حماسه ۹ دی نشانگر ستون‌های اسلام در ایران است

Image result for ‫صفری گرمی‬‎

آزادلو : امام جمعه گرمی مغان گفت: حماسه ۹ دی نشانگر ستون‌های محکم اسلام در کشور ایران است.

حجت الاسلام یدالله صفری اظهار کرد: حضور پرشور مردم در شرایط حساس کشور و اعلام حمایت از انقلاب و ولایت فقیه نشانگر ریشه‌های محکم اسلامی در این کشور است.

وی با بیان اینکه مردم با حضور خود سیلی محکمی بر استکبار جهانی زدند، افزود: اثبات استقلال و امنیت پایدار در ایران بزرگترین درسی بود که مردم در حماسه ۹ دی به مردم دنیا نشان دادند.

امام جمعه گرمی مغان بیان کرد: انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون شهدای زیادی را برای پایداری نظام برخواسته از اسلام ناب محمدی تقدیم کرده است و ستون‌های این انقلاب با هر تنشی نخواهد لرزید.

حجت الاسلام صفری اضافه کرد: حضور و حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران در نقاط مختلف کشور مشاهده می‌شود و فرقی ندارد روستانشین و شهرنشین همه حامی انقلاب اسلامی و افکار حمایت از مستضعفان این انقلاب است.

وی بر لزوم کار فرهنگی در ترویج فرهنگ شهادت طلبی تاکید کرد و گفت: اکنون دشمن و استکبار جهانی بیشترین مانور رسانه‌های را در دنیا و به خصوص در ایران انجام می‌دهد و اگر هوشیار نباشیم اوضاع وخیم خواهد شد.

امام جمعه گرمی مغان حماسه ۹ دی را تحول بزرگ در عصر کنونی برای جامعه ایران دانست و افزود: گرچه برخی مشکلات اقتصادی مردم را رنجانده است، اما قطع و یقین دل‌های مردم همراه و همسو با آرمان‌های انقلاب است.

نظر شما چیست؟

نوشته های جدید