حق بیمه رایگان کارفرمایان فرزندان شاهد و ایثارگر

آزادلو : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: کارفرمایان بخش خصوصی در صورت جذب فرزندان شاهد و ایثارگر از امتیاز پنج ساله حق بیمه رایگان برخوردار می شوند.

یاسر شاهی در دیدار با فرماندار نمین افزود: حق بیمه هر فرزند شهید و ایثارگری که توسط کارفرمایان بخش خصوصی به کارگیری شوند به مدت پنج سال توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می شود.
وی گفت: این قانون شامل جذب فرزندان شهدا ، برادران شهید و فرزندان و جانبازان بالای ۲۵ درصد می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل اظهار کرد: علاوه بر پرداخت حق بیمه، فعالان و کارفرمایان بخش خصوصی از تسهیلات بانکی کم بهره از محل منابع بنیاد شهید نیز بهره مند خواهند شد.
شاهی افزود: از آغاز سال در قالب طرح سپاس بیش از سه هزار و ۱۰۰ مورد دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در سراسر استان اردبیل صورت گرفته است.
وی گفت: همزمان با سالروز تاسیس بنیاد شهید در ۲۲ اسفند سال جاری درمانگاه ایثار استان اردبیل با ۶ میلیارد ریال هزینه به بهره برداری می رسد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل ادامه داد: احداث و مرمت گلزار شهدا و پایش سلامت مستمر خانواده های شهدا و جانبازان از جمله برنامه های مهم اجرایی در طول سال بوده است.
شاهی اظهار داشت: امسال همچنین حق پرستاری ۶۰۰ نفر از والدین شهدای استان اردبیل از بیمه دریافت و پرداخت شده است.
استان اردبیل سه هزار و ۴۰۰ شهید ، ۷۰۰ آزاده ، سه هزار و ۵۰۰ جانباز ۲۵ درصد به بالا ، ۶ هزار و ۵۰۰ جانباز یک تا ۲۵ درصد تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید