان نع دانشکده دولتی پرستاری و نه رشته های فوق لیسانس و نه سد ملی بزرگ در دست احداث اینها همه در سایه زحمات اسماعیلی بوده است این کارها باید ادامه چیدا کند گرمیلی ها بیدارند این دوره به همت و نفوذ سیاسی رای خواهند داد تا از جوانان خود شرمنده نباشند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. همتی گفت:

  با فعالیت شبانه و روزی اسماعیلی اکثر ریزش های کاندیداهای دیگر را چذب میکند .ای کاش این دوره به عقلانیت رای بدهیم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. حضور ی گفت:

  حضور امید داداشی بسیجی فعال و قدیمی در میان اصحاب رسانه در کمک به ولی اسماعیلی را به فال نیک مگیریم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. احمد ا... گفت:

  امسال سال مهندس نصیری است ولی اسماعیلی به درود

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. احمدی گفت:

  از فرماندار محترم گرمی خواهش می کنم به این مسئله رسیدگی کنند اینها با کدام مجوز جلسه گذاشتند واز روسای کارمندانی که در این جلسه هستند بخصوص ش….. و بقیه … به اینها تذکر دهند.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • شيرگير ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

   دوست عزیز تبلیغات انتخاباتی بعد از وقت اداری به هیچ مقامی ربط ندارد دوم اینکه تبلیغات شروع نشده هنوز خوب آقای قاسمیان لطف کردند قبول زحمت فرمودند تا از زحمات بی شاعبه ایشان حضورا تقدیر و تشکر شود هیچ جنبه تبلیغاتی هم ندارد وظیفه همگان این است که از زحمت کشان که در امر اطلاع رسانی و خبر کوشا هستند کمال تقدی و تشکر را کرد

   Thumb up 0 Thumb down 0

 44. ناشناس گفت:

  حاج ولی هیچگاه به موسوی نمیرسد وجز استخدام یک عده افراد معلوم الحال خدمتی انجام نداده

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. هادی گفت:

  باسلام مردم فهیم شهرستان گرمی بخوبی تواین سه سال ونیم شاهد همه چیزبوده اند عملکرد حاج ولی با موسوی قابل مقایسه نیست به امید خدا نتایج زحمات حاج ولی با رای مردم ثابت میشود زنده باد امیر کبیر مغان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. محمدی گفت:

  آخه اسماعیلی فرمانداره،مدیرکل فرهنگ وارشاده،که از نزدیک درجریان فعالیت سایت ازادلوقراربگیره این نهایت پررویی ووظیفه نشناسی یاکفه ترازورابه نفع خود سنگین کردن است والاحضورایشان دراین برهه اززمان غیرقابل توجیه است .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. وحيدي گفت:

  حضور نیروهای جدید از جمله بهزاد ناصری -حسین شرفی -امید دادشی- پاشاپور-اسلام جاوید-رضا سلیمانزاده نویدبخش اتحاد تمامی سلیقه های سیاسی شهرستان گرمی با حضور حاج ولی مبارک باد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. رشيدي گفت:

  درود بر امیر کبیر مغان حاج ولی قهرمان

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. سعيدي گفت:

  تشکر از اقای پاشاپور وبقیه دوستان گل کاشتید

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. ممد گفت:

  مبارکباد این جمع رسانه ای و تشکر به نوبه خود از این جمع صمیمی واقعا حاج ولی لایاقت نمایندگی را دارد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 51. ناشناس گفت:

  اسماعیلی به تاریخ پیوست

  Thumb up 0 Thumb down 0

 52. آزاد اندیش گفت:

  وای به حال مردم احساساتی ،تا زمانیکه عاقلانه تصمیم نگیریم وضعیت ما مهاجرت بیست هزار نفری ،بیکاری ،جاده های نامناسب و …است مگر زمستان ۹۰نبود که اعتراض از اسماعیلی گوش فلک را کر کرده بود و گفته شد تنها درد بی درمان این شهر موسوی است و او چه کرد به جزئ انتصابهای فامیلی .ای مردم مسلمان منافع شهر را در نظر بگیرید و عاقلانه تصمیم بگیرید این قدر احساساتی نباشید در ضمن آقایی که از طرف مردم موران می گویید به میرزاده رای نمی دهم بنده به عنوان یکی از اهالی موران که دوره قبل از آقای موسوی حمایت کردم این بار به فرد شایسته و لایق به غیر از اسماعیلی رای می دهم زیرا پرونده او معلوم است …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 53. رضا گفت:

  مدیریت سایت را تحسین می کنم به قول شاعر/دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 54. مغان نیوز پارس اباد ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN گفت:

  جمع اصحاب رسانه گرمی جمعند مبارک باشد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 55. افق اردبیل UNITED STATES گفت:

  جناب قاسمیان الحق این اتحاد رسانهای منطقه از اسماعیلی نوید موفقیت حال واینده است

  Thumb up 0 Thumb down 0

 56. اجاقی UNITED STATES گفت:

  احیای نام و فرهنگ گرمی در انتظار شماست ای امیر دلها

  Thumb up 0 Thumb down 0

 57. ولی گفت:

  خخخخخخخخخخخخخخخ…….هههههه…هاهاااااا

  Thumb up 0 Thumb down 0

 58. ناشناس گفت:

  امیر از موران بی صبرانه منتظرت هستیم حاج ولی .دیگه به موسوی و میرزاده از موران رای نمیدیم.میرزاده ۴ ساله رفته یه سر هم به منطقه نمیزنه.موسوی هم دیگه همه میدونن.موران در خدمت تو است.ما جوانان اثبات میکنیم.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • نیما گفت:

   یوخ اشی

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • گرمیلی گفت:

   آقای ناشناس ،مردم موران به فرزندان لایق خود رای خواهند داد شناخت میرزاده و موسوی از موران بیش از هر کس دیگری است. چهر سال قبل از موسوی را دیدیم . جز نابودی گرمی ثمره ای نداشت موران و انگوت و گرمی در خدمت انسانهای شایسته تر از گذشته است.

   مورانلولار بیر گلام میرزاده دور وسلام . یالله

   Thumb up 0 Thumb down 0

 59. موران گفت:

  واقعاجای تاسف است لقب امیرکبیربزرگ رابه اسماعیلی کوچک دادن .باباایشان درطول نمایندگی اش فقط به فکر کارهای سیاسی بود ونصب حامیانش درادارات ودانشگاهها.اقاایشان درسایه احمدی نماینده شد ودرزمان نمایندگیش ازمهره های ضعیف وبیسواد درادارات گرمی وانگوت استفاده کرده بود .امیدوارم این اتفاق تکرارنشود.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 60. ایمان گفت:

  نکته جالبی بود مگر به همین راحتی می شد دانشگاه ملی را از دست اردبیلی ها در آورد جایی که تنگ نظری تا حدی است که امکانات شهرستان ها را به هر راهی به مرکز استان منتقل می کنند این امر به واسطه حاج ولی امکان پذیر شد که دانشکده به گرمی آمد ما قدر شناس زحمات حاج ولی هستیم وقتی قهرمان برای سرمایه گذاری به گرمی آمد آیا فهمیدیم چه زحماتی در پی داشت. ساده میگم زمین کارخانه قهرمان با جمع آوری بالای دویست امضا از صاحبان و ورثه آماده احداث ساختمان شد

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ممد گفت:

   با چنان احساس فتوحانه میگی که دانشگاه ملی را از دست اردبیلی ها در اورد ، انگار غنیمت بزرگی از کفار و دشمنان تاریخی تان گرفته است.

   تا این دیدگاهو دارید شایسته محرومیت هستید
   دیدتان را عوض کنید تا دنیایتان عوض شود

   وظیفه اصلی نمایندگان قانونگذاری در سطح کلان است نه ایجاد اختلاف بین مردم استان با شعارهای بچه گانه

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • محمد - مغان گفت:

    ممد تو حالت خوبه؟ اسماعیلی حرفی از دانشگاه زده که شما دیدی و ما ندیدیم؟ از کجا فهمیدی که نماینده بین مردم استان اختلاف انداخته؟
    جسارتا شما برو چشمهاتو با چایی زعفرانی بشور و متن رو درست بخون تا بفهمی دانشگاه ملی نظر یه خواننده بود نه حرف حاج ولی!
    در ضمن تا ما شما ها رو داریم شایسته محرومیتیم.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ممد گفت:

     من با حاجی شما نبودم / گرچه حق دارم نظرم را بگویم چرا که نماینده های انتخابی از هر حوزه ای ، قطعا در آینده کل کشور و سرنوشت تک تک ایرانیان تاثیر زیادی دارد

     حرف من در جواب کامنت بالایی بود
     لازم است شما چشمهاتو بشوری و دقتت را زیاد کنی
     چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • محمد - مغان گفت:

      تو البته طبق قانون حق داری نسبت به هر نماینده ای که دوست داری نظرت رو بگی ولی وقتی صراحتا کارهای نماینده رو اختلاف افکنی ذکر میکنی و کارهاشون رو بچه گانه تصور میکنی، باید با دلیل و مدرک حرف بزنی و گرنه دقیقا مصداق تهمت و افترا رو پیدا میکنی که این هم گناه بسیار بزرگی هست.
      وانگهی، اگه شما منظورت به حاجی ما نبود، پس چرا در جواب به کامتن یه نفر، از نماینده انتقاد میکنی؟ نظر یه خواننده چه ربطی به نماینده داشت؟؟؟
      خیلی زرنگی، اینقدر خوب بلدی با کلمات بازی کنی که بعضا آدم از این همه استعداد تو انگشت به دهن میمونه!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • ممد گفت:

      اولا حاجی شما فعلا بعنوان یک شخصیت حقیقی است نه وکیل ملت
      زمانی نماینده مردم است که در انتخابات پیروز شده و بعد از تایید انتخابات توسط شورای نگهبان ، اعتبارنامه ایشان نیز در مجلس تصویب بشه و در جلسه علنی مجلس سوگند یاد کند

      اشخاص معمولی را بعنوان نماینده ملت ، قالب کردن نیز کار درستی نیست

      خوشحالم بالاخره فهمیدی که توهین و افترا گناهی بزرگ است مخصوصا اگر این توهین به هموطنان و هم استانیها باشد

      Thumb up 0 Thumb down 0

 61. حقیقت گفت:

  دیگه زمان آن گذشت احساسی رای بدیم مردم عملکرد می خواهند دوستان هر نماینده ایی ضعف هایی داشته اما نقاط مثبت حاج ولی خیلی بیشتر از عملکرد نمایندگان ادوار قبل است اگر هر نماینده یه کارخانه مثل قهرمان یه دانشگاه مثل دانشکده ملی پرستاری و غیره.. به این شهر می آورد الان وضعیت ما این نبود زنده باد حاج ولی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 62. یوخاری باشلی گفت:

  درود بر امیر کبیر مغان حاج ولی اسماعیلی الحق که لایق مجلسی. دوستان این دوره حاج ولی با اختلاف زیادی از رقبا راهی مجلس خواهد شد با اخباری که من در دست دارم اجماع بزرگی بین ریش سفیدان وچهره های شاخص شهر صورت گرفته برای حمایت از حاج ولی به خدا قسم عین حقیقت را می گم

  Thumb up 0 Thumb down 0

 63. بيدار ع گفت:

  یا على گفتیم و عشق آغاز شد…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 64. ناشناس گفت:

  حاج ولی این دوره برای همیشه ازصحنه سیاست حذف خواهدشد .عجله نکن همیشه تعدادی از نان به نرخ روز خورها ی اندک بااینجور شگردها میخوان سر مردم کلاه بزارند ومنطقه را ویران کننداما این دوره ،رقابت با تازه واردهاوچهره های جدید خواهد بود باور نداری منتظر باش تا ۷اسفند

  Thumb up 0 Thumb down 0

 65. فرحون گفت:

  حضور یزرگان ونخبه گان در این گونه محفل هرچند باعث خوشحالی و موجب تشویق اصحاب رسانه و خبر نگاران رافراهم میسازد اونهم ازنوع الکترونیکی چون دولت هم تلاش برای الکترونیکی شدن کامل داردکاش از این عزیزان حمایت صادقانه ودرخورشان گردد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 66. خيري گفت:

  تشکر از اقای قاسمیان به خاطر این دعوت پر بار و پر شور که امیدواریم تا اخر پشتیبان هم باشید

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • صرفاً جهت اطلاع گفت:

   برادر گرامی جناب آقای خیری
   بنظر نمی رسد آقای قاسمیان از آقای اسماعیلی دعوتی داشته باشد چه برسد به پیشتیبانش بنده از زمان تاسیس این سایت ارزشمندگرمی البته منطقه مغان واقعاً از هیچ شخص بخصوصی حمایت نکرده بلکه زبان گویای مردم بوده امیدوارم آن محبوبیتی دارد تاآخر حفظ کرده باشد مطمئناً که اینطوراست و خواهد بود.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 67. انگوت مردمي گفت:

  همه یک صدا با خبرنگاران حاجولی محبوب قلبها

  Thumb up 0 Thumb down 0

 68. وفايي گفت:

  دست در دست هم نهیم به مهر میهن خویش را کنیم اباد متشکرم از حضور اقایان در جلسه

  Thumb up 0 Thumb down 0

 69. رشيدي گفت:

  حاج ولی کاری کردی کارستون نماینده دوره بعدی مجلس هستی

  Thumb up 0 Thumb down 0

 70. وحيدي گفت:

  حاج ولی مردی برای همه حزب جناح افرین بر شما باد

  Thumb up 0 Thumb down 0

 71. صابر گفت:

  الحق که قباى نماینده گى برازنده ى شماست موفق باشید.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 72. درود گفت:

  رسیدن بخیر درود بر حاج ولی سلام بر احمدی

  Thumb up 0 Thumb down 0

نوشته های جدید