حفظ و تقویت ایمان جوانان از وظایف بسیج در جامعه

آزادلو : امام جمعه شهر گرمی، حفظ و تقویت ایمان جوانان را از وظایف بسیج در جامعه امروزی دانست.

 حجت‌الاسلام والمسلمین یدالله صفری،‌ امام جمعه گرمی در دیدار فرماندهان سپاه و بسیج در شهرستان گرمی که به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛ با تبریک هفته بسیج و تسلیت سالروز رحلت جانسوز پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: فرهنگ بسیج با حقیقت ایمان گره خورده است و بسیج یعنی صداقت یعنی ایثار و از خود گذشتگی است.

وی حفظ و تقویت ایمان جوانان را از وظایف بسیج در جامعه امروزی دانست و بیان کرد: در فرهنگ بسیج به هیچ وجه ایرادی وجود ندارد ما باید خود را باید به فرهنگ بسیج نزدیک کند.

وی ادامه داد: در شهرستان گرمی دافعیات قوی و جاذبیت ضعیف است در حالی که باید به جاذبه ها را تقویت کنیم.

سرهنگ پاسدار طاهر رحیمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گرمی نیز در این دیدار گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ۶۰ برنامه در شهرستان گرمی برگزار می‌شود که در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مبنای کار قرار گرفته است.

این برنامه ها با هدف تبیین نقش و جایگاه بسیج در تقویت اقتدار ملی و جلوگیری از نفوذ دشمن در عرصه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی از ۲۹ آبانماه با اجرای برنامه مختلف آغاز می شود.

وی افزود: از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته بسیج می‌توان به همایش بزرگ رزمندگان دوران دفاع مقدس، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق مختلف شهرستان و برگزاری نمایشگاه‌های عرصه اقتصاد مقاومتی و ویزیت رایگان پزشکی در مناطق محروم اشاره کرد

سیفار

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید